Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) andrisbandi válasza razzorr (#11600) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nálunk droidon, ahol uninstalálni kell a progikat, ott van egy "adatok törlése" gomb. Azzal lehet a Mifitet resetelni. Meg a teló bt kapcsolatoknál is megpróbálhatod "elfelejtetni", hátha segít.
Csak tippelek...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#11602) razzorr válasza andrisbandi (#11601) üzenetére


razzorr
őstag

Kocsog ez a wp. Na próbálkozok tovább.

(#11603) havri1 válasza andrisbandi (#11596) üzenetére


havri1
félisten

Ez jó dolog, de sajnos mástól is függ (szerintem).
Nekem Mi4-em van, és hetente jön az új fejlesztői rom, havonta a stabil.
Egyelőre még nem jöttem rá mi okozza ezt a csatlakozás hibát, de már az agyfasz kerülget.

Tegnap gondoltam megcsinálom ezt a tisztítást. Playes MiFit fel (unpair, delete data, uninstall), és nem látja, akarmit csináltam, ma reggelig, semmi.
Itthon meg jött a meglepetés: az én telefonom csak a nejem aktív bandjét látja, az ő telefonja meg az enyém... Most így 11 hónap után, cseréltünk bandet.

Mind a ketten az utolsó magyar MiFit notify - t használjuk, mert RGB ledes a band, egyszerűen a notify olyanokat tud, Amit eddig egyik szoftver sem :

Rezgés száma, erőssége, ledek színe, erőssége, azonnali értesítés (nincs 3mp késleltetés), egyedileg, programhoz beállítható mindez, sőőt, az értesítési idő is, szabadon megadható.

Szerintem telefonon futó rom is meghatározza, rengeteg hsz-t olvasok ezzel kapcsolatban a magyar és az angol Mi3-Mi4 topicban is.

Tehát összegezve, nekem még nem sikerült úgy beállítanom a karkötőt, hogy 100%-osan nyissa a képernyőt (borzasztó, komolyan a jelenlegi helyzet, 10-ből 3x nyit, maradék esetben pin, mert nem látja a karkötőt), értesítések mindig rezegjenek, és ne ez fogadjon, ha megnyitom a MiFit-et :

Jelenleg playes angol verzió nem is látja sajnos, fw pedig az utolsó MiFit notify - ben lévő.
Az új MiFit (amikor próbáltam), jó lenne, de a késleltetés bosszantó, meg, hogy éjjel 2-kor érkező e-mailra ne rezegjen.. Nem beállítható.

[ Szerkesztve ]

havri

(#11604) pető bá' válasza havri1 (#11603) üzenetére


pető bá'
őstag

Nekem Redmi 2 Pro-val, amióta az 5.1-es (magyar MIUI) van fent, 10/10 felold, ha kb 30cm-nél közelebb van a Band. Az új dizájnos MiFit (2.0.xxx) szvsz egy értelmetlen sz.r, azóta nem megy az ébresztés, de legalább rájöttem, hogy magamtól is felebredek a megszokott időpontokban. :D Gyári appokat nem enged beállítani értesítéshez. Ez is mi? Gyári Email approl nem tudok értesítést kérni. Lol. Xiaomi saját telefonja és karkötője.

De nálam a képernyő feloldása egyedül az, tökéletes! :D

"... and I hope you have a great day!"

(#11605) fant0mi válasza havri1 (#11603) üzenetére


fant0mi
addikt

A mifitnotify nekem nem jott ossze, az ertesiteseket nem birtam engedelyezni a leiras alapjan sem.
En mifit 1.8.711-et (nem a playes) es mi band toolst (par szaz forint) hasznalok. Ez a parositas bevalt. Bat neha ugyanugy nem tudja feloodani a band a kepernyot, valami disconnectolja, de en a telefonra gyanakodok, nem a bandre.

(#11606) havri1 válasza fant0mi (#11605) üzenetére


havri1
félisten

És ezeknél meg leet azt oldani, amiket a MiFit Notifyn?

- Késleltetés nélküli értesítés
- Időintervallum, amikor ne értesítsen
- Rezgések száma, hossza

(#11604) pető bá': A képernyő feloldás 2 napja lenne fontos, amióta anyám elhagyta a telefonját, és rádöbbentem, mekkora felelőtlenség feloldó kód nélkül használni egy telefont. de én baromi lusta ember vagyok, sokat használom a telefont, és egész egyszerűen nekem nem fér bele minden oldáskor a PIN/Jelszó/Ábra. Pont marha jó lenne ez a Band-es megoldás, ha működne :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#11607) fant0mi válasza havri1 (#11606) üzenetére


fant0mi
addikt

A gyari mi fit termeszetesen buta, de a mi band tools tudja mindazt, amit irtal.
En 0 mp kesleltetessel hasznalom.
Az ertesitesek ketszer rezegnek, de negyszer villognak (hivas eseten persze hosszu ideig, nem csak negyszer).
Az email ertesitesek es sms-ek 8-22 oraig jonnek (hetvegen 9-22 oraig), de a hivasok nonstop jeleznek.

(#11608) oris válasza havri1 (#11606) üzenetére


oris
aktív tag

Értesítési időszak és jelzés késleltetése is beállítható (programonként) a Mi Band Tools-nál. Az értesítési időszak külön hétköznapi és külön hétvégi beállítást is megenged. Rezgéseknél akár saját rezgésminta is megadható (de sajnos nem mindig sikerül a band-nak pontosan lerezegnie az egyedi mintát).

(amíg írtam, közben fant0mi is válaszolt... legalább biztosra mehetsz :) )

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#11609) razzorr válasza razzorr (#11602) üzenetére


razzorr
őstag

Este már az aszony wp telójával is sikerült összehozni,csak a sajátommal nem. Aztán nálam megint uninstall meg össze-vissza nyomkodtam, rázogattam és egyszer csak beadta. Még szerencse hogy megvettem a pro változatot, így csak a tegnapi napom veszett el a szinkronizációban.
Úgy érzem, nem csak emiatt hogy droidra fogok váltani ezévben, már nem bírom a win szenvedését.
Lehet pont Xiaomi lesz, egy 3-asban gondolkodom vagy esetleg egy Huaweiben.

(#11610) vasi89 válasza Janaboy (#11584) üzenetére


vasi89
addikt

iPhone 6 de se lg g4-en se lumia 930on nem megy :( közben írtam már gearbestnek, felajánlottak annyit h kb a sima árában vagyok de attól még pulzusmérés nincs ami miatt direkt ezt vettem.

(#11611) havri1


havri1
félisten

Köszi a tippet, az utolsó magyar MiFit + Miband tool megvéve, tesztelem.

havri

(#11612) havri1 válasza havri1 (#11611) üzenetére


havri1
félisten

Ébresztést MiFit vagy tools végezze?

havri

(#11613) Mephistoone válasza havri1 (#11612) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Ha az új mi fit van fent akkor a tools mert abban van early bird. Sajnos a fitből kivették...

(#11614) fant0mi válasza havri1 (#11612) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem a tools. Foleg, hogy a figyelesi idot visszavettem 20 percre.
Mifit nekem csak lepest es alvast figyel.

[ Szerkesztve ]

(#11615) havri1


havri1
félisten

MiFit volt beállítva, nem ébresztett.
Gyorsan leteszteltem, pedig működik..
Napközben még tesztelem mind a kettőt.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#11616) Tyca


Tyca
senior tag

sziasztok! ma kaptam egy 1S-t, de olvastam, hogy a legújabb app-ból kikerült az early bird funkció?
Pedig nekem pont ez lenne a legfontosabb. melyik apk-t kell felrakni a telóra, hogy ez működjön?

köszi előre is!

(most olvastam vissza, szóval valamilyen tools kell?)

[ Szerkesztve ]

(#11617) fant0mi válasza Tyca (#11616) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen, Mi Band Tools. A Playen fent van, par szaz forint, cseh fejleszto csinalja. A Mi Fit (gyari) appnak fent kell lenni hozza, ezt mindig utolag telepitsd.

[ Szerkesztve ]

(#11618) gkrisz78 válasza fant0mi (#11617) üzenetére


gkrisz78
tag

A Mi Band Tools "Okos ébresztés" funkciója is a karpánt belső memóriájára tárolódik, tehát nem kell, hogy kapcsolatban legyen a telefonnal a mi band?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#11619) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! iPhone-al (6 Plus) kompatibilis a karkötő ha jól látom (mi fit appal). Engem az alvásciklus-mérés, ébresztés, és hívásértesítés érdekelne főként. Ezekre képes az eustocknál kapható MiBand 1A?
Eleve az 1A jelzés konkrétan mit takar? Érdemes eu-nál megvásárolni, vagy esetleg máshol kapható olcsóbban? Köszi

(#11621) peestike


peestike
senior tag

Sziasztok! Elvileg a héten megkapom az 1S-t, ha a posta is úgy akarja. Megerősítést kérnék, hogy jó e a logikám. Karkötőt feltöltöm, utána playből gyári app (bár lehet valami régebbit teszek fel, olvasom, hogy sokaknak nem az igazi a legújabb). Abban párosítok, szinkron. Aztán gondoltam megveszem a tools-t, amiben meg minden beállítást megcsinálok, amit gondolok. (ébresztő, milyen értesítést küldjön kb. ). Köszönöm szépen!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11622) Gergosz2 válasza peestike (#11621) üzenetére


Gergosz2
veterán

pontosan, de

Aztán gondoltam megveszem a tools-t, amiben meg minden beállítást megcsinálok, amit gondolok.

Ezzel várj szerintem, nézd meg, hogy elég-e neked a sima gyári. Én megvettem a notify-t de a gyári app--pal nem nagyon szeretik egy,mást a telefonom így nem használom. De a gyári is bőven elég nekem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11623) fant0mi válasza gkrisz78 (#11618) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen, belso memoriaban tarolodik. Ezt ki is irja a Tools, hogy ha okosebresztes van, akkor nem lehet szines-szagos ebreszto opciokat csinalni, hanem csak az idopontot beallitani, mert csak az okos ebresztes a belso fw-es.

(#11624) peestike válasza Gergosz2 (#11622) üzenetére


peestike
senior tag

Köszönöm szépen még egyszer! Először akkor tesztelek majd, aztán meg kiderül, hogy kell e a plusz.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11625) Mephistoone válasza gkrisz78 (#11618) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Igen

(#11626) vasi89 válasza dorika87 (#11619) üzenetére


vasi89
addikt

megy iPhoneal, elvileg a pulzusmérés is de az nálam valszeg hardveres hiba. Ne vedd eu-ból szerintem. Gearbest, banggood vagy geekbuying-ról is kb 2 hét alatt megkapod kínai raktárból és ez még határérték alatti így nem akad fenn vámon se.

(#11627) dorika87 válasza vasi89 (#11626) üzenetére


dorika87
őstag

Gari miatt inkább kiadok 2ezerrel forinttal többet. Számomra fontos, hogy legyen rá garancia, és az sem utolsó szempont, hogy eu kb. egy napos határidővel szállít, és megbízhatóak. Persze még nem döntöttem el, de egyelőre így állok :)
Egyébként külföldről milyen árban lehet beszerezni, 3ezerből kijönne?

[ Szerkesztve ]

(#11628) hermit válasza Chuck Norris (#11554) üzenetére


hermit
tag

Szia,

ebben a verzioban meg benne van az Early Bird funkcio?

(#11629) cidalain válasza peestike (#11624) üzenetére


cidalain
veterán

tedd fel az app store-os gyári appot, frissítsd fel a miband SW-ét, szedd le a gyári appot (adatok törlése, alkalmazás eltávolítása), és utána felteheted a Miuihu fórumról a magyar nyelvű MiFit appok egyikét.
Én nagy megelégedéssel használom az 1.8.711-et. egyenlőre nekem nem létszükséglet a MiBand Tools megvásárlása, mindent tud a magyarosított gyári app (újabb gyári appokból hiányzik egy-két funkció)
(közben megjavult nálam a futás helper is, adatok törlése megoldotta)

(#11627) dorika87
pulzusos 16 dollár körül van, sima 12 Gearbesten, kínai raktárból (free posta, no áfa, kb 3 hét.)
és gari erre is van, csak kínában lehet érvényesíttetni (bár volt olyan akinek szó nélkül újraküldték amikor elromlott - videót kellett csinálni a hibás működésről - , és a rosszat nem kellett visszapostáznia, ilyen 15 dollárok környékén nem szarakodnak azzal hogy a hibásat visszaküldd kínába)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#11630) fa4hu


fa4hu
őstag

Mi az aktuális firmware verzió a pulzusmérő nélküli, fehér ledes verzióhoz?

(#11631) andrisbandi válasza fa4hu (#11630) üzenetére


andrisbandi
őstag

5.15.12.10
:)

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#11632) fa4hu válasza andrisbandi (#11631) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi!

(#11633) peestike válasza cidalain (#11629) üzenetére


peestike
senior tag

Köszönöm Neked is! Ez lesz a taktika :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#11634) vasi89 válasza cidalain (#11629) üzenetére


vasi89
addikt

nálam mondjuk pont szarakodtak. Azt akarták h küldjem vissza vagy visszaadnak 4 dollárt pedig egyértelműen látni h nem villog a pulzusmérés zöld led-je :( de igen a kínai webshopokban is van gari.

[ Szerkesztve ]

(#11635) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Elgondolkodtam egy 1S típus beszerzésén, azonban most olvastam egy hírt, hogy 05.10-én jöhet a Mi Band 2? Ez vajon igaz lehet? Érdemes rá várni? Tudtok valamit róla?
Ill. a másik kérdés, hogy iPhone-al mennyire használható? Rákerestem az iPhone kifejezésre itt a fórumban. Van akinek jól működik, van akinek kevésbé. Ennyire lutri lenne? Vagy ez inkább alkalmazás függő?
Rendelni honnan érdemes? Ebben is van aki kínai webshopot ajánl, van aki hivatalos forgalmazót. Kínai webshop termékei vajon valódiak? Olvastam cikket arról is, és több videó is van fent ahol arról beszélnek hogy rengeteg hamisítvány van és hogy milyen külső jelek alapján lehet megkülönböztetni a másolatot az eredetitől.

Köszi!

(#11636) pomk válasza pomk (#11635) üzenetére


pomk
őstag

Még egy kérdés. Közben olvastam egy cikket, ahol arról írnak, hogy "külső appokban" be lehet állítani, hogy a híváson kívül egyéb értesítéseket is adjon a karkötőt. Pl. "alkalmazásokhoz kapcsolt értesítések, ébresztések, periodikus jelzések (például ülőmunka esetében a legalább óránkénti felállás), rezgés bejövő híváskor, emlékeztetőkhöz kapcsolt noszogatás, stb." Ez gondolom csak Android esetén igaz. Vagy van esetleg jailbreak nélküli olyan külső app, ami ezeket támogatja?

(#11637) cidalain válasza vasi89 (#11634) üzenetére


cidalain
veterán

kifogtál egy kukacoskodó ügyintézőt biztos.
nem tudom már, tán a Gearbest topicban írta valaki, hogy úszás után megmakkant neki. és se kép se hang. és kapott másikat.
(ugyan nem MiBand, de nekem is volt, hogy újraküldtek egy 15-16 dolláros cuccot - igaz az enyém eleve hibásan érkezett 0 percet sem lehetett használni)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#11638) vasi89 válasza cidalain (#11637) üzenetére


vasi89
addikt

idióta volt szerintem inkább. 4x írtam le neki videoval h mi a gond és mindig írta h nem tudja megnézni... :DDD

@pomk: pont erről megy a téma fentebb. Tökéletes iOs-el. rögtön csatlakozik, szinkronizál stb. de külső app nincs főleg nem JB nélkül. megéri kintről rendelni a fent említett 3 webáruház tuti h eredetit árul. banggood, gearbest, geekbuying.

(#11639) Tyca válasza cidalain (#11629) üzenetére


Tyca
senior tag

szia! Nálam a legújabb firmware van fent a band-en, a 2.0.10-es mi-fittel rezeg sms-re, az 1.8.711-gyel viszont nem. (android 5.1) Az app-ok közé felvettem az Üzenetek alkalmazást. De a Gmail-re pl rezeg.

Így nem az igazi. A 2.0.1-ben meg nincs intelligens ébresztés, így az se az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#11640) szpali válasza vasi89 (#11638) üzenetére


szpali
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy a nagy kínai tűzfalon nem sok youtube jutát, hacsak nincs VPN-je

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11641) cidalain válasza Tyca (#11639) üzenetére


cidalain
veterán

Hat, a rezgo ertesites engem nem izgat, igy passzolom mit csinal sms-re :)
Elsosorban sport cel erdekel.

(Illetve nekem sms-t csak a bankom kuld a szamlaforgalom eseten, emberemlekezet ota nem kuldott olyat nekem elo ember)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#11642) andrisbandi válasza Tyca (#11639) üzenetére


andrisbandi
őstag

A szakik szerint minden egyes verzió váltásakor teljesen le kell pucolni a mibandos progikat.
Csak így működik helyesen a Mi fit (is).

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#11643) Tyca válasza andrisbandi (#11642) üzenetére


Tyca
senior tag

csak a mi fit volt fent, azt leszedtem mindig egy másik verzió tesztje előtt...ma este a rom-ot amúgy is lecserélem a telón, tuti nem marad fent semmi szemét. Az nem lehet, hogy az sms-re a régebbi verziók nem rezegtek gyárilag sem? Csak mert most jött be ez az új beállítás a 2.0-ba, eddig nem volt ilyen

(#11644) trebrona válasza szpali (#11640) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt ne felejtsd el, hogy a legtöbb, ha nem az összes, kínai webshopnak saját YT oldala van. Valószínűleg van VPN. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11645) andrisbandi válasza Tyca (#11643) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem úgy rémlik a régi is rezgett SMS-re. Talán "üzenetek" címszó alatt kellett betallózni.
- Lehet még a teló is a ludas, főzött rommal méginkább. De csak tippelek...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#11646) Janaboy


Janaboy
veterán

Mi az az early bird funkcio?

Janaboy

(#11647) trebrona válasza Tyca (#11643) üzenetére


trebrona
nagyúr

1.8.711-et használok, hívás és SMS rezgés működik hiba nélkül. Ellenben más alkalmazások (nálam a gmail és Viber van beállítva) már hektikusan.

#11646) Janaboy: Beállított ébresztési idő előtt fél órás intervallumban figyeli az alvásod és akkor ébreszt, amikor a legéberebb vagy.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11648) szpali válasza Janaboy (#11646) üzenetére


szpali
addikt

kb annyi, hogy ~30 perccel a beállított idő előtt figyeli, hogy deepsleep-ben tolod-e és ha nem, akkor akár korábban is ébreszt(het)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11649) vasi89 válasza szpali (#11640) üzenetére


vasi89
addikt

azt tudom, de küldtem nekik emailben, onedrive, dropbox, mindenhol..

(#11650) cidalain válasza vasi89 (#11649) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem ok mondtak, hogy YT-ra tegyek videot.
Meg is tudta nezni a csaj.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.