Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10951) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

most 43.548 Ft.
Sztem most fogalmazzák a készlethiány mail-t.

(#10952) beltram válasza ANT (#10950) üzenetére


beltram
tag

ha bemész egy boltba, és ott figyel a polcon -rossz áron- egy termék, akkor azon az áron oda kell adnia az árut.

pace be with you

(#10953) ANT válasza beltram (#10952) üzenetére


ANT
őstag

Aha. Mert ott nem tudják ezt a "sajnos, elfogyott" trükköt bedobni, ugye?
Szerk: a polcon lévő utolsó darab meg hibás. :(

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#10954) beltram válasza ANT (#10953) üzenetére


beltram
tag

egy kicsit félreértettél, én az előző hsz-ben nem elsősorban a számtech boltokra gondoltam, hanem a műszaki nagyáruházakra, vagy hipermarketekre, ahol ha ott van a polcon a termék és beteszed a kosárba, akkor azt oda kell adniuk a kiírt áron.

pace be with you

(#10955) Romeo23


Romeo23
tag

Lenne egy kérdésem.
Anno jópár évvel ezelőtt olvasgattam a Terminator-os könyveket, azt a sorozatot. Az egyikben volt egy érdekes - talán igaz story - , amire nem emlékszek sajna pontosan.
Valami olyasmi volt írva, hogy anno az Intel processzorok tesztjénél tapasztaltak furcsa dolgokat a mérnökök, amivel nem is számoltak. A konkrét példa az volt talán, hogy az egyik processzortípusnál valami egy másik valamivel (a processzorban) nem is egy úton hanem kettő úton is tudott kommunikálni, és hogy erre nem is számítottak, meg hogy nem is így tervezték, és hogy milyen nagy meglepetés volt. Szóval nem tudja valaki ezt a story-t?

Project Torque nickem: PeArp80

(#10956) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Üdv.Tudna vki segiteni nLite-al kapcsolatban aki azért keni vágja? PM-ben keress.Köszi

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#10957) jasohn


jasohn
tag

Hali mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni, hogy van e olyan átalakító ami usb-ről alakít át olyan 4 pines dugaszra ami például a tápból jön ki és a HDD-be vagy a DVD-be dugok az áramszolgáltatásért.

(#10958) Picco válasza jasohn (#10957) üzenetére


Picco
addikt

nemhinnem, ha van is ilyen nincs ertelme, gondolom noti-hoz kell valaminek, de az nem tud olyan aramerosseget leadni kozelsem mint a tap.

mihez akarod hasznalni?

mod: jah es molex a neve :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10959) jasohn válasza Picco (#10958) üzenetére


jasohn
tag

Köszi köszi köszi!!!
nem jutott eszembe a neve :B
hát igazából csak tesztelni szerettem volna vele neonokat, hogy melyik milyen fényű és milyen erősségű és azoknak van (most már tudom) molex csatija.

(#10960) Picco válasza jasohn (#10959) üzenetére


Picco
addikt

nemtudod veletlenul melyik UV neonnak van a legerosebb fenye? lehetoleg 2db/kit kellene :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10961) jasohn válasza Picco (#10960) üzenetére


jasohn
tag

a 36-40wAattosnak:D

(#10962) Picco válasza jasohn (#10961) üzenetére


Picco
addikt

kosz :DDD
markara gondoltam es gepbe valo 3-4Wosra :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10963) Thomas1 válasza [HUN]Tyson (#10951) üzenetére


Thomas1
őstag

Valaki kapott mailt, ezzel a szöveggel:

"Az akciós készlet elfogyott, a következő szállítmány egy hét múlva esedékes, amit már nem tudunk ezen az áron biztosítani!"

Én nem kaptam semmit, majd kiderül mi lesz a vége. :C

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10964) Kötelező


Kötelező
senior tag

sziasztok
az miért van hogy nem irja ki ha uj vga-t vagy valamit rakok a gépbe hogy új Hardver ott alul az óra melett hanem csak az ikonja jelenik meg...? Nem lehet ezt valahogy bekapcsolni? Windows XP-m van

:(

(#10965) jimmy399


jimmy399
senior tag

Hy!

Adva van egy Soltek SL-65ME-T alaplap. Nos evvel az a gond, hogy ezt írja ki a boot során:

BIOS ROM CHEKSUM ERROR.

DETECTING FLOPPY DRIVE A MEDIA...

ÉS itt megáll. Floppy van a gépben, de nem olvassa... Mitévő legyek?

A Floppyn rajta van a bios égető és a bios rom is amit fel kellen írni...

--- N/A ---

(#10966) djxp01


djxp01
senior tag

Vista alatt egyik napról a másikra elcsesződött a dvd-rom meghajtóm drivere , akárhogy újratlepítem, eltávolítom , semmi.. Kábelek a helyén, minden ok, a cd-rom maga működik másik gépben. (LG a cuccos amúgy) . Deamon tools proval variáltam az scsi, meg az IDE managerrel, de azt is alaphelyzetbe állítottam, de semmi, nem találja az ide vezérlőt a rendszer, és ez ezáltal nem látja a vista a dvd-meghajtóm. DT-pro legújabb van fenn, letöröltem azt is, és újra, de semmi. (konkrétan az van, hogy a sajátgépben sem látja a rendszer ezáltal a DVD-meghajtót)

Valaki 5let, hogy mi a fákkot csesztem el? :R

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#10967) Thrawn válasza djxp01 (#10966) üzenetére


Thrawn
félisten

Szedd le az összes IDE drivert és a Daemon Tools-t is, majd restart után tedd őket vissza sorban. A démont meg ne piszkáld mert megharagszik és elcseszi az íródat :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10968) Picco válasza djxp01 (#10966) üzenetére


Picco
addikt

probald meg amit Thrawn leirt, ha az nem mukodik akkor rendszer visszaallitas.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10969) Egon


Egon
nagyúr

Basszus segítsetek!
A 10.-en lakunk, erkélyes lakásban. Az erkény korlátja és a fölötte levő tető között apró szemű drótháló van. Kinézek az ablakon, és egy papagáj van rajta!! Mintha nem tudna repülni szerencsétlen. Mit csináljak?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10970) Thrawn válasza Egon (#10969) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogd meg, adjál neki vizet, holnap pedig vegyél egy kalitkát :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10971) Egon válasza Thrawn (#10970) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem férek hozzá a dróttól... Félek kimenni az erkényre, nehogy bepánikoljon. Időnként beakadnak a körmei a drótba, ahogy fel-alá mászkál, rossz nézni...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10972) Thrawn válasza Egon (#10971) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha te félsz szerinted ő mit érez? :)
A drótot nem tudod felhajtani/kivágni? Valamit tenned kell :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10973) localhost válasza Thrawn (#10970) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kalitka minek, azt mondta drótháló van, tehát Ő MÁR A KALITKÁBAN lakik!
Csak a papapgáj van kívül :)

---
Bocs!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10974) Egon válasza Thrawn (#10972) üzenetére


Egon
nagyúr

Kidugtam egy fakanalat, arra átmászott, de ha megpróbálom megbontani a drótot, támad, illetve odébbmászik. Az lenne a legegyszerűbb, ha visszarepülne oda ahonnan jött...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10975) localhost válasza Egon (#10974) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vissza ne küldd ide!!!!!!! Alig bírtam elhessegetniiiiii!!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10976) Egon válasza Egon (#10974) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha éjszakára kint marad, megfagy?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10977) Thrawn válasza Egon (#10974) üzenetére


Thrawn
félisten

Ejnye hát! Ki a nagyobb? :)
Ha támad akkor szólj rá hogy 'Visszamennyé!", és bontsd ki a dróthálót. Nagyobb para esetén kesztyű használata javallott.

Kicsit emlékeztet az eset arra mikor a főbérlőm szobájába berepült egy galamb és rátelepedett a ruhaszárítóra. Emberünk nem kis darab, ennek ellenére úgy iszkolt ki a szobából hogy öröm volt nézni. Mikor elmúlt a röhögőgörcsöm és lábra tudtam állni, bementem, megfogtam szegény galambot és kihajítottam az ablakon, melegedjen máshol :)

localhost: Legalább egy kis együttérzést mutass! :DDD

Egon: Ne hagyd kint éjszakára, mert elkapnak az állatvédők ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10978) Egon válasza Thrawn (#10977) üzenetére


Egon
nagyúr

TEgyük fel hogy megfogom - és utána mit csináljak vele?!?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10979) Thrawn válasza Egon (#10978) üzenetére


Thrawn
félisten

Először fogd meg, utána elmondom :D
Ha nagyon nem kell egy ilyen kedves aranyos imádnivaló stb ( :D ) háziállat, akkor egy állatkereskedésben beveszik. Hacsak nem jelentkezik érte a gazdája.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10980) beltram válasza Egon (#10978) üzenetére


beltram
tag

tedd bele egy dobozba, tetejére egy sütőrácsot, holnap pedig vegyél egy kalitkát. :)
esetleg dobd fel az egyéb hardver rovatba. :U

pace be with you

(#10981) Alg válasza Egon (#10978) üzenetére


Alg
veterán

Van macskád? ;] ;]

fanatikus lettem...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10982) True válasza beltram (#10980) üzenetére


True
aktív tag

10.-en sütő rács..?? :F

Mod: (#10983) Zozzant , hatalmas haszonnal eladod... :K

Mi van ma velem..? Érzem ahogy nől a májam...

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#10983) Zozzant válasza Egon (#10976) üzenetére


Zozzant
addikt

kimész megmarkolod, nefélj nem esz meg, papagáj nem emberevő, ha egyszer megcsíp nem halsz bele:) beteszed egy kartondobozba reggelig, holnap szépen elviszed egy állatkereskedésbe és jól eladod:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#10984) djxp01 válasza Picco (#10968) üzenetére


djxp01
senior tag

Sajnos semmiv változás:( Próbaképp az IDE channel 0 0 1 1 -eket is eltávolítottam, de szépen elszállt most 2 meghajtóm (4 partíció), és mostmár azokat sem tudom újra tenni. DE imádom én a vistát, mostár teljesen taccsra van téve :-(

Se dvd-rom, se meghajtók ahová elmenthetném a fontos dolgokat a cről (D:-n E:-n semmi hely, írni sem tudok) tehát már újra sem tudom tenni a rendszert! Yesss:)

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#10985) beltram válasza True (#10982) üzenetére


beltram
tag

miért? a 10.-en nem szoktak sütni?

pace be with you

(#10986) localhost válasza beltram (#10980) üzenetére


localhost
Közösségépítő

No.10973! Nem kell kalitka!

Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! Haj-rá Egon! :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10987) Zozzant válasza beltram (#10985) üzenetére


Zozzant
addikt

papagájt? ;]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#10988) Alg válasza localhost (#10986) üzenetére


Alg
veterán

(#10981)

Nem kell kalitka... ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10989) localhost válasza Egon (#10978) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Látlak Egon! Megvagy!
[link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10990) localhost válasza djxp01 (#10984) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hmmm! Erre mondják: Ügyes! Alakul ez! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10991) beltram válasza localhost (#10989) üzenetére


beltram
tag

hajrá Egon!
[link]

pace be with you

(#10992) Khaal


Khaal
őstag

Létezik olyan kábel amivel két gépet hálóba lehet kötni az usb portjaikat összekötve?

(#10993) Thrawn válasza Khaal (#10992) üzenetére


Thrawn
félisten

Létezik

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10994) localhost válasza Thrawn (#10993) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Aktív USB-nek nevezik és aránytalanul drága, mert nem csak két csati és egy darab drót, hanem aktív elektronikát is tartalmaz.

Hát nem jobb egy sima UTP Crosslink kábel?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10995) Thrawn válasza localhost (#10994) üzenetére


Thrawn
félisten

I know, de hogy dugod bele az UTP kábelt az USB portba? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10996) localhost válasza Thrawn (#10995) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Khmmm... mi az a kütyü aminek van USB-je de nincs ethernetje?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10997) Thrawn válasza localhost (#10996) üzenetére


Thrawn
félisten

Gépről volt szó, valószínűnek tartom, hogy az egyiknek foglalt az Ethernet portja (net miatt), így az usb maradt. De még mindig olcsóbb lenne egy bónusz hálókártya és a crosslink kábel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10998) localhost válasza Thrawn (#10997) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"De még mindig olcsóbb lenne egy bónusz hálókártya és a crosslink kábel."...

e z t s u g a l l o t t a m é n i s

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10999) Thomas1 válasza Thrawn (#10997) üzenetére


Thomas1
őstag

Vagy akár egy switch/router.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#11000) Thrawn válasza localhost (#10998) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem mondtam, hogy nincs igazad :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.