Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) WonderCSabo válasza darál0w (#2298) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt hol van a hőtérkép?

(#2302) darál0w válasza WonderCSabo (#2301) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kattints vmelyik játékos nevére :)

#2299) Integra az....mondom...ennyit tud, meg a nevét. nem is vártam többet tőle... :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2303) WonderCSabo válasza darál0w (#2302) üzenetére


WonderCSabo
félisten

LOL. Köszi!

(#2304) bundilolo


bundilolo
tag

Ez is egy olyan meccs volt, hogy jó iram, a koreaiak engem meg is leptek, olyan szervezetten védekeztek, de ezek a brazilok ha túlélik a csoportkört akkor az már nekik siker. :)

(#2305) darál0w válasza WonderCSabo (#2303) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nehéz volt mi? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2306) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Ezt a meccset még sikerült behúzniuk a braziloknak a lazább tempó mellett is, de remélem a röbbiek is olyan lelkesen nyomják majd mint a koreaiak és muszáj lesz valami jobbat előhúzniuk a kalapból... :))

(#2307) danih


danih
addikt

Szűrte az MTV a csimpikürt hangját? Valaki hallott különbséget, vagy már megszoktátok? :DD

(#2308) darál0w válasza C4mp3r (#2306) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elefántcsontpart menni fog, de portugáloktol nem várok semmit. gyengék...nem is tartom őket így a meccs után esélyesnek a csoportbol valo kijutásra...

(#2307) danih volt azért, de kevesebb...de szerintem csak az eső és hideg miatt...nemhiszem, h szűrték.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2309) WonderCSabo válasza danih (#2307) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem igen. Bár lehet, hogy csak belsős tesztelés volt.

(#2310) sagesz93 válasza danih (#2307) üzenetére


sagesz93
addikt

Szerintem kevesebben fújták, ezért nem hallottam annyira.
Már majdnem ráfagy a szájukra, olyan hideg van ott :DD

(#2311) darál0w válasza sagesz93 (#2310) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de vicc amugy....oké, h tél, de mégiscsak afrika :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2312) sagesz93 válasza darál0w (#2311) üzenetére


sagesz93
addikt

ja, egy kicsit poénos a helyzet :D
ahogy az egész vb az

[ Szerkesztve ]

(#2313) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szegény csaj is megszenved a széllel. :)

(#2314) pohár


pohár
félisten

jó meccs volt, itt legalább volt hajtás, grat Korea! :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2315) fasirTTT


fasirTTT
őstag

ahh ez a hőkamera kuva nagy ötlet :D

(#2316) darál0w válasza WonderCSabo (#2313) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a vészmegoldás.....pont írni akartam, h csapassa le a haját 0ással...de látom van kopasz emebr a közelben :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2317) vans?


vans?
őstag

Respect Észak-Koreának, szimpatikus, fair csapat, és megérdemelten szerepelhetnek a vébén.

hábm bábm

(#2318) WRoli


WRoli
tag

Jó meccs volt...Szépen zártak a Koreaiak.
Első félidőbe mesziről lövöldöztek csak a kapura...
másodikba is sokat rugdaltak rá..de Megérdemelten nyertek..azért Brazilia jobb volt! :K
Várjuk a folytatást :D :DD

IQ

(#2319) darál0w válasza fasirTTT (#2315) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most látom...Dusnok...Győri Zolit ismered? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2320) mephi666


mephi666
nagyúr

reggel filóztam, hogy miért lehet, hogy csak ennyi gól születik ezen a vb-n:

23gól 14 meccs alatt -> 1,64gól/meccs... nagyon kevés...

előző vb-k gólátlaga: 2006-2,3, 2002-2,52, 1998-2,67, 1994-2,71, 1990-2,21, 1986-2,54, stb...

miért lehet ez?
- ez még csak az első kör volt és mindenki tartalékol, ezért születik a sok 0 és 1 gólos meccs... (ez még változhat, bízok is benne, hogy este már szaporodnak a gólok szépen)
- nincsenek kiemelkedő különbségek a csatárok és a védők "szintje" között... mármint túl erősek a védők/jól szervezettek nagyrészt a védelmek és semlegesítenek mindenkit...

tegnap is fura volt látni, hogy 1-2 koreait kivéve mindenki a saját 16osán belül volt védekezni, ha jött pár brazil... mindenki erre játszik... sajnos szinte teljesen megszűntek az olyan nyílt játékok, amik voltak korábban és ez a látvány rovására megy :( a németek tudták egyedül hatékonyan széthúzni a(z) (nem túl szervezett) ausztrál védelmet és jól megsorozni őket...

komolyan hozni kellene valami új szabályt, amivel meg lehetne szüntetni az ilyen bunkerfocit, hogy megszaporodjanak a gólok :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2321) Ricardo válasza mephi666 (#2320) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindenki biztonsági játékot játszik. Ha megvan egy gól, ráülnek az eredményre. Az egyenes kieséseknél tuti javul, hiszen ott nem lehet 0-0 ;). Sőt, szerintem a csoport mérkőzések vége felé is javul a tempo, hiszen lesznek olyan találkozók ahol, az egyik csapatnak mindenképpen győzelem kell a továbbjutáshoz..

(#2322) CptMisi


CptMisi
őstag

Tegnap esti meccs nekem tetszett.
Végre volt játék is, alig volt szabálytalanság, nem volt idióta a bíró.... :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2323) CptMisi válasza CptMisi (#2322) üzenetére


CptMisi
őstag

És amit én hiányoltam az az, hogy volt egy-két ígéretes koreai kontra, ami gólt érhetett volna, csak senki nem ment segíteni...vagy csak miután a brazilok visszazártak :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2324) Petya25


Petya25
addikt

Hát ez a VB nem éppen a sok gólról és az iramról lesz híres.
Ilyen kutyaütő játékot, néha esik egy hirtelen gól vagy gurigatnak kb 80 percig és a végén hajtanak egy kicsit... Oké tartalékolnak, de milyen már ez....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2325) danih


danih
addikt

Nekem nagyon szimpatikus volt az É-koreai csapat, tisztelettudóak és sportszerűek voltak, érződik bennük az alázat a játék iránt. Remélem kitart a tűz és csoportmásodikak lesznek!

(#2326) Boxer001 válasza danih (#2325) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól állták a sarat, de ettől függetlenül én meg azt mondom, hogy az összes ilyen bunkerfocis csapat húzzon haza. ;] Nem vagyok kiváncsi a mindhalálig védekezős, néha támadjunk, mert azt is kell stílusra, unalmas. Remélem nem sok ilyen csapat marad bent.

[ Szerkesztve ]

(#2327) Bibby


Bibby
addikt

Minél többet nézegetem a spanyol keretet, annál erősebbnek látom. Valami brutális mind a védelem mind a középpálya, persze a csatársor sem gyenge, de ha mondjuk Messi is ide született volna... :Y (Ja meg mondjuk kapus szinten is, van ahol egy normálisat nem találni, itt meg Casillas, Reina...)
Csak hozzák az elvárható szintet.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#2328) danih válasza Boxer001 (#2326) üzenetére


danih
addikt

Hát, hogy te mire vagy kíváncsi, az egy dolog, de a focit gólra játsszák, ha meg védekezni kell, akkor védekezni kell...
Emlékszem az egyik vb-n, talán nyolc éve volt egy norvég-brazil, aholis a norvégok megverték a brazilokat 1-0 ra. A brazil kapitány aztán persze sírt, hogy ilyen védekezős-két helyzete van - egyet belő- típusú "antifocit" játszottak a norvégok. A norvég kapitány erre csak meghúzta a vállát és azt mondta - a három pont a miénk :)

(#2329) Noddy válasza danih (#2325) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem ha ilyen jól helytálltak a brazilok ellen, lehet esélyük. Bár biztosra veszem, hogy a brazilok se adták bele magukat 100%-osan (de azért nagy megkönnyebülés volt nekik az első gól.)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2330) Tibiajax válasza Bibby (#2327) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kircsi ez a meccstervező móka..
holland-meccstervezővel nem találkoztál véletlen?
:)

(#2331) RootRulez válasza Bibby (#2327) üzenetére


RootRulez
félisten

Remélem is! :K

Ezző bácsi mindig azt mondta: "Az a minimum, hogy hozzuk a maximumot!"

═════════════════════════════════════════

(#2332) Boxer001 válasza Bibby (#2327) üzenetére


Boxer001
veterán

Nagyon komoly keret, kiváncsi leszek rá, hogy mit alkotnak. :)
danih
Szerintem vagyunk egy páran azért, akik így gondolják. Nem lenézem ezeket a csapatokat, csak nem tetszik a játékuk.

(#2333) fasirTTT


fasirTTT
őstag

nektek is bekakilt a zoldal ? ;]

(#2334) mephi666 válasza Boxer001 (#2332) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem sem tetszik ez a bunkerjáték :( a németek mondjuk jól semlegesítették, kíváncsi vagyok, hogy a többi csapat mikor dolgoz ki jobbnál jobb taktikát, hogy jól meg tudják szórni a védekező csapatot :K pl távoli lövéseket sem erőltetnek annyira, pedig én látnék benne fantáziát... beállnak rengetegen, aztán lőni közéjük már 30méterről is ezerrel... aztán majd elmenne a kedvük az ilyen mértékű védekezéstől, ha beesne pár gól azért, mert takarják a labdát és nem lát a kapus semmit... meg felszabadítási kísérleteknél 1-2 hazai játékosról visszapattan szögletre/gólra... nem csak a 11-es pont környékéről lehet gólt lőni, de megfigyeltem, hogy most is sokan teljesen be akarják vinni a labdát, amikor 3védő megy az emberre... ilyenkor meg lehet az ember akárki, egyik ember csak odalép neki és akkor vége is az akciónak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2335) Bibby válasza Tibiajax (#2330) üzenetére


Bibby
addikt

Itt vannak, a holland már lezárult. Lehet hogy még lesz következő meccs előtt.

Ελευθερια η θανατος

(#2336) danih


danih
addikt

Van itt valaki, aki tegnap a sportgéza (index.hu) online közvetítést nézte? Tapasztalt problémát?
Nekem nincs tv-m, így muszáj online közvetítést néznem, és szopás az egész. Az m1 stream átváltott silverlight-ra, a sportgéza pedig Memento-t játszik. Megérdelmelnének egy kiadós szájbaszekszet (mert ugye azért a nép jöjjön, a hirdetésre kattintgassatok, de ezért szolgáltatást nyújtani már smafu).

(#2337) Tibiajax válasza Bibby (#2335) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


na majd hátha megint lesz
danih nálam teljesen jól megy

[ Szerkesztve ]

(#2338) WonderCSabo válasza Tibiajax (#2330) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem játszottál még Fifával, vagy Hattrickel? :)

danih: Ha a Silverlight zavar, ideiglenes tiltsd le, akkor WMP pluginnal nyomja. Elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#2339) darál0w válasza Bibby (#2327) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

villa, torres, pedro....minek ide messi.... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2340) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, nálam valahogy így.. lenne a buli

mit gondoltok?
:D

(#2341) danih válasza WonderCSabo (#2338) üzenetére


danih
addikt

Csak elvileg, mert ennyi eszem nekem is volt, de nem ez történik, erőlteti a silverlight-ot a genya :)
Van valami gportal-os cím is, ott wmv, de az fosadék minőségű, még a pda-n sem nézném.

(#2342) Boxer001 válasza Tibiajax (#2340) üzenetére


Boxer001
veterán

Villa helyett Torghelle kellene oda... ;]

(#2343) Tibiajax válasza Boxer001 (#2342) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mmondasz valamit......

:DDD

(#2344) CptMisi válasza Boxer001 (#2342) üzenetére


CptMisi
őstag

az.... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2345) RootRulez válasza darál0w (#2339) üzenetére


RootRulez
félisten

Lassan odajutunk, hogy gyengíteni kéne őket, hogy egy színvonalon legyenek a többiekkel...

═════════════════════════════════════════

(#2346) darál0w válasza Boxer001 (#2342) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az....az igazi magyar kolbász...:D

olyan mint inzaghi félig...mindig lesen van....de golt nem lő ;] :DDD

2345) RootRulez lehet ezért nincs raul? ;] ...szegény :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2347) RootRulez válasza darál0w (#2346) üzenetére


RootRulez
félisten

Hajjajj de jó lenne, ha gyengítené őket...

:))

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2348) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Így hogy az M1 szűri a vuvuzelát, jobb a meccs nézése házimozi rendszeren is sokkal!
Remélem a mai napon a Spanyolok szép focit mutatnak majd!

Üdv: Csabee.

(#2349) darál0w válasza RootRulez (#2347) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ne is mond....de én tényleg sajnálom szegényt, h semmi válogatott eredményt nem tudott elérni, és amint nem vitték el egyből nyertek... :U

(#2348) Csabee szűrik?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2350) Csabee. válasza darál0w (#2349) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen szűrik olvastam cikket is..

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.