Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) blazsey2


blazsey2
senior tag

Majdnem eltörte a kapufát :C

PSN ID:blazseydr

(#1902) fasirTTT válasza Bencus88 (#1899) üzenetére


fasirTTT
őstag

igen, szép lövés :K , de a kapus is rajta volt :U
hát igen ez egy jó kis meccs lesz :C ha játszana Drogba akkor még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1903) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Háh és X eltek a szlovákok :D Tudtam én, hogy arra kellett rakni

(#1904) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szép volt a színészkedés (sic), de a lövés aztán meg télleg!

(#1905) mephi666 válasza WonderCSabo (#1904) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha már színészkedés meg elefántcsontpart, akkor nálam ez viszi a pálmát:

drogba vs lehmann :)

nem semmi, hogy egy ilyen alkatú ember, mint drogba, mit dobott magán :DD meg aztán lehmann is...

ui: hopp, 2lap is kifittyent... lesz itt pár piros is :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1906) fasirTTT válasza mephi666 (#1905) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát ez kurvanagy xD

[ Szerkesztve ]

(#1907) CptMisi


CptMisi
őstag

cronaldo sárgája kicsit megkésve, de megérkezett ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1908) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szemüveget a bírónak!

(#1909) darál0w válasza CptMisi (#1907) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de kaptak rola az elefántok is 2 sárgát....ezt tudja, meg a nevét :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1910) fasirTTT válasza WonderCSabo (#1908) üzenetére


fasirTTT
őstag

na majd a Brazil meccsen a mi magyar bírónk :K :K

(#1911) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

no, ma hivatalosan is elkezdődött a foci vb :D, egész pontosan 16:00-kor.

de ez a céjronággyó gyerek még mindig nem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#1912) SZ4B válasza sagesz93 (#1893) üzenetére


SZ4B
tag

ha visszaemlékszünk, h. többek között C.metroszexuális Ronaldo miatt a holland-portugálon rekord mennyiség sárga és piros lett kiosztva a ZeBén-n, most akár az egész mezőnyt kiállíthatják, max a partjelzők rugdosnak majd kapuról kapura :P

szigNÓ

(#1913) CptMisi válasza AXisBOLD (#1911) üzenetére


CptMisi
őstag

semmivel sem jobb meccs (eddig), mint az előzőek, sőt...a szabálytalanságoktól nincs 1perc folyamatos játék sem... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1914) mephi666 válasza SZ4B (#1912) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a 2006-os vébé volt, ahol röpködtek a lapok a portugál-hollandon ;)

ui: ejj, csúnyán beakasztotta a néger lábát :( lesznek itt még emberkedések, úgy látom...

ui2: szemüveg kellene ennek a bírónak...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1915) SZ4B válasza mephi666 (#1914) üzenetére


SZ4B
tag

sry, arra gondoltam :K

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#1916) fasirTTT válasza CptMisi (#1913) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát jah....

(#1917) dnelb válasza SZ4B (#1912) üzenetére


dnelb
veterán

Most neked tényleg az a bajod vele , hogy jóképű? :D

[ Szerkesztve ]

(#1918) maláj


maláj
őstag

na 1 újabb kiváló bírót ismerhettünk + ;]

(#1919) Jadro


Jadro
veterán

Elég balfék ez a bíró. Amikor kellene nem fúj, amikor nem kellene fújni sem, sárgát osztogat. Mondjuk ha átlagot tekintünk, rendben van minden. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1920) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez a bíró hülye! Ott áll mellette, rondán tisztán a bokájára lép, itt meg nem ad lapot. Tök semmi dolognál meg ad...

Francba is tökre vártam ezt a meccset, erre csak szabálytalanságot látok, meg szarakodást, semmi szép akció. :F

[ Szerkesztve ]

(#1921) darál0w


darál0w
Jómunkásember

mit nem fujt be ez a jv...2 méterre az esettől nem látja mi történik....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1922) CptMisi válasza dnelb (#1917) üzenetére


CptMisi
őstag

OMG :DDD nem attól lesz valaki metroszexuális ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1923) fasirTTT


fasirTTT
őstag

lol Drogba keresztet vetett h Ronaldo lövése nem akadt be :D

(#1924) CptMisi


CptMisi
őstag

leszerelhetnék a kapukat, lehet, hogy észre sem vennék :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1925) mephi666 válasza CptMisi (#1924) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, meg ha a kapusok közelebb lennének egymáshoz, most nyugodtan sörözgethetnének és megbeszélhetnék, hol van jó kupi a városban ;]

ui: komolyan, szegényeknek én adnék 1-1 sakktáblát meg ilyen táblákat, amivel mutogathatják egymásnak a pálya 2 végéből, hogy mondjuk D2-D4 és ők meg sakkozhatnának egyet egymással... :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1926) RootRulez


RootRulez
félisten

Ahogy nézegetem lesz dolga félidőben a gyepmesternek...

═════════════════════════════════════════

(#1927) CptMisi válasza mephi666 (#1925) üzenetére


CptMisi
őstag

most nagyon pörög a meccs, már a kapusok is labdához érnek :K

valaki nem vállal krómozást? csak kis felületről lenne szó :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1928) Tomics


Tomics
addikt

Csak én érzem azt hogy eddig minden meccs egy rakás sz4r? Dög unalom, puhatolózás, óvatoskodás... :(

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1929) darál0w


darál0w
Jómunkásember

van már játék a pályán hál' istennek, de ez a helyzetekben nem mutatkozik meg...

viszont rengeteg a szabálytalanság is :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1930) CptMisi válasza Tomics (#1928) üzenetére


CptMisi
őstag

nem vagy egyedül ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1931) AXisBOLD válasza CptMisi (#1913) üzenetére


AXisBOLD
addikt

kemény meccs az biztos, de szerintem eddig ez az egyik legjobb.

Aurea mediocritas

(#1932) CptMisi


CptMisi
őstag

Még a kommentátor sem bírja :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1933) darál0w


darál0w
Jómunkásember

félidő...0:0

jo meccs, de so kszabálytalanság. ez van :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1934) Tomics válasza CptMisi (#1932) üzenetére


Tomics
addikt

remélem este a brazilok azért alkotnak valamit...szép futballt

PH! addikt since 2004

(#1935) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

De szar ez a meccs. :( Remélem a portugálok mutatnak vmit a kövi félidőben.

(#1936) CptMisi válasza Tomics (#1934) üzenetére


CptMisi
őstag

az is elég lenne, ha futballt látnánk :)) ez(ek) után... :D

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1937) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mindenki húzza az időt, se nem csinál semmit, nagyon gyenge meccs, megint csak. Össze kéne ereszteni már két nagy csapatot, mert ez így lófasz. Ez fog menni az egész VB-n?

[ Szerkesztve ]

(#1938) capulet75


capulet75
addikt

Az "isteni" C milyen felfújt arcal,nyálat fröcsögve ossztotta hogy FUCK!Kiskocsog.Aki igy tud focizni annak szégyen a szinészkedés. :W

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1939) CptMisi válasza Jhonny06 (#1937) üzenetére


CptMisi
őstag

nem tudom, eddig csak a Németo.-Ausztrália volt, amit nem unottan néztem végig :( az sem volt nagy meccs, de nem ilyen...semmi :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1940) RootRulez


RootRulez
félisten

Sportgézán nagyon durva volt ez a Video Spot az első félidő után. :))

═════════════════════════════════════════

(#1941) mephi666 válasza CptMisi (#1932) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem elég langyos... hibáznak is sokat, szabálytalankodnak is, nem is látok igazán elképzelést arra, hogy is akarnak gólt lőni :( 1-2 szebb rálövés volt és slussz...

nekem meccsek közül, ami nagyon tetszett eddig: argentínok, dél-koreaiak, angolok, németek... ők azért szerintem szebb focit mutattak mind...

ui: na, rinyáldónak "jó" a statisztikája... csak a kapus ért kevesebbszer labdába :( mellesleg nem sokan futottak nála kevesebbet... egy rooney azért más kaliberű játékos... oda-vissza fut folyamatosan, egyik pillanatban a kapu előtt támad, másik pillanatban meg már a védőknek segít... simán lehet még itt 0-0 :(

#1947: én is angoloknak szurkoltam, sajnáltam is az x-et, de ennek ellenére nem volt rossz meccs... kár, hogy kimaradt sok helyzet is, de ezt lehet kompenzálni azzal, ha kitömik a kisebb csapatokat :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1942) kte0


kte0
tag

Ez eddig tényleg gyenge meccs. :U

Üdv:kte0

(#1943) capulet75


capulet75
addikt

Az egész Vb eddig gyenge.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1944) Bibby


Bibby
addikt

Félő hogy ez a vb nem a támadásokról és a gólokról fog szólni. Sokkal inkább a precíz védekezésekről, taktikákról. :F
De végül is csak az első napokban vagyunk, cáfoljanak rám.

Ελευθερια η θανατος

(#1945) Tomics


Tomics
addikt

Na, most látom imádott cronáldónk műeséseit. remélem eltörik a lábát a 2. félidőben :)

szerk: najó, ilyen gonosz nem vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1946) Noddy válasza Jhonny06 (#1937) üzenetére


Noddy
senior tag

Én eddig csak a jap-kamerun-t láttam végig és az tetszett, pedig az is csak 1:0-lett. Na de ez van ha dolgozni kell és nincs normális netes közvetítés...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#1947) CptMisi válasza mephi666 (#1941) üzenetére


CptMisi
őstag

az angol meccs sem volt rossz, azért nem írtam, mert angol drukker vagyok, így elfogultan gondolok rá vissza :B argentinoktól többet vártam :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1948) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Viszont a "kisebbek" is elég felkészülten érkeztek, az azért látszik. Lesznek még itt meglepetések.

(#1949) sagesz93


sagesz93
addikt

majd ráfogják az időjárásra :D

(#1950) fasirTTT


fasirTTT
őstag

az a baj, hogy mindegyik csapat szar a másiktól, legyen az kicsi, vagy nagy.....
de úgysem fog ez a végéig menni....egyszer csak túl sok lesz a döntetlen... oszt majd erre ők is rájönnek :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.