Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Def26 válasza pohár (#14090) üzenetére


Def26
félisten

Jah, kicsit berágott rá. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14102) FaTHI


FaTHI
őstag

fuvi irta fentebb:
"Tisztelt Vásárló!

Örömmel értesítem, hogy a várt játék mostantól átvehető a boltunkban, így nem kell a hivatalos megjelenést megvárni, már mostantól azaz 2013.10.28-án 15 órától tud érte jönni és minden előrendelőnek Deluxe verziót adunk.

Rendelését köszönjük, és jó játékot kívánunk.

Üdvözlettel,
iPon Computer Kft.
"
és ha jól látom 10400ft körül van. Ez igen jó áron van!

[ Szerkesztve ]

(#14103) Laraxior


Laraxior
titán

Az Origin számolja a betaval eltöltött játékidőt is :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14104) bul07 válasza FaTHI (#14102) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát kíváncsi leszek hogy nekem mit küldenek a futárral, nem ellenkeznék DE küldenének és nem LE-t

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14105) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Vagy mégse megy a VPN?

Kampány az elvileg OK.

Aki már leszedte nézze már meg jó e valahogy

Elvileg ha csatlakozol a szerverre vpn-el és kilöcöd utána akkor OK

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14106) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#14105) üzenetére


devilinsid3
addikt

sálálá You Make Me wháháhá? :D
többen itt biztosan szörnyethalnának, ha igaz szóval reménykedjünk, hogy kacsa :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14107) he7edik.


he7edik.
addikt

Urak!

A China Rising Expansion Pack multis mapeket tartalmaz? Tehát lesz szeró ahová csak DeLux változatal lehet felmenni?

Égő szöveg a flém vázon

(#14108) SkyS1gn válasza he7edik. (#14107) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha megjelenik decemberben igen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14109) Terminator17 válasza he7edik. (#14107) üzenetére


Terminator17
senior tag

szerintem DE verzió nem különbözik a többitől, mármint olyan pluszt nem ad amivel más verzióval ne lehetne felmenni.

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14110) kalimist válasza SkyS1gn (#14105) üzenetére


kalimist
aktív tag

Megy a multi minden gond nelkul.

(#14111) ScomComputer válasza SkyS1gn (#14105) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem nem megy.....
:B

kalimist: írd le kérlek hogyan csináltad!

[ Szerkesztve ]

(#14112) devilinsid3 válasza he7edik. (#14107) üzenetére


devilinsid3
addikt

olyan nincs szerverkorlátozásnál, hogy csak delux edition.. ha meg van a DLC akkor játszhatsz (olyan viszont már lehet, hogy csak premium-al enged fel)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14113) SkyS1gn válasza kalimist (#14110) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem még 4 óra mire lejön aztán meglássuk.

Reddit:
Ladies and Gentlemen, We're in.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14114) Rico45 válasza kalimist (#14110) üzenetére


Rico45
őstag

?? :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#14115) Neoteric


Neoteric
addikt

Perpill koreai cucc csak offlinera enged fel engem, mert vszeg úgy le van terhelve a system, viszont így meg nem tudom aktiválni a játékot. Végülis mindegy, mert úgyis dolgom van még, este 7 körül már remélem jó lesz. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#14116) he7edik. válasza Rico45 (#14114) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi mindenkinek akkor most csak a sima Limitedet veszem.

Égő szöveg a flém vázon

(#14117) kalimist válasza ScomComputer (#14111) üzenetére


kalimist
aktív tag

FlyVpn-nel koreai ip majd Play, miutan elindult kikapcsoltam a vpn-t es sokkal jobban fut, mint a beta. :)

[ Szerkesztve ]

(#14118) Laraxior


Laraxior
titán

Most az origin szar vagy a proxy nem jo? Istennek nem tudok bejelentkezni proxyval ^^

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14119) Bazzzs válasza kalimist (#14117) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez jó hír! Majd ilyen vélemények jöhetnek másoktól is, hogy a bétához képest hogyan fut :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#14120) ForRedGlory válasza ScomComputer (#14111) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi nem megy? Amit linkeltem, azzal a proxifierrel indítsd el VPN-en és elindul az. Legalábbis a Single elindult pöccre. Annyi, hogy elindítani is VPN-en kell, az nem elég, hogy VPN-en aktiváltad a játékot. Multit még nem próbáltem. Single megy rendesen, de érzésre rángat, viszonylag kevés lehet az FPS. 2xMSAA-n már elég jó 1440p Ultrán aszért :DD

szerk: de most meglesem az onlányt is, pill.

[ Szerkesztve ]

(#14121) pohár válasza Laraxior (#14118) üzenetére


pohár
félisten

nézd meg pl az én proxy-mmal, amit leteszteltem, aztán abból rá tudsz jönni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14122) prokxy


prokxy
veterán

dvd-s telepitesnel mikor es meddig kell vpn-ezni?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14123) Laraxior válasza pohár (#14121) üzenetére


Laraxior
titán

Ugyanaz mint neotericnek. Csak offline enged fel.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14124) Terminator17 válasza ForRedGlory (#14120) üzenetére


Terminator17
senior tag

780 sli vel darabos? az fura lenne azért...

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14125) L4mie


L4mie
veterán

srácok, CDgalaxisban átvehető? O.o csak ma jöttem rá, hogy hiába ábrándultam ki a 3-asból a csalók tömkelege miatt, itt még legalább 2 hetet lehet majd nyugodtan játszani amíg kijönnek a cheatek. :)
szval gyorsban berendeltem, de semmi xtra kódot nem kaptam.

Kérjük, csak azt követően induljon el üzletünkbe a kért szoftver átvétele céljából, ha az átvételi kérés feldolgozásáról szóló emailt, az abban szereplő ##-##-##-## formátumú kóddal megkapta, egyúttal

ezt írják, ilyen meg még nem jött.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14126) LamaCube válasza Terminator17 (#14124) üzenetére


LamaCube
addikt

És csak single :U

Furkoo

Már a bétában is csaltak állítólag, nem tudom miben bizakodsz még...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14127) ForRedGlory válasza Terminator17 (#14124) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig az, a Single ránézésre marhára optimalizálatlan, a Multi SOKKAL jobban fut :Y

Hol vagytok lányok? Egyem a ferdeszemű zuzátok :DDD

(#14128) prokxy válasza L4mie (#14125) üzenetére


prokxy
veterán

mehetsz erte, nem kell berendelni sem. ugy vettem nemreg. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14129) L4mie válasza prokxy (#14128) üzenetére


L4mie
veterán

Köszi :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14130) Terminator17 válasza ForRedGlory (#14127) üzenetére


Terminator17
senior tag

remélem a játék szebb mint azon a képen amit linkeltél. :DDD :DDD
szerintem az első pecs ami kijön hozzá sokat dob majd az fps eken, remélem legalábbis

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14131) ForRedGlory válasza Terminator17 (#14130) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor van egy rossz hírem, ez 2560x1440 Ultra 2xMSAA mellett ;] Mellesleg mozgásban nagyon szép lett :)

(#14132) SkyS1gn válasza ForRedGlory (#14131) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi baj lenne vele.. linkelj egy ilyen képet Paracelről vagy hainan Resortról plííz! :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14133) Terminator17 válasza ForRedGlory (#14131) üzenetére


Terminator17
senior tag

biztos igazad van, csak a képről nem jön át.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#14134) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki nézzen mar egy működő proxyt amivel online lehet lenni az originen ^^

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14135) ForRedGlory válasza SkyS1gn (#14132) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmi gond vele, nagyon szép, főleg az effektek, ebben javult sokat. Na majd tolom még, csak basszus sietnem kell, megyek moziba :W

Amúgy, akinek működő proxy kell, ez alapján csinálja és ezt írja be: 122.199.188.48:6515. Annyi a trükk, hogy proxy alól kell elindítani egyszer a Single-t, utána megy a multi is simán.

[ Szerkesztve ]

(#14136) Enton


Enton
addikt

Ha valakinek kellene egy kis plusz a BF4-hez:

[link]

Még belegondolni is rossz, hogy mikor lesz még nekem is indítható állapotba a játék. :(
Plusz VGA is csak 10.-e után jön. :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#14137) SkyS1gn válasza ForRedGlory (#14135) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy program nélkül beírja ide a portot és az IP-t! ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14138) prokxy válasza prokxy (#14122) üzenetére


prokxy
veterán

Ebben vki segitsen pls!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14139) STC Speed


STC Speed
őstag

Hány lemezes a pc version?

(#14140) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!

Annyi tájékoztatást adnék azoknak akik az iPonnál szándékoznak megvásárolni a játékot, hogy elég flottul megy náluk a dolog. Én előrendeltem, ma küldték a számlát (10.377 Ft), a lóvét elutaltam, és azt írták, hogy ha küldöm a sikeres átutalásról a bizonylatot - amit megtettem -, akkor még a mai nap postázzák a cuccot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14141) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

CQ Large Map layout, mind2 fél nézetéből!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14142) Laraxior


Laraxior
titán

Ugyfest ez a proxys móka nemigen működik. -.-

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14143) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Működik a single is a multi is...rossz volt az ip... :K
Na basszus megyek melózni... :O

ForRedGlory: jaja müxik f@szán..... :C

[ Szerkesztve ]

(#14144) Laraxior válasza ScomComputer (#14143) üzenetére


Laraxior
titán

Dobhatnal egy mukodot :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14145) huby80


huby80
senior tag

576kb -ba holnap 3 utàn àtvehető.!

(#14146) ScomComputer válasza Laraxior (#14144) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én innen válogattam... :K

na léptem.. :R

ForRedGlory Nem,másikkal lett jó...

[ Szerkesztve ]

(#14147) ForRedGlory válasza ScomComputer (#14143) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Uhh... jól van, örülök, kicsit aggódtam, hogy lerohantok priváttal, hogy nem megy, refund ;]
Azzal az IP-vel (122.199.188.48:6515) csináltad, amit linkeltem pár perce? Neoteric nem megy még, de majd este megjavítom, ha vége a mozinak :D

[ Szerkesztve ]

(#14148) ScomComputer válasza ForRedGlory (#14147) üzenetére


ScomComputer
veterán

" Annyi a trükk, hogy proxy alól kell elindítani egyszer a Single-t, utána megy a multi is simán."-tehát többet nem kell trükközni....én azt hittem ami itt ki nem jön addig mindig proxyzni kell.
:B

[ Szerkesztve ]

(#14149) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Redditről csemegézek ha nem bánjátok:
Goldeneye-mode activated! :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#14150) ForRedGlory válasza ScomComputer (#14148) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, látszik nem vágod :DDD A lényeg, hogy Single indítása alatt aktiválódik a játék, és ha akkor nincs VPN alatt, úgy érzékeli, hogy meg sem jelent és benyögi hogy vedd már meg. Koreai VPN alól meg érzékeli ugye, hogy már 75 perce megjelent és aktiválódik is. Ennyi, ezt követően el lehet felejteni a VPN-t, nem kell még egyszer futtatni. Mondjuk én fent hagytam a gépen, biztos, ami tuti, bár kétlem hogy szükség lenne rá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.