Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) MZsoltee válasza modern5 (#3650) üzenetére


MZsoltee
veterán

Pontosan milyen karid van milyen rendszerben?

banderasz77:Csúnya lenne, mindenki azért veszi a gigát, mert milyen jó a hűtése, erre meg kiderülne, hogy pont az a gyenge pontja, azt nem lehet tudni milyen ramokkal szerelték ezeket a kártyákat? Esetleg a többihez képest...

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3652) modern5 válasza MZsoltee (#3651) üzenetére


modern5
tag

Gigabyte HD6850 1GB a kártya
Windows 7 64bit Ultimate
Egyebek: AMD Phenom II 720 BlackEdition, 4GB RAM 1066 (800-on megy asszem), Gigabyte GAMA-770-UD3 modbo,

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3653) wittman válasza modern5 (#3650) üzenetére


wittman
aktív tag

10.12-esben az overdrive a minimum értéke 1000MHz?
Tudsz képet adni erről, mert nálam bőven középen van a csúszka 1000MHz-nél.

A Sapphire programjával meg mindenki le tudta csökkenteni és úgy nem csinál black screen hibát. Amikor a csúszkával csökkented a Vram frekit a sapphire TriXX-el, akkor az apply-t is nyomd meg alul, mert csak úgy rögzíti be a frekit.

Elvileg még mindig Hynix memóriát raknak rá Giga-nál.

[ Szerkesztve ]

www.vmh59.hu

(#3654) ///Krisz\\\ válasza modern5 (#3646) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

igen az tényleg nálam is megszünteti gondot, viszont én nem egy ilyen visszafogott kártyával akarok nyomulni. :( Így kéne kinéznie az overdrive-nak, ha nem ilyen akkor szerintem töröld és innen töltsd le a legfelsőt (én azt szoktam, de az első három közül ebből a szempontból tökmindegy melyiket szeded le).

(ha volt a 10.12-es előtt 10.11-es a gépeden akkor érdemes driver sweeperrel kitakarítani uninstall után a driver maradványait. :K )

(#3651) MZsoltee: Hynix, a többin lévőt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3655) MZsoltee válasza modern5 (#3652) üzenetére


MZsoltee
veterán

Kezdek félni még 1 Giga és ha minden igaz akkor nemsoká akár már ma jön az enyém is...

///Krisz\\\: Pedig azokkal nem szokott baj lenni, aztkéne kideríteni hogy esetleg ez emnynire függhet össze a Hynix memóriákkal, ha semennyire akkor emgint csak nyugalom van nem hardveres a gond...

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3656) ///Krisz\\\ válasza MZsoltee (#3655) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Hát ha ez téged megnyugtat akkor a sapphire-eken csontra ugyanezek a memóriák vannak még a sorozat számuk is teljesen ugyanaz és én még nem találkoztam olyan emberrel akinek baja lett volna a sapphire-jével. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3657) modern5 válasza wittman (#3653) üzenetére


modern5
tag

délután ha hazaérek küldök egy jpeget de nekem a minimum az 1000 nem a 800 :(
TRixx-ben rányomtam az Apply-ra ofkorz... mondjuk késő volt már eléggé. Majd ma nekiesek mégegyszer.

///Krisz\\\

Catalystet és CCC-t én is innen szedek mindig. river sweeper-t meg kipróbálom köszi ;)

Írtam az Aquásoknak (ott vettem a karit), hogy számíthatok-e bármiféle cseregaranciára ezzel a hibával de még nem kaptam válszt.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3658) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3656) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hát ez van, akkor nem lehet hardveres, vagyis reméljük. Gigától jött már valami válasz erre a dologra, mert, ha a Sapphireekkel semmi gond akkor valamit nekik kellett elrontaniuk... Pontosan hol kell akkor találkozni ezzel a jelenséggel, csak azért, hogy megnézem engem érint-e a dolog...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3659) modern5 válasza MZsoltee (#3658) üzenetére


modern5
tag

Egyes játékoknál, elindul a gameplay és pár másodperc vagy 10-20 perc és kidob a játék. Crysis, Devil May Cry 4 10 perc múlva, Lost Planet, NFS:Shift azonnal.

A crash abból áll, hogy kikapcsol a monitorod (ki is írja hogy no signal). Egy ideig még megy a hang rendesen a fekete képernyő alatt, majd az is kiakad. Csak a restart button segít :(

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3660) brady28 válasza MZsoltee (#3645) üzenetére


brady28
tag

Köszi ez elég szimpi sztem ez lesz!

Rablótámadás! Kezeket fel! Jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb!!! :)

(#3661) wittman válasza modern5 (#3659) üzenetére


wittman
aktív tag

Ugyanez a hiba van nálunk is.

Driver Sweepert csökkentett módban használd.

Gigabyte-nak írtam, válasz semmi.

www.vmh59.hu

(#3662) kop8 válasza balu077 (#3613) üzenetére


kop8
őstag

Lehet róla szó, de most csak egy ilyen proci van:

CPU típusa AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3400+

Eladtam a phenomot ami az adatlapomnál van beírva, majd a napokban jön az új procim X4 B60!

Majd akkor lehet tesztelni ha gondolod!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#3663) ///Krisz\\\ válasza modern5 (#3657) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

nincs mit, csak azért linkeltem a catalyst-ot, mert vannak akik nem a hivatalos oldalról szedik és hát biztos ami biztos. a sweeperhez meg itt van egy kis használati útmutató köszönet érte wittman-nak.

(#3658) MZsoltee: hát reméljük, bár így végig gondolva a dolgot nem elképzelhetetlen, hogy a hűtő a ludas, mert hát ugye referencia nyák, referencia biosz (érdemben nem nyúlhatnak hozzá), a táp elég neki (1000W-os bivalyokkal is ezt csinálja) csak a hűtés maradt ami különbözik. lehet, hogy igaza van banderasz77-nek. valaki letudná nekem írni, hogy hogy kell hőmérsékletet mérni játék közben (úgy, hogy játék után megtudjam nézni), mert akkor csinálnék egy mérést balck screen közben (kérdés, hogy meglesznek-e az értékek miután elszáll a gép).

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3664) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3663) üzenetére


MZsoltee
veterán

Indítasz egy gpu-z nevű programot, majd elidnítod a játékot, ha vége akkopr rámész a sendors fülle és a kiválasztod a highest fület, így látod a legmagasabb hőmérsékletet, amit eddig mért a progi.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3665) polonic válasza MZsoltee (#3664) üzenetére


polonic
félisten

De ha black screen van, és utána megfagy a játék, akkor meg lesznek valahol az értékek? Írja ő is, utolsó sorokban.

(#3666) MZsoltee válasza polonic (#3665) üzenetére


MZsoltee
veterán

Jogos, persze akkor everestben naplózni lehet ott meg kell lennie.
De a GPU-z is tudja van egy fül amit be kell xelni, log to file.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3667) ///Krisz\\\ válasza polonic (#3665) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Hát ez az! :D :D :D

(#3666) MZsoltee: azt le tudnád írni pontosan, hogy kell, mert még nem naplóztam hőmérsékletet soha. (AIDA-m van, de gondolom valami hasonlót kell abban is csinálni)

Ohh, zsír akkor gpu-z-vel megpróbálom kössz. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3668) wittman


wittman
aktív tag

HD6850 több gyártónál kijött a hiba.

Gigabyte, Asus, MSI, Sapphire, a többit majd írják a többiek.

Szerintem nem hűtés baja van.

Csináltam olyan tesztet 900MHz-es Vram frekivel, ahol minden full minőségre volt húzva, és a driverben is felhúztam mindent maxra. 8XAA 16XAF SSAA vsync on. Hát azért így már jöttek elő textúra villódzások. Szóval itt vagy kevés kakót kap a Vram vagy szar(ok) a memória chippek. Előbbit biosban talán lehet módosítani, utóbbi garanciás lesz.

Én meguntam a dolgot és garanciáztatom lefelé ha januárban nem jön ki valamilyen megoldás bios vagy driveres javítás.

www.vmh59.hu

(#3669) ///Krisz\\\ válasza ///Krisz\\\ (#3667) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ez komolyan egy vicc. bepipálom a gpu-z-ben a loggolást erre nem akarja csinálni a black screen-t, megszűnt a hiba a crisys warhead-ban és a Black Ops-ban. egyszerűen nem tudom rábírni, hogy black screnn-eljen. lehet, hogy ez a megoldás srácok, mindenki akinek ilyen hibája van loggoltasson gpu-z-vel és megszűnik a hiba. :C :D

átnéztem alog fájl-t és találtam valami furcsát volt egy perc amikor 31 ampert kapott a kari holot azon az ágon az enyém csak 25-öt tud.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3670) wittman válasza ///Krisz\\\ (#3669) üzenetére


wittman
aktív tag

Számítástechnika szépsége! :C

Na ezt kipróbálom én is.

www.vmh59.hu

(#3671) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3669) üzenetére


MZsoltee
veterán

NAA ilyen nem lehet.... :B
ÉS ennek mi értelme? Mi a logika benne?

De azért örülünk... :C De sztem nem sokáig... :( Ez nem lehet megoldás....

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3672) csucsbicep válasza ///Krisz\\\ (#3669) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

A helyedben én csak jó pénzért cserébe adtam volna el titokban ezt a megoldást az AMD-nek. :)

(#3673) modern5 válasza ///Krisz\\\ (#3669) üzenetére


modern5
tag

ez nagyon komoly...alig várom,hogy hazaérjek és kipróbáljam :D

Egyébként még az érdekelt volna, hogy a 900-ra levitt órajel mellett mennyire esik vissza a teljesítmény játékban? (mondjuk szerintem a phenom II x3 720-am nem is tudja 100%-ban kihasználni a kártyámat szal talán én meg sem érezném)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3674) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

látom tetszik a dolog. :D :D :D de komolyan már mindent ráküldtem ami csak csinálta a black screen-t és nálam teljesen megszűnt. :C

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3675) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3674) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nah még egy két ilyen hszt szeretnék látni!
De nem értem mi lehet az oka... Még a végén híres lesz a topic!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3676) Torry válasza andras888 (#3619) üzenetére


Torry
addikt

Ref hűtős, elvileg nincs vele baj. Van egyébként asszem több tulaj is, én már megrendeltem, jövőhétre érkezik elvileg.
Tuningot szerintem pont annyira bírja mind bármelyik másik. Hoztak ki belőle X verziót is, kicsit megemelve az órajeleket, szerintem azt a simának is hoznia kell. Gigabyte-on gondolkoztam, de a black screen miatt inkább nem kell a jobb hűtő, a házam úgy is jól szellőzik, pedig csak 3k a különbség.
Mennyivel hűt egyébként jobban?

[ Szerkesztve ]

(#3677) modern5 válasza ///Krisz\\\ (#3674) üzenetére


modern5
tag

komolyan mondom ezért szeretem a windowst meg a pc-t. Ilyen elb*szott kalandok semmilyen más platformon nincsenek :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3678) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

rossz hír csak tuning-nál javítja meg nekem a karit a loggolás. 850/1100 + loggolás tökéletesen működik, de ha alap (775/1000 + loggolás) már jön is a black screen. :O

viszont vannak értékek black screen közben:
GPU Core Clock [MHz]: 0.4
GPU Memory Clock [MHz]: 3196.9
GPU Temperature [°C]: -1.0
Fan Speed [%]: 100
GPU Load [%]: 100
GPU Temp. #1 [°C]: 32767.5
GPU Temp. #2 [°C]: 32767.5
GPU Temp. #3 [°C]: 32767.5

mintha egy üstökös és egy gömbvillám ütközött volna a gépemben a hőtermelés szempontjából. :Y :D

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3679) andras888 válasza Torry (#3676) üzenetére


andras888
aktív tag

én az x edition-ról beszéltem, de itt a teszt amit találtam, van benne tuning is nem sok :DD
Meg olvastam valahol hogy lehet feszt emelni, de úgy nem tuningoltak, amúgy 800/1050 en 74 fok volt a max és halknak ítélték:D

(#3680) modern5 válasza ///Krisz\\\ (#3678) üzenetére


modern5
tag

mivel húzod az órajeleket? Sima CCC Overdriveval? Használsz plusz hűtést?

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3681) ///Krisz\\\ válasza modern5 (#3680) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

aha simán Overdrive-al. semmi plusz a gyári 2 ventilátoros hűtő van rajta és nincs se mellé se alá se fölé téve venti csak egy házhűtőm van az viszont kicsit feljebb van mint a videokari.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3682) modern5 válasza ///Krisz\\\ (#3681) üzenetére


modern5
tag

akkor végül is mondhatjuk, hogy átmeneti megoldásként kicsit meg kell húzni a kártyát és logolni mellette. .)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3683) Torry válasza andras888 (#3679) üzenetére


Torry
addikt

Szerintem nem éri meg az X-t venni.
Ugyanaz a hűtő és nagy valószínűséggel tudja ugyanazt a tuningot is.
Ráadásul ahogy nézem a tuning 2-5fps-t hoz.
Most nézegetem a teszteket, valahogy sosem tűnt fel, hogy ez a kártya nem is akkor beszarásjó. Full-HD-n asszem kell bőven kompromisszumot kötnöm.

[ Szerkesztve ]

(#3684) ///Krisz\\\ válasza modern5 (#3682) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

hát ja, kérdés, hogy a gigabyte mennyire fogja ezt javasolni, mert ha a tuningtól elszáll a kártya akkor pápá gari. :D de hát végül is mást nem tehetünk egyenlőre. :(

(#3685) MZsoltee: Sok szerencsét hozzá! Drukkolunk neked! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3685) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Nah gyerekek itt a kártya és most települ a driver.

Fenn van megyek biost frissíteni...

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3686) modern5


modern5
tag

Na húzok haza aztán próbálgatok én is...

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3687) MZsoltee válasza MZsoltee (#3685) üzenetére


MZsoltee
veterán

Sikerült mindent felrakni és a hiba is előjött Crysis-sal, most kipróbálom a Gpu-z modot, kicsit meghúzom hozzá 950/1100, akkor már legyen valami érdekes is...

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3688) MZsoltee válasza MZsoltee (#3687) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hát ugyan az warhead jeges pálya, kuka, megpróbálom kisebb tuninggal is!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3689) ///Krisz\\\ válasza MZsoltee (#3688) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

egyébként én nem a jeges pályán próbáltam mivel nekem el sem indult a játék, mert rámentem, hogy egy játékos mód, indítás és 99%-os betöltésnél standby és ez javult meg. vagyis végre elindul a game, a jeges pályát még életemben nem láttam, de akkor majd megnézem.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3690) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3689) üzenetére


MZsoltee
veterán

Frozen Paradise a neve

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3691) modern5


modern5
tag

Eddigi tapasztalatok:

Húzás nélkül de gpu-z logolással a capcom játkok nem fagynak. Shift ugyanúgy kifagy. Crysis-t nem próbáltam egyelőre.

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3692) MZsoltee válasza modern5 (#3691) üzenetére


MZsoltee
veterán

Crysis nálam nem fagyott ki 850/1050-en. GPU-Z-vel.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3693) modern5 válasza MZsoltee (#3692) üzenetére


modern5
tag

Egyébként, hogy szokás használni az overdrive-ot. Folyamatosan bekapcsolva hagyjátok, vagy csak játék előtt engedélyezitek?

amúgy +6-7 FPS 850/1100-zal.

[ Szerkesztve ]

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3694) MZsoltee válasza modern5 (#3693) üzenetére


MZsoltee
veterán

Én ATT-vel csinálom, be tudsz állítani különböző profilokat, különböző programokhoz, ezenkívül lehet vele monitorozni is egy csomó dolgot, pl most megnéztem és bőven elegendő 1650x1080ban a 6850-hez egy 3Ghz-en járó Phenom II X4.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3695) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Nincs valami híretek az új (11.01) Catalystról?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#3696) modern5


modern5
tag

FarCry2 első mentés után fagyott :(

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#3697) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

na srácok nálam rövid életű volt ez a megoldás. nem sokkal ezelőtt újraindítottam a gépet és megint jött a black screen a tuning+gpu-z loggolás ellenére. :( még kipróbálok pár dolgot, hogy megpróbáljam kb. belőni, hogy mitől lehet ez a hiba. :))

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3698) MZsoltee válasza ///Krisz\\\ (#3697) üzenetére


MZsoltee
veterán

Akkor várunk a gigára és az új driverre és biosra...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3699) ///Krisz\\\ válasza MZsoltee (#3698) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

hát igen. :) egyébként mi az az ATT, már mindenhol kerestem, de sehol sem találom. (a google csak az AT&T mobilszolgáltató honlapjait dobálja ki :DDD )

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#3700) modern5 válasza ///Krisz\\\ (#3699) üzenetére


modern5
tag

szerintem az ATi Tray-re gondol.

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.