Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122298) Outlander válasza Beni2360 (#122297) üzenetére


Outlander
őstag

Hááát én rootoltam és szénné gyomláltam... nem igazán tudom elhinni a 2 napot..

Alapból az aksi is csak 1900-2000 mah körüli valós teljesítményben, legalábbis 1x%-100-ra ennyit vett fel... sosem többet, 3050-es aksi sosem volt benne. :U

Az hogy ébren van, az igazából nem véletlenül van, így azthiszed hogy beakadt valami és az szívja, nem az aksi a kicsi, de inkább csak a rendszer része, ha megfigyeled mindig ugyanattól 81%-tól indul el 38%-ig az állandó ébrenlét... mindig minden egyes töltés után, akkor is ha nem fut semmi.

A 1,4 amperes gyorstöltés is hamar elillan, ha nem szoftveresen nézed, hanem "usb doctorral".

Nem akarom fikázni a telefonodat, nálam csak egy hétfőtől-szombatig terjedő időszakban volt, de egy igazi átverés-bughalmaz az egész, örültem hogy eladtam.

5x adtam be a hüvelykujjlenyomatomat, elsőre soha nem nyitotta, örültem ha 3-4 alkalomra sikerült, a kamerára egyáltalán nem vagyok igényes, de még nekem is értékelhetetlen volt.

A rendszer optimalizálatlan, "erőből laggmentes"... pikk-pakk felmelegedett és kb 1 mp 1% aksi...

Lényegében én senkinek nem ajánlom a bluboo xtouchot.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.