Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21251) WoodrufF


WoodrufF
tag

Mindenkinek sikerült megfelelően beállítania az egér érzékenységet?
Ugye a legoptimálisabb az lenne,ha az egér max. Dpi -vel üzemelne,és a játékban pedig minimumra lenne véve egér érzékenysége.
Viszont ilyenkor hirtelen rátásokat nem reagálja le a játék,arról nem is beszélve,hogy az érzékenységet állító csúszkát kétszer ugyanúgy belőni képtelenség ha már átállítottad...

(#21252) Ricsiii1992 válasza Cybertrone (#21247) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Originnel, Battleloggal, Afterburner-el ~1,2gb a foglalt ram.
A win+a játék eszik 3,7gb körül (feladatkezelőben nézem)
Akkor maradok 1920-ban high-on...

Durva, hogy zabálja a procit a 64fős multi....szegény haverom szenved is a 2,9-es Athlon II x2-vel....felhúztuk 3,65GHz-re, de nem látott még így se 60+% gpu kihasználtságot az 5830-asa 1440-ben high-on...kínkeservesen azért megvan neki a 30+ fps (általában).

:( pedig direkt megkérdeztem itt, hogy elég lesz-e a 4*1GB, vagy adjam el az akkor még 3*1-emet, és vegyek 4gigás modult(ami mellé fér még...).azt írták BŐVEN elég a 4gb...ezért is vettem meg a 4. 1gigás modult
Szerk.: végülis nem akkora katasztrófa, 1920, HIGH-on elég....

[ Szerkesztve ]

(#21253) Dani82


Dani82
senior tag

Reconnal a MAV mire jo? Nem teljesen ertem, repkedek vele, neha spotol valakit, de legtobbszor nem. Minek van celkeresztje?

a masik nem jut eszembe a neve, valami anti tank cucc allitolag szinten recon. Lerak egy allvanyt amibe belepek nezem a tankot es bőszen csipog, mint amikor raketaval befogsz valamit, aztan semmi nem tortenik csak sipol mint az allat kozbe gondolom en ott allok az allvany mellett, mert kilepni nem tudok belole es lelonek. :D

(#21254) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

sziasztok.

az lenne a kérdésem, hogy tök sokat késeltem és egy dogtag sincs a taken alatt. most akkor hogy lehet ellopni? kb 25 késelésen vagyok túl és egyet sem mutat battlelogban. meg sehol.de valakinek meg igen. ez bug? vagy bizonyos lvl szint felett lehet csak? vagy csak bizonyos karakterrel?

(#21255) Colos1 válasza Ricsiii1992 (#21245) üzenetére


Colos1
őstag

Vedd le a mesh quality -t low -ra, az élsimítást meg 2x -re, és nézd meg úgy ultra texturákkal. VRAM -ot nyerhetsz még úgy is, hogy az árnyékokat lejjebb veszed. Az aerot is kikapcsolhatod játék alatt, ezt lejjeb leírtam hogyan kell. 1920 -as felbontásra a 768 MB VRAM ennél a játéknál harmatgyenge. :(
Nálam 1680x1050 -ben az 1GB éppen elég, a memória sávszélesség kevés hozzá, pedig 1250 MHz -n hajtom az 5850-et :O Ez pedig 160 GB/sec, a 6970 és a GTX580 ami ennél gyárilag magasabb...

Amúgy ha jól tudom, van valami bug, ami nvidia kariknál ultra beállításokon jön elő, de majd a többiek kijavítanak, ha tévednék.

A 3,5..3,7 GB a RAM -ból teljesen rendben van, ebből csak 1,8...1,9 GB a játék.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#21256) BandiHUN válasza WoodrufF (#21251) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem feltétlen a legjobb ám a max dpi,ez nem videókamera... :U
Sőt ha ráereszted a szenzorra a maxot,annál inkább lesz érzékenyebb minden kis porszemre is.Arról nem is beszélve,hogy ha nem 1x1centis négyzetben akarod mozgatni az egeret,akkor gyakorlatilag beállíthatatlan lesz a gémben,mert nagy dpi-t tolsz rá,amit a gémben visszaosztasz,és a csúszka kis állítása is sokat változtat.Szerintem a legjobb az a beállítás,ahol kábé középállásban jó a mozgás,akkor van tartomány is hangolni,és nem is kell játékonként az egéren állítani...
1éve van roccat kone-om,fokozatmentes dpi beállítás,1x! lőttem be az egérét...azóta nem bántottam az alap dpi-t,tettem egy felest sniperre,egy másfélszerest rambózni,de a legtöbbször még ezeket se használom...Pedig ezzel az egérrel lehetne játszani,fokozatmentes dpi és érzékenység,egérpadra kalibrálás...DE szerencsére elég volt egyszer,és az egérben van minden,driver azóta azért kell,mert anélkül nem megy...
Volt razerem,a4techem,stb,azokat mindig piszkálgattam,vagy a játékban húzogattam a csúszkát,stb...ez azóta elmúlt.Nekem pl.1926 dpi,ahol jó lett :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21257) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kisebb egér dpi-n 3500 helyett 1800-on nem dobja el annyira az egeret hirtelen fordulásnál.
Lehet a magas dpi-t nem bírja a game, meglesem majd még 800-on is hátha megjavul.
Bár ahogy halottam nem csak nálam van ilyen probléma.

(#21258) Xaels válasza Ricsiii1992 (#21252) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel a fizikát, ami a csatamezőn mindenre hatással van, a processzornak kell számolnia így természetes, hogy kiakasztja a kis 2magosokat. Még az én Phenom II X4 955-ösöm is ki van akadva :DDD De még így sem végez annyira csúnya optimalizálátlanságot mint az NV féle PhysX.

RAM-mal el van 4GB-al azzal nincs nagyobb bajom. Igaz nincs sok minden ami a háttérben futna és elvenne belőle.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21259) Richard! válasza Richard! (#21231) üzenetére


Richard!
addikt

erre vki orvosságot tud? :O

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21260) Xaels válasza Dani82 (#21253) üzenetére


Xaels
félisten

A MAV felderítő "robot". Repkedsz vele erre-arra és spotolod az ellenfeleket. Mi valamelyik nap épp azt néztük haverral, hogy ő repkedett és spot-olt én meg a mortarral próbálkoztam.

Amire te gondolsz az a SOFLAM elvileg "E"-vel ki lehet lépni belőle és csak a járművek ellen lehet vele elvileg csapást kérni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21261) HollyBoni válasza Xaels (#21258) üzenetére


HollyBoni
veterán

955 ki van tőle akadva? :Y Akkor ehhez milyen proci kell?

(#21262) Xaels válasza HollyBoni (#21261) üzenetére


Xaels
félisten

A 955-ös az egyik legolcsóbb 4 fizikai magos CPU a piacon. :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21263) kungzi válasza HollyBoni (#21261) üzenetére


kungzi
veterán

phenom ii x6!!!

pont ilyet keresek :C

(#21264) Ricsiii1992 válasza Colos1 (#21255) üzenetére


Ricsiii1992
tag

:R Nem is gondoltam ezekre. A mesh quality nem tudom micsoda, de árnyék tényleg nem kell hogy szép legyen.

(#21265) Gabás válasza Richard! (#21259) üzenetére


Gabás
addikt

a választ megkaptad, töltsd újra az ellenőrzési pontot, és lődd a csoportban gyalogló gyalogokat

(#21266) Richard! válasza HollyBoni (#21261) üzenetére


Richard!
addikt

nekem a phenom ll 555-ön alap, 3,2 GHz-en kiválóan fut

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21267) Richard! válasza Gabás (#21265) üzenetére


Richard!
addikt

10 szer kezdtem újra a pályát,ugyanannyiszor töltöttem be az utolsó csekpointot.a hiba továbbra is fent áll.nem lehet kilőni semmit,ami narancssárga.szétlövöm a helit és kész.mintha beakadna.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21268) Tompo92 válasza sittes79 (#21239) üzenetére


Tompo92
senior tag

köszi :R

(#21269) Torry válasza HollyBoni (#21261) üzenetére


Torry
addikt

Dehogy van tőle kiakadva. Nekem 3.6-on megy, 75-85-ös cpu kihasználtsággal, GPU 100%-on pörög.

(#21270) Dani82 válasza Xaels (#21260) üzenetére


Dani82
senior tag

Oh, koszi! Igen SOFLAM. De ki hajtja vegre a csapast? Mert nekem sípolt kb 2 percig hogy oke befogta a tankot, aztan sehol senki :D

(#21271) Xaels válasza Torry (#21269) üzenetére


Xaels
félisten

Igen mert neked VGA limited van ;) A VGA ennyit tud a CPU meg malmozik, ha visszaveszel a grafikából akkor szépen elkezdi a maradék CPU-t is kihasználni. Nekem majdnem mindkettő 100%-on pörög :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21272) Xaels válasza Dani82 (#21270) üzenetére


Xaels
félisten

Fogalmam sincs. Esetleg amikor egybefüggővé válik a sípolás egy bal klikk? Nem recon-ozok, Mind3 másik kaszttal tudok játszani, de a recon nem az én stílusom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21273) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Nekem ez javitott kicsit az akadozásokon mind single mind multiban:

1. Launch BF3 SP.
2. Load a mission or resume your campaign.
3. Once loaded, alt-tab out of game.
4. Bring up your task manager.
5. Right click on bf3.exe and click 'Set Affinity'
6. Click on the <All Processors> checkbox to disable all processors.
7. Click on the checkbox of CPU 0 (Or any one CPU)
8. Click 'OK'
9. Repeat Step 5, then click on the <All Processors> checkbox again to enable all processors.
10. Click 'OK' a second time.
11. Go back in game.

Hátha másnak is használ azért irom. :)

(#21274) Gabás válasza WongFeiHong (#21273) üzenetére


Gabás
addikt

placebó

(#21275) creedszl válasza Torry (#21269) üzenetére


creedszl
aktív tag

nekem Phenom II X4 van a 810 ami csak 2,6GHz-en pörög de ennyi elég neki.A 460 GTX-et tuninggal is simén kihajtja...Játék alatt 100%-on megy.Átlag fps minden high,fullhd,élsimítások kikapcsolva 50fps átlag.

Hulligaaan

(#21276) konas


konas
senior tag

Üdv.
Nyomatom a BF 3 campaign-t,és elakadtam itt:
Eddíg jól ment a predátorral való vadászat de itt nem tom minek kell következnie.Nincs több kiszaladó ember a jármüből.

(#21277) Gabás válasza konas (#21276) üzenetére


Gabás
addikt

Bázel, olvassatok vissza. Ne ezt a célpontot próbáld eltaláni, hanem a csoportosan szaladgáló embereket, akik sokkal lassabbak. Ha már eltűntek töltsd újra az ellenőrzési pontot.

(#21278) Richard! válasza konas (#21276) üzenetére


Richard!
addikt

nekem kb 15ödjére sikerült.a helikopter ahová leszállt és szétlőtted,oda még nyomass pár bombát.nekem se volt ott semmi,odalőttem és továbbment

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21279) konas válasza Gabás (#21277) üzenetére


konas
senior tag

Nem azt probálom eltalálni,és már a leszállt helikopteren is túl vagyok ,felrobbant ,de most jött ez a narancssárgán cirkuláló jármű és kiszállt belőle egy ember én meg leszedtem.Azt írja a mission objectíve : take out of the runners.
Nem tudok amúgy bombázni csak az A10 eseket tudom 30 mm-es gépágyúval célra küldeni.
Valami azt súgja h a kiszálló embereket kell eltalálnom de megszüntek 5 perce csak cirkál a narancs színű jármű de nem száll ki senki belőle.Nincs célpont

[ Szerkesztve ]

(#21280) Richard! válasza konas (#21279) üzenetére


Richard!
addikt

úgy csináld ahogy írtam.a helikopter helyére nyomasd a cuccost

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21281) konas


konas
senior tag

Most míg ide irtam HSZ-t kirakott a jármű 4 embert és szaladgáltak szanaszét.Megyek megpróbálom leszedni őket.Köszi a segítséget.

(#21282) BRIKLY


BRIKLY
veterán

ha origin-ről töltöm le az orosz verziót, utána kell még hozzá peccs'?

(#21283) SzlobiG válasza ADAM1337 (#21257) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rázoomolva akad be vagy alapból is? Nekem 2000dpi-n nincs beakadás, lehet csak bizonyos egérnél jön elő ez a bug.

(#21284) pendre54 válasza Gabás (#21277) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv !

Nem kötekedés végett írom, de én is ott akadtam el ahol richie90812 és konas. Két nap óta szenvedek, már minden lehetséges célpontra küldtem az áldást fenntről, ebben már az álló célpontok is voltak( kifutón álló repülők ). A lényeg: nincs már se jármű, se gyalogos célpont és nem nem tudok tovább lépni, mert a narancssárga folt ott úszkál középen. Úgy gondolom, hogy ez mégiscsak egy bug lehet, bár ezek szerint csak kevesen szívunk ezzel a problémával.
Másik kérdésem, ha jól értelmezem akkor a korábbi automatikus mentések nem tölthetők be, csak a legutolsó mentés, vagy az adott missziót lehet csak újrakezdeni ?
Sajnos az angolt nem vágom, így elég sokat kínlódok, de mentségemre azt tudom felhozni, hogy a hatvanas években az oskolában még az orosz lőn a kötelező nyelv, az angol még a fasorban sem volt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21285) Viper26 válasza kungzi (#21263) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az maximum fűteni jó télen, másra nem nagyon.. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#21286) creedszl


creedszl
aktív tag

azt hittem belerakták a várólistát teli szervernél de tévedtem.Csak egy ideig volt,már nincs...

Hulligaaan

(#21287) Colos1 válasza Ricsiii1992 (#21264) üzenetére


Colos1
őstag

A mesh quality a poligonok száma, az objektumok részletessége állítható vele. Úgy veheted észre, hogy alacsonyabb beállításon pl. a görbületek kissé szögletesek, de nekem pl. abszolute nem zavaró low -on.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#21288) Viper26 válasza madgie (#20208) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem alapból "tm" nélküli könyvtárba került a game, azért regedit-tel is ránéztem hátha...ott is stimmel, szóval akkor úgy néz ki más okozza.Ilyen az, mikor 10k-ért beta teszterek lehetünk továbbra is. :U

iPhone 14 | FR955

(#21289) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

A mai nap káromkodás miatt kibannoltak a PH szerverrol. Kérdem hogy ezen a forumon fenn van-e az admin hogy beszélhessek vele?(Főleg elnézést szeretnék kérni tőle)

(#21290) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bukottak

Live-Die-Respawn

(#21291) pendre54 válasza Richard! (#21280) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv !

Az előbb írtam ezzel kapcsolatosan egy hozzászólást, kb. amikor a tied megjelent. Nos a helyzet az, hogy amit Te leírtál, ezt én is így csináltam, sőt nekem első támadásra a heli és a négy gyalogos is egyszerre semmisült meg, és volt még egy másik szóló célpont is, ami szintén kipipálva, és most már csak ez a naracssárga amőba úszkál ott középen. Kérdésem az, hogy esetleg nem nyomtál meg valami gombot még pluszba ami segített?
Egyébként megnéztem a YouTubon a végigjátszásról készített videót és én pont ugyanazt csinálom, mint ott, csak azzal a különbséggel, hogy ott símán megy tovább a játék, én meg maradok itt, és szívok rendesen.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21292) L-e-f-i-e válasza Dantenero72 (#21289) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Van rá esély, hogy PH fórumon összefutsz egy PH "unofficial" szerver adminnal.. :D

orichalcos: rosz a link..

=^-^=

(#21293) Richard! válasza pendre54 (#21291) üzenetére


Richard!
addikt

én is szívtam majd 1 hetet.nem nyomtam semmi más gombot.próbálkozz.mást nem tok tanácsolni.én is azt csináltam :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21294) oriic válasza L-e-f-i-e (#21292) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi...

Bukottak

Live-Die-Respawn

(#21295) Muerte


Muerte
addikt

Egyetlen egy szerverre se tudok felcsatlakozni :( Először írja hogy Joining server aztán Logging in,aztán connecting újra a végtelenségig.Ez mi lehet?Tegnap még ment rendesen.

(#21296) Akos96 válasza Muerte (#21295) üzenetére


Akos96
senior tag

Tér-idő anomália a szobában.

Szerintem lépj ki, indítsd újra a gépet és lépj vissza. Ha nem jó, várj egy kicsit, ilyesmi hibák nálam is szoktak lenni.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21297) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Sziasztok. Az nvidia-sok figyelmébe ajánlom, hogy aki még nem kapcsolta ki a Trilineáris Optimalizációt a vezérlőpultban az tegye meg. Én eddig nem foglalkoztam ilyenekkel, gondoltam a gyári beállítások mindig a legjobbat hozzák ki a játékból. A BF3 játék közben a nagy pályák miatt észrevettem, hogy hiába kapcsolom be az élsimítást, a távoli dolgok igen rondán "kockásodnak". Négyszeres élsimításon már szebb a játék, de még mindig nem az igazi. Ahogy a trilineár opt.-t kikapcsoltam azonnal szembetűnő lett különbség, kétszeres élsimításon olyan lett a játék mintha négyszeresre tettem volna és teljesítménycsökkenést nem igen tapasztaltam. Gondoltam megosztom veletek ezt a tapasztalatot, mivel szebb grafikával mégis nagyobb a játékélmény. :DDD

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#21298) ADAM1337 válasza SzlobiG (#21283) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Zoom nélkül is meg vele is, én is erre gyanakszok hogy valami ütközik de vajon mi.
Emiatt tök irányíthatatlan a jet pl.
Most 1800-on jobbnak érzem, de a hirtelen rángatásnál nem úgy mozog ahogy kéne mintha belassulna vagy elhagyná magát az egér kb így tudom jellemezni.
Lényegesen jobb lenne ha úgy venné be mint a többi fps játékba, de remélem hamarosan jön patch.
Találtam pár leírást most végig probálgatom őket:[link] [link]

(#21299) H.Ezredes válasza oriic (#21294) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:C :C Pusztuljon a férgese :C :C

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#21300) konas válasza pendre54 (#21284) üzenetére


konas
senior tag

No végre sikerült továbbjutnom már a vadászgép en vagyok megint.
A megoldás spontán jött: ujraindítottam vagy 12. szer ias és a megjelölt célpont a helikopter azt szétlőttem és ot maradt körülötte 6-7 ember másodszorra azokat kellett szétlőni.És kész.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.