Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35972) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

A gondom az lenne, hogy vettem egy 2.1 hangfal szettet és véletlenül összecseréltem a csatlakozókat és a 2.1 kimenetét kötöttem rá a hangkártyára,gondolom az belevezette szépen a szatelit hangszóróknak szánt áramot,aztán hangkártyám elromlott,de az alaplap működött rendesen,meg minden normális volt,kivéve ugye a hang.Aztán másnap vettem egy hangkártyát,beletettem a gépbe és akkor is minden jó volt,amíg el nem telt 5-10 perc,akkor kiírta a win7 hogy az amd valami illesztőprogram leállt,akkor kép elment pár mp múlva visszajött,utána párperce befagyott,ezt csinálgatta valameddig.Újraindítottam,aztán akkor már bootoláskor csíkos volt a képernyő,és utána is csíkos maradt és a windows sem jött be,mert kékhalál megszakította,ati***.*** hibával. Kitakaritottam a Videókártya slotját,szépen visszatettem és ugyanilyen maradt,aztán újratettem a win7et,de ugyanez maradt a probléma,kipróbáltam a VGAt másik gépben,ugyanez a gond volt. Én úgy gondolom hogy a VGA az kuka,garancia nincs már rá.Alaplapra elméletileg még van garancia.A gond csak az ,hogy egyszer már garanciáztattam a winyómat,és akkor elküldtem a cégnek akitől vettem a garancialevelet amin rajta volt minden cucc garancia időtartama. Azt mondták ügyfélszolgálaton,hogy nem tudják mennyi a gari az alaplapra,de ha 2 év,akkor van egy olyan akciója a Gigabytenak hogy meghosszabbítják 3 évre.De ez se biztos.Tud erről valaki valamit?

A kérdésem az lenne,hogy előfordulhat az hogy az alaplap halt meg elsősorban,és az utána vitte magával a vgat is? Ilyenkor akkor VGA az teljes mértékben kuka?

Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.