Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5121) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy Zalman Z9 Neo házban mekkora méretű alaplapi távtartó csavarok vannak?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#5122) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni, hogy egy Zalman R1 házhoz a következőket hol lehet beszerezni?

Bolt C-t és a HDD Guide-t

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#5123) xnx199204


xnx199204
újonc

Sziasztok! Zalman Z11 Plushoz keresek Power gombot valakinek van elfekvöben esetleg? Már rendeltem egy tuf gaming házat, de valahogy a nyomába se ér a zalmannak 30 k ért.. :W

Írjatok privátban legyetek kedvesek, ha nem válaszolok időben, hívjátok a 06705842528-as számot, így könnyebb. Üdv!

(#5124) Gyuffi


Gyuffi
újonc

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy most vettem egy zalman i3 edge gépházat és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan kell bekötni a ventillátorokat?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#5125) Giton22


Giton22
csendes tag

Sziasztok! Véletlen valakinek nincsen elfekvőben egy nem használt Zalman Z9 Neo méretű karton doboza Pesten? Azon belül is Csepel környékén. Nagyon hálás lennék. :))

(#5126) Geller72


Geller72
veterán

Hello. Szeretnek egy gepet epiteni es szemezgetek a neo i3-al, feher szinben, oldalso biztonsagi uveges verzioban. A kerdesem az lenne, hogy van e kilalakitas 360-as radit illetoen, vagy nincs? A masik, hogy elvileg max 160mm-es cpu huto fer csak el, nekem az alpenfohn blokk pedig 165-ot epit. Kerdes, hogy az a +5 mm vajon belefer e? Valamint, ha tudtok olyan boltot, ahol ez olcson megveheto, azt megkoszonnem. Ha ez a haz nem jo, akkor milyet ajanlotok helyette, azonos arban?
Koszonom.
:R

(#5127) Geller72 válasza Geller72 (#5126) üzenetére


Geller72
veterán

Ez is egy hulla topic. Del.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.