Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21901) gergo0328 válasza boogie84 (#21900) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem tudom de waron pls elég jó dolog tud lenni. Elég arra h szemléld az utcát és infózd a dolgot. Jó az nem kell bántani. :K :U

(#21902) boogie84 válasza gergo0328 (#21901) üzenetére


boogie84
veterán

Látom nem érted. :)
Nem így működik az célró, ez a bajom, nem az h benne van....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21903) Edem05 válasza BandiHUN (#21890) üzenetére


Edem05
őstag

Még jó, hogy ilyen gyorsan megkaptad az "invájtot"! :DDD Egyébként azért küldtem mert Cybertrone kollégával ki szerettük volna próbálni, hogy működik az új szerver oldali frissítés... de egész jól (sikerült megfelelő mennyiségű embert szerezni). Nem tapasztalható már lagg a Tehran Highway pályán. Így most már ez is bekerül a játszható pályák közé. :))

(#21904) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali...
Ezt a HBAO, SSAO dolgot ezt használja valaki?..Mert mindenhol írkálják hogy zabálja az fps-t.
Nekem ez valahogy nem tűnt fel itt BF3-ban hogy fogyna az fps-em tőle.
Viszont Bad Company 2-ben fogyott tőle rendesen. (Ugyan ezzel a konfiggal játszottam mint most.)
Pedig ez egy nagyobb gépigényű játék és kicsit furcsállom a dolgot.

Csak azért kérdezem mert most kapcsoltam be a HBAO-t és sokkal több árnyékolást veszek észre és emiatt mintha kevésbé lennének láthatóak az ellenfelek a sötétebb helyeken.
Ilyesmi észrevétele van valakinek? Vagy csak én képzelem be magamnak?
Mert annyit bámultam a külömbséget, hogy nem tudok már lassan dönteni hogy hogy a jobb.

(#21905) Cybertrone válasza gordonfreemN (#21897) üzenetére


Cybertrone
veterán

Esetleg neki nem kene hulyesegeket beszelni... De am koszi a tippet;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21906) Fail3D! válasza Cybertrone (#21905) üzenetére


Fail3D!
addikt

elofordul, hogy hulyeseget beszelek, de toled olvasom allandoan, hogy az admin ezt csinalta az admin ezt csinalta...:) azthittem ez az orom neked, hogy mindig "meglepnek"..:)

(#21907) boogie84


boogie84
veterán

Kis gyakorlással már foglalni is tudok a levegőben helivel :DDD
Nagyon tetszik! :K :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21908) siriq


siriq
őstag

Gondoltam lovok mar parat: [link]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#21909) gordonfreemN válasza Cybertrone (#21905) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Na neked is elég két szó és felidegeled magad. Ne legyél már ennyire feszült.

És ha már off, akkor légyszives használd a kódot! :)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#21910) Muerte válasza siriq (#21908) üzenetére


Muerte
addikt

Az igen :Y :R
Na erre a szintre nem fogok én soha feljutni :DDD

(#21911) Colos1 válasza Tompo92 (#21904) üzenetére


Colos1
őstag

Szia,
az AO -val (Ambient Occlusion) a kártya a szórt fényeket is figyelembe veszi árnyékolásnál, így az észrevételed helytálló. :)

Azt, hogy az FPS-t mennyire csökkenti, függ a beállításaidtól. Ha a rendszernek azon része, amely ezt számolja nincs teljesen kihasználva, akkor az FPS nem fog csökkenni.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#21912) madgie válasza edgR (#21873) üzenetére


madgie
titán

Nincs mit tenni, repcsivel csak szenvedek, egy gamepad biztos segítene a dolgom, de nincs kedvem csak ezért bedugni. Helivel már amúgy megvan az IR flares, elég volt kétszer beülnöm egy normális pilóta mellé gunnernak, röpködtek is a pontok... valahogy a jeteseknél azt látom, hogy külön játékot tolnak: egymást hajkurásszák odafönn, a nagy része még akkor is b*szik rárepülni a tankra, ha bespotolom, meg rpg-vel megdplgozom érte. Persze lehet még nem futottam össze a jó "fast mover-rel" :)

Siriq: meg akartam a statot, de újfent csalódtam a battlelogban: iPad-en úgy jelenik meg, hogy az alsó friend list-es sávot pont a statisztika élén állók elé helyezi át. Tiszta idióta optimalizáció, elég, ha annyit mondok, hogy eddig egy ilyen esettel kerültem szembe és az az iwiw volt. Asszem ez mindent elárul a battlelogról...

[ Szerkesztve ]

(#21913) Illusion1010 válasza madgie (#21912) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Mobil eszközökön minősíthetetlen a battlelog... :(((
Én telefonon próbálom néha, de iszonyat lassan tölt be, wifin is, ráadásul szét van csúszv a az egész... :(

(#21914) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem Galaxy S2-n eleg szepen bejott. nincsen elcsuszas...
Meglepett :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21915) Fail3D! válasza Laraxior (#21914) üzenetére


Fail3D!
addikt

telon minek battllelogot nezni amugy?:)

(#21916) L4mie válasza Laraxior (#21914) üzenetére


L4mie
veterán

Jó hát annak már TV-nyi kijelzője van :) meg nagyobb felbontása mint amivel nekem highon elmegy a BF3 :) :C

Fail3D!
irigykedni jó melóközben, hogy fősulis haver megint kimaxolt egy fegyót, meg lépett 2 szintet.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21917) madgie válasza Fail3D! (#21915) üzenetére


madgie
titán

Ha itt a fórumon linkelnek valamit és nincs számítógép a közeledben, de meg akarod nézni? Nekem itthon sem megy állandóan az asztali, böngészni/fórumozni elég az iPad is.

(#21918) keIdor válasza Scholes9 (#21874) üzenetére


keIdor
titán

Persze...:D

Laraxior: Jelentem HTC Sensation-on is fasza.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21919) Laraxior válasza keIdor (#21918) üzenetére


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21920) Balázs9503


Balázs9503
tag

ezt láttátok már?: [link] rövidebb videó
[link] hosszabb (The Gadget Show )
ezt biztos kipróbálnám. :K

+egy kérdés: végeztem a single player-rel és érdekelne hogy újra tudom -e játszani egyes missio-kat anélkül, hogy újra kezdeném az egészet. :F

(#21921) Fail3D! válasza L4mie (#21916) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat ennel a haver jobb fej, o fel hiv hogy milyen jo a bf es menny kill, fps stb mikor en bent rohadok meloban. mar napok ota nem jatszottam 1 jot. most is megyek leendo tv-t talan kicsit jatszom es mehetek csalad latogatasra aztan aszony es remenykedem majd ,1 kis jatekban... de majd szombat estetol odacsapok:)

(#21922) Edem05


Edem05
őstag

Este heliztünk haverral! Nagyon jól tud vezetni a srác... de én arattam le a babérokat... gunnerként kicsit könnyebb. :B [link]

(#21923) Viper26


Viper26
nagyúr

Ilyet sem láttam még:

Killed by admin

Szakadna meg az ilyen agyhalott... :(((

iPhone 14 | FR955

(#21924) medvezsolt válasza Xaels (#21806) üzenetére


medvezsolt
senior tag

legyenek a platoonba azok akik a logout blogban a listán szerepelnek. Így betudod őket azonosítani is...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#21925) L4mie válasza Fail3D! (#21921) üzenetére


L4mie
veterán

Hát igen, mondjuk nekem holnap szabi :D de asszem vasárnap lesz a cubeday, de akkor reggeltől estig ^_^

Btw: HTC IS-en is tökéletesen megy ^_^

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21926) polonic


polonic
félisten

Karbantartás

[ Szerkesztve ]

(#21927) L_ajos


L_ajos
őstag

De örülnék neki ha erre a topicra és a mw3 topicra is különös odafigyeléssel figyelnének a moderátorok, mert unalmas azt olvasni 2 oldalon ( 100 hsz ) keresztül hogy megy a folyamatos szájkaratézás. Pölö mehetne tempban vagy minek hívják itt. Nagyon unalmas és nem csodálkozok azon hogy az emberek miért teszik fel mindig ugyanazokat a kérdéseket. Nos, mert elveszik az ilyen idióták kommentjei között. :((

Örülnék ha erre senki nem válasziolna, csak elolvasná + a megfelelő emberek pedig elgondolkodnának a megoldási lehetőségeken. Thx :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#21928) Danndi


Danndi
tag

Hm.. iphone-on is szépen bejön a battlelog, de a játék valamiért nem indul :DDD

(#21929) Mukorka válasza Danndi (#21928) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát Ipod Touch-on is bejön de szé szokott csúszni és lassú is. Kéne inkább valami alkalmazás hozzá.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21930) harry3 válasza L_ajos (#21927) üzenetére


harry3
őstag

Én már szóltam egyszer. Ahogy nézem a rangokat már tisztában lehetnének vele, de az semmit sem jelent.

Látom, hogy már jönnek a BC2-sök, ha minden igaz, akkor én is nemsoká játszani fogok vele, mondtam, hogy találkozunk. :K

[ Szerkesztve ]

(#21931) Danndi válasza Mukorka (#21929) üzenetére


Danndi
tag

nemtudom nekem most ios5 van rajt, elvileg itt már valamit "újítottak" a safarin, amúgy nálam szépen működik nem esik szét, nem lassú...

(#21932) nakos válasza gordonfreemN (#21894) üzenetére


nakos
senior tag

Melyik driver?catalyst 11.10? Okt 31-i kiadas? Nekem teljesen rendben van 4x crossfire-nel. Ami beteg ugyanakkor, ha jatek kozben grafikat lenyegesen modositasz (pl low->ultra) lefagy a jatek. De ez megtortent a korabbi drivereknel is. Csak ovatosan, kis lepesekkel szabad grafikat valtoztatni...

Ki milyen kontrollert, joystickot hasznal BF3-nal a Jet es Helikhez? Nekem semmi nem megy, csak az eger. A jatek egyszeruen nem ismer fel semmi mas kulso eszkozt.
Van egy Saitek FLY5 joyom, -teljesen suket
Logitech Chilstream kontroller- teljesen suket
Microsoft X360 PC kontroller - teljesen suket
Logiteck rumblepad 2 kontroller- teljesen suket! :W :W :W

(#21933) Xaels válasza medvezsolt (#21924) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel csak az a gond, hogy azon a listán sincs fent mindenki aki innen, ebből a topikból aktívan kiveszi a részét és a játékban is rendszeresen feltűnik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21934) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Single-be van a Go Hunting küldetés, és miután le kellett lőni a helikoptert, ami érkezett a járművekhez (amikor PLR-ként azonosította). Na, szóval lelövöm és ezt utána ez kering egy kör alakban, lelőni nem lehet, egyrészt mozog, másrészt pedig alatta megy el a lövedék. Más ellenséget nem jelez. Megnéztem a gameplay videót és azon meg a heli után egy csomó narancssárga pöttyöt mutat, mint ellenség, egyiken se láttam ezt, ami az enyémen van.

(#21935) Viper26


Viper26
nagyúr

Androidra ez tökéletes:

BF3 Stats Retriever

iPhone 14 | FR955

(#21936) apollo12


apollo12
veterán

szerintetek jó kis háttér lesz kép :W :W :W :W :W

(#21937) polonic válasza nakos (#21932) üzenetére


polonic
félisten

Nekem egy xbox kontroller van.

Felismeri automatikusan. Ha hozzányúlok, akkor egyből arra áll be az irányítás, még a katonát is tudnám azzal irányítani.

Az más kérdés, hogy ezzel is totál béne vagyok a repüléshez.

(#21938) Föcsök válasza polonic (#21926) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Csodálkoztam is, hogy mi történik. Most hagytam abba 5 perce. Úgy néz ki aki a karbantartás kezdetekor még játékban volt, az benne maradt a rendszerbe.:D Nem dobott le, egy hc szerveren voltam, csak most hogy kiléptem, és frissítettem egyet a battlelog-on már "check back soon soldier" felirat fogadott. Remélem a 10 óra után unlockolt dolgaim megmaradnak (extended mags m249-hez :DDD )

szerk:
Komolyan polonic? Lehet xbox360 kontrollerrel irányítani a pc-s verziót? :Y

[ Szerkesztve ]

(#21939) polonic válasza apollo12 (#21936) üzenetére


polonic
félisten

Nem értem, hogy ezen miért kell kiakadni.

Be is linkeltem a karbantartásról szóló információt. Nem váratlanul jött.

Jobb lenne, ha nem foglalkoznának a játékkal?

(#21938) Föcsök

Persze, hogy lehet!

Mondom, még állítani sem kellett rajta semmit. Automatikusan átvált arra az irányításra, ha meg a billentyűzeten lenyomok egy gombot, akkor vissza is vált.

[ Szerkesztve ]

(#21940) ch003067


ch003067
addikt

Háth, asszem egy időre ennyi volt a BF3 ból... :O

(#21941) Podpupi


Podpupi
tag

Ha sok pontot akarsz akkor CONQUEST mód és a METRO pálya a középső zászlónál kisebb hent alakult ki igy csak pörögtek a pontok... :C :C

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#21942) madgie válasza polonic (#21939) üzenetére


madgie
titán

Miért, foglalkoznak vele? :DDD

(nekem is jól esik, pont ma vagyok szabin, délig itthon sincs az asszony, erre nézhetem a check back soon soldier képet)

(#21943) Föcsök válasza polonic (#21937) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Én is nyugi, mikor láttam, hogy a 39 magyar battlelogos barátból a jet kill scoreboard-on csak kb 8 embernek volt legalább 1 kill-je akkor megnyugodtam. :C

(#21944) apollo12 válasza polonic (#21939) üzenetére


apollo12
veterán

jobb lenne ha este csinálnák nem délelőtt amikor pont gémelni tudnák

remélem megcsinálják azt a hibát is, amikor csak úgy bevillan vagy sárgán vagy zölden

(#21945) SzlobiG válasza polonic (#21939) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én se értem az ilyen kiakadásokat, most mi lesz ha nem megy? Világvége? :U

(#21946) apollo12 válasza Podpupi (#21941) üzenetére


apollo12
veterán

C nél a legjobb aratni m249 es :DDD

(#21947) medvezsolt válasza Xaels (#21933) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát kérvényezzétek,. hogy az aki aktiv bf3 játékos az iratkozzon fel a blogos listára.

Egyébként a platoonba csak azokat szeretnétek látni, akik a Prohardver szerveren aktívak? Vagy pl olyant is aki amúgy aktívan játszik más szervereken (is) és többször játszik PH-s emberekkel...

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#21948) kapeti07 válasza Podpupi (#21941) üzenetére


kapeti07
senior tag

Jó kis traffic jam lehetett középen :)

Ha a Teamkill be van kapcsolva és nagy a tumultus akkor van igazán hentelés, sajnos már volt benne részem :((

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#21949) Malachi


Malachi
addikt

én néztem battlelogon, úgy volt, hogy csak a konzolszervereket javítják.
amúgy én is bent voltam, csak most rám parancsoltak és ki kellett teregetnem :D és visszalépni már nem tudtam miután ledobott.
teljesen jó, hogy foglalkoznak vele, csak lenne már végre valami látszatja is, heh.

(#21950) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Egyébként lehetséges hogy vannak ilyen 50 fős rush szerverek? Nem lesz gond mind béta idején a 128 fős szerverekkel.:D
Mert láttam már ilyen 40 meg 50 fősöket de nem mertem rámenni, mert 32-nél több fő az csak conquest lehet nem?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.