Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcol7


hcol7
senior tag

hali,

van egy xmicro pcmcia 54g wlan antennam, melynek elhagytam a driver cd jet, es sajnos az x-micro.com on erthetetlen modon ennek az egyetlen pcmcia adapternek nincs fenn a drivere es sehol mashol sem talalok. este utaznek el a notimmal, es nagyon nagy szuksegem volna ra hogy addigra mukodjon, cd meg sehol.
Ugyhogy akinek esetleg van ugyanilyen pcmcia kartyaja es megvan hozza az xps drivere, nagyon nagyot segitene ha elerhetove tenne szamomra email vagy vmi public tarhely utjan.

az x-micro.com on 3 pcmcia kartyahoz van szoftver, melyek

11 mbps - XWL-11BUZX
108mbps - XWL-11GPAG
54 mbps - XWL-11GPIG

nekem is 54g van, de nem XWL-11GPIG, hanem XWL-11GPRG (ugyanolyan szinu mind2 kartya, ugyanugy 54mbps, eloszor eszre sem vettem azt az egy betu kulonbseget, es nem ertettem miert nem megy vele. ezen broadcomm chip van a masikon meg vmi masfajta)

összefoglalva: akinek x-micro XWL-11GPRG 54g pcmcia adaptere van és megvan hozzá a driver, az oriasit segitene ha elkuldene meg a mai nap a semmiezKUKACgmail.com cimre, vagy egyeb esetben kitenne vmi public feltolto helyre. vagy ha esetleg valaki talal a neten ilyet akkor a link is boldogga tenne ;)

előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.