Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) -v-


-v-
addikt

Sziasztok,

Bocs ha már volt, AM4-es átalakító szetet procihűtőkhoz hol lehet itthon kapni? Ilyet [link] nekem egy FX70-es passzív hűtőhöz kéne, eddig csak valami cseh boltokban láttam :D [link]

(#5102) biker válasza -v- (#5101) üzenetére


biker
nagyúr

Bocsi, de mennyi kell? :) 8db van
Múltkor hűtő helyett véletlen ezt rendeltem. Zalman AM4 kit, CNPS10X Optima, CNPS10X Performa, CNPS11X Performa
Elvileg az FX70 már AM4 ready félrenéztem...

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5103) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.
Van egy CNPS 9700NT hűtőm lga775 szettel.
Létezik 1151-es lefogató hozzá?
Ahogy elnéztem minegyik zalmannak ugyan olyan a lefogató szett csomagja.
Hol tudnék venni 1151-es szettet?
Hátlap csavarok stb?

(#5104) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Van egy Z9 neo házam, és érdeklődnék, hogy ehhez lehet-e valahol a Z9 neo plus üveg oldallapját megrendelni? Előre is köszönöm a segítséget.

(#5105) cyberkecsi


cyberkecsi
csendes újonc

Zalman z11 Plus gépházban megoldható valahogy a ventilátorok szabályozása?
Csak a hátsó és a felső ventilátor dugható rá az alaplapra. Esetleg valamilyen külső hardver?

(#5106) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Sziasztok!

AM4 lapon használ ilyet valaki?
[link]

Mennyire befolyásolja a memória méretét,nagyobb ram-ok is elférnek mellette az első slot-ban?

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#5107) batman. válasza Cobrusz (#5103) üzenetére


batman.
senior tag

Szia!
Sikerült lefogató keretet találni? engem is érdekelne 1, de nem találok :(

Ugyan ez lenne a kérdésem, ZM-CS5A vagy ZM-CS5B kellene:

https://itcafe.hu/tema/zalman_tulajok_topicja/hsz_5089-5089.html

https://itcafe.hu/tema/zalman_tulajok_topicja/hsz_5094-5094.html

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#5108) Cobrusz válasza batman. (#5107) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Hali.
Sajnos sehol nem találtam, írtam a gyártónak rengeteg emailt..... semmi visszajelzés :W
Nem tudtam sehonnan szerezni :(((
Így váltottam AIO-ra... ha esetleg lesz érdekel ugyan úgy.... :))

(#5109) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Most vettem egy Z9 midit, amihez tudnatok ajanlani egy jo SSD keretet. Koszi :R

(#5110) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Mi van mostanában a Zalmannal, hogy semmi új hűtőt nem vonultatnak fel?

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#5111) Tomeee1989


Tomeee1989
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen hogy hol tudok Zalman H1-es házat venni?

Válaszokat köszönöm! :)

(#5112) Törzsúr válasza Tomeee1989 (#5111) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Szerintem már sehol.

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#5113) rico_scox


rico_scox
csendes tag

Sziasztok!
Reménytelen, de hátha...
A világon nem találok sehol, de hátha valakinél bujkál egy Z11 bekapcsológombja.
Nem kifejezetten a mikrokapcsoló, hanem maga a gomb kellene, ha egybe van az még jobb.
Nem baj, ha kopott vagy törött.
Előre is köszönöm.

(#5114) Italos


Italos
újonc

Sziasztok. Zalman z3 plushoz led ledet lehet valahol szerezni?

(#5115) Bivaly26


Bivaly26
tag

Sziasztok!CNPS10X Optima AM4 Mounting Kit-et keresek!Jó kis proci hűtő szeretném felszerelni a kövi alapra is!

(#5116) Usul74


Usul74
csendes újonc

Sziasztok!

Z11 házban a tetőn lévő füles csatlakozó haldoklik. Ezt lehet normálisan cserélni? Vagy marad a kókányolás?

(#5117) gabeszquad


gabeszquad
újonc

Sziasztok! Zalman Z3 mas házhoz tudnátok segíteni HDD beépítőkeretet szerezni vagy valami más megoldást amivel be tudom rakni a meghajtót? Köszi

(#5118) Volvos80rr válasza dj_zsoca (#5086) üzenetére


Volvos80rr
újonc

Szia! Nekem is ezzel van problémam! Meg tudtál valamit ezzel kapcsolatban? Üdv :)

(#5119) mcs


mcs
veterán

Ha egy adott komponens, mint például a videokártya gpu-ja 15-20 percig 72-73 fokon tartja magát játék közben, aztán az azt követő 5 percen belül váratlanul felkúszik 75re, arra utalhat, hogy a meleg levegő bennreked a Z9 U3 házamban?

[ Szerkesztve ]

(#5120) Hibarin


Hibarin
tag

Sziasztok!

Tegnap építettem egy PC-t, Zalman M3 Plus házba. Minden működik 1 dolgot kikéve, ugyanis a ventiket és a ledet vezérlő gomb valamiért nem akarja az igazságot.
Valahogy nem tudok rájönni, hogy mi lehet a gond, nem tudom, hogy esetleg van-e valakinek tippje rá?

Előre is köszi!

(#5121) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy Zalman Z9 Neo házban mekkora méretű alaplapi távtartó csavarok vannak?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#5122) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni, hogy egy Zalman R1 házhoz a következőket hol lehet beszerezni?

Bolt C-t és a HDD Guide-t

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#5123) xnx199204


xnx199204
újonc

Sziasztok! Zalman Z11 Plushoz keresek Power gombot valakinek van elfekvöben esetleg? Már rendeltem egy tuf gaming házat, de valahogy a nyomába se ér a zalmannak 30 k ért.. :W

Írjatok privátban legyetek kedvesek, ha nem válaszolok időben, hívjátok a 06705842528-as számot, így könnyebb. Üdv!

(#5124) Gyuffi


Gyuffi
újonc

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy most vettem egy zalman i3 edge gépházat és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan kell bekötni a ventillátorokat?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#5125) Giton22


Giton22
csendes tag

Sziasztok! Véletlen valakinek nincsen elfekvőben egy nem használt Zalman Z9 Neo méretű karton doboza Pesten? Azon belül is Csepel környékén. Nagyon hálás lennék. :))

(#5126) Geller72


Geller72
veterán

Hello. Szeretnek egy gepet epiteni es szemezgetek a neo i3-al, feher szinben, oldalso biztonsagi uveges verzioban. A kerdesem az lenne, hogy van e kilalakitas 360-as radit illetoen, vagy nincs? A masik, hogy elvileg max 160mm-es cpu huto fer csak el, nekem az alpenfohn blokk pedig 165-ot epit. Kerdes, hogy az a +5 mm vajon belefer e? Valamint, ha tudtok olyan boltot, ahol ez olcson megveheto, azt megkoszonnem. Ha ez a haz nem jo, akkor milyet ajanlotok helyette, azonos arban?
Koszonom.
:R

(#5127) Geller72 válasza Geller72 (#5126) üzenetére


Geller72
veterán

Ez is egy hulla topic. Del.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.