Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp-szakirodalom (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Athanáz99


Athanáz99
csendes tag

Ballépéseimet, mások rossz vagy jó tanácsait, tudatlanságomat megunva, vén fejjel szeretnék komoly XP-könyvből okosodni. Melyiket ajánljátok? (Csak ne a Dummies-konyvet, vagy hasonlót!) Két komolynak tűnőt lapozgattam boltban: az egyik a PANEM Kiadó 6.900 Ft-os elég hatalmas kötete, a másik a SZÁK Kiadó kicsit kisebb, 6.500 Ft-os könyve. Mindkettő angolból fordítva. Tanuljunk és kérdezzünk?
:DD

Zseni, vagy idióta? Mindegy: kérdezek mindent, mindenáron!

(#2) e-biza válasza Athanáz99 (#1) üzenetére


e-biza
őstag

mit szeretnél tudni a Windows XP-röl? Az F1-nél nincs jobb segitség szerintem, ingyenes teljesen ;]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#3) Athanáz99 válasza e-biza (#2) üzenetére


Athanáz99
csendes tag

Pl. a gyárilag rápakolt bejelentkező képet lecserélni. Ez nem az XP ismert kék bejelentkezése, hanem az ACER gyári képe, amikor feláll a rendszer. Ez nem tetszik. (Ha nem érthető, mire gondolok, kérdezz rá, próbálkozom): Ezenkívül a képernyővédelem érdekel, meg a titkosítási lehetőségek. Kezdetnek. De mondhatnám, minden érdekel, amit a nagyon kezdők nem tudnak. Ugyanis 59 éves vagyok, és a tanulnivágyás tart életben, nem a sport.
:DD

Zseni, vagy idióta? Mindegy: kérdezek mindent, mindenáron!

(#4) b0unCe


b0unCe
aktív tag

en meg winfos 98 nal csinaltam hogy a gyari bejelentkezo kepet kicsereltem a kikapcsolsanal levo kepre. {mostmar kikapcsolhatja a szamitogepet}

amit kesobb atirtam Most mar kidobhatja a mosogepet /szovegre.
meg most mar lehuzhtaja a wct.

ugyanolyan betukkel jo hatas vol. es jo poen. :DD
de most mar szarom le.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#5) Athanáz99 válasza b0unCe (#4) üzenetére


Athanáz99
csendes tag

Nálam a kép nem tetszik, hivatalnok-forma villogó fogú pasi mosolyog, stb. Nem kell pasi-arc nekem, tn még nő sem: idegnyugtató természeti kép vagy tigris kell. De ez az ACER gyári képe (nem Acer.honlap-kép, hanem Acer XP kép). Konkrét gyakorlati tanács számomra érthetően vóna? Ha nincs, melyik könyvet ajánljátoK? De ne a Dummies-t, abban semmi nics, az óvodás. Tudásom ált is. 6. oszt, nem óvoda.

Zseni, vagy idióta? Mindegy: kérdezek mindent, mindenáron!

(#6) Warlock_42 válasza Athanáz99 (#5) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Szerintem nézz körül itt:

[L]http://lacy.hu/index.html[/L]

''idegnyugtató természeti kép vagy tigris''

A tigris nem épp idegnyugtató néha ;]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#7) Athanáz99 válasza Warlock_42 (#6) üzenetére


Athanáz99
csendes tag

Kösz, próbálom! - Ha én vagyok a tigris, idegességem jól le tudom vezetni.

Zseni, vagy idióta? Mindegy: kérdezek mindent, mindenáron!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp-szakirodalom (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.