Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok!
Már nálam van az x96max plus (4/32). Végre megérkezett. (nem is kaptam számlabekérőt vámoláshoz. lehet, hogy már tudják mi van benne és, hoyg értékhaár alatt van ;] )
Leszedtem a 9.22 stable CE-t a leírásban lévő link alól. Balena etcherrel flasheltem a kártyára.
Kimásoltam a gyökérbe a következőt: sm1_s905x3_4g_1gbit.dtb és dtb.img-re neveztem át.
A remote conf-ot ez alapján csináltam meg.

Hogyan kell indítani a CE-t? Mert beraktam a kártyát, de nem történik semmi bekapcsolás után, csak jön a sima androidos felület. Reset gombot nem találok sehol. Próbáltam úgy, hogy tápot kihúztam, visszadugtam, ilyenkor bekapcsol, de nem indult a CE.
Mit kell csinálnom/Mit nem csinálok jól?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70152) korcsi válasza M_AND_Ms (#70146) üzenetére


korcsi
veterán

Lejátszás közben, mikor szaggat lépj be ssh-n, és cputemp-el kérdezd le a hőmérsékletet, illetve "cat /sys/devices/system/cpu/cpufreq/policy0/scaling_cur_freq" parancs kiirja az aktuális frekvenciát.
Esetleg időszakhoz köthető a probléma? Máskor ugyanaz a tartalom jó, más időpontban meg nem?

A stream tulajdonságait lejátszás közben a "Playerprocessinfo" és "PlayerDebug" billentyű parancsok mutatják meg. Ezeket én felkonfiguráltam a távirányítóra, billentyűzetet csatakoztatva nem tudom melyik gomb fele érte gyári beállítások mellett. (esetleg ctrl+shift+o)

(#70151) FerNandor: reszet gomb az AV csatlakozó mélyén lakozik!

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#70153) Csicsóka válasza kovakovi77 (#70147) üzenetére


Csicsóka
őstag

Mivel a drivert-fordítani szándékozik, elvileg elég az alaprendszer kernel headerjét feldobni. ha azzal nem fordul/töltődik a rendszerbe akkor bukta. Kiváncsi vagyok mennyire van a C4-ubiban levő kernel behuzalozva csak C4-re...

Le kell így fordulnia, nem hinném hogy máshonnan is kellenének header fájlok. Sok különbség nem lehet a C4 kernelben, és az Armbian kernelben, mivel ugyan azokat a hardver elemeket tartalmazza az összes ilyen vas.
De már ez is eredmény ameddig eljutottál, hajrá!

(#70154) mikrofon válasza gyűrű (#70148) üzenetére


mikrofon
veterán

Milyen 922X boxod van?

(#70155) blakey válasza FerNandor (#70151) üzenetére


blakey
titán

EU-ból jött, minek számlabekérő?
Androidra letöltőd a Reboot to LibreELEC app-ot és elindítod, kártyáról fog bootolni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70156) DroiDMester válasza FerNandor (#70151) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az A/V csatlakozóban van a reset gomb! Egy fogpiszkálót betolsz(a hegyét törd le hogy tompa legyen) és ott lesz. Nem kell ehez külön app!

(#70157) FerNandor


FerNandor
őstag

Köszönöm, piszkáltam egy fogpiszkálóval és megtaláltam. Sikerült.

Blakey, nem EU-ból jött. Az x96maxplus Kínából, a minix neo u9-h meg Németországból.

A Youtube-ot hogyan kell használni? Azt hiszem, sikerült letöltenem, de bejelentkezést kér google.com/devices alatt a képen látható kóddal. Fogalmam nincs, ezt hol kéne megcsinálnom. Telefonomon próbáltam, azon sikeresnek írta, de a coreelecben hiba jön.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70158) zsoika válasza zsoika (#70122) üzenetére


zsoika
addikt

Egyik fórumon találtam egy remote fájlt és rendesen működik, addig amíg be nem akartam kapcsolni... nem kapcsol be készenléti állapotból. Ha kihúzom a tápkábelt és vissza akkor bekapcsol, de na . :((( 5let?

más: Rendelt egy ismerősöm egy Tanix tx9s t ,de megfogta a posta. Szerintetek kell rá fizetni v.mit vagy csak nem tudják mi van benne?

[ Szerkesztve ]

(#70159) cof válasza zsoika (#70158) üzenetére


cof
veterán

Nem jó Android FW volt/van rajta. Az Android FW-től függ, hogy bekapcsol-e majd CE alatt, kell rá egy olyan Android FW amivel működik a gyári távirányító, akkor a bekapcsolás része is menni fog CE alatt.

Ha rátettél egy működő FW-t akkor keresned sem kell remote.conf fájlt, mert Android alól ki tudod szedni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70160) FerNandor válasza FerNandor (#70157) üzenetére


FerNandor
őstag

Közben találtam valami api készítő leírást, megpróbálom azt, hátha jó lesz.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70161) FerNandor válasza FerNandor (#70160) üzenetére


FerNandor
őstag

Ez alapján próbáltam: [link], de egy ponton elvesztem és megakadtam. Kell ez egyáltalán? És így csak a saját fiókomhoz férnék hozzá vagy menne a teljes youtube Coreelecben? Valaki kicsit fel tudna világosítani?

Illetve, mi van akkor, ha a sima androidban szeretnék mondjuk legközelebb barangolni? Simán kikapcsolom és újra be? CE-hez mindig ez a resetes indítás kell akkor a továbbiakban?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70162) Castell válasza FerNandor (#70157) üzenetére


Castell
aktív tag

A hibát nem a bejelentkezés miatt kapod, hanem az api "hiánya" miatt. Kell api kulcsot generálnod és beállítani a kodi yt alkalmazáson belül. Kicsit bonyolult, de teljesíthető. Kodis Tubecast alkalmazást is érdemes letölteni.

(#70163) mzsol válasza FerNandor (#70161) üzenetére


mzsol
tag

Én ez alapján csináltam meg az API-t ma. Nem egyből sikerült, de összejött. Nekem tud valaki segíteni ES Player használatában? Yaaa, másik topicba írtam a eurosport playeres peoblémámat.

[ Szerkesztve ]

(#70164) zsoika válasza FerNandor (#70161) üzenetére


zsoika
addikt

"Illetve, mi van akkor, ha a sima androidban szeretnék mondjuk legközelebb barangolni?" A CE kikapcsolásakor választható a "reboot to nand" vagy ilyesmi és a droid indul...ha a droidot leállítod és újra bekapcsolod a boxot akkor meg a CE indul.
Resetes indítás csak az első CE indításkor kell.

(#70165) zsoika válasza cof (#70159) üzenetére


zsoika
addikt

:R

(#70166) Beni2360 válasza zsoika (#70164) üzenetére


Beni2360
félisten

1-igen -A CE kikapcsolásakor választható a "reboot to nand
2-igen -akkor meg a CE indul
3-igen - csak az első CE indításkor kell.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70167) embe válasza embe (#70130) üzenetére


embe
nagyúr

Kicsit rossz linket tettem be. Erre gondoltam.
A 2/16-os verzióra.
Illetve továbbra is áll a kérdésem, hogy ezen az árszinten van valami "sláger termék"?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#70168) Pelican válasza embe (#70167) üzenetére


Pelican
őstag

Az volt az egyik szempont, hogy minél jobb wifi.
A legeslegeslegolcsóbb boxok nem a minőségükről vagy a gyorsaságukról híresek...
Esetleg gondolkodhatsz USB wifiben.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#70169) gyűrű válasza mikrofon (#70154) üzenetére


gyűrű
addikt

GT-King

(#70170) divan válasza embe (#70167) üzenetére


divan
senior tag

Akkor inkább már érdemes ezt megvenni, spanyol raktárból. Újabb, fejlettebb SOC. A 4/32-est válaszd, abban gigás a lan, és van 5G wifi. A 2/16-osban csak 100-as a lan.

(#70171) FerNandor válasza mzsol (#70163) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszönöm, neked is Castell és Zsoika

Az API beállítása után teljes értékű YouTube-be lesz?

És mi ez a sok add-on, ami letölthető? Honnan lehet tudni, melyiket lehet használni/érdemes? South Parkot találtam, az megy, de van egy csomó, meg csomó olyan, amiről azt sem tudom, mi lehet. Van ezekről valahol egy általános leírás? Illetve miket szoktatok használni?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70172) ztsoft válasza FerNandor (#70171) üzenetére


ztsoft
őstag

Az API beállítása után teljes értékű YouTube-be lesz?

Attól függ, mit tartasz teljes értékűnek. Ami működik, saját feliratkozásokhoz, lejátszási listákhoz hozzáférsz, kereshetsz, feliratkozhatsz, böngészheted az élő csatornákat és a lényeg, nincs reklám.

Van ezekről valahol egy általános leírás?

Itt megtalálod a Kodi repóban lévő kiegészítőket leírással, esetleg fórum linkkel, [link].

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70173) FerNandor válasza ztsoft (#70172) üzenetére


FerNandor
őstag

Úgy teljes értékű, mintha számítógépen használnám, hozzáférek a teljes tartalomhoz és nem csak mondjuk a saját mentett dolgaimhoz. De akkor, úgy értelmezem, hogy így van :)

Köszi, olvasgatom meg megcsinálom később ezeket az API kulcsokat, remélem nem baj, hogy tegnap félbehagytam.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70174) Castell válasza FerNandor (#70171) üzenetére


Castell
aktív tag

Javasolt, hogy nézz át a kodi fórumba, amit felettem is linkeltek.

Én azt mondom, ami nem túl legális addon, attól ne várd el, hogy stabilan működik hosszútávon, ilyenek pl. az ingyenes filmes kiegészítők...

Viszont én a mai napig azt mondom, hogy nálam az S905-ös dobozka CE-vel oltári nagy best-buy. Semmilyen smart rendszerért nem adnám oda. Egy pár dolog, amire használom csak (pl. Netflix, Youtube, online rádiók) de azt hónapok/évek óta stabilan és megbízhatóan "teszi"

A kérdéseidre meg a válaszokat pedig saját magadnak fogod megválaszolni fokozatosan, hiszen önmagad fogod "fejleszteni" vagy próbálgatni az addonokat, hogy melyik válik be és melyik nem. És első blikkre bonyolult lehet, de hidd el -felhasználói- szinten nem az.

(#70175) M_AND_Ms válasza gyűrű (#70148) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"a felbontásnál mindig a hivatalos Netflixen elérhető legmagasabb felbontást írja"
Tehát, akkor miért is mutatja az egyik kliens HD-nak, míg a másik SD-nek? Akkor ha az addonban nem állítom be a max 720p felbontást?
A limitet pedig , bár kipróbáltam, de nem az inputstream adaptive-ben állítanám be, mert akkor minden, azt használó stream ezzel a limittel menne, azt meg nem akarom. Én a netflix sd filmjeit szeretném sd-ben lejátszani és nem az 1080p-s filmekkel van gondom.
Köszönöm, a tanácsokat, de -logikusan gondolkodva- sem itt lesz a kutya elásva...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70176) M_AND_Ms válasza korcsi (#70152) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A cpu tempet megnéztem 80, 83 fok között mozog lejátszás közben
A frekvencia kiírás nem ment, mert nálam nem létezik a megadott elérési út (a cpufreq alatt csak ezek vannak: all_time_in_state current_in_state ondemand)
A "Playerprocessinfo" és "PlayerDebug" infók megvoltak már, köszi, ezekről már írtam, hogy itt látom, hogy skippeli sorban a frame-eket, amikor szaggat, de semmi más infó nem tűnik gyanúsnak, vagy problémásnak: semmi extra bitráta, semmi extra cpu terhelés, viszont folyamatosan, gyorsan növekvő skip
[kép]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70177) cof válasza M_AND_Ms (#70176) üzenetére


cof
veterán

Ez elég magas hőmérséklet már, szerintem visszavesz a teljesítményből ilyenkor automatikusan, csökkenti a frekvenciát, és azért akad.

Sajna Netflix esetén a CPU dolgozik, nem a GPU, ezért a szoftveres dekódolás, amúgy simán vinné csak a NF ezt nem szeretné, ha mindenféle lejátszón lehetne használni az ő videótárukat.

Egy S905X3 azért fejlettebb az S905-el szemben, azon szerintem zökkenőmentesebb lenne a lejátszás.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70178) gyűrű válasza M_AND_Ms (#70175) üzenetére


gyűrű
addikt

Az csinálsz amit akarsz. Lehet hogy túlmelegszik a processzor. Ha nincs limit a secure dekódernél akkor skippelni fog, mert a legmagasabb elérhető adatfolyamot próbálja majd dekódolni. A limit csak erre vonatkozik, a youtube pl általános dekóderrel megy ott nem kell limit, ha megy a maxon is. A widewine cdm-et próbáltad újratelepíteni? De nekem mindegy. nálam soha nem volt gond ezekkel a beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#70179) m_kovacs válasza cof (#70177) üzenetére


m_kovacs
tag

Én még keveset értek ezekhez a dolgokhoz, ezért kérdezek.
"Sajna Netflix esetén a CPU dolgozik, nem a GPU, ezért a szoftveres dekódolás.."
Én idáig úgy tudtam, hogy a hardweres gyorsítás az egy olyan eljárás, amit sw-ből lehet ki ill. be kapcsolni. Ha éppen be van kapcsolva, akkor egy beérkező szabványos videó jelfolyam hogyan tudja azt kikapcsolni? A videó header felépítését tanulmányozva, (évekkel ezelőtt!), nekem nem rémlik, hogy lenne erre valami utalás.
Köszönettel m_kovacs

(#70180) M_AND_Ms válasza gyűrű (#70178) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A másik válaszomban betett screenshot alatt bent volt, az a limit a 720p-re, de hát hiába, ha a forrásanyag 570p (mint ahogy jól látszik)
Elhiszem, hogy nálad nem volt gond, de nálam van meg van és arra keresem a megoldást
...
amúgy néhány tesztet végezve arra jutottam, hogy a netflixnél a szoftveres feldolgozás miatt jóval nagyobb cpu igény (ez látszik is az infókban), míg mondjuk egy bd iso lejátszása esetén jóval kisebb. A netflixnél a szoftveres feldolgozás során sd anyagoknál még egy nagyobb mérvű felskálázás is történik (sd anyag lejátszasok láthatóan nagyobb cpu terhelés)., ami már ennek az S905D-nek sok lehet, bár ekkor is 50-60% lehet a max) ....most már fixen elő tudom idézni a szaggatást, ha a netflixes lejátszás közben elmegyek a menükben bolyongani (ekkor már ki-ki hagy a hang is), de visszatérve a filmre a szaggatás, frame skippelés fogad.

Nagyon gyanús, hogy ez nem "usererror". (vagy valamilyen beállítást még nem mondtál el,amit te megtettél)

update
épp most egy másik sd filmet indítva, egyből szaggat, a cpu egyik magon se éri el az 50%-t a cpu hőmérséklet pedig 75-76 fok (kb ennyi volt hd anyagnál és egyéb , nem netflixes forrásnál...ez box itt évek óta megy és a legnagyobb nyári melegben sem volt soha semmi túlmelegedési problémára utaló jel

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70181) ORCA58 válasza zsoika (#70158) üzenetére


ORCA58
addikt

Idén kettőt is rendeltem Gearbest-ről, nem kellet semmit ráfizetni.

(#70182) cof válasza m_kovacs (#70179) üzenetére


cof
veterán

Lényegében meg is válaszoltad a kérdésed. Jelen esetben a NF nem egy szabványos videó jelfolyam mint egy mkv vagy avi konténerű fájl.

Ez egy titkosított DRM védett videó jel folyam, amit dekódolni kell, hogy értelmes képet kapjunk a képernyőre. A Netflix szerverei ezt csak olyan eszközökön teszik lehetővé amik feléjük licencszel rendelkeznek, tehát ez a jelenlegi megoldás a Netflix megkerülése, és ennek az ára, hogy nem tudja az eszköz hardverből megoldani a dekódolást, csak szoftverből.

Widevine L1, L2, L3 titkosítások léteznek, L3-as készülékekben nincs hardveres elem a dekódoláshoz.

Mivel a GPU számítási kapacitása sokkal nagyobb mint a CPU-é, ez megfigyelhető mondjuk videó renderelésnél, ezért a haradveres dekódolásnál meg sem kottyan ezeknek a gépeknek a 4K anyag sem.

De szoftveresen dekódolás esetén ezt a munkát a CPU végzi el.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70184) gyűrű válasza M_AND_Ms (#70180) üzenetére


gyűrű
addikt

Ezt a boxot nem ismerem, de lehet még a 720p is sok neki. próbáld lejjebb vinni max felbontást a secure dekóderbnél az inputstream adaptive kiegészítőben, addig míg nem szaggat.Mint írtam secure dekóder nem veszi el a többi, pl youtube minőségét Estleg a max sávszél amit nem lép túl-t állítsd le mondjuk 2.500.000 -re. .azt még sosem állítottam...

[ Szerkesztve ]

(#70185) m_kovacs válasza cof (#70182) üzenetére


m_kovacs
tag

köszönöm az infókat!
m_kovacs

(#70186) Beni2360 válasza cof (#70182) üzenetére


Beni2360
félisten

A Security Level L1 az milyen kategóriának számít NETFLIX ügyben ?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70187) cof válasza Beni2360 (#70186) üzenetére


cof
veterán

L1-el megy csak a 4K. De ez még nem elég hozzá, ahhoz Netflix certification (tanusítvány) is kell, ami azt jelenti, hogy az ő szerverükön engedélyezve van adott készülék, ez lehet telefon, TV, és box is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70188) Beni2360 válasza cof (#70187) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, és azt hol lehet megnézni ?
Kmp8 P boxról van szó.
De mint olvasom nekem az LG C8 Oled Tv-nél nem kell jobb.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70189) cof válasza Beni2360 (#70188) üzenetére


cof
veterán

Play áruházból DRM infóval.

De CE alatt semmit sem számít, hogy a box pl. Level 1-es, CE alatt akkor is csak szoftveres lesz a dekódolás.

Itt egy táblázat, amin fel vannak sorolva a tesztelt készülékek és felbontások, Android Kodi alatt: [link]

De mint olvasom nekem az LG C8 Oled Tv-nél nem kell jobb.

Nem kell, az újabb TV-k általában 99%-ban rendelkeznek Netflix tanúsítvánnyal, így nincs akadálya a 4K-nak hardveres gyorsítással. A többi Netflix előfizetés csomagtól függ.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70190) Zamma válasza Beni2360 (#70144) üzenetére


Zamma
őstag

Volt, bár nem biztos hogy itt, hanem valamelyik társ topicban, az ár sem semmi, 50$!!! Abszolút best buy! Tekintve a Hardkernel supportot, kell egy egy légegér és mindent csapat!!!

Olvasom hogy a végére lehet 150 pénz is...

A németek ha bevásárolnak lehet hogy ott olcsóbb lesz. Angliában nagyon erős az RPi, oda nehéz beférni...

Ezt érdemes nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#70191) blakey


blakey
titán

A 20200430-as Nightly-val az X96 Air-en működik az A/V kimenet CE alatt, legalábbis a hang, videóról nem tudok nyilatkozni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70192) cof válasza Zamma (#70190) üzenetére


cof
veterán

S905X3 nem mondanám best buy-nak, 55$ + 5$ a táp, és akkor kell még eMMC vagy mciroSD, és valami légegér.

Meg valami doboz mondjuk.

Mozizás téren jobb vétel egy X96 Air jelenleg, egyéb területeken biztos jobb lehet, az egyedi szoftverek miatt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70193) dzz


dzz
aktív tag

Teljesen új vagyok a STB-k területén, csak pár napja installáltam egy LE-t egy x86-ra próbából. Eddig elégedett vagyok vele, bár kissé zajos, így gondoltam áttérek valami céleszközre csak nem tudom mire kellene. A cél:
Jó lenne 2 HDMI kimenet, egy a képnek és egy az erősítőbe, mert bár az erősítő egy régebbi darab (AVR360) még sokáig maradni fog. Netflixezek 4K-ban amikor van 4K anyag és azt szeretném is továbbra, az erősítő viszont ha csak átereszt, akkor is max FHD (A PC tudja a 4K-t).
Később szeretnék ambilight megoldást a Hyperionnal.
Gondoltam a RPi4-re, de ha nem muszáj, nem akarok barkácsolni annyit és ezek a dobozkák szépen vannak megcsinálva, tetszetősek, bár ha a tv hátuljára csavarozható valamelyik, az még jobban bejön ;)

Pár napi olvasgatás után az amlogic eszközök tűnnek a legmegfelelőbbnek, de még kell némi input, hogy dönteni tudjak.
Tanácsot kérek tőletek, merre induljak a keresgéléssel?! Létezik ezzel a processzorral ami nekem megfelelhet?

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#70194) embe válasza Pelican (#70168) üzenetére


embe
nagyúr

és divan köszi!
Mint írtam nagyon alap felhasználásra kellene, házimozihoz van Zidoo Z9S.
Próbálok nagyon olcsó megoldást.

Az USB wifi sticket tudhat kezelni egy ilyen eszköz? Van itthon 2 stick. Egy boname kínai, és egy Asus AC-s.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#70195) Pelican válasza dzz (#70193) üzenetére


Pelican
őstag

Amlogicos box nem nagyon lesz 2 HDMI-vel, a PI 4-en meg még most sincs HDR, így az se megoldás.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#70196) Pelican válasza embe (#70194) üzenetére


Pelican
őstag

Ha nem valami egzotikus chipset van benne, akkor fog működni a wifi stick...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#70197) FerNandor


FerNandor
őstag

Sikerült megcsinálnom az apikat, megy a YouTube CE alatt. Mi a legnagyobb elérhető felbontás? Mert nálam úgy tűnik 720p. Jó lenne a FullHD. Képes rá?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70198) blakey válasza FerNandor (#70197) üzenetére


blakey
titán

4K de a 8K-t is viszi.
Inputstream adaptive-nál kell beállítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70199) embe válasza Pelican (#70196) üzenetére


embe
nagyúr

Rendben. Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#70200) nfsu17 válasza dzz (#70193) üzenetére


nfsu17
veterán

A 4k netflix eléggé be fogja határolni az ajánlható készülékeket...úgy is mondhatnánk, hogy az olcsó kínai boxok (értsd: amire feltesszük a CE-t) ki is esnek.
Marad a xiaomi mi box S, fire tv, apple tv. Pl. [link]
Szóval vagy a netflixet leengeded 720/1080p-ig, vagy választasz abból, amit a netflix enged négykára.
A két hdmi csak hab a tortán...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.