Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10401) GrandeP válasza GrandeP (#10397) üzenetére


GrandeP
őstag

ááá hülyeséget írtam a D és C-t szeretném felcserélni!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#10402) 5teve válasza GrandeP (#10401) üzenetére


5teve
senior tag

vindózos partició betűjelét úgy tudom nem lehet megváltoztatni.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#10403) GrandeP válasza 5teve (#10402) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor mindegy.. végülis csak zavaró... de nem korlátoz semmiben sem...

Csak fura nem a C van a windóz, hanem D-n.... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#10404) cudar07


cudar07
senior tag

sziasztok
kezdem megunni, hogyértesítést kapok E-mailra
minen hozzászolt forumból!!!
hol lehet eztett kikapcvsolni?,
a profilomba, de nem találom!!
előre is köszi
4000 levelem van utálommmmmmm :O

(#10405) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Sziasztok!

Ha játék közben egyik pillanatról a másikra lekapcsol (nem indul újra) a gépem akkor az táp hiba? Ezt 2D-ben nem csinálja játéknal is csak egy kettőben (NFS ProStreet)
RAM és proci tuningnál Orthos teszt 7 óráig futott gond nélkül, így valószínüleg a VGA nem kap elég kraftot. Pedig már majd egy éve ez a VGA-m van a táp pedig kb. három éves és csak mostanában csinálja.
Adataimnál látszik a konfig.
Szóval táp VGA ága miatt lehet ez a gond?

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#10406) Picco


Picco
addikt

hi

kene 1 kis segitseg.
nyitni akarok egy olyan topicot ahogy mondjuk 5mp zeneszam reszletbol kellene kitalalni az eloadot es a szam cimet, hova lehetne feltolteni a zeneket es milvel lehetne kivagni hatasosan par masodpercet?
lehetoleg ingyenes legyen hogy mindenki tudja hasznalni es mindenki tudjon zenereszletet feltenni :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10407) 5teve válasza cudar07 (#10404) üzenetére


5teve
senior tag

jobboldalt felül, az opciók fül alatt, ahol írja, hogy "beléptél cudar07", kettővel lentebb van a ".beállítások". Na ott. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#10408) sowi válasza ész ventura (#10405) üzenetére


sowi
őstag

nem a vga ag lehet a gond, hanem inkabb maga a tapegyseg szvsz, probaltad masik vga-val?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10409) Picco


Picco
addikt

na mar csak egy webtarhely kellene, ingyenes, kb 100mb eleg is lenne, tud valaki ilyet?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10410) Duff7


Duff7
csendes tag

nekem az lenne a kérdésem, h ha a logitech momo racing wheelembe elromlott a potmeter akkor van e vmi logitech márkaszervíz ahol nekem kicsrélnék

(#10411) ész ventura válasza sowi (#10408) üzenetére


ész ventura
aktív tag

CSak egy S3Trióm van otthon, azzal nem volt gond! :)
Lehet, hogy elfáradt a táp, a CPU+VGA túlhajtás már nem megy neki??

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#10413) PazsitZ válasza Picco (#10409) üzenetére


PazsitZ
addikt

atw.hu - 500MB, extra.hu - 2GB

Lejátszónak én ezt használom: [link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#10414) Picco válasza HiperG (#10412) üzenetére


Picco
addikt

ennek mi ertelme volt?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10418) Pulsar válasza Duff7 (#10410) üzenetére


Pulsar
veterán

nem szabványos a poti? Mert akkor ki tudod Te magad is cserélni. Egyébként ha logitech szervízbe vinnéd annyiba kerülne a jav, mint az új :DDD
jah, és szerintem kérdezd meg itt is, hátha valaki tud nálam okosabbat mondai :) Nagy kormányos topik

(#10419) piqla


piqla
őstag

Udvhello!

Valaki tudna linkelni egy oldalt, ahol nagy altalanossagban, laikusoknak van leirva, hogy mi a kotelezettsege eladonak/vevonek a garancia/szavatossag kerdesben?

Leirom a konkret peldat, hatha tud segiteni valaki: telefont keszulok vasarolni, GSM boltban, fuggetlenul. Allitolag vadonatuj a keszulek, es nagyon szeretnem megvenni, mert ritkasagszamba megy manapsag. Sikerult is talalnom egy boltot, viszont csak 6 honap garanciat vallalnak ra. Nem egy ev a kotelezo?

Szereted az állatokat?

(#10420) spyduck


spyduck
nagyúr

Hali!

Hol tudok Karaoke számokat letölteni??? FONTOS!!!!

(#10421) #96302336 válasza spyduck (#10420) üzenetére


#96302336
törölt tag

netről innen is

[link]

egyébként jótanács:[link]

[ Szerkesztve ]

(#10422) ashot


ashot
tag

Szasztok,

Van egy Leadtek usb-s tv tunerem, rácsatoltam a gepre, telepitettem a drivert, de nem engedi a szoftvereket telepiteni, mer azt irja ki hogy nem supported. Valaki tudja mit kell tenni?

[ Szerkesztve ]

(#10423) 1010


1010
őstag

üdv
garmin mobile gps progi van a telomon,
és a gépen a mapsource ben készítek egy útvonalat,
amit felmásolok a gpx mappába,
de a telón azt hol lehet megnyitni?

és mien formátumban tegyem a telóra?

(#10424) spyduck válasza #96302336 (#10421) üzenetére


spyduck
nagyúr

Próbáltam, de buliban vagyok, és kicsit ittam szóval nem mangyon találtam:)
köszi a segítséget :R

(#10425) #96302336 válasza spyduck (#10424) üzenetére


#96302336
törölt tag

:DDD Jó buli lehet :C

(#10426) gban válasza piqla (#10419) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem mindegy hogy veszed. Lehet, használtként adják el hivatalosan, az egyszerűség és a dokumentáció kedvéért. Attól még lehet valójában új.

Postázást nem vállalok.

(#10427) spyduck válasza #96302336 (#10425) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát én nem bírom egyiket se letölteni :W
Olyan linket nem tudsz küldeni amik magyarr számok, van felirat meg zene csak ének nincs? Remélem érted :DDD

(#10428) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Melyik progit érdemes memóriatesztelésre használni, a SIMA memtest86-ot, vagy a memtest86+-t, vagy mást?

Tegnap megcseréltem a RAM-ok sorrendjét, és sajnos csak egy kék halál után vettem észre, hogy az egyik RAM-modult nem pattintottam rendesen a helyére. Ezután már szaporodott a kékhalál-üzenetek sora, de teljesen különböző hibaüzenetekkel. Tönkrement volna a RAM? A fenti programokkal egyértelműen kideríthető?
Már futtatom a SIMA memtest86-ot kb. fél órája a másik gépen (amelyikben a gázos RAM van), de eddig egy hibát sem jelzett.
Mennyi idő után gondolhatom azt, hogy a RAM hibátlan? :F

Előre is köszi. :R

Sk8erPeter

(#10429) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!
Előre kérek elnézést a nem ide illő kérdésemért,de talán tudtok segíteni (illetve jobb irányba terelni :) )
Jövő héten (március 26.27. és lehet 28.-ra) szeretnék a XII. kerületben vmiféle egyszerű/olcsóbb szállást kapni.Előreláthatólag 3 személy (diák) részére.
Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket! :K :R
Üdv.: Márk

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10430) Loretto válasza runner 125 (#10429) üzenetére


Loretto
veterán

Itt érdemes lehet körbenézni.

Soirée...

(#10431) runner 125 válasza Loretto (#10430) üzenetére


runner 125
nagyúr

:R ;)
Esetleg ha vki tud még,ne tartsa vissza magát-köszönöm!
Üdv. Márk

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10432) gabor128


gabor128
aktív tag

Üdv!

Olyan színes nyomtatót keresek, ami tud A3, A2, esetleg A1 méretben nyomtatni.
Tudnátok segíteni, hogy milyen típusú nyomtatók képesek erre, illetve hol tudok utánanézni az üzemeltetési ktsg-nek és az árának.
(az se gond ha használt)

Köszi!

(Azért keresek ilyet, mert pl copy generalban max A3-at nyomtatnak, ami ennél nagyobb az tervrajznak minősítik és plotteren nyomatják. Nekem nem tervrajzot (dwg) kell nyomtatnom, hanem egyszerű képet. Továbbá amit ők nyomtatnak a méret növekedésével több ezerbe kerül.Vajon ha én csinálom olcsóbb?)

[ Szerkesztve ]

(#10433) runner 125 válasza gabor128 (#10432) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!
Nem tudom mennyire vagy informált,de egy A/2-es nyomtatónak az ára 300-350.000ft.. :U (HP-nak sok féle van)..akkor egy A-s mennyi lehet :)
Kérdés mennyire fontos a minőség,de én éppen múlt héten "nyomtattattam" 40x60-as méretben (~ A/2) Pécsett- pontosabban fotólevilágíttattam. :) A minősége nagyon durva,tudom ajánlani őket! Ára: 1990ft/db-de ez tényleg nagyon jó-pixelmentes minőség!
Üdv.
mod.: A cégnak Pesten is van laborja :K

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10434) KMT


KMT
addikt

Hol tudom megnézni (és állítani), hogy UDMA, vagy PIO módban van-e egy optikai meghajtó? Firmware csere miatt érdekes.

(#10435) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Az alábbi konfigba érdemes-e DVD lejátszót vásárolni filmnézésre (az avikkal még úgyahogy elboldogul)?

Celeron 433 MHz
128 MB SD RAM
TNT2 (alaplapra integrált, a rendszermemóriából fogyaszt)
Op. r.: W. ME

Köszi a választ! :R

(#10436) ssolitude válasza KMT (#10434) üzenetére


ssolitude
őstag

itt
Állítani lehet, hogy csak BIOS-ból lehet, újraindítást igényel.

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#10437) macy válasza UserX (#10435) üzenetére


macy
addikt

Power DVD System Requirements
Ez a 7-es verzió. Megpróbálhatod egy régebbivel, mondjuk egy 5-össel, de a 128 MB Ram az elég necces szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10438) UserX válasza macy (#10437) üzenetére


UserX
őstag

Köszi szépen a választ!

(#10439) szandisas


szandisas
senior tag

volt ma a tévében egy film /A világ 50 év múlva/ nem tudjátok honnan lehetnem leszedni? :F

aláírás

(#10440) KMT válasza ssolitude (#10436) üzenetére


KMT
addikt

Köszi. Windows alól is lehetett állítani. És a flash is működött így végre.

(#10441) South Velen válasza szandisas (#10439) üzenetére


South Velen
addikt

Az nem egy sorozat?

(#10442) #96302336 válasza szandisas (#10439) üzenetére


#96302336
törölt tag

netről ;]

(#10443) Xirtam


Xirtam
veterán

Hali Gali!!!! Problémám TFT monitor már 2. ami ezt csinálja bármien felbontásban , láttom a frisitést vagyis ilyen vibrál! Megoldás?:S nemér hozzá semmi vezeték a vga vezetékhez segitsetek pls!!!! mert idegesítő :D :R :R :R

(#10444) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

miért van az h megváltozott magától a mailcímem itt PHn?
Annyiban változott h a freemail elé bekerült pár szám így nem kapok értesítést a fórum üzikról
Jah és átírni sem tom

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#10445) Genius007


Genius007
őstag

Üdv. !

Lenne nekem egy nagy problémám ! (kinek nem .. ?! :DDD )
A minap vettem egy DFI LANPARTY UT ICFX3200-T2R/G alaplapot !
Müködik is rendesen, de a tuning valahogy nem megy !
C2D e4300 van benne 3.6Ghz-t viszi is, de 10min. játék után kifagy (resizini kell)
Az alaplapon van a proci mellett egy 8pines táp rész >>> [link]
( a kép nem az én lapomról készült, de ugyan ilyen van az enyémen is)
Nekem a tápon(FSP BlueStorm II. 400W)csak 4tüs ág van, amit oda tudok csatizni ...
A Kérdésem, az lenne hogy, lehet az a probléma, hogy nem 8tüs van a lapra csatizva ?
Átalakitót lehet valahol venni ?
Vagy van valami házi megoldás, hogy tudjak ilyen csatit csinálni ?

Thanks a Helpet elöre is ! :R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#10446) Genius007 válasza L!NK->Q3 (#10444) üzenetére


Genius007
őstag

Moderátort keresek topikba irj ezzel kapcsolatban ! ;)
(rokonnak is ez volt a gond, csak Ő PH!-ra sem tudott belépni ez miatt) :DDD

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#10447) L!NK->Q3 válasza Genius007 (#10446) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

thx :R

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#10448) #65675776 válasza L!NK->Q3 (#10444) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#10449) Xirtam


Xirtam
veterán

Hali Gali!!!! Problémám TFT monitor már 2. ami ezt csinálja bármien felbontásban , láttom a frisitést vagyis ilyen vibrál! Megoldás?:S nemér hozzá semmi vezeték a vga vezetékhez segitsetek pls!!!! mert idegesítő :D :R :R :R

(#10450) L!NK->Q3 válasza #65675776 (#10448) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

köszi

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.