Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) sanyee75


sanyee75
tag

Valaki erről tud-e valamit? Valamint, hogy hol lehet jó aron TCL S950-es készüléket reális áron venni, mert nem értem, hogy itt a hangyásoknál az S950-es 338 dollár a belinkelt S970-es pedig 182 dollár...

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#74052) nemethsza válasza sanyee75 (#74051) üzenetére


nemethsza
tag

mondjuk a link az 720-as...

de ez is 950-es.

[ Szerkesztve ]

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#74053) Chaser válasza fateless (#74048) üzenetére


Chaser
titán

:R Még ezt a hongmit nézem, mintha olvastam volna hogy a rajta levő rendszer kiforrottabb. Én meg nem igazán szeretek mókolni droidon. A bőség zavara:D
Minideal általános kuponkódja van vkinek? Régen volt valami 5$-os, de már nem tudom mi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#74054) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Saját topicjában nem nagy a nyüsgés, ide is felteszem, hátha lehet valami tendenciát levonni belőle! Egy Doogee dg350-re, feltettem egy portolt MIUI-t, érdekes innentől lesz, mindkét esetbben a camerát ugyanonnan használva, ez lett az eredmény.
eredeti rom dg350 8MP:

MIUI rom dg350 6MP:

Hát a különbség szembetűnő (nagyban nézve egyenesen döbbenetes :), ebben tényleg nem rossz kamera van), akinek rossz a kamera a telefonban lehet egy másik rom a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#74055) kymco válasza kobipeti (#74054) üzenetére


kymco
veterán

Tuti, hogy a jpeg tömörítésen múlik a dolog. Egyébként döbbenetes a különbség...

www.refujvaros.hu

(#74056) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!
A mai napon böngészgetve az Aliexpresst ezeket találtam:
[link]
[link]

Szerintetek létezik ilyen vagy ez csak egy nagy átverés? 20-40$-okért nem adnak ilyeneket még kínában sem....

Csak egy maradhat!!

(#74057) nemethsza válasza Mcleod (#74056) üzenetére


nemethsza
tag

:-)
No feedback score....
A kérdésedben a válaszod.

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#74058) citkar válasza Mcleod (#74056) üzenetére


citkar
addikt

Én nem merném megvenni :)

(#74059) RVR400 :
Persze az is Shenzhenbe szól :D

[ Szerkesztve ]

(#74059) RVR400 válasza Mcleod (#74056) üzenetére


RVR400
veterán

Létezik, és még ajándék mozijegyet is adnak hozzá.... :W :DDD

A kérdést is felesleges volt feltenni, a múlt héten pl minden napra jutott egy ilyen, szóval csak egy kicsit kellett volna visszaolvasnod.

[ Szerkesztve ]

(#74060) Bendegúz98 válasza Bendegúz98 (#73998) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Köszönöm magamnak, hogy rájöttem magamtól :)

(#74061) beg válasza Mcleod (#74056) üzenetére


beg
veterán

Persze. Hogyne. És nézd, miközben az álommanó ugrál egyik háztetőről a másikra, a szomszéd szobában Elvis eteti a Loch Ness-i szörnyet. Hidd el. Tényleg.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74062) gyuszito válasza kobipeti (#74054) üzenetére


gyuszito
senior tag

Ez szó szerint, enyhén szólva is .... MI A ..... :O
Nem gondoltam, hogy ennyi múlik a szoftveren... akkor érdemes lenne gondolkodni nekem is... Csak még nincs rom az enyémre.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#74063) kobipeti válasza gyuszito (#74062) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Vannak az XDA-n portolt miui kamerák, de nem tudom hol van az igazság, a camera.apk-ban, esetleg mélyebben a MIUI bugyraiban elrejtve az ilyen felületes nézelődő elől mint Én :) !

[ Szerkesztve ]

(#74064) sanyee75 válasza Mcleod (#74056) üzenetére


sanyee75
tag

Az ár csak kicsit tér el. Biztos a minideal elképesztően drága... :) Szerintem sokan bedőlhetnek, mert még mindig vannak ilyen eladók.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#74065) Mcleod válasza citkar (#74058) üzenetére


Mcleod
tag

Akkor szerintetek mit küldenének ha rendelnék egy ilyet? Semmit, vagy csak egy üres műanyag darabot? :)
17,55-ért lehet, hogy kipróbálom...

Csak egy maradhat!!

(#74066) kobipeti válasza Mcleod (#74065) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Küldj nekem 15 dollárt, és küldök egy üres dobozt, nincs kockázat, nincs VÁM sem ÁFA, csak korrekt előre egyeztetett üzlet! :)

(#74067) wwenigma válasza Mcleod (#74065) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Küldenek valamit ami hasonlit, ha panaszkodsz akkor kuldd vissza es refund. Mennyi a posta? Lehet megéri bukni az a 20$-t inkabb? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#74068) klogw válasza Mcleod (#74065) üzenetére


klogw
aktív tag

Szerintem ez túl drága, ennyit nem ér: keress valami olcsóbb telót!

(#74069) beg válasza Mcleod (#74065) üzenetére


beg
veterán

Jó esetben küldenek egy a képen látható, a Lenovóhoz köze nincs kétpálcás 256/512 lomot. Ha van kidobni való pénzed, hajrá. Csak ne linkelgesd, tartsd meg magadnak. Félrevezetsz másokat.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#74070) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

üdv... olyan kérdésem lenne hogy az etotalk minideal stb oldalakról rendelt telefonokhoz létezhet és beszerezhető matt fólia?

lenovo s750 illetve THL W-100 a két kiszemelt telefonom egyelőre majd idő és anyagiak döntik el melyik. de jó lenen hozzá matt fólia... vagy esetleg lehetne univerzből vágni? bár ez elég lutri megoldás.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#74071) kobipeti válasza DarknessHope (#74070) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Sajna itt ahol vagyok nincs ebay, de az s750-re tuti van

link

és a w100 ra is:

link

[ Szerkesztve ]

(#74072) DarknessHope válasza kobipeti (#74071) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi akkor csak én voltam béna hogy nem leltem... a lényeg hogy van. most pont akciós az s750 bakker :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#74073) citkar


citkar
addikt

Na, azt hittem a Big Cola után más irányba fog a névadás elmozdulni, de ők kitartanak, találtam Small Cola-t. :D

(#74074) sajtjani válasza DarknessHope (#74070) üzenetére


sajtjani
tag

Sziasztok!
Itten van a tuti minőségü fólia!

(#74075) kobipeti válasza DarknessHope (#74072) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Ebay-en néztem mindkettő telefonra két-két eladót találtam akik hirdettek ilyet, túlkínálat nincs az biztos. Lehet először a fóliát kell megrendelni és utána telefont :) !

citkar: remélem lesz small wine cola is, csak a magyar piacra!

[ Szerkesztve ]

(#74076) Upo válasza kobipeti (#74054) üzenetére


Upo
addikt

Nem összehasonlítható a két kép. Az első a fa lombozatából ítélve (meg az emlékeimből, volt már ez fent), kora tavaszi lehet, a második kép valószínű friss. Mások a fényviszonyok, a réginél talán derült ég és alacsonyabban járt a nap, az újnál felhősebb, mivel nincs a kamerának túl nagy dinamikatartománya ezért nem égett be annyira a kép, kicsit sötétebbek a színek. A napszak is más, a fényben és árnyékban levő falak pont ellentétesek. Jó lett volna az újat is 8-al fényképezni. Más a képkivágás, az újon a jobb szélen látszik a fehér ablaksor és az égboltból is kevesebb van. A réginél sokkal több fényt kapott a fénymérés, a ház nagy része fényben van, a fán is kevesebb a zöld. A másikon szinte csak a fa mögött fent az íves díszítés sárgája, meg a fal egy kis része. Meg kéne próbálni hasonló fényviszonyoknál még egyet fotózni, az íves díszítés, az erkélyek rácsos fakorlátja legyen megvilágítva. Simán hoz ez ennyi különbséget, jó esetben egy kis EV korrekcióval lehet kompenzálni a színeket ha nem jól sikerült, feltéve ha tudja a kamera. Nekem a DG110 gyári kamerában van, Expozíció néven, -1, 0, +1 beállítással. Az első eseté egy -1 beállítással biztos jobb lett volna. A fénymérési pont helyes megválasztása is sokat dobhat, elvileg ahova tapizol a képen oda mér (bár a DG110-emen sokat nem jelent de a tiédben talán kicsit jobb a kamera).
Amúgy szokásos telefon kamera hibák, árnyékban elmennek a részleetk, világosban beég, rendkívül zajos és életlen kép, részletek elmosva, de sajnos ilyen minden mobilos kamera. Ilyen képérzékelő mérettel és objektívvel nem szabad többet várni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74077) Upo válasza DarknessHope (#74072) üzenetére


Upo
addikt

Akciós, a "facebook" vagy "youtube"kuponkóddal még -2$, most próbáltam a kosárba rakni, természetesen a fizetésnél cancel-t nyomtam. Ha S750-et akarsz akkor ne sokat töprengj, nem gyártják már, utóda nincs, ha valahol még van akkor jól felnyomják az árát mert tudják hogy nincs hasonló IP67-es készülék a piacon.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74078) kobipeti válasza Upo (#74076) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Köszönöm az észrevételt!

Ahogy az eredeti romot vissza tudom tenni megpróbálok valami hasonlóval előállni! Sajnos az idő az amiből nincs sok!

(#74079) gipsztigris válasza sajtjani (#74074) üzenetére


gipsztigris
addikt

Tanúsítom! Évek óta rendelek tőlük fóliát. Max. 5nap alatt megérkezik, kiváló minőségű még a legolcsóbb is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74080) Upo


Upo
addikt

Valahogy annyira titkos lett az a Secret Round 4 az ante szülinapon hogy el is tűnt?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74081) wwenigma válasza gipsztigris (#74079) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb a szabvány 3layer foliak jok, ez a schutzen nekem utoljara ilyen vekony matricaszerű papirra rakta a foliajat, nembejovos...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#74082) Upo


Upo
addikt

Hallottatok valamit erről a TCL S720-ról?
8 mag, állítólag 3300-as akku, elöl-hátul sony exmor kamera, és gyárilag magyar nyelv...
Etotalkon azt írják hogy dual micro sim :(

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74083) Laza... válasza Upo (#74082) üzenetére


Laza...
addikt

Nem rossz készülék, nálam volt, elég nehezen adtam el ;]

Meg nagy is (nekem) az az 5,5". Ilyesmi készülékből nálam inkább a Coolpad F1 (5")

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#74085) DarknessHope válasza Upo (#74077) üzenetére


DarknessHope
senior tag

ejj esz is a fene... az a baj hogy munkahely váltás próbaidő...kevesebb pénz... lakótárs is most lép le.... még lakbér is emelkedik... még egy hó minimum mire tudok venni. és még alcatel 995-öt is el kéne passzolni.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#74086) Zeki válasza forzamo (#74084) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi a cikket, de ezek a dolgok bizony ismertek.
És nem csak a noname cuccok kémkednek. LG okostévét kaptak rajta, amint adatokat küld a neten keresztül.
A noname-s kínai szoftos vackok abban különbek, hogy azok ártani is tudnak, pl az sms küldésekkel lefogy az egyenleged.

(#74087) gipsztigris válasza wwenigma (#74081) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az a leggyengébb minőségű fólia náluk. Van ott nagyon sok féle-fajta. A nagy előnye, hogy akár egy darabot is legyártanak, ha küldesz nekik méretezett rajzot a fóliáról. Igazából méretezni sem kell, hanem egy 1:1 méretarányú szerkesztett minta is elég.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#74088) kgymac válasza gipsztigris (#74079) üzenetére


kgymac
őstag

A fólájukkal nem is lenne gond. De csomagolhatnának jobban is, mert most van kb 16 db fóliám w8-ra + 4 db w100-ra, ami selejt a postai bélyegzők miatt. A kis kínaiak legalább bubis borítékot + kartont használtak, nem csak szabvány német borítékot nylon zacsival... Főleg, ha reges postát is fizetek.

(#74089) asdf_ válasza kgymac (#74088) üzenetére


asdf_
veterán

Oszt'a kukacukra panaszkodtal-e, vagy csak ide? :)

(#74090) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Cappa, vagy valaki! Sziasztok! Ma megérkezett az Iocean X8. Szeretnék igy szüzen egy teljes szoft mentést csinálni. Melyik programmal és hogyan tudom ezt megtenni? Köszönöm! Esetleg valahol van valami részletes leírás?

(#74091) RVR400


RVR400
veterán

Mini hírlevélből (ott mondjuk 949 USD-t írtak :DDD ):

Lenovo A560

Gondolom a félistenített Moto E helyett megfelelhet.

[ Szerkesztve ]

(#74092) Upo válasza bodnarzoltan (#74090) üzenetére


Upo
addikt

Van, cappa blogját nézd át. Mindegyik írása gyöngyszem.

(#74091) RVR400: Komolyan, 5$-al drágábban 1G rammal ezek az olcsóbb lenovok best buyok lennének de majdnem mindet el.a..zák ezzel az 512-vel...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#74093) kgymac válasza asdf_ (#74089) üzenetére


kgymac
őstag

Olvasgass, előbb-utóbb ki fog derülni.

(#74094) Zeki válasza RVR400 (#74091) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ebben sincs elöl kamera. :(

(#74095) interstate76


interstate76
addikt

Vettem egy ilyen Landvo L900-as telót ma délelőtt a GB-n (akkor még 85,99 usd volt az ára), tudtok erről valamit? Nem szoktam beleugrani noname vételekbe, de annyira jó volt az ár (plusz volt hozzájuk 8 usd-s kuponom is), hogy nem bírtam kihagyni!

Neten nem igazán találtam róla infókat (csak egy rövid freaktab-postot az 1949deal-től és egy unboxing review-t a geekbuyingtól), tud esetleg valaki többet erről a típusról? De a gyártó egyéb típusairól is szívesen olvasnék tapasztalatokat, ha lenne valakinek (remélem, vannak régebbi, ismertebb modelljeik is)! :R

(#74092) Upo Teljesen egyetértek: letarolhatnák a piac egy bizonyos szegmensét, ha 100 usd körül árulnának 1 gb rammal szerelt telókat!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#74096) RVR400 válasza Zeki (#74094) üzenetére


RVR400
veterán

Valamit ki kell venni, hogy olcsó legyen egy teló, sokan csak azt nézik. De a hátsó pl pont akkora felbontású, mint amilyennek az előlapinak kellene lennie. :DDD
De az olcsóság sok embernek számít, pedig, ha számolgatunk:

1. Vaku (10 USD)
2. Gombvilágítás (8 USD)
3. Előlapi kamera (8 USD)
4. Normálisabb hátlapi kamera (10 USD)
5. Jut eszembe, a RAM-ot ki is hagytam, tehát még fél giga (10 USD)

Máris drágított az ember a telón egy 10-est (ÁFA-val számolva), pedig "ugyanaz" a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#74097) Tika79


Tika79
tag

Redmi Note WCDMA megérkezett!
[link]

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#74098) gbaor


gbaor
csendes tag

Sziasztok!

Vennék új telefont, 2 db Telenor kártyához.
Bő egy éve használok egy Jiayu G3N készüléket, amit szeretek is, de most egy frissítés után (amit töltés közben végeztem) az érintőkijelző megbolondult. Mivel nem vagyok műszerész, valamint a Jiayu GPS-e és WIFI-je nem győzött meg, ezért új telefont vennék (A G3N-t meg megpróbálom javítani talán).

Amire kell:
- nagyon sok beszélgetés, több óra naponta, a Jiayu is 30-40%-ra merült estére
- GPS, használok navigációt (Waze és Shell-től vett Sygic)
- netezek rajta, WIFI és 3G is játszik
- nem játszom, esetleg kártyajátékkal csak
Ami fontos:
- 4 - 5" kijelző (az 5 már nagynak tűnik)
- pontos GPS
- nagy akku idő
- kijelző felbontás (hozzászoktam a HD-hoz)
- ár 50 max 55e Ft
- magyarországi, lehetőleg azonnali vásárlás
- normális fotókat készítsen, de nem kell azért a csúcs Sony-Samsung ellenfele legyen

Amit eddig néztem és tetszik leszűkítve a kínálatot:
Xiaomi Hongmi
Xiaomi Hongmi 1S
Motorola Moto G

Szóval melyiket? Vagy egyéb alternatíva?
Az itthon kapható S4 mini Dual is tetszik, csak az ára nem.... (80-tól felfelé)

Üdv.: gBaor

[ Szerkesztve ]

(#74099) mtibi55 válasza gipsztigris (#74087) üzenetére


mtibi55
tag

Ezt én is tanúsítom nekem olyan fóliát gyártottak le amit sehol nem lehetett kapni, sőt amiért adtam nekik a méretet azért kaptam egy csomaggal free.

(#74100) sanyee75 válasza bodnarzoltan (#74090) üzenetére


sanyee75
tag

Nagyon szép az a telefon. Jó is? Iocean-ek GPS-ével volt gond.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.