Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) stoon válasza Bjørgersson (#70900) üzenetére


stoon
őstag

mehetek ha gondolod!?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#70902) @rglaaf válasza Bjørgersson (#70900) üzenetére


@rglaaf
veterán

felvettelek!?

PSN:BiZzare_0 ️

(#70903) Rigormortiis válasza Bjørgersson (#70900) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért ez a "helikopterezés" erősen félreérthető :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#70904) Bjørgersson válasza Rigormortiis (#70903) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, artival épp próbálkozunk, de ha gondolod, gyere fel utánunk.

Rigormortiis ha te mondod... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70905) zzola


zzola
félisten

Összeállítottam a PC-t, este lesz nemulass! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70906) Gyula84 válasza Rigormortiis (#70903) üzenetére


Gyula84
veterán

piszkos fantáziád lehet :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#70907) dokee78


dokee78
félisten

Beléptem egy szerverre játszani.
Az ellenség csapatában volt egy Mavedar_RUS nevű tag akit már a 8:0 statjánál tipikus magyarként cheatereztem.
Mindegy,mióta Platoon tag vagyok nem káromkodom,csak finoman jelzem,ha gondom van.
Jó nyilván nem csalt,csak Pro Jetes lehetett.

Próbáltam Votekickeltetni,de mivel nem lett semmi kick,beültem az AA-ba.
Sikerült is izgalmak árán leszedni.
Majd egyszer gyalogosként jött,de gyomron lőttem szintén AA-val.

Nyertünk és a battlereportban látom,hogy még több pontot értem el,akkor én csaltam? :B

(#70908) prokxy válasza Bjørgersson (#70893) üzenetére


prokxy
veterán

Mi a bajotok már Zeroval? Bénázik megint? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#70909) ZeroX92P válasza prokxy (#70908) üzenetére


ZeroX92P
tag

áh már mióta nem játszottam...főleg nem velük de most annyira kedvem lenne szétszopatni a kis helijével együtt, de megússza mert leszarom :D

(#70910) sixpak válasza marilllyo (#70896) üzenetére


sixpak
nagyúr

Helivel?
Én mindig pluszban vagyok, még gunner nélkül is. :D
...ha nincs a pályán active radaros aa csicska.... ;]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#70911) DeadMeat válasza ZeroX92P (#70909) üzenetére


DeadMeat
veterán

hüje zero.. jet whore meg ilyenek. Gyere játszódani inkább megyünk csanghájra :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#70912) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Battlefield 4 MLG TV Missile Montage by svenssonarola

:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70913) marilllyo válasza sixpak (#70910) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen! Pont ez a gondom nekem is!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70914) Gyula84 válasza Bjørgersson (#70912) üzenetére


Gyula84
veterán

valami hd kamerával vetted fel hogy dvr ? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#70915) ZeroX92P válasza Bjørgersson (#70912) üzenetére


ZeroX92P
tag

kimaradt 2 azaz kettő darab E betű

(#70916) Snip3r_HUN válasza ZeroX92P (#70915) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#70917) Bjørgersson válasza Gyula84 (#70914) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neem, ShadowPlay-jel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70918) pendre54 válasza Bjørgersson (#70912) üzenetére


pendre54
addikt

Na ja, így könnyű, hogy nincs AA, vagy balfax az ellen, ha én ültem volna az AA-ban, akkor Te nem tévézel, max a Sokol rádiót hallgatod. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#70919) Gainka


Gainka
őstag

Am ki hogy tolja? v-sync avagy v-sync nélkül játszotok? Ha be van kapcsolva fix 60 fps akkor folyamatosabbnak érzem, csak nem tudom hogy ha 100 feletti fps játszanék akkor az előnyt jelentene e?

(#70920) pendre54 válasza Gainka (#70919) üzenetére


pendre54
addikt

Általában ennél a játéknál a minél magasabb fps a jó, tehát felesleges bekapcsolni. Nálam a profilomban látható cuccokkal van átlagban 85-90 fps, de az olyan pályákon ahol viszonylag kevésbé lehet rombolni a környezetet, nem ritka a tartós 100 feleti fps, medium körüli beállításnál, 1920x1080-as felbontással.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#70921) #35434496


#35434496
törölt tag

Melyik a jobb? A harci heli vagy az A-10 Warthog?

(#70922) dokee78 válasza #35434496 (#70921) üzenetére


dokee78
félisten

Kinek mi jön be.
Örök amatőrként a heli inkább.

(#70923) afrojack1 válasza #35434496 (#70921) üzenetére


afrojack1
senior tag

A-10, gyors, ha lassan mész vele akkor a legjobb (kis helyen fordul, lassan) :)

SC: Herczku_Death

(#70924) Olympos válasza pendre54 (#70920) üzenetére


Olympos
aktív tag

Kapcsold be!

Ha sose megy le az FPS 60 alá és a monitorod 60Hz-es, akkor jobb élményt kapsz, ha le van korlátozva az fps a monitorod frekvenciájára. Ilyenkor nem lesz olyan, hogy gyors mozgásnál a képernyő alja még az utóbbi képet tartalmazza, a képernyő teteje meg már az újat.

Nem értem, hogy 60Hz montirorral miért hajkurásznak 80-100-120 fpst, ha nem tudja a monitor megjeleníteni gyors mozgások során.

De lehet, hogy én tudom rosszul és vki kijavít...

[ Szerkesztve ]

(#70925) Bjørgersson válasza Olympos (#70924) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milliószor le lett már írva, nem véletlenül szeretünk 100-120+ fpssel játszani. Ezt a V-Synces badarságot pedig ne terjeszd, ha multi fps-ekről van szó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70926) huby80 válasza Bjørgersson (#70925) üzenetére


huby80
senior tag

Szerintem is jobb Vsyncel játszani anélkül kifolyik a szemem :K

(#70927) Olympos válasza Bjørgersson (#70925) üzenetére


Olympos
aktív tag

A "badarságot" kérlek fejtsd ki vagy küldj egy linket -ha nem akarod tele spammelni a topicot -, ami szerint badarság.
Ha akkora badarság lenne, akkor nem fejlesztett volna az nVidia direkt G-Sync technológiába.
Tudják, hogy nem badarság, csak az emberek kukiját FPS-ben mérik és nem Hz-ben....még.

[ Szerkesztve ]

(#70928) #16729600 válasza Olympos (#70927) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sokkal jobb,folyamatosabb a játék a magas fps ek mellett és ez független attól hány hz es a monitor/tv.

(#70929) Olympos válasza #16729600 (#70928) üzenetére


Olympos
aktív tag

Persze, hogy folyamatosabb képet ad a magasabb FPS, ez triviális.
De ha a monitorod nem képes megjeleníteni 120FPS-t, akkor a kimerevített képed alja és teteje más mozzanatot mutat.
- Na ez az ami idegesítő...
- nem csak az alacsony fps.

Kinek a pap, kinek a papné.

@kovy:
"Milliószor le lett már írva, nem véletlenül szeretünk 100-120+ fpssel játszani. Ezt a V-Synces badarságot pedig ne terjeszd, ha multi fps-ekről van szó."

Mindig multi-fpsekről van szó.
- Ha nem multi-fpsről lenne szó, tehát pl. stratégiai játékról beszélnénk, akkor nem beszélnénk gyors képmozgásról, tehát nem fájna senkinek a fenti effektus, tehát nem kapott volna hangsúlyt a V-sync technológia.

Pontosan a multi-fps-ek miatt van szoftveres V-sync!
...és emiatt drukkoltak elő a hardveres G-sync technológiával....nem a Sims miatt.

[ Szerkesztve ]

(#70930) Gainka


Gainka
őstag

Nem háborut akartam elinditani,
csak ara lettem volna kíváncsi hogy fix 60 és mondjuk 100-120 körül ingadozó fps hoz e valami előnyt a játékban. Arra gondolok mint pl a cod 2 be volt régen hogy a sok fps jobban "adta" a lövést :D

(#70928) szunya1 én fix 60-at folyamatosabbnak érztem akkor /azon a helyen pár percig/

[ Szerkesztve ]

(#70931) Olympos válasza Gainka (#70930) üzenetére


Olympos
aktív tag

Próbáld ki így is, úgy is.
Én nem éreztem személyes teljesítmény romlást.

Viszont kapcsold ki, ha sokszor van olyan mozzanat a pályán, amikor alapból nem érné el a 60FPS-t a játék, mert akkor viszont feleslegesen terheli a VGA kártyát és tényleg hamarabb leszednek a szaggatás miatt.
Ha nincs ilyen, akkor kapcsold be.

(#70932) Bjørgersson válasza Olympos (#70927) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A badarságot a bekapcsolásra értettem, a többi rizsádra meg annyit tudok mondani, hogy játssz egy hónapig 100+ fpssel, aztán kapcsold be azt a foscht, és érteni fogod. Kivéve persze, ha pont abba az 1%-ba esel, aki 30 és 300 fps között se veszi észre a különbséget.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70933) Gainka válasza Bjørgersson (#70932) üzenetére


Gainka
őstag

a többi rizsádra meg annyit tudok mondani, hogy játssz egy hónapig 100+ fpssel, aztán kapcsold be azt a foscht :R :C :DDD Kiköpöm a levest b+ :DDD

nyugalom :)

[ Szerkesztve ]

(#70934) Olympos válasza Bjørgersson (#70932) üzenetére


Olympos
aktív tag

1. Megtettem, nem ma kezdtem el játszani vele: sokkal szebb élményt nyújt.
2. Jobb beleesni abba az 1%-ba, mint nem érteni a V-Sync/G-Sync működését.
Vagy lehet, hogy érted (mert biztos vagyok, hogy érted!), de akkor meg Te esel bele abba az 1%-ba, aki nem veszi észre a megjelenített képek széttördeltségét / rendezetlenségét.

(#70935) afrojack1 válasza Gainka (#70933) üzenetére


afrojack1
senior tag

Round one!........FIGHT! :DDD

SC: Herczku_Death

(#70936) Bjørgersson válasza Olympos (#70934) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2). Igen, mert amúgy doktori végzettség kell a "megértésükhöz". S akkor mi van, ha megtörik a kép? :D Inkább lássak félóránként egy megtört képet - ha egyáltalán észrevehető -, minthogy az input laggos 60 fpssel szenvedjek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70937) afrojack1 válasza Bjørgersson (#70936) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ez igaz! :K csak én nem láttam egy "megtört" képet sem? :F

SC: Herczku_Death

(#70938) Olympos válasza Bjørgersson (#70936) üzenetére


Olympos
aktív tag

Másodpercenként több tucat megtört képet látsz, valakinek ez nagyon idegesítő.

Egyébként milyen felbontáson és grafikai beállítás mellett játszol?

(#70939) SkyS1gn válasza afrojack1 (#70935) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vegyetek Free vagy G syncet =>> FATALITY!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#70940) marilllyo


marilllyo
veterán

Hú én ezt a kérdést alaposan körbejártam. Az első 500 órámat Vsynccel nyomtam.

Ha van 120 FPS-ed akkor annyit érsz el a Vsnyc-kel, hogy a GPU-d éppen hogy langyika lesz. Ilyen magas fps-nél már annyira nem jellemző a screen tearing. (Széteső kép). Lockeren a rácsok miatt gázos lehet. Engem ott zavart még az y510p-nél.

Ha ilyen 70 fps körüli értékeid vannak akkor viszont nem ajánlott mert ha bekapcsolod akkor a 60 fps miatt GPU limit áll be. Tehát nem fog maxon tekerni a vas azért a 60 fps-ért hanem leszed annyit a teljesítményből, hogy az elég legyen. Viszont ilyenkor már 60 ból is ledroppolhat és az már para.

Érdemes egyébként nem a játékban benyomni a vsync-et hanem a drivernél az adaptív vsync-et. Bár ez csak zöldeknél van asszem. Pirosaknál vsync+tripla buffer vagy mi a rák. Így nincs vagy nagyon minimális az input lagg.

Nem hülyeség a Vsync-egyébként. Pl túlmelegedős notiknál. Vagy gyengébb VGA-s gépeknél mert azért egy ilyen pörgős multiban sztem a screen tearing pont annyira gáz mint a kevés frame.

Meg mondjuk az sem az igazi ( és ez sztem para a BF4-nél), hogy egyes pályák között 20 fps különbségek is lehetnek. Nekem pl. Caspian megy 65-tel FS mapokon meg 85-90. Az se az igazi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#70941) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

V-sync akkora input lagot okoz hogy játszhatatlan!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#70942) spanglee001 válasza SkyS1gn (#70941) üzenetére


spanglee001
addikt

hogy én is írjak már ide, nem voltam itt a gta megjelenése óta :C
itt az új driver freesyncel az amd-nek [link]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#70943) SkyS1gn válasza spanglee001 (#70942) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja de kell ehhez monitor is :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#70944) afrojack1


afrojack1
senior tag

Valaki játszik windows 10-ről? Vélemény? :F

SC: Herczku_Death

(#70945) Gainka


Gainka
őstag

Nyomtam jo pár kört több féle map-on is, es v-sync nelkül nekem nagyon laggos pedig legtöbbször 100 felett volt. Na mind egy vissza kapcsoltam.

(#70946) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Mit kell ahhoz teljesíteni hogy engineer-nél tudjam használni a dmr fegyvereket?

(#70947) jbauer05 válasza #19784448 (#70946) üzenetére


jbauer05
tag

13k pontot kell gyűjtened a recon kasztban.

(#70948) #19784448 válasza jbauer05 (#70947) üzenetére


#19784448
törölt tag

Oké köszi! Amúgy használja valaki őket? Hatékony fegyverek azért közelharcban is?

[ Szerkesztve ]

(#70949) jbauer05 válasza #19784448 (#70948) üzenetére


jbauer05
tag

Ugyan bf3-ban, de sks-el jó kis deathmatch-et nyomtam a noshahr canals pályán (azért reménykedem, hogy bekerül a bf4-be is). Használd az skst és az mk11-et és rfbt, mert azok jók közelharca is töltésük miatt, de ha nem célzol jól vagy nem vagy fürge, akkor közelharcban könnyen alulmaradhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#70950) Enton válasza jbauer05 (#70949) üzenetére


Enton
addikt

CLOSE RANGE optikával és gyors sorozatkattintással használhatóak a DMR fegyók. Plusz ugye a gyors egérmozdulatokkal.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.