Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) hm15 válasza a8l (#5990) üzenetére


hm15
senior tag

Enyém is követett csomag, Banggood MXQ 4k pro 11-én rendelve, 16-án postázták célországa, azóta nyomtalan.

(#6002) Hyena válasza a8l (#5988) üzenetére


Hyena
senior tag

En a pchez vettem egy adaptert es ahhoz kezdtem hasznalni az xbox 360-am kontrolleret ami mint tudjuk szuperul mukodik.
Ha egy OTG kabellel beledugom az adaptert a tabletmbe, vagy telefonba akkor hasznalhato az arra alkalmas jatekokban...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#6003) KTU válasza Hyena (#6002) üzenetére


KTU
addikt

Xbox 360 Wireless Receiver, ezt nevezed adapternek?
Ezzel akkor használható a 360-as kontroller a box-hoz?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#6004) DoItYourself válasza bajnokpityu (#5998) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A kijelzőnek Android alatt van drivere, linux alá is kellene, de azt csak a Sunvell tudja prezentálni. Ez legyen a legkisebb probléma szerintem. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6005) junkpod válasza m_kovacs (#6000) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jut eszembe, az egyik wrapperes játékos tesztjenel volt egy screenshot ahol a videó lejátszás beállításoknál meg volt egy olyan kapcsoló hogy lejátszás külső playerrel.
Nektek ez nem segithet?

Box's don't touch!

(#6006) Hyena válasza KTU (#6003) üzenetére


Hyena
senior tag

Igen ezt, de azt nem tudom, hogy minden Kodi boxal mukodik e a dolog, illetve, hogy az altalad valasztott Kodi box, hogy viszonyul az otg kabelhez.

Igy valahogy

https://www.youtube.com/watch?v=mSS5WSi75Kk

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#6007) a8l válasza tothl (#5995) üzenetére


a8l
aktív tag

21-et adtak érte, az nem rossz szerintem. Mondjuk ha valaki kintről rendel és megszívja a vámot akkor többre jön ki.

(#6001) hm15:
Nekem 2 ilyen box lett egyszerre feladva, a tracking bejegyzések is egyeztek addig hogy célországba elküldve. Az egyik megjött 6 nap alatt, a másik meg nem, még két unregistered se jött meg eddig ami aznap lett feladva. Szerencsére az összes drágább cuccom megjött ami miatt aggódtam.

[ Szerkesztve ]

(#6008) Ozy válasza interstate76 (#5975) üzenetére


Ozy
tag

Köszönöm az iránymutatást. Végig mentem az előzményeken és azt hiszem, hogy nem kell tovább győzködnöm magam, sikerült annyi infót begyűjtenem, hogy bele merek vágni a gyermekeim ilyen kütyün történő szórakoztatásába. A dilemma már csak, hogy melyik típust érdemes megvennem:
Beelink M18
Beelink Mini Mx ver 1.0
Beelink Mini MXIII

Olyan nagy különbséget nem látok, ezért vagyok kicsit tanácstalan. Azt hiszem az eddigi tapasztalataim alapján a GB-ről (mint megbízható forrás) rendelném és ez valamelyest befolyásolja a választást...

(#6009) interstate76 válasza Ozy (#6008) üzenetére


interstate76
addikt

Szívesen! Ami a különböző típusokat illeti: egetverő különbségek nincsenek, de azért akad 1-2 dolog (távirányító, ház anyaga, wifi erőssége, hangkimenet - nem is tudom, van-e egyéb különbség az általad említett típusok között), amire érdemes figyelni. Az enyém műanyag házban sem forrófejű, a távot és a wifit nem használom, a hang pedig vagy hdmi-n vagy bluetooth-on keresztül közlekedik, így értelemszerűen a Mini MXIII volt a legjobb választás a számomra.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6010) Tinky válasza Ozy (#6008) üzenetére


Tinky
tag

Szerintem minimális különbség van. Én ezt a sorrendet állítottam fel.
Második BOX-nak Beelink Mini MXIII-t rendeltem, mert volt GB-nek EU raktárán és MINIX U1 rom miatt.

Beelink M18: jobb hűtés Gigabit LAN és 5G-s wifi
Beelink Mini Mx ver 1.0: Gigabit LAN és 5G-s wifi
Beelink Mini MXIII: Gigabit LAN

Beelink M18 a favoritom.

Üdv
Tinky

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#6011) Ozy válasza interstate76 (#6009) üzenetére


Ozy
tag

nálam a távirányító lehet szempont max...
terveim között UTP bekötés szerepel
hang mindegy HDMI-n fog szólni max bt...

(#6012) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

véletlenül logi harmony tulaj nicns a körünkben, aki azzal irányítja a t95m-jét?
mire állítsam be? gyári távon nicns pause, szóval hiába másolnám le, ugyanakkor simán elképzelhető, h bűvészkedés nélkül tudná infráról is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6013) Songoman válasza a8l (#6007) üzenetére


Songoman
aktív tag

Na jol van, akkor az en 13.500-as a95x-emet nem adom tul dragan. Megnyugodtam. :)

(#6014) TCr válasza bajnokpityu (#6012) üzenetére


TCr
veterán

Katt ide.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#6015) a8l válasza Songoman (#6013) üzenetére


a8l
aktív tag

Azért adtam el mert számomra használhatatlan mediaplayerként sajnos. A képi megjelenítéssel elégedett vagyok, csak ez a hang továbbítás(DD, DTS) hogy nem megy ez borított ki, pedig annyira alap dolog, nem gondoltam hogy a 21.században ez nem működik mindenen. A másik rá van kötve a TV-re oda jó a tv hangszóróján, mellette meg ott a 6500ft-os MXQ Pro 4k s905-ös box ami LE007-el a hibátlan médialejátszó a projektornak. Ez van. Újabbat modernebbet akartam, erre tessék a régebbi legolcsóbb a legjobb.
Próbált alkudni a vevő,mondtam hogy ennyi nekem 15,5ezerbe van, de ez itt van, az meg ott, várni kell, erre meg nem. Nem érdemes olcsóbban odaadni mert ha beszívok egy vámot a következőnél akkor már többre is jön ki. Így legalább ami megmaradt csak egy tizesbe van, annyit meg megér.

(#6016) bajnokpityu válasza TCr (#6014) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szóval nincs a logi katalógusban ennek megfelelő eszköz, kénytelen az ember mindent felvenni, bindelni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6017) DoItYourself válasza bajnokpityu (#6012) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Állítólag NEC kódokat használnak ezek a kütyük, de pontos típus nem volt említve, jó régen olvastam ezt valahol.
Egyébként a gyári távot is át lehet programozni a Kodi keymap kiegészítővel. Nálam az 1-2-3 gomb lett ezekre feláldozva.
Azt nem tudja valaki, hogy CEC és Viera Link esetén be lehet a play/pause stb. gombokat üzemelni? Nekem csak a nyilak, ok, vissza stb. gombok működnek, bár sokat nem foglalkoztam vele.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6018) Songoman válasza a8l (#6015) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem mar vam nelkul atjott az uj GT1-es, szoval a regi nem kell.
Raadasul az a95x-nek nincs A/V mogotti recovery gombja, igy annak update-je elegge bonyolult. Na en ezt is megtettem.

(#6019) junkpod válasza bajnokpityu (#6016) üzenetére


junkpod
nagyúr

biztosan van. Nekem beelink mx64 van és az alap gombkészlethez találtam egyet (majd megnézem neked mi a katalógus neve), csak az eredeti távon sem létező gombokra programoztam szekvenciákat.

DIY: nem találtam NEC távot ami megfelelt volna neki, persze attól még létezhet.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#6020) DoItYourself válasza junkpod (#6019) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Most néztem a Logitech Harmony oldalán, ismeri az MX64/M18-at. Az a gond, hogy csak a gyári táv megfelelő gombjai működnek, és ami arról hiányzik, de a Harmony-n megvan, az nem megy? Pl. play/pause?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6021) zsozsoooooo válasza zsozsoooooo (#5972) üzenetére


zsozsoooooo
tag

CIFS van a freaktabon majd kipróbálom. [link]

USB client deviceon való hangkimenet továbbra is kellene.

Persze LibreElec alatt mindkettő megy, de mivel nem csak filmlejátszásra használnám, kellene droidon is.

Üdv,

Zsozso

(#6022) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Kedves Fórumtársak akinek Beelink Mini MX III és/vagy M18 BOX.a van megtudná mondani hogy a Wifi része milyen? jel erősség érdekelne és hogy mennyi a maximális sebesség amivel kapcsolódni tud(nak) a Rúterhez (remélem hogy nem 65.Mbps itt is a max) Egyik ismerősömnek kellene rendelnem és ez a 2.típus jöhet számításba!

Előre is köszi a segítséget :R

(#6023) retesz147 válasza DroiDMester (#6022) üzenetére


retesz147
addikt

ez engem is érdekelne, segítene a döntésben M18 v KIII maradt már csak a pakliban.

ON:
A T95 Max-al még mindig nem megy a gigabites kapcsolódás?

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#6024) DroiDMester válasza retesz147 (#6023) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajnos nem, már Szombaton jeleztem GearBest nek hogy hibás amit küldtek! azóta megy velük a vita, de még nem jutottunk semmire! :W Pedig direkt jeleztem nekik 3.napon belül!

Amúgy neked ha játszik a K III és fontos a 5GHz Wifi, akkor azt válaszd! az M18 ba nem AC-s Wifi van! Bár most hogy felhoztad kíváncsi lennék hogy a K III mit tud 5GHz en :F ha megy neki is a 433.Mbps akkor nem lesz az rossz!

[ Szerkesztve ]

(#6025) azbest válasza DroiDMester (#6024) üzenetére


azbest
félisten

a három napon belült miért hangsúlyozod? :)

(#6026) DroiDMester válasza azbest (#6025) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mert van nekik 3.napon belüli ingyenes csere, ha jól értelmeztem az itt írtakat!

(#6027) Beni2360 válasza interstate76 (#6009) üzenetére


Beni2360
félisten

a hang pedig vagy hdmi-n vagy bluetooth-on keresztül közlekedik - bocs írnál erről egy pár sort mert most olvasom élősszőr, hogy hangot bt keresztül küldöd. Esetleg egy bt fejhallgatóra is ki lehet küldeni és miképpen? Megköszönöm előre kimerítő is válaszodat. :R
Természetesen tud a boxom BT.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6028) envagyok válasza Beni2360 (#6027) üzenetére


envagyok
veterán

Persze
Felfedező üzemmódba állítod a fejhallgatót, megkeresteted bekapcsolt bt-vel az eszközön.
Majd a rendszerbeállításoknál a Bluetoothra állítod a kimeneti eszközt

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6029) Beni2360 válasza envagyok (#6028) üzenetére


Beni2360
félisten

Majd a rendszerbeállításoknál a Bluetoothra állítod a kimeneti eszközt :R - akkor ezt a droidon kell, menni fog a LE alatt is? (ott is engedélyezni kell bt.)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6030) a8l válasza a8l (#6007) üzenetére


a8l
aktív tag

Végre változott a tracking: 2016-09-27 12:37 Célországba megérkezett
1-2nap és itt van.

Lenne egy kérdésem LE-vel kapcsolatban:
A kodit azt is az sd-re telepíti vagy a emmc-re?
Fel lett telepítve egy vacak 2GB-os kártyára az LE007, tegnap megjött a 16GB-os sandisk amire véglegesen menne.
Hogyan rakjam át úgy hogy minden beállítás meg minden ugyanúgy maradjon?
HA rufus-al megcsinálom az új SD-t és utána átmásolom a régiről a tartalmakat TC-vel akkor működni fog?
Az 512MB-os részen felüli részt látja valami vagy abszolút feleslegesen van 512MB-nál nagyobb kártya?

(#6031) Csicsóka válasza a8l (#6030) üzenetére


Csicsóka
őstag

Amit a dózer nem lát, nem feleslegesen van az SD-n. Ott tárolja a LE és Kodi az összes beállítását, médiatárat, stb. Az a legegyszerűbb eljárás a cucc migrálására, hogy megcsinálod az új SD-t, majd amikor már elindult a kodi, be sem állítod hanem leállítod. Kiveszed az SD-t és a régiről átmásolod az egész ext4 partíció tartalmát az új kártyára. Ha jól emlékszem egykor volt a TC-het ext3 plugin ami képes volt ezt megoldani. Ha mégsem jól tudnám, akkor feldobsz egy Lubuntu-t egy pendrive-ra, majd arról bootolva már szabad a pálya, mert lazán kezelni fog mindenféle fájlrendszert.

(#6032) dugynok válasza a8l (#6030) üzenetére


dugynok
senior tag

Ahha, persze... 20.-a óta 5 csomagomnál ez van (célországba megérkezett)...

(#6033) Beni2360 válasza a8l (#6030) üzenetére


Beni2360
félisten

Minden benne van a LE-ben ott marad a kodi is.
A Win32DiskImage-rel kiíratod a gépedre és ugyan ezzel felíratod az új kártyára.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6034) paparazzi2 válasza interstate76 (#5978) üzenetére


paparazzi2
tag

Szia!
A PSP emulátorok közül melyiket ajánlod?
Látom van xbox emulátor is.
A játékokat honnan lehet letölteni?
Jani

(#6035) a8l válasza dugynok (#6032) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem minden megjött már csak ez az egy box nem, de szerintem 1-2napon belül kihozzák, meg van még egy mx3 légergér a BG-től és egy (pontosabban 2) sata to usb3 kábel ez is a 905-ös boxhoz lesz faternak hogy lássa a rákötött 3TB-s HDD-t mert neki nincs hálózata.

MinimxIII-al jó lesz sietni mert ahogy látom abból is készült minimxIII II S905X procival, ami nem sokat ér.
A végén még megszűnik a sima első használható S905 verzió.

(#6036) envagyok válasza a8l (#6035) üzenetére


envagyok
veterán

Addigra menni fog 905x-en is rendesen

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6037) horeee


horeee
tag

Sógoromnak megtetszett a boxom, venne egyet ő is a PI helyett.
Akárhogy nézem, a Gearbest-en az összes Sunvell T95m már 905x procival van.
A név nem változott, gyakorlatilag az ár sem, de a motyó már nem ugyanaz.
Azért ez gáz...

Van a régi s905-ösnek valami alternatívája más néven?
Vagy ennyire azért nem kell megijedni az S905x-től?

Sunvell T95m-2GB > Beelink GT1 Ultimate

(#6038) interstate76 válasza paparazzi2 (#6034) üzenetére


interstate76
addikt

PPSSPP - ezt a PSP-emulátort használom.

Játékok hozzá.

Sok sikert! Amiket én próbáltam rajta, azok a vas határait feszegetik, de biztos van egy csomó, ami jól megy az S905-Mali450 kombón. Pl. az egyik flipperes program, ami Xbox360-on is megvolt, egész jól játszható rajta, de most nem jut eszembe a neve.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6039) interstate76 válasza Beni2360 (#6027) üzenetére


interstate76
addikt

Látom, envagyok kolléga megelőzött a válasszal. Sikerült belőni a dolgot?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6040) Beni2360 válasza interstate76 (#6039) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem igazán mert kérdeztem még és nem jött válasz.
Meg csak holnap De fogom kipróbálni akkor lesz időm.
De írhatod privibe nyugodtan ha nem akarod terhelni a fórumot.

--akkor ezt a droidon kell, menni fog a LE alatt is? (ott is engedélyezni kell bt.)--

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6041) junkpod válasza a8l (#6030) üzenetére


junkpod
nagyúr

Semmi buveszkedes nem kell. Mostani ad indítással az LE menüben készítesz egy rendszer mentést egy pendrivera.
Új sd telepit, indít majd rendszer visszaállítás menü és kiválasztod a pendriveot.

Box's don't touch!

(#6042) retesz147


retesz147
addikt

Urak, a KIII-al is működik a LE 007, azaz ami az összefoglalóban van?

Nem igazán találtam róla infót itt a fórumban, hogy ezt a verziót valaki használná LE-vel.
Külföldiül meg nem nagyon tudok, így nehézkes a keresés.

köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#6043) retesz147 válasza retesz147 (#6042) üzenetére


retesz147
addikt

legyetek szivesek, aki tud egy biztos infót a KIII LE futtatásról, dobjon egy választ.
már rendelném, csak nem tudom, hogy biztos működik rajta.

Nagyon szépen köszönöm! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#6044) DoItYourself válasza retesz147 (#6043) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Keresd vissza a topikban a tulajokat, és írj nekik privátot. Úgy látszik nem követik a topikot.
Jó eséllyel működik rajta a LE, semmi spéci dolog nincs benne.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6045) retesz147 válasza DoItYourself (#6044) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!

keresgéltem, de ha jól kerestem, csak 1 tulajnak van K3, Ő meg sajna nem használ rajta LE-t.

rosszul kerestem és többnek van? ha igen, mély elnézést, béna vagyok!

Xiaomi 13 eu dev...

(#6046) interstate76 válasza Beni2360 (#6040) üzenetére


interstate76
addikt

Ja, látom! LE alatt még nem próbáltam, droidon futó youtube kliens esetén szoktuk használni a kis bt-s hangfalunkat, hogy a gyerekek ne a TV-t bámulják (bőven elég, ha hallgatják a zenéket).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6047) DoItYourself válasza retesz147 (#6045) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kockázat nélkül nincs siker. ;)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6048) retesz147 válasza DoItYourself (#6047) üzenetére


retesz147
addikt

:D :C azért köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#6049) Ciccuka


Ciccuka
veterán

T95M előlapi óráját be lehet állítani, hogy 24H formátumba mutassa az időt és ha esetleg ki van kapcsolva akkor is mutassa?

BT ebben van egyébként?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6050) tothl


tothl
addikt

Na tessék kaptam egy ilyet : Küldemény információ:
Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure

Szemét dögök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.