Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) miresz válasza natë (#8999) üzenetére


miresz
veterán

Semmi gond. :) Egyébkent igen,használhatod én is ebben használom,sőt van amit 920/1100-al játszok. :)

(#9000) ///Krisz\\\: Nem tudom,de nekem qurva sokat hozott a 11.4. Pl. 3DMark11 alatt közel 300 pontot hozott.

[ Szerkesztve ]

(#9002) szasanyi válasza Zanik (#8997) üzenetére


szasanyi
félisten

Jó lesz az, és a változás sem kicsit lesz szembetűnő. :) Igen, esetleg egy driver cleaner is ráfér, no meg DirectX frissítés. Aztán load hallgasd a tápod nem hangoskodik (erőlködik)-e.

(#9003) RootRulez válasza Alastair' (#8992) üzenetére


RootRulez
félisten

(fekveröhögősszmájli)

═════════════════════════════════════════

(#9004) KaiotEch válasza Alastair' (#8992) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ennyi a boltokban nincs :DD

(#9005) RootRulez válasza KaiotEch (#9004) üzenetére


RootRulez
félisten

Mert véder nagyúr felvásárolta mindet...

═════════════════════════════════════════

(#9006) Valdez válasza ///Krisz\\\ (#9000) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, valszeg mindegyiknél cpu limited van. Ezek közül mind igényelné a 4 magot legalább.

Más: durva 6870-es :D
[link]

(#9007) miresz válasza Valdez (#9006) üzenetére


miresz
veterán

Durva 6850-es. :DDD [link]

(#9008) ///Krisz\\\ válasza Valdez (#9006) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Én is így látom. Hát akkor nincs más megoldás be kell nevezzek egy 4 magosra. :K

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9009) Valdez válasza ///Krisz\\\ (#9008) üzenetére


Valdez
őstag

Ja bocs, a crysisnak nem kell 4 mag, azt hittem a 2. részét benchelted :) Annál gpu limit van :)

(#9010) ///Krisz\\\ válasza Valdez (#9009) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

GPU limit??? Hát akkor nem ott kellett volna, hogy kijöjjön a legnagyobb különbség (mert a driver ugye elvileg a VGA-t gyorsítja)? :F

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9011) Valdez válasza ///Krisz\\\ (#9010) üzenetére


Valdez
őstag

Hát a crysis már sajnos agyon van "optimalizálva" driverügyileg, nem hiszem hogy akármilyen driverrel el lehetne érni akármit is...

(#9012) ///Krisz\\\ válasza Valdez (#9011) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Értem, de mindegy én azért csak váltok, ha most nem is minden esetben, de a jövőben jól jön majd az a +2 mag + annyira megdöbbentett ez az "ön teszt" eredménye... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9013) MasterFUN válasza lehel22 (#8977) üzenetére


MasterFUN
csendes tag

Köszönöm a tippeket mindenkinek, ezt még valóban nem próbáltam, csak a manuális eltávolítást, ugyanis egy nVidia 9800GTX+ volt benne, ami egy csepeet rosszul viselte már a Crysis 2-őt. 2 év után ideje volt már a cserének....

Ugyanakkor mielőtt elindultam volna dolgozni, - de újraindítani már nem volt időm (melózni is kell néha) - találtam egy hotfixet a 6900-as szériához és kínomban azzal próáltam és elvileg szó nélkül felment... már csak az a kérdés, hogy kapok-e valami szép kék képernyőt ha újraindítok...

Ha igen, akkor még megadom az esélyt a Sweepernek, de biztonság kedvéért már kimásoltam a szükséges dolgokat a C-ről... és max format C: 2,5 év után...

(#9014) polonic válasza ///Krisz\\\ (#9000) üzenetére


polonic
félisten

Vagy talán azokat a játékokat kellett volna próbálni, aminél van is gyorsulás. :)

(#9015) Biga123 válasza ///Krisz\\\ (#9012) üzenetére


Biga123
addikt

Pocilimit lesz az.. :U :F
C2D 3.5GHz crysis

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#9016) atius


atius
csendes tag

Pedig elég sokat gyorsul új 11.4 driverel legalább is nekem....:)

(#9017) lehel22 válasza MasterFUN (#9013) üzenetére


lehel22
tag

Ket es fel eves oprendszert szerintem mienkepp instalaljal ujra.Az Nvida -AMD valtasnal amugy se art egy szuz windows de a te esetedben en azt monom, hogy mindenkepp kell egy friss instal.
.Velemenyem szerint ne Vistat tegyel hanem egy Win7 est.Sokkal stabilabb es simabb a mukodese. Altalaban minden ( jatekok is) jobban mukodik Win7-el .

[ Szerkesztve ]

(#9018) szasanyi válasza polonic (#9014) üzenetére


szasanyi
félisten

Ki foglalkozik itt nyilvánvalóságokkal? :D

(#9020) ///Krisz\\\ válasza polonic (#9014) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Gondoltam ha már a nulláról újraírták a 3D-s rutinokat akkor minden gyorsul egy kicsit (vártam volna egy kis általános gyorsulást is vagy legalább az ilyen nagyobb címeknél egy kis gyorsulást), de mindegy is, mert úgy is a proci limit lesz itt a gond. :U

(#9015) Biga123: Igen most már én is úgy gondolom, kössz a bench-et.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9021) Bali27 válasza lehel22 (#9017) üzenetére


Bali27
addikt

Utolsó mondatoddal nem értek egyet.. Nekem jogtiszta Vistám van és az ég világon semmi baj vele..(SP2 óta) Sőt a memóriakezelése valahogy gyorsabbra sikeredett mint a Win7 nek..

(#9022) Pingvin1985


Pingvin1985
tag

Sziasztok!

Egy kis olvasgatni való azoknak, akik éppen 6850 választás előtt állnak /azoknak is, akinek már megvan :DD /:[link]
Ahogy elnézem nem sok gyártó hűti a memóriákat közvetlenül bordával, csak a rájuk fújt levegővel.

(#9023) lsc válasza Pingvin1985 (#9022) üzenetére


lsc
nagyúr

Mi ebben az új, a konkurenciánál "szebb" hőfokok vannak, aztán azok is meg ezek is működnek :U .

Az élet kegyetlen .

(#9024) icecave válasza lsc (#9023) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyébként is le vannak sz*rva a hőfokok, megszoktam, hogy nyáron egy szál f*szban ülök a gép előtt, olyan rohadt meleg van a lakásban, a VGA már tökmindegy, mennyit dob rá. Olyan grillsütőm úgysem lesz mégegy, mint a 4870x2 volt. :DDD

(#9025) lsc


lsc
nagyúr

His hd_6850 iceq x turbo teszt. Nem olyan rossz ez a kártya.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#9026) lehel22 válasza Bali27 (#9021) üzenetére


lehel22
tag

Cegnel Vista volt itthon Win7 (mindketto genuine, 64 bit).A konfiguraciok es a softok 100% ugyanazok voltak es vista alatt tapasztalatom szerint lassabb volt minden (igen voltak jatekok is a cegnel, mert elegge laza hely :) ). Amit irtam az a sajat szubjektiv velemenyem.

(#9027) keke69


keke69
őstag

Ha már játéknál tartunk COD 4 multiban a 6870-el fix 250fps van valakinek?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#9028) faranus válasza keke69 (#9027) üzenetére


faranus
aktív tag

nekem igen nem full grafon mert azzal nem tudok rendesen mutizni de van fix 250 füstbe csak 180 kb!

tisztelettel faranus :R

(#9029) keke69 válasza faranus (#9028) üzenetére


keke69
őstag

Sokszor nekem is megvan de legtöbbet villog az-az ugrálnak a számok.Köszi az infót!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#9030) Dictator^ válasza faranus (#9028) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi az, hogy maxon nem tudsz multizni? :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#9031) Pingvin1985 válasza lsc (#9023) üzenetére


Pingvin1985
tag

Nem mondtam, hogy bármi újdonság lenne számotokra a tesztben, de aki épp ilyen karit akar venni, annak segíthet a döntésben, többek között nekem is (főleg hang és hőmérséklet tekintetében). A memóriák hűtése vagy éppen nem hűtése pedig csak egy megállapítás volt. Számomra új dolog, hogy borda nélkül is kényelmesen üzemelnek a ramok.
Viszont ez a HIS IceQ nekem is tetszik! :))

[ Szerkesztve ]

(#9032) polonic


polonic
félisten

Radeon 6890

[ Szerkesztve ]

(#9033) Zanik válasza polonic (#9032) üzenetére


Zanik
addikt

Kicsit gyúrhatna még a Ps tudásán a kép készítője, mer' ez így nagyon nyilvánvaló. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9034) faranus válasza Dictator^ (#9030) üzenetére


faranus
aktív tag

zavar ha minden maxon van nem látom jól az embereket!

tisztelettel faranus :R

(#9035) tomic válasza faranus (#9034) üzenetére


tomic
addikt

Ilyet sem hallottam még! :Y

(#9036) Wukiwo válasza keke69 (#9027) üzenetére


Wukiwo
senior tag

5870 el minden mapon fix 250
1920 as max. felbontáson

[ Szerkesztve ]

(#9037) miresz válasza polonic (#9032) üzenetére


miresz
veterán

LOL! A csávó tényleg gyúrhatna Ps-re egy kicsit. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9038) keke69 válasza faranus (#9034) üzenetére


keke69
őstag

Fixen van meg a 250 vagy villog ill vibrál?
Jó füstnél lemegy természetesen!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#9039) miresz


miresz
veterán

(#9041) miresz válasza natë (#9040) üzenetére


miresz
veterán

Nem rossz hír így a szülinapodon.... :DDD Köszöntőt gondolom már megtnézted. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9042) faranus válasza keke69 (#9038) üzenetére


faranus
aktív tag

fix 250 habár nekem húzva van a kártya 1Ghz pörög játék közbe!

tisztelettel faranus :R

(#9043) natë válasza miresz (#9041) üzenetére


natë
nagyúr

...de mire leesett mire írtad :DDD

(#9044) miresz válasza natë (#9043) üzenetére


miresz
veterán

:DDD Szerintem lesz még egy-két szülinapos. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9045) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

sikerült nekem is beszerezni két iylen csodát egyből,, valaki tudna segíteni, hogy lehet megoldani, hogy tuningnál kapjon +feszt a kártya? mert semmi program nem engedi h adjak neki... így a 875 elmegy alapfeszen, de csak az egyik kari tudja az 1200as memóriát, sajna a másik 1160nál már elvérzik..:D A legszebb az egészben, hogy az 560as Chieftech tápom elviszi a 2 kártyát az i7 el párosítva:)

proci/vga alapon
proci alapon/vga 875/1150
proci@4200/vga alapon
proci@4200/vga 875/1150

Ha jól következtetek, akkor egy 2600Kval 4500mhz környékén még tudna mit mutatni ez a kis páros:D vagy egy 980Xel karöltve:) de ez maradjon csak álom:D:D

Ezt egy EVGA P55MICRO lapban teljesítette x8/x8 on:)

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#9046) ///Krisz\\\ válasza MontyCrew (#9045) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Szép eredmények! :C De azért jobb lett volna ha 3DMark11-et futtattál volna le, ezekhez a karikhoz már az való. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9047) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

majd lesz, de a legutóbbi mérésem p7011 pont volt, de azóta újult a drájver és gyorsult a proci:)

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#9048) ///Krisz\\\ válasza MontyCrew (#9047) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

:Y Az szép! :R Akkor nagyon kíváncsi vagyok egy új driveres mérésre. :K

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#9049) Wukiwo válasza MontyCrew (#9045) üzenetére


Wukiwo
senior tag

Szép eredmények de bőven lehetne még mit kihozni ezekből :K

(#9050) Alastair' válasza MontyCrew (#9045) üzenetére


Alastair'
nagyúr

GPU-Z miért XP-t ír a drivernél?

Alister from Hell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.