Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Beni2360 válasza jas39 (#1650) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Igen taníthatók másik távirányítóról lehet az irányítást átmásolni. Pl TV kikapcs , meg a hang vagy akár avr-nek, stb. De találsz hsz itt is róla.
Dedikált csak az a kettő gomb van.
Pl: (#1581) Beni2360

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1652) Beni2360 válasza jas39 (#1650) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

megtaláltam egy videót elég rövid.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1653) jas39 válasza Beni2360 (#1652) üzenetére


jas39
tag

Thx, én arra gondoltam, hogy a négy gomb valamelyekére a beállítás menüből a fényerő beállítást raknám. A HDR SDR konverziót a lejátszó nem tudja, így valahogy a fényerőt szabályozni kell. Csináltam a tv-n egy Isf haladó 2 es profilt a HDR UHD anyagokhoz.

(#1654) sirály69


sirály69
őstag

Ilyen irányítót használ valaki?

Szerver Hosting Debrecenben

(#1655) pataslogeza válasza sirály69 (#1654) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Én a V5-öt rendeltem, mert ezen nem látok lejátszás, szünet, stop, han és felirat gombokat, amik a legfontosabbak egy lejátszó távirányítón szerintem.
Tanítható gombokat sem látok rajta.
Jól néz ki csak hiányos.

[ Szerkesztve ]

(#1656) webb04


webb04
csendes tag

Szervusztok!

X9s.Érdemes-e légegeret vásárolni ha:
- csak filmet nézek rajta
-illetve nagy ritkán youtube videót?
Köszi

(#1657) DVlad válasza webb04 (#1656) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem a youtube például használhatatlan "androidos" módon valamilyen egér nélkül. Nekem úton van a légegér.

(#1658) Beni2360 válasza webb04 (#1656) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

-illetve nagy ritkán youtube videót? - Ha nagy ritkán akkor egy rádiós 2.4 egér is megteszi. Bedugod a gépbe az usb részit, felismeri aztán mint az asztali gépen használod. Könnyebb kezelni mint a légegeret legalább is nekem, ha van előtted asztal amin az egér fut. nekem van mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1659) webb04 válasza Beni2360 (#1658) üzenetére


webb04
csendes tag

Köszönöm.Akkor egy rádiós jó lesz:)

(#1660) nyakec válasza webb04 (#1659) üzenetére


nyakec
tag

Sziaztok,segítséget kérnék.Zidoo S9X a Clean Up-App Uninstal nem mukodik kiírva:A clear manager alkalmazása sajnos leált, találkoztatok már ezzel?

(#1661) martinkeet


martinkeet
aktív tag

...bocsánat, rossz helyre ment....

[ Szerkesztve ]

(#1662) Beni2360 válasza nyakec (#1660) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Volt rendszer vissza állításod?
A többi funkciója működik, gondolok a Task Killer és a többire?
Egyáltalán az appok közt szerepel a ClearManager?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1663) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Beni te már nagy szakértője vagy a témának, lenne egy kérdésem. Gépen kifogytam a tárhelyből, ezért vettem még egy 2 TB-os HDD-t a meglévő mellé. A kérdés az, hogy a meglévő médiatárba (ZDMC-n, és Kodi-ban is LE alatt) az új vinyóra letöltött filmeket, sorozatokat a korábbiak mellé be tudom importálni? Gondolom igen, csak még nem néztem meg. Újra kell építenem az egész médiatárat, vagy csak simán a mostani mellé betallózom az új mappákat?

(#1664) nyakec válasza Beni2360 (#1662) üzenetére


nyakec
tag

Igen az appok kozott szerepel a clenmanager,Task killer és Cache cleaner mukodik Az APK files és APP uninstal az nem.
Igen váltottam mát tobszor rendszert most vissza akartam váltani 1.4.6 -ra de pirossal a kovetkezot irja ki: Verifying failed,please check you package..ugyhogy nem tudok img sem valtani..

[ Szerkesztve ]

(#1665) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1663) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mivel nekem NAS-ról jönnek a filmek csak azt tudom mondani, hogy valószínű mellé fogja tallózni mert amikor rádugtam egy usb külsőt és lefuttattam a keresést megjelentek a többi közt. Szvsz ez menni fog.
--------------------------------
nyakec - erre később tudok visszatérni mert pont ebédelni megyek de ha rám keresel itt nekem is leírták, hogyan miképpen kell.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1666) modflow


modflow
veterán

Ma megérkezett az én X9S-em. :)

Próbálom beállítani de amit szeretnék, sehogy sem sikerül.
Azt szeretném, hogy pl. a sorozataimnak a mappáján legyen kis kép.

A HDD így néz ki:
TV Series\Supernatural\Season 1\xy.mkv

Így épül fel az összes. Hogy lehet ezt bescanneltetni? A régi Mede8er -emen annyi volt az egész, hogy legyen meg a fenti mappaszerkezet, indítottam rajta egy scannt és letöltött a netről mindent.

De itt nem megy. :(

(#1667) SunMount3r válasza modflow (#1666) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Írd be utána az évszámot pl. The X-Files 1993 ->ez nálam működik, de, ha Season almappákra is akarod akkor azok elé is oda kell írni a nevükben.

Jah.: mindez Himedia Q10 Pro-n és KODI-ban, azt hittem a KODI-t (ZDMC-t) kérdezed, ha igen akkor ott is hasonló kell hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1668) modflow válasza SunMount3r (#1667) üzenetére


modflow
veterán

A Kodi-t ha elindítom oldalt a filmekre lépve azt írja, a médiatár jelenleg üres.
Nos már ide se sikerül semmit se betenni, mert ha rámegyek a fájlok megadása szakaszra ott csak belép a mappába, nem pedig hozzáadja. Miért?

Kodin belül a beállításoknál is rámegyek, hog médiaforrás kezelése, de itt se lehet mappát kijelölni, csak fájlt....
Ez kicsit frusztráló..... Tök nem logikus ez az egész lejátszó...

[ Szerkesztve ]

(#1669) SunMount3r válasza modflow (#1668) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oldalt az OK-ra kell menni a mappa megadásánál (miután beleléptél). Az add-onok között be kell még állítani a Scaper-eket (ZDMC-ben nem tudom kell e külön), mdb-t a filmekhez, tvdb-t a sorozatokhoz, vagy az universal scaper-t. De ez már KODI specifikus dolog, erről a KODI-s Topic-ban érdeklődj, de találsz ezernyi tutoriált is róla a neten, pl.. Tényleg nem túl logikus elsőre, de ha egyszer beállítasz mindent, akkor már túl nagy gondod nem lesz vele utána, csak egy kis technikai affinitás kell hozzá.

A Zidoo saját Media Center-éről nem tudok nyilatkozni...

[ Szerkesztve ]

(#1670) modflow válasza SunMount3r (#1669) üzenetére


modflow
veterán

Köszi szépen.

Kicsit felhúztam magam ezen, mert pl. Amit linkeltél is videót, na nekem pont nem úgy néz ki a kodi, ha elindul..

Szerintem elég jó vagyok IT-ben, de ezt full nem értem....
Előzőn tök egyszerű volt. Fix mappaszerkezet HDD-n, majd scan és kész.

Itt meg gondolom 25 millió lépést kell mindehhez tenni....
Ha még lenne egy leírás....

(#1671) SunMount3r válasza modflow (#1670) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha nincs gond az IT-vel, akkor miért nem jut eszedbe pl., hogy rákeress a google-ban, vagy a YT-on?! Itt is van egy, csak skippeld a skin-ezős részt.

(#1672) Beni2360 válasza modflow (#1670) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

KODI tettél fel a ZDMC helyett mert az nem fog tökéletesen dolgozni a géppel.

Ajánlatos külön mappát: Sorozatok és Filmek létre hozni.
Beállítani, hogy honnan töltse le az adatokat Amit már fentebb leírtak.
Pl: A sorozatok mappára menve jobb klikk (menü gomb) és ott lehet választani a média tár frissítését, majd a kérdésekre válaszolva végig megy és betallózza a sorozatokat. Amit ne talál ott már sajnos kézi beállításira csinálja meg. Keressél rá a részletes keresőben a nevemre már leírtam vagy 2x. Én is elég nehezen jöttem rá. Néhol saját magunknak kell .nfo fájlt csinálni és a fő mappába másolni ahhoz, hogy megtalálja és néha a címekből meg a sallangot ki kell törölni a keresés alatt ahhoz, hogy megtalálja. Az elmúlt hetekben sokat írtam erről a témáról lenne mit olvasni.

Majd ha lesz egy kis időm készítek egy videót az egészről. Látom már nem kell csinálnom. :DD
De azért azt elfelejteném: szinkronizálás a képernyőhöz, hang elcsúszásokhoz vezethet.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1673) SunMount3r válasza modflow (#1670) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A KODI egyik legnagyobb előnye sokszor a hátránya is, ez pedig az alapos testre szabhatóság és a sok beállítási lehetőség, ezért nincs alapból minden "készre-lőve" benne. Csak türelem kell hozzá és a netes infók tanulmányozása és meg lesz a gyümölcse.

Szerk.: Persze tudom, hogy nem tökéletes, én pl. a régebbi tartalmakkal szenvedtem vele, ott nekem is csak a kézi Scrap-elés ment, de ez az userek 90% általában nem érinti...

[ Szerkesztve ]

(#1674) Beni2360 válasza nyakec (#1664) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na egy kicsit keresgéltem és innen tudsz elindulni.
Van már magasabb verzió szám is img fálj rá kell keresni. A frissítést ki kell kapcsolni mert azonnal szeretne a .12-re frissíteni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1675) nyakec válasza Beni2360 (#1674) üzenetére


nyakec
tag

Akkor ezek szerint nekem Factory Resetet kell csinálni? hát pont ezt nem akartam ugyanis még nem csinaltam és ettol mindig 1 kicsit félek ,nehogy ne sikeruljon.

(#1676) modflow


modflow
veterán

Most sikerült Kodiban azt elérni, hogy a sorozatoknak van szép kis borítója, leírása.
Viszont akadozva megy a film. Ez normális???

El lehet azt érni, hogy legyen borítókép és rendesen menjen a film is?

(#1677) Beni2360 válasza nyakec (#1675) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem kell vagyis már nem emlékszem rá pedig nem volt olyan régen.
A Factory Resetettel elmegy olyan program amit utólag telepítettek fel.
Ha megy az angol akkor ott minden le van írva. Nehezen ment de megcsináltam akkortájt. Web fordítás volt csak számomra meg amit itt leírtak. A ZDMC utolsó verziója csak a legutolsó fw hez jó arra is figyelj. A mentett média tárat pedig nekem nem fogadta el az előző ZDMC.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1678) Beni2360 válasza modflow (#1676) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Kérdeztem de nem válaszoltál:
KODI tettél fel a ZDMC helyett mert az nem fog tökéletesen dolgozni a géppel?
El lehet azt érni, hogy legyen borítókép és rendesen menjen a film is? - nálam és másoknál is megy.
Mivel az eredeti ZDMC a beépített lejátszót indítja és ott minden megy flottul.
A ZDMC is akadás mentesen kadencia helyesen játszik már de nem minden sorozatnál, legalább is nálam néha megbolondul és akkor át kell mennem a másik lejátszóra. Ez mostanság a 25 fps filmeknél fordul elő.
Ja és a beállításokban el kell merülni mert elég sokrétű. Mint írtam a VIDEÓ-nál nem szabad bepipálni a képernyőhöz igazítást, amit a filmben bekapcsolt az illető. Lassan 2 éve (kodizok) és még most is van tanulni valóm.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1679) modflow válasza Beni2360 (#1678) üzenetére


modflow
veterán

Mert nem tudom mi az a ZDMC. :)
A PLAY áruházban nem raktam ilyet. DMC Media van csak. Ez lenne az?

Szóval a Kodi-val nem is érdemes foglakozni akkor? Mert ha rosszul játssza le a filmet, akkor tökmindegy milyen szép a borító, semmit se ér...

[ Szerkesztve ]

(#1680) nyakec válasza Beni2360 (#1677) üzenetére


nyakec
tag

Az 1.4.12 -es van fent és a ZDMC 16.4 egyenlore megy de nem lehetett rajta skint cserélni hát ki akartam probálni mint Te a Zdmc 17.1 de ez lett a vége. Lehet hogy megvárom a kovetkezo szoftwert ........addig is koszi a segítséget ...szép estét.....

(#1681) modflow válasza modflow (#1679) üzenetére


modflow
veterán

Á, megvan, holnap kipróbálom.

(#1682) Beni2360 válasza nyakec (#1680) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A 1.4.12-hez már a magasabb ZDMC 17.3 kell. És itt lehet bőrt cserélni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1683) Beni2360 válasza modflow (#1681) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Elvileg rajta kellene lennie a ZDMC-nek de innen letöltheted.
A beépített lejátszó indítása : Beállítások-lejátszóbeáll-videók- ott a legfelső sorban van a ki-be kapcsolási lehetősége. Olvasni való

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1684) modflow válasza Beni2360 (#1683) üzenetére


modflow
veterán

Felraktam a ZDMC-t 17.4-et.

Így néz ki:



Nos ez amúgy mi?
Ott van min. 15 sorozat, de abből 4 db-ot rak ki. A Kavin can't wait -ben ott van az összes rész, de ő csak 1 db-ot lát? Ez a legdurvább. Ha abból 1 -et lát, a többit miért nem??????
Ill. a többi sorozatot miért nem látja, rakja ki? És azt írja nulla fájl van benne, pedig nem.

[ Szerkesztve ]

(#1685) SunMount3r válasza modflow (#1684) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Bizonyára nem jól vannak elnevezve (nem úgy ahogy "neki" tetszik). Íme: [link]

Addig is, a Videók menü alól be tudsz tallózni mindent, ott látni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#1686) modflow válasza SunMount3r (#1685) üzenetére


modflow
veterán

A "theRenamer" programmal nevezem át őket. Az nem jó?

(#1687) SunMount3r válasza modflow (#1686) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az is jó lehet, de a FileBot-ot szokták leginkább ajánlani erre.

(#1688) modflow válasza SunMount3r (#1687) üzenetére


modflow
veterán

Csak érted, ott van 30 fájl ugyan úgy a program nevezte el. És 1 db-ot lát.
Míg ugyan ez a HDD ha Kodi-t indítom több sorozatot lát...
Érted nem csináltam semmit, csak nem KODI, hanem ZDMC és az kevesebbet lát...
Nos ez az, ami felfoghatatlan számomra és kicsit unszimpatikussá teszi ezt a lejátszót, bár ugye még csak tegnap délután érkezett,, hátha jobb lesz bízom benne...

(#1689) modflow válasza SunMount3r (#1685) üzenetére


modflow
veterán

De ezzel a mappaszerkezettel mi a baj:

És pl. a Season 10-ben vannak a The Renamer -el elnevezett fájlok.

[ Szerkesztve ]

(#1690) Beni2360 válasza modflow (#1688) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Volt nálam is egy ilyen sorozat, House of Cards Amikor kiválasztotta a volt több választási lehetőség. Az egyik sima eng, a másik usa eng. Az elsőben 4 db film míg a másikban a teljes sorozatok benne voltak. Anno feltöltött valaki 4 részt és nem folytatta. Te is tudsz feltölteni sorozatot vagy filmeket és azt más is elfogja érni.
Itt az oldal amiről leszedi az adatokat és itt tudsz keresni, majd nfo fájlt készíteni amiben csak a film vagy sorozat web címét kell megadnod, (https://www.themoviedb.org/tv/21720-the-house-of-cards) majd elmenteni a film címével-képen, aztán majd ő kiválogatja az összes évadot is ha benne van a fő mappában.

hátha jobb lesz bízom benne...- neked kell jobbnak lenni, ha az adatbázis nem jó.
Kitartás
----------------------------
ODAÁT
Na evvel a belső tartalommal: https://www.themoviedb.org/tv/1622-supernatural csinálj a jegyzett tömben egy tex nevezetü mentést a neve legyen:Odaát (2005)
Majd elmentés után nevezd át a tex végződést nfo-ra, majd másold a főmappába és indítsd el a keresését.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1691) modflow válasza modflow (#1689) üzenetére


modflow
veterán

Ja és még azt hozzátenném, hogy ha az "Alkalmi" az jó, márpedig az is ugyan úgy van mappa stuktúrát illetően, ráadásul abban van Season 2 és 3 is és az mint jó, akkor könyörgöm a többi miért nem jó?

Ha az jó, akkor nyilván jól csináltam. Szóval azért nem sanszos, hogy nem nálam van a gond???

(#1692) modflow válasza Beni2360 (#1690) üzenetére


modflow
veterán

De mondom, Kodi-ban szinte majdnem mindegyik sorozatot látta. A ZDMC a kodi-ra épül és az mégsem látja? Akkor nem az adatbázisban van a hiba, hanem a ZDMC-ben, nem?

Nekem nincs arra se időm, se kedvem, hogy én ezzel napokat küszködjek. A Mede8er X8003D-met azért adtam el, mert a kis borítók nem működtek automatikusan, csak manuálisan. Azért vettem ezt, hogy a sorozatot / filmet bemásolom és az megcsinál majd mindent, hiszen a MED-en is ennyi volt.
Na erre tessék....

(#1693) SunMount3r válasza modflow (#1689) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A tvdb scrapper van beállítva a Sorozatok mappára? Lehet, hogy újra be kell scrap-elni, a legújabb KODI-ban nem tudom hogy kell, de nekem "oldalt" van a Context menü, ahol az "Update Library"-ra kell kattintani. Vagy ráállsz a mappára, Menu gomb és "Scan for new content", ahogy nekem működik.

De ezek már mind KODI specifikus dolgok (a ZDMC is KODI), ha továbbra se megy, akkor szerintem inkább a KODI Topic-ban folytasd, több eséllyel kapsz konkrét megoldást. És ez tök független attól, hogy milyen maga a lejátszó, a ZDMC is csak egy plusz (aminek én örülnék), ha nem tetszik, vagy túl kemény dió, akkor ott van a Zidoo saját gyári Media Center-e... De szerintem ne add fel és türelmetlenkedni sem érdemes, 1 napja sincs meg még a lejátszód, nekem több mint 1 hét is beletelt mire valamennyire belaktam, személyre szabtam, stb. a KODI-t...

(#1694) Beni2360 válasza modflow (#1692) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

De mondom, Kodi-ban szinte majdnem mindegyik sorozatot látta Mivel nekem van egy S912 gépem is és ott LE fut KODI-val ugyan ezek a hibák jöttek elő, amint megcsináltam az nfo fájlt mindent megtalált. Gondolom az újabb alap KODI-ban lehet még hiba amire a ZDMC is épül.
Ugyan az a verzió volt a KODI?
Ha az első évadnál megcsinálod az nfo-t és a többi is ugyan oda meg mát frissítésnél hozzá fogja adni ha az adatbázisban szerepelenek az epizódok.
Ja és ha több évad van benne akkor mindenképpen kivenni a pipát a beállításoknál a sorozat egy évadot tartalmaz-nál.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1695) Beni2360 válasza SunMount3r (#1693) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

akkor ott van a Zidoo saját gyári Media Center-e. - na ahhoz kívánok sok türelmet. Én már vagy 3x nekifutottam de egy borzadály. Részemről felejtős, nincs variálhatósági lehetőség úgy mint a kodiban.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1696) nyakec válasza Beni2360 (#1682) üzenetére


nyakec
tag

Végul is sikerult.Az volt a hiba hogy a ZDMC 16.1.4 -ben valami galiba volt nem lehetett skint letolteni és kise lehetett torolni.Megprobaltam Ares Wizardal feltolteni 1 buildot ott valami lefagyott és restartolta a ZDMC-ét utanna már mukodott minden. Neked most a 17.1 vagy a 17.3 van fent? mert vlahol olvastam hogy a 17.4 -ben hibák vannak...

(#1697) modflow válasza Beni2360 (#1694) üzenetére


modflow
veterán

"amint megcsináltam az nfo fájlt mindent megtalált"

Itt mire gondolsz? Mit kellene csinálnom, milyen nfo fájlt?

(#1698) Beni2360 válasza nyakec (#1696) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A 17.1 van fent.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1699) Beni2360 válasza modflow (#1697) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Itt mindent leírtam. Azért a másnak írt hsz-ket is olvasni kellene. :K
Így néz ki az .nfo fájl.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1700) modflow válasza Beni2360 (#1699) üzenetére


modflow
veterán

Ilyet nem csináltam, de már kezd alakulni. :)

Azt hogy lehet beállítani, hogy HDMI-n egyáltalán ne küldjön hangot?
Mert zavaró, hogy megy a házimozi, de a TV-re is küld hangot és visszhangzik....

Ill. a ZDMC-ben ha rámegyek a filmre, ott nektek ha 30 filmetek van, akkor mind a 30 ott van?
Nekem csak akkor, ha felül rámegyek hogy A-tól Z-ig, akkor látom csak mindet. Ez így okés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.