Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) dealerman válasza KurtCobain (#10401) üzenetére


dealerman
senior tag

Üdv :) Mennyi idő mire megjön kb ? Rendeltem tegnap én is egyet,nem lehet kihagyni ezen az áron :D

underground techno will never die

(#10552) HPAA válasza Telda (#10550) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm
ilyen hívás utáni problem volta moke nál is anno
én megszoktam , de kipróbáltam most a gyári 1.19 et az már idegen a moke után , most ezért nézelődök

************* censored

(#10553) KurtCobain válasza dealerman (#10551) üzenetére


KurtCobain
őstag

Itt leírtam. Pénteki napon rendeltem.

Más:
Az előbb linkelt gapps nekem nem települt, itt van egy másik topikja, van egy alapcsomag, azt lehet tovább bővíteni a többi letöltéssel.

Mmm'kay?

(#10554) asdf_


asdf_
veterán

Na, a hetvegen visszaterek ;) , szomoru volt ezt latni telepiteseknel (es mocskosul utaltam ket telefont hurcolni):

Viszont ugy nez ki, csak lesz egy kijelzocserem, mert amit vettem, annak nagyon durva foltja van mar a kijelzon, az en beteglazodottome epphogy csak latszik ehhez kepest. Meg nem laktam be, 1-2 hetig meg megyek ezzel a kijelzovel, aztan kiderul, mennyire zavar.

[ Szerkesztve ]

(#10555) kisbago válasza KurtCobain (#10553) üzenetére


kisbago
aktív tag

nekem fel ment! :)

(#10556) KurtCobain válasza kisbago (#10555) üzenetére


KurtCobain
őstag

És működik minden rendesen?

Azóta engem azzal szopat, hogy nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel.

Mmm'kay?

(#10557) kisbago válasza KurtCobain (#10556) üzenetére


kisbago
aktív tag

Csak a nano-t tettem fel az nem sok mindent tett fel! de eddig nincs baja! :P

(#10558) poffsoft válasza KurtCobain (#10553) üzenetére


poffsoft
addikt

Ez elég friss (06.04) :)
Én a gapps-5.1.x-20150404-minimal-edition-signed.zip-et tettem föl, megy gond nélkül.
De asszem innen frissíteni fogok :)

[ Szerkesztve ]

(#10559) poffsoft válasza wjoe (#10544) üzenetére


poffsoft
addikt

asszem megcsináltam.
[link]

a recoveryben a signature verify-t ki kell kapcsolni, nincs aláírva a zip.
Vagy lehet, működik a signed verify mellett is, nem próbáltam úgy :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10560) Telda válasza Telda (#10550) üzenetére


Telda
addikt

Egyre jobban idegesít, hogy telefonálás után nem kapcsol vissza a kijelző...
Pedig egész jó lenne ez a Carbonrom.

(#10561) HPAA válasza Telda (#10560) üzenetére


HPAA
őstag

gombokra sem reagál ?

************* censored

(#10562) aytukabozs válasza Telda (#10560) üzenetére


aytukabozs
addikt

És ha nem telefonálsz, csak valami teszterrel nézed a közelségérzékelőt akkor működik rendesen?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#10563) Telda válasza aytukabozs (#10562) üzenetére


Telda
addikt

Bekapcsoló gombra azonnal felébred.
Telefonálás közben nincs gond, csak ha a másik fél teszi le előbb mint én akkor van cumi.

(#10564) HPAA válasza Telda (#10563) üzenetére


HPAA
őstag

ugyan ez volt a moke val is

************* censored

(#10565) wjoe válasza poffsoft (#10559) üzenetére


wjoe
tag

Hálás köszönet. Így a hétvégén már kipróbálhatom a Carbon-t.
A kínai appok eltüntetését is köszönöm.

(#10560) Telda
Én is tapasztaltam ilyet 4.4-es Mokee-nál. De ha jól emléxem, CM12.1 alatt is előfordult már...

[ Szerkesztve ]

(#10566) freaghill


freaghill
őstag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne a V5S telefonommal tegnap óta, hogy nagyon merül és lassan is tölti a telefont.
Tegnap 2 óra alatt töltött rajta 20%-ot. Ma semmi nem volt benn, csak a messenger meg acdisplay és másfél óra alatt vagy 20%-ot merült. Korábban nem csinálta ezt.
Leszedtem a Cooler Master-t ott azt írja, hogy 98%-on megy a proci. Kinyírtam amik állítólag háttérben futottak, utána lement 50%ra és vissza 97-8%-ra.
Ja és meleg is a telefon.

(#10567) poffsoft válasza wjoe (#10565) üzenetére


poffsoft
addikt

izé, /system/media/app az a könyvtár pontosan :-)

[ Szerkesztve ]

(#10568) kisbago


kisbago
aktív tag

CM 5.1 Tegnap raktam fel és nem rég kifagyott! :( ki kellett venni az aksit! mitől fagyhatott ki?

(#10569) Victoryus94 válasza kisbago (#10568) üzenetére


Victoryus94
őstag

Sajna az 5.1 nem túl stabil (legalábbis nekem).
2 hetente cserélem (mindig a legfrissebbre). Nálam vissztaérő probléma, hogy egy idő után akad/megáll a zene, a play szolgáltatás befagy, néha a teló is...
Ma is előjöttek, sőt újrainicializálta az összes alkalmazást, amikor újraindítottam. -Ez mitől lehet?

Egyébként a meleget nagyon nem bírja... forrósodik is (főleg a kijelző)

Melyik rendszert ajánljátok helyette?

[ Szerkesztve ]

(#10570) 426os válasza Victoryus94 (#10569) üzenetére


426os
őstag

Gyári 1.19.

.

(#10571) kisbago válasza Victoryus94 (#10569) üzenetére


kisbago
aktív tag

Nekem is ma leállt a zene! :F 1/4 es a telefon egyébként!

(#10572) kidnou válasza Telda (#10560) üzenetére


kidnou
senior tag

Nekem szinte mindegyik rommal csinálja. Öregszik a kijelző szeret aludni :D Szerettem ezt a készüléket de csere érett lett, lejárt az ideje számomra. Egyre több a gondom vele ami nem a romolásból adódik

(#10573) kisbago válasza kidnou (#10572) üzenetére


kisbago
aktív tag

Mennyi idős?? :U

(#10574) kidnou válasza kisbago (#10573) üzenetére


kidnou
senior tag

Kb.1 éves. Sokat használtam eddig talán ez bírta a legtovább az utobbi telóim közül

[ Szerkesztve ]

(#10575) Qwery válasza Victoryus94 (#10569) üzenetére


Qwery
tag

Mindenkinek meg-megáll a zene. Ez valami gyári gebasz. Egyébként kövezzetek meg, de azt vettem észre, hogy kikapcsolt wifinél nem, illetve ritkábban csinálja. 3 órás túrát kibirta akadás nélkül, aztán itthon wifi mellett fél óra alatt vagy 5ször megállt.

42

(#10576) Victoryus94 válasza Qwery (#10575) üzenetére


Victoryus94
őstag

Soha nem hallgatok wifiről zenét.
Ha újrateszem 3-4 napig jó, aztán hol jó-hol nem jó, aztán egyszer csak (1-2 hét után) már egyáltalán nem jó.
De nem értem miért tudok 1-2 órán át zenét hallgatni hétfőn meg kedden, és szerdára miért nem...?

Egyébként nekem max 2-3 percig bírja megállás nélkül, ha olyanja van...

(#10577) xtend


xtend
senior tag

Nyah jelentem meg vettem ma ezt a telót az asszonynak a törött S3 helyett, nagyon frankó készülék, csupán 1 gondom lenne. Asszony örült nagyon a telónak bejön neki, de amikor csinált vele 1-2 fotót akkor láttam a csalódottságát az arcán, meg is jegyezte, hogy a 3 éves itt-ott repedt S3 jobb képet csinált amit ez a ZTE csinál.
Jelenleg az itt ajánlott "H119 Nubia MIUI Themed Hun v2" ROM van rajta, azt tettem rá, igaz fele angol de azért amire a feleségem használja a telót az 99% magyar benne. Nincs valami okosság, hogy jobb-szebb képet lehessen csinálni ezzel a masinával? A Note3-mam is 13 Mpx (tudom nem egy kategória), de ha egymás mellé rakom a ZTE és a Note3-mal készült képet, akkor a ZTE-vel készült fénykép úgy néz ki, mint ha VGA-val fényképezték volna :( :(

(#10578) sbe561 válasza Qwery (#10575) üzenetére


sbe561
tag

Nekem a radio csinálja néha ezt. Tiszta a vétel, de időnként meg-megáll, viszont nem az összes csatornánál. 1.19 V2 van fent.

(#10579) poffsoft válasza wjoe (#10565) üzenetére


poffsoft
addikt

Majd jelezz vissza, mi a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#10580) sbe561 válasza xtend (#10577) üzenetére


sbe561
tag

Nekem egy másik kamera app-ot ajánlottak, de én így se látok javulást. Amint lesz egy kis időm össze akarom hasonlítani a G2F képeivel, mert az számomra még mindig jobb képeket csinál a kijelzőin visszanézve.

(#10581) xtend válasza sbe561 (#10580) üzenetére


xtend
senior tag

Remélem vki tud rá valami okosságot.

Másik: mikor újraindul a teló v. ki/be kapcsolom és pin kód beütése után mindig egy ablak jön elő, hogy
"Managed Roaming (SUB1) Network with Limited Service found...bla..bla..majd a végén Yes or No" Ha a No-ra nyomok akkor eltünik ha a Yes-re akkor előjön a hálózatkeresés, meg ilyenek. Erre van valami megoldás vagy ez mindig elő fog jönni??? Thx a választ :)

Ja és az mennyire általános, hogy 100%-ra feltöltöm bekapcsolom kb 2 percig nyomkodom és 98%-ra megy le?
...szerk: 3 perc FB wifin és már 97% :( :( ez ilyen teló, hogy 4-5 óra alatt lemerül?

[ Szerkesztve ]

(#10582) XtremLor válasza Victoryus94 (#10576) üzenetére


XtremLor
őstag

2db v5 volt nalam, ebbol eggyik se akadt, mindegy volt hogy bt vagy jack, szoftveresen teljesen megegyezett a ketto.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10583) poffsoft


poffsoft
addikt

na, egy mínusz a carbonnak: a gps felejtős, nem működik.
Már órák óta próbálkozik, de nem talál jelet...
perpill. a 4. sz. holdat látja, semmi mást....
?
(#10581) xtend: szerintem ez a hálózat választás auto-ról gsm/wcdma megoldású hiba lesz?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10584) xtend válasza poffsoft (#10583) üzenetére


xtend
senior tag

kössz meglesem ha nem auto-n van akkor mit szól hozzá a kicsike :)

(#10585) wwenigma válasza xtend (#10581) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerinted mennyi kijelzoidot kellene tudnia? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10586) xtend válasza wwenigma (#10585) üzenetére


xtend
senior tag

Lehet én gondolom rosszul, de ugye mint fentebb írtam előtte egy 3 éves S3 volt, az a mérce (nincs értelme a Note3-mamhoz mérni), aminek kicsivel ugyan de kisebb az akksija, mégsem esett ennyire gyorsan a töltöttsége...aztán lehet, hogy kialakul szépen, csak én látom vészesen a dolgokat :)

Apropó külföldi fórumon mint ha azt olvastam volna, hogy ez a teló tudja azt amit sok androidos teló nem: kikapcsolt állapotban is működik az ébresztő???

[ Szerkesztve ]

(#10587) Qwery válasza Victoryus94 (#10576) üzenetére


Qwery
tag

Nem a wifiről hallgatom, hanem Nubia playerrel sima mp3at. Viszont, ha a wifi, mint funkció aktív (nincs csatlakozva), akkor akad. Ha kikapcsolom, nagyritkán akad csak.

42

(#10588) Victoryus94 válasza Qwery (#10587) üzenetére


Victoryus94
őstag

Értem. Én csak akkor kapcsolom be a wi-fit, ha használom is. Viszont amikor wifizek, nem hallgatok zenét. Ettől független nálam a probléma; bár lehet hogy ez is előhozná.

(#10589) pècsimunkás válasza xtend (#10577) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A családban levő v5 is gyenge kèpeket csinált , pedig próbálkoztunk sokfèle appal . 1.15 . Hungo fèle rom volt rajta . Most 5.0.2. Mokee - val mintha jobb kèpeket csinálna . Kintiek mindenkèppen jobbak ,bentiek talán ...

Más : az appokban levő rengeteg reklámot lehet tiltani valahogy ? Meg a skype- ra bejövő rengeteg angol nevű ismeretlen ,ismerősnek jelölő tiltását valahogy megoldani ? Ezek talán vìrusok , v spamok ?
Nem tudok ránèzni a telefonra , mert csak 3 hèt mùlva megyek haza nèmetből .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10590) kidnou válasza pècsimunkás (#10589) üzenetére


kidnou
senior tag

Adaway tedd fel. XDA n megtalalod

(#10591) pècsimunkás válasza kidnou (#10590) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ok , köszi , ha hazamentem , megcsinálom . Root kell hozzá ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10592) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#10591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az 1.17-tel, 1.19-cel jobb képeket készít a kütyü. :) Javasolt lehet a csere, ha a képminőség problémás. (Nekem az volt. :D )

Xiaomi 13T

(#10593) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#10592) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Anyám használja, a Mokee 5.0.2. full magyar , hibátlan ROM ,nem akarok vele variálni . Fènykèpek lehetnènek jobbak, de ez a második ROM rajta , több appal . Ez a ROM talán mintha jobb lenne fènykèpezès szempontjából.
Anyám sokat fènykèpezik , ezèrt kicsit csalódás , de amúgy tènyleg jó kis telefon !!! ( majdnem olyan jó mint a Coolpadom ! lol ! )

Mokee 5.0.2. - nèl lehet valahol rootot kapcsolni menüből ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10594) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#10593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a fejlesztői lehetőségek között van lehetőség a root ki-bekapcsolására.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#10595) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#10594) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nagyon köszönöm a segìtsèget, ha otthon leszek megnèzem a rootot , ès a reklám mentesìtèst is . Ha nem lesz valami tiszta , mèg azèrt visszajövök .Köszi mèg 1x kidnou neked is !

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10596) kidnou válasza pècsimunkás (#10591) üzenetére


kidnou
senior tag

Passzolom a kérdést mert mindegyik telóm rootolt

(#10597) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#10591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szinte biztos, hogy kell root, mert a host fájlban dolgozik, ahhoz meg ez szükséges.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#10598) peestike válasza poffsoft (#10583) üzenetére


peestike
senior tag

most délután akartam nekiállni a romolásnak, de ezzel az egy mondattal megspóroltad az időt. :))
köszönöm, felejtős lett így....

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10599) poffsoft válasza peestike (#10598) üzenetére


poffsoft
addikt

lehet, nálam van a hiba.
még keresem, mit lehet tenni.
Mégis jó lenne, ha kipróbálnád, kontrollként.
Egy full backupból nem nagy cucc visszaállítani a régit... :D

[ Szerkesztve ]

(#10600) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Valakinél fordult már elő az újabb 5.1-es romoknál, hogy fülessel zenét hallgatva megáll a zene, ha a képernyőzár be van kapcsolva?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.