Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10901) Hosssszu válasza flugi (#10899) üzenetére


Hosssszu
őstag

Na hat erre majd a tolem okosabbak valaszolnak. :U
De szerintem valami olyasmi, hogy nem tudja betolteni a sajat biosat. (bar akkor meg hogyan mukodik?)
Na mindegy. Ez mar nekem, igy este egy picit magas! :B

(#10902) PazsitZ válasza Spancer RE (#10895) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez a feladatkezelő tulajdonsága, nem vírus, nem bug.
Ha a keret peremére kattintasz visszaáll.
Aktív fejléc esetén pedig a fülek melletti részre (de bárhol körbe a keretre duplakattal) eltünik a fejléc.

- http://pazsitz.hu -

(#10903) Spancer RE válasza PazsitZ (#10902) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Köszi szépen! ;)

(#10904) X Factor válasza CSorBA (#10880) üzenetére


X Factor
addikt

Megpróbáltam ahogy írtad, de csak *.ink kiterjesztést találtam, esetleg más módszer?:)

Make things work

(#10905) piqla


piqla
őstag

Udv!

Egy hordozhato merevlemezt (WD Passport) el lehet vegervenyesen cseszni az USB felelotlen ki-be huzogatasaval/dugogatasaval?

Szereted az állatokat?

(#10906) Sátán44 válasza CSorBA (#10888) üzenetére


Sátán44
addikt

Nem halt meg csak haldoklik :( Egyszer bejön a kép, egyszer nem.Mostmár az ikonok is mosódnak.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#10907) Picco válasza piqla (#10905) üzenetére


Picco
addikt

biztos....de sima meghibasodas is lehet, ezt sajna te nemigazan tudod kideriteni.
teljesen behalt vagy csak van valami "aprobb" hibaja?
remelem garis :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10908) 5teve válasza piqla (#10905) üzenetére


5teve
senior tag

feltétlenül. ha felelősségteljesen huzogatod ki-be, sokkal tovább tart.

:DDD

ez egy kicsit komplexebb szerintem. :)
lécci vázold részletesesebben mi az ami történt, és mire akarsz kilyukadni?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#10909) batmab válasza flugi (#10899) üzenetére


batmab
senior tag

CTRL+F10 esetleg??? :F

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#10910) Yooha válasza piqla (#10905) üzenetére


Yooha
aktív tag

Szerintem csak ettől nem lehet. Ha megformázod és akkor sem működik, akkor más lehet a baj. Az USB ki/be dugdosásával legfeljebb másolás közben veszhetnek el adatok, de csak ettől nem hiszem hogy végleg meghalna a vinyó.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#10911) piqla


piqla
őstag

Nem romlott el, csak idonkent csinal olyat, hogy ha bedugom, akkor felporgeti a lemezt, majd leallitja, ujra, majd ujra le... Es csak az segit, ha ujra bedugom a gepbe, masodszorra viszont mindig felismeri a gep es minden jo es orom e bodotta.

Szereted az állatokat?

(#10912) Khaal


Khaal
őstag

Egy pár napja minden 720p-s videot rosszul játszik le a gép (kékes színárnyalatú az egész). Minden más video rendben van, csak a 720p-sek ilyenek, de mkv, avi, wmv is. Próbáltam WMP10-el, Media Player Classiccal, bsplayerrel is, de mindig ez van. Mi a fene baja lehet? Nem emlékszem, hogy bármit is telepítettem volna, ami bezavarhatna...

(#10913) RedWing válasza Khaal (#10912) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyszer nekem is csinált ilyet! Codec uninstall+reinstall megoldotta.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10914) Khaal válasza RedWing (#10913) üzenetére


Khaal
őstag

Kösz a tippet, csak divx meg coreavc van a gépen, megpróbálom az újrarakásukat, hátha.

(#10915) CSorBA válasza X Factor (#10904) üzenetére


CSorBA
őstag

Hát más ötletem nincs, lehet h. van rá vmi progi :)

amúgy az az *.ink az az lett volna? és ha társítanád a qtimeal?

(#10916) Picco válasza Khaal (#10912) üzenetére


Picco
addikt

tedd fel a VLC vagy az SMplayert, azokkal tuti nem fogja csinalni, es az sm tamogatja a hardware-s gyorsitast is :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10917) localhost


localhost
Közösségépítő

Egy monitor ismertetőjéből:
"...19" 943NW LCD 5ms Wide 19", Wide, 1440x900, 5ms, 8000:1 DCR, 300cd/m2, 170/160, TCO '99, MagicBright3, MagicTune, fekete szín "

MI AZ A DCR ????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10918) beltram válasza localhost (#10917) üzenetére


beltram
tag

kontrasztarány

pace be with you

(#10919) localhost válasza beltram (#10918) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A kontrasztarány a 8000:1 de mi az a DCR?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10920) Picco válasza localhost (#10917) üzenetére


Picco
addikt

szerintem is kontraszt arany, de a 8000:1 baromi sok, milyen monitor ez? :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10921) beltram válasza localhost (#10919) üzenetére


beltram
tag

dynamic contrast ratio

pace be with you

(#10922) Picco válasza beltram (#10921) üzenetére


Picco
addikt

jaaa, akkor nem szoltam, ha dinamikus akkor ertheto, bar nemtudom mennyire szerencses, van aki nemigazan kedveli....ki szoktak kapcsolni.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10923) localhost válasza beltram (#10921) üzenetére


localhost
Közösségépítő

OKÉ, megyőztetek!

Akkor a kérdés pontosítva:

Mi az a dinamikus kontrasztarány? :W

(S@msung)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10924) Picco válasza localhost (#10923) üzenetére


Picco
addikt

hat ha jol tudom akkor: van a monitorodnak egy kontrasztaranya mondjuk 1000:1, no a megjelenitendo kepet valahogy software-sen manipulalja hogy jobb kontrasztot kapj, van akinek tetszik van akinek nem. ki lehet kapcsolni ha nem jon be neked, no para :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10925) localhost válasza localhost (#10923) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Ez az új hangzatos funkció úgy működik, hogy a panel a képernyőn megjelenő színektől függően dinamikusan változtatgatja a fényerőt. Ha tehát mondjuk Doom 3-mal játszunk, amiben rengeteg a sötét jelenet, a monitor csökkenti a fényerőt, így kisebb lesz a fekete fényereje, vagyis voilà, magasabb a kontrasztarány. Amikor filmet nézünk, és az éppen nézett jelenetben sok a világos szín, a panel megnöveli a fényerőt, és voilà, máris megnőtt a kontrasztarány. A probléma csak akkor van, amikor gyorsan váltakoznak a világosabb és sötétebb jelenetek, ilyenkor egyesek zavaró villódzást észlelnek a monitoron, ami valóban nemkívánatos jelenség.
"
Vége, köszönöm, ennyi volt a kérdés.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10926) Picco válasza localhost (#10925) üzenetére


Picco
addikt

uhh tenyleg, a fenyerot, jo nagy hulyeseget irtam elobb :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10927) localhost válasza Picco (#10926) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Idézet:
"... megmagyarázni már én is meg tudom, de én nem ÉRTEM!... " :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10928) Picco válasza localhost (#10927) üzenetére


Picco
addikt

en olvastam rola csak rosszul maradt meg :( :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10929) Khaal válasza Picco (#10916) üzenetére


Khaal
őstag

Újraraktam a CoreAVC-t, most már a bsplayer is viszi az mkv-t, és a színek is rendben vannak, csak nincs hang :W . Szeretem, ha nincs túl sok program a gépen, ezért nem szívesen raknék fel még több médialejátszót (így is van már kettő (+ a wmp), amivel a BS nem boldogult, azt eddig az mpclassic-kal sikerült lejátszani, de most bejött ez a kékülés... :((( ). Kipróbáltam, az 1080-at rendesen lejátsza, csak ahhoz meg kevés a gép.

(#10930) RedWing válasza Khaal (#10929) üzenetére


RedWing
aktív tag

Nálam a következők vannak fent:
codec: divx, xvid, ac3filter, matroska
lejátszó: bs, vlc (ezt csak hd-hez használom)
és minden tökéletesen fut.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10931) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Hali!

A kérdésem: fixmbr, majd fixboot, vagy fordítva? Lényeges a sorrend? Melyik legyen elől?

(#10932) Sátán44


Sátán44
addikt

Hibás Vga csinálhatja azt,hogy 75Hz-en elmosódnak az ikonjaim?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#10933) [HUN]Tyson válasza Sátán44 (#10932) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Ha kizárólag az ikonok, akkor nem hiszem. De azt meg furcsállnám, ha csak az ikonok mosódnának, semmi más.

(#10934) Thomas1


Thomas1
őstag

Ilyen ár-elíráskor mi történik, ha megrendelem a terméket? Páran vettek itt a fórumon már elírt áron videokártyát, és aki a régi áron rendelte meg, annak ki is szállították.

Samsung 920NW : br. 4884 HUF, és megnéztem a webshopjukban is, ott is ennyi van kiírva...

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10935) Sátán44 válasza [HUN]Tyson (#10933) üzenetére


Sátán44
addikt

Az érdekesség benne az, hogy foltonként csinálja. Philips 19" 3ms-os monitorom van eddig semmi baja nem volt.Mivel vga-m haldokló félben van,ezért gondoltam,hogy nem bírja a magas frissítési tartományt.Érzésem szerint a Ram része szenved.Tegnap bekapcsolás után becsíkozódott a monitorom és hosszas szerelgetés után lett "jó".Amint említettem most meg nem bírja a 75Hz-et.Kicsit zavaró így meg látom 60hz-en a lefele szaladgáló csíkokat.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#10936) Thomas1 válasza Sátán44 (#10935) üzenetére


Thomas1
őstag

Csíkozódás egyértelműen vga memória hiba. A TFT-nek simán mennie kell 60 Hz-en, nem láthatsz különbséget 75Hz-en sem, úgyhogy biztosan vga hiba lesz.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10937) [HUN]Tyson válasza Thomas1 (#10934) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Hmm, baráti ár. :)
Rendeltem is egyet :)

(#10938) Thomas1 válasza [HUN]Tyson (#10937) üzenetére


Thomas1
őstag

Én is. Majd meglátjuk mi lesz belőle, max. felhívnak, hogy egyoldalú szerződésmódosítást csinálnak. Ha nagyon kéne, akkor be lehetne szopatni őket. Én még be is szúrtam megjegyzésbe a rendelésről készült képet.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10939) localhost válasza Thomas1 (#10938) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak akkor mehetsz tutira a "beszopatósdival", ha megkapod a VISSZAIGAZOLÁST is, és azon is a lagymatag ár szerepel.
Ekkor nyertél!
Ha a visszaigazoláson a normális ár van, nem reklamálhatsz! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10940) beltram válasza Thomas1 (#10934) üzenetére


beltram
tag

elméletben a kiírt áron kellene adniuk, de gondolom készlethiányra hivatkozva visszamondatják a rendelésedet.

pace be with you

(#10941) RedWing


RedWing
aktív tag

Valószínűleg észrevették, mert: [link]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10942) Sátán44 válasza Thomas1 (#10936) üzenetére


Sátán44
addikt

Akkor ha bekrepál kuka lesz.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#10943) Thomas1 válasza localhost (#10939) üzenetére


Thomas1
őstag

Megkaptam a visszaigazoló mailt, és azon is a nyomott ár van.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10944) Khaal válasza Thomas1 (#10938) üzenetére


Khaal
őstag

Nem innen, de rendeltem már feltűnően leárazott cuccot. Ott észrevették a dolgot, és ha jól emlékszem készlethiányra hivatkoztak...
Mondjuk ha ez az ár átmegy a rendszeren és ennyiért ki is hozza neked a futár, az a céget is minősíti.

(#10945) localhost válasza Thomas1 (#10943) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10946) Thomas1 válasza Khaal (#10944) üzenetére


Thomas1
őstag

Ipon-nál hihozták a 2900Pro-t 19,9-ért... :C

localhost: ettől viszont készlethiányra tényleg hivatkozhatnak, és azt mondják, hogy a következő készletet már nem tudják ennyiért adni.
Vagy simán egyoldalú szerződésmódosítás történik, láttunk már erre példát nem egyszer. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10947) beltram válasza Khaal (#10944) üzenetére


beltram
tag

az is a céget minősíti, ha nem ismeri el a hibáját, hanem kimagyarázza készlethiánnyal.

pace be with you

(#10948) [HUN]Tyson válasza Thomas1 (#10943) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Az enyémen is :)

(#10949) Thomas1


Thomas1
őstag

Most már bejön az oldal, de átírták az árat. :)

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10950) ANT válasza beltram (#10947) üzenetére


ANT
őstag

Persze hogy kimagyarázza....nem, majd odadja nyereményáron!

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.