Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz shotika #483 üzenetére

    Ha régen az volt, akkor azok ellen volt, akik előre fizettek (Early Access).
    Meg ugye a Kickstarter miatt elég sokmindent fel kellett fedniük. Pénzt hogy szednél össze, ha semmit nem árulsz el? Kezdő csapatként (nincs referencia), pár fővel?

    Rossz kommunikáció alatt nem azt értem, hogy titkolták a sztorit, hogy üssön, ez ok. Hanem hogy pl. csak nemrég volt szó komolyabban a kraftingról és más alap dolgokról. De úgy látszik az újságírók felé is félrement most pár dolog, ha igaz.

    Tőkeerős stúdiónak is kell legalább 3-4 év.
    Tegye fel a kezét, aki a Wolcennél nem látott pl. Diablo 3 - PoE - Grim Dawn beütést! Ez nem baj, ha vesznek át máshonnan, sosem baj amíg egy normális mixet tudnak csinálni vegyítve a saját dolgaikkal. Én mindig örülök, ha olyat fedezek fel egy játékban, ami egy másikban tetszett!
    Egy ideje nekik is volt pénzük a sikeres Kickstarter, majd Early Access után valami partneri programba kerültek valamikor a Tencenttel. Úgy gondolom ekkor duzzasztották fel a létszámot kb. 38-ra.

    A mostani szitu az, hogy állításuk szerint nem a tesztváltozatot tesztelték a németek, hanem valami bemutató verziót. De bármi is volt, tőlük kapták.

    (Ezt korábban linkeltem. Másik csapat gondolkodásmódja.)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés