Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16349) limpi


limpi
aktív tag

Na, meg is érkezett! :)

Itt egy kis unboxing:

Az nekem meglepi volt, hogy fém a készülékház, tökre örülök neki! :D
A tápegysége nem tűnik egy komoly darabnak (12V 2A), de a célnak megfelel.
Nagyon remélem, hogy nem kezd majd el idegesítő ciripelő magasfrekvenciás hangot kiadni...

A mellékelt HDMI kábel elég jó minőségűnek tűnik (jobbnak, mint amit az új Dune-hoz adtak).

A távirányító anyaghasználata sajnos elég gagyi és bizonyos gombok (például az elég fontos balra navigáló gomb) csak erősebb lenyomást regisztrálnak (de ugyanez volt az új Dune-hoz adott Back gombjával is, aztán gyorsan "bekopott" és onnantól jó lett, remélem ezzel is csak ez van). (Bár én véglegesen úgyis univerzális távirányítóval használom majd és/vagy a V12-vel.)

Az is meglepi volt nekem, hogy mellékelnek hozzá SATA kábelt, mert a gyártó ugyan felsorolta a termék adatainál (a HDMI kábelt viszont nem), a hazai forgalmazók viszont nem (azok viszont HDMI kábelt igen). Szóval én túlbuzgóan már előre rendeltem hozzá SATA kábelt, amit így majd vihetek vissza. :U
(Az amúgy nem igaz, hogy az SSD-t kábel nélkül lehetne csatlakoztatni a SATA portra (pedig elméletileg lehetne úgy, de a gyakorlatban beleütközik a készülékházba...), szóval ez a kábel nagyon hasznos hozzá!)

A szoftver beállítása eddig teljesen okés volt, sőt nagyon jó!
Össz-vissz annyi hibát találtam eddig, hogy az időjárás widget a Törökbálintot csak ékezetek nélkül vágja. Ha ez lesz az összes gondom, akkor nagyon örülni fogok! :))

Egyébként v6.4.27 FW-vel szállították (pont ezt a verziót sehol sem találom letölthető formában (.20 és .28 van csak)) és OTA a v6.4.42-t csak bétaként találja meg.
Szóval egyelőre még nem frissítem erre a legújabbra, hanem tesztelem a gyárilag szállított verzióval.

Lejátszani még nem mertem vele semmit :DD , szóval majd folyt. köv...

[ Szerkesztve ]

<:v)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.