Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Beri válasza Torry (#4499) üzenetére


Beri
addikt

Fogyasztásmérővel: [link]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4502) pete_21 válasza k.rudolf (#4495) üzenetére


pete_21
addikt

Igen?
Köszi, most megnyugtattál. Akkor viszont nem valószínű, hogy kártya hiba. Valószínűbb a drivergond. :)
Nem hinném, hogy hardveres gáz lenne... Neked milyen sűrűn jelentkezik?

(#4503) HANDO88 válasza lsc (#4500) üzenetére


HANDO88
senior tag

Figyelj ,az én lapomba nem megy.A beszerző egy ph tag aki rengeteg cuccot ad el itt,ő azt írta nekem hogy 3 nap alatt a kártya nem hibázott.Nincs alapom rá hogy megcáfoljam,szerinted akkor mit kellett volna írni a hirdetésemben?

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#4504) alibaba78 válasza lsc (#4500) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem akarok vedeni senkit, de valoban leirta, hogy a haverjanal megy szepen, csak nala nem.

(#4482) Beri: Szep! Kivancsi lennek, kibirna-e fel ora crysis-t? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4505) Dictator^ válasza Beri (#4497) üzenetére


Dictator^
veterán

Helyemben te melyiket vennéd ? Márka?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4506) rocket válasza wittman (#4458) üzenetére


rocket
nagyúr

Nyugodtan ird le a ceg nevet, hagy tudjak meg az emebrek melyik ceget kell elkerulni jo messzire.
Pontosan errol irtam par napja.

#4459: Szep a szine :)

#4462:Fogyasztovedelem letezik valojaban, csak semmit nem tesznek.
Tudjak jol ezt a cegek is, azert van ekkora pofajuk, ezert siman az arcaba hazudnak az embernek es nem akarnak foglalkozni a valos problemaval.
Waadasul Pl. wittman hosszu hetek ota probal megoldast talalni, hivatalos supportra is irt, magyarul nem az a felhaszanlo akinek valami hiba elojon, aztan viszi a szervizbe a kartyat, kozben lehet user error.

Az a szomoru, hogy hiaba van hivatalosan forgalmazva a kartya, a garanciat mar sajnos (legalabbis Magyarorszagon) nem a gyarto intezi, hanem a nagykerek, ahol meg azt hazudnak amit akarnak.
Vasarloi jogot ervenyesiteni Magyarorszagon hosszu, nyugos, es anyagilag se 2ft lenne, erre meg mar senki nem szivesen valallkozna, szoval ez igazabol a 22-es csapdaja.

#4480:Papiron sokat gyorsul, a valosag mar mas teszta :)

#4490:Te kartyadon is valoszinuleg 3 percig futattak valamelyik 3DMarkot, es ezzel ok el is inteztek a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4507) lsc válasza HANDO88 (#4503) üzenetére


lsc
nagyúr

Ha visszanézed miket írtál egy asrock lapban sem volt jó a kártya /Te írtad nem én/, ezek után elég hihetetlen hogy nincs a kártyával gond. Mindezt csak azért mert én is aprón nézelődök /igaz sapphire-t keresek/ és mintha ismerős lett volna a nicked, mintha megpróbáltam volna segíteni.Na vannak újabb fejlemények.A haver Asrock lapjában a kártya hozza teszt programokban a tőle elvárható teljesítményt,játékokban is. Viszont hosszabb játék idők alatt újra indulgat a gép.
Röviden elég érdekes "hibátlan" kártya ez.

Ennyi, nem igazán idevaló a dolog.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#4508) Beri válasza alibaba78 (#4504) üzenetére


Beri
addikt

Kibír egy óra krájziszt is, ha nem unom meg a játékot az állandó lőszerhiány miatt (igen, fanatikus tunker vagyok :DD ).

Dictator^: Látod a profilomban is, hogy én gigabyte-ot vettem, meg se fordult a fejemben a toxic. Ha nem sajnáltam volna a pénzt 6870-re, akkor meg olyanom lenne. Ne én döntsek már helyetted...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4509) HANDO88 válasza lsc (#4507) üzenetére


HANDO88
senior tag

Nem érted,mert szerintem félre érted.A hirdetésben ott van hogy a kari Pesten van,tehát a boltban a beszerző srácnál én Debrecen mellett lakom.Tehát ha valakit érdekel elballag a boltba,megnézi és szerintem ki is tudja próbálni.Ha nem működik akkor nekem lesz igazam,ha működik akkor a beszerzőnek.De én innen látatlanba nem cáfolhatom meg a 3 napos teszt eredményét csak azt írhattam le hogy az én lapomba nem megy.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#4510) alibaba78 válasza Beri (#4508) üzenetére


alibaba78
őstag

Megkerhetlek, ezt lefuttatnad?

[ Szerkesztve ]

(#4511) polonic válasza Dictator^ (#4505) üzenetére


polonic
félisten

Vegyél sapphire 6870-et. Vagy powercolort vagy vtx3d-t. :D

(#4512) Beri válasza alibaba78 (#4510) üzenetére


Beri
addikt

Lefuttatnám, de nincs warheadem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4513) alibaba78 válasza Beri (#4512) üzenetére


alibaba78
őstag

:D Nem is kell, kulonallo benchmark. :)

[ Szerkesztve ]

(#4514) Beri válasza alibaba78 (#4513) üzenetére


Beri
addikt

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4515) alibaba78 válasza Beri (#4514) üzenetére


alibaba78
őstag

Ezt beneztem, ne haragudj! :B Nem az en napom.... :(((

(#4516) ///Krisz\\\ válasza pete_21 (#4494) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

+1

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#4517) pete_21 válasza ///Krisz\\\ (#4516) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ!
Akkor tényleg elég esélyes, hogy driverhiba.
Be lehetne jelenteni, csak előbb valahogy tudni kéne reprodukálni...

(#4518) wittman válasza rocket (#4506) üzenetére


wittman
aktív tag

A cég neve: Hardverker

Azt hozzá kell tennem, hogy a szervizes akadékoskodik, a céggel semmi bajom, sőt jó üzleti kapcsolatot ápolok velük már 2 éve.

A helyzet az, hogy most már 2db gigabyte HD6850-et viszek vissza nekik, mert mindkettő rossz. Az biztos addig nem jövök el, amíg nem garanciázzák le!

[ Szerkesztve ]

www.vmh59.hu

(#4519) ///Krisz\\\ válasza pete_21 (#4517) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Hát az elég nehéz lesz, mert eddig nekem 2 hónap alatt 3X jött elő (youtube videónál, meg windows media playernél), meg lekapni se lehet, mert a print screen kihagyja az egér mutatót. De ha van valami ötleted én állok elébe, tesztelek akármivel csak angolul nem nagyon tudok. :DDD

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#4520) Dictator^


Dictator^
veterán

Na egy utolsó idegesitő kérdés.

6850 Toxic kártyánál tapasztalt valaki bármi jellegü hardware hibát?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4521) Beri válasza Dictator^ (#4520) üzenetére


Beri
addikt

Továbbra is read only? Már feltették előtted ezt a kérdést. Egyetlen toxic tulaj fordult meg itt mostanában, neki nem volt semmi gondja. Azt is leírtam, hogy mért hülyeség ez alapján bármit kijelenteni a toxic és a standby probléma kapcsolatáról.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4522) Dictator^ válasza Beri (#4521) üzenetére


Dictator^
veterán

De amit meg utána leírtak a random emberek , hogy 3 perces teszttel gyakorlatilag leanyázták és sehol sincs progress a csere ügyében, ahhoz sincs kedve az embernek.

Amúgy már kiégtem mára. Még talán az utolsó privit beírom ide.

Akkor viszont nem értem:

Sapphire Referencia Vs Sapphire NonRef

Miért van az, hogy 1:1-ben ugyanaz a kettő, kivéve a hütés.
Illetve a referenciához adnak még ennyi fost:

CrossFire™ Bridge Interconnect Cable
D-Sub Adapter
Mini-DP to DP Cable
6 PIN to 4 PIN Power Cable
HDMI 1.4a high speed 1.8 meter cable(Full Retail SKU only)

A nonrefnél meg megbasznak 1db "HDMI 1.4a high speed 1.8 meter cable(Full Retail SKU only)" kábellel?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4523) Beri válasza Dictator^ (#4522) üzenetére


Beri
addikt

Azok a "random emberek" egy személy volt. A két 6870 között meg csak a hűtő a különbség, van ilyen. Mért ne lehetne két különböző hűtővel szerelt zafír?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4524) Dictator^ válasza Beri (#4523) üzenetére


Dictator^
veterán

A nonref kártya hűtője hasonlít a vapor-x -esekre.

Ha a kettő közt vacilánálék akkor gondolom a nonrefet érdemes elhozni nem?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4525) Osynho válasza Dictator^ (#4524) üzenetére


Osynho
addikt

Nem ugyanaz 1:1-ben a kettő, mert a refnek fekete a nyákja, a nem refnek meg kék :) Tehát lehet, hogy variáltak a nyákon is, nem csak a hűtésen.

(#4526) jegenye77 válasza Dictator^ (#4524) üzenetére


jegenye77
addikt

Nehogy azt hidd hogy az sokkal halkabb mint a sima ref hűtős karinak a hangja.Nekem volt ilyen kártyám és semmivel se volt halkabb terhelés alatt.Alapon meg emezt se hallod.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4527) Dictator^ válasza jegenye77 (#4526) üzenetére


Dictator^
veterán

Mondjuk a 2. része érdekelt igazán.

A most kapcsoltam be a gépet és 61° 43% fanspeed mellett lehet bármi jobb lesz :)

De amúgy pont olcsobb a nonref kártya amin középen van a venti, azért valamivel csak jobb, gondolom nem véletlen alakitották át. Meg olcsobb is. Más szempont nem ugrik be.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4528) Dictator^ válasza jegenye77 (#4526) üzenetére


Dictator^
veterán

Meg azt elfelejtettem, hogy brutál terhelés alatt melyik kártya gyári hütője nem hangos?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4529) jegenye77 válasza Dictator^ (#4528) üzenetére


jegenye77
addikt

Valahol azt olvastam hogy a fekete nyákos kártyák jobbak.Hogy mivel azt ne kérdezd!Gyakorlati szempontból lehet ennek nincs is jelentősége.Ha a másik olcsóbb és a hűtése is szimpatikusabb akkor azt válaszd.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4530) alibaba78


alibaba78
őstag

Probalta mar vki az uj beta drivert? Furcsa, hogy a korabban linkelt websiterol eltunt.

(#4531) varmi2


varmi2
nagyúr

üdv!

Ma végre sikerült megvennem egy Gigabyte GV-R687OC-1GD videókártyát, feltettem hozzá a legújabb ati drivert, és van egy problémám. Az F1 2010 nem teljes képernyős módba jelenik meg. Mi lehet a probléma, más játékok jól műkdnek.
Segítségeteket kérem, mi lehet a baj?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#4532) polonic válasza varmi2 (#4531) üzenetére


polonic
félisten

Alt+enter
Ez a teljes képernyős módra váltás, mint pl videólejátszó programoknál.

[ Szerkesztve ]

(#4533) Erdei88 válasza Dictator^ (#4524) üzenetére


Erdei88
veterán

Miért nem Giga 6870OC?
Csendes, hűs, és minimális, semmit nem érő OC is van :)

(#4534) Dictator^ válasza Erdei88 (#4533) üzenetére


Dictator^
veterán

Kaptam egy jó ajánlatot egy bolttból a 6870 sapphirera. Aztán ezért :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4535) varmi2 válasza polonic (#4532) üzenetére


varmi2
nagyúr

köszi

ez műkszik:D

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#4536) Giot válasza Dictator^ (#4522) üzenetére


Giot
addikt

Nem csak a hűtő a különbség a két kártya között. A Sapphire nonref kártyáit (a kék PCB-s cucc) mindig a költséghatékonyság irányába tervezik át. Még a Toxic-ot is, igaz arra legalább válogatott GPU-k kerülnek.
Nem veszi észre az ember használat közben a két kártya közötti különbséget, de a referencia a hatékonyabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#4537) Dictator^ válasza Giot (#4536) üzenetére


Dictator^
veterán

De miért a referencia a hatékonyabb? Ez valamiben kiderül, tehát látható különbségként?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4538) Vasinger! válasza alibaba78 (#4530) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez engem is érdekelne.

Próbálta már valaki a Catalyst 11.1a-t? :F

(#4539) Spam123


Spam123
tag

Tervezem, hogy visszavigyem a Giga 6850-es karimat, mert az alap BIOS-szal BS hibát produkál, F3 C-vel igaz megjavult, de ez mégsem megoldás. Vagy ti mit tennétek a helyemben?
Ezek közül tudnék választani szerintem ha cserélnék a gariban. Melyik az ami legalább olyan halk mint a Giga 2 ventis megoldása? És itt most konkrét tesztekből mért hangértéket kérnék, mert vannak emberek aki a 600 db-es vga hangra is azt mondják, hogy halk....

(#4540) MZsoltee válasza Spam123 (#4539) üzenetére


MZsoltee
veterán

Kérj még1 ilyent vagy egy OC-t. Azokkal nem volt hiba ha jól emlékszem.
Egy teszt:[link]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#4541) Spam123 válasza MZsoltee (#4540) üzenetére


Spam123
tag

Giga lenne a legjobb, valóban, de ki tudja, hogy megint szar lenne áááhh fú. Biztos kidobnám az ablakon.

OC-n én is gondolkoztam, azzal biztos nem volt gond? Én úgy emlékszem hogy valaki írta hogy baja volt vele, bár talán nem BS-es.

Köszi a tesztet, ezzel csak az a baj, hogy pont a Giga nincs benne amivel össze tudnám mérni. :\

(#4542) jozsi válasza Spam123 (#4539) üzenetére


jozsi
tag

Szia,

személyes tapasztalat következik: nekem power color pcs+ (820\4400) van, ez az első poweres karim, de nagyon megvagyok vele elégedve, 20% venti mellett 35 fok a hőmérséklet terheletlenül, zaja szinte nulla (ehhe hozzátartozik, hogy jelenleg egy igen gyenge házban van a kártya), terhelve kb. 60-65 fokig megy fel a hőmérséklet, BS sosem volt (crysis alatt sem), szal csak ajánlani tudom ezt a márkát, bár a garancia "csak" 2 év, árban viszont jó. Esetleg még az asus cu (3 év garanciával), ami jól teljesít, havernak van ilyen karija és csak jót mondott róla.

[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#4543) pete_21 válasza ///Krisz\\\ (#4519) üzenetére


pete_21
addikt

Nálam is a ~másfél hónap alatt kb. 3x jött elő... :DDD
Potplayernél, illetve flash-nél. Gondoltam múltkor, hogy akkor most jól lefotózom, és direkt felraktam ezért a Hypersnap-pet, mert az az egérmutatóval együtt készíti a képet. Viszont ott hibátlanul néz ki. Ebből is gondolom, hogy nem fizikai hiba van, mert a képet jól rendereli, csak a megjelenítés hibás, ezért inkább driver-hiba gyanús a dolog.
Sajnos nekem sincs ötletem, hogy kéne reprodukálni, mert amikor előjött a hiba, akkor sem csináltam semmi különleges dolgot. Napi szintű a videonézés, és a hiba igencsak ritkán jött elő... :U
Nekem az angollal viszont nincs bajom, szóval ha megtudjuk valahogy a hiba pontosabb paramétereit, én szívesen megfogalmazom angolul. Ha kiderítünk többet, keressük egymást! ;)

(#4544) Spam123 válasza jozsi (#4542) üzenetére


Spam123
tag

Köszi, elég kecsegtető. :)

Az a bajom, hogy sehol nem tesztelik a giga 6850-et :( Így nem tudom összemérni a többivel sem.

Az Asus-nak a hűtését kicsit kevésnek találom, a kártyát sem éri végig, nem úgy mint a többinél.

(#4545) Dragon27


Dragon27
senior tag

Csak azt szeretném kérdezni hogy mi lehet az oka HD 6850-nek nem tudom videó konvertálást gyorsítani catalyst 10.12 + DirectX // catalyst AMD HD 6850 Enable Hardware Acceleration nem találni . ATI Avivo converter GPU csak néha ugrik 1-35 % órajel 100 MHz néha felugrik 600 MHz-re nero 10 vision alatt csak a CPU dolgozik (Sapphire HD 6850)

[ Szerkesztve ]

(#4546) Beri válasza jozsi (#4542) üzenetére


Beri
addikt

Én is agyaltam PCS+on, jól hangzott az ajándék MW2, stbstb., de ezzel nem tudsz feszültséget emelni :(
Bár ezt már szerintem leírtam itt egyszer...

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#4547) Amarth válasza Vasinger! (#4538) üzenetére


Amarth
aktív tag

Próbáltam.
Gyorsabb valamelyest,csak az órajelet nem 100-ra veszi vissza,hanem 300-ra.Hibát eddig nem találtam.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#4548) Vasinger! válasza Amarth (#4547) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát szerintem ez pont hogy hiba, hogy nem veszi vissza rendesen az órajeleket. :S

A memóriát mennyire veszi vissza, ha gpu 300-on van?

(#4549) Amarth válasza Vasinger! (#4548) üzenetére


Amarth
aktív tag

300-ra Aida szerint.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#4550) Vasinger! válasza Amarth (#4549) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ne Aida-t nézd. GPU-Z-t. Az valós értéket mutat. Eddig 100/300-ra vette vissza, értelmetlen lenne 300/300-ra állítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.