Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) BaliJack válasza Inarus (#148) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Kár, hogy UK Marketplace-en nincsen :(.

(#152) CarajoEsp válasza BaliJack (#151) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Mármint Nodo-s marketen nincs:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#153) BaliJack válasza CarajoEsp (#152) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Jajj, nem olvastam el rendesen a hírt... :B.

Jó volna már, ha hozná a zöld futár ezt a déli gyümölcsöt :).

(#154) Inarus válasza BaliJack (#153) üzenetére


Inarus
addikt

Ó, bocsi, kihagytam a hsz-emből, hogy csak Mango. :(

(#155) Воланд válasza Inarus (#148) üzenetére


Воланд
titán

Ez nagyon jo, koszi!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#156) Blyan


Blyan
félisten

New Mango App: Live Tile Now Released!

Live Tile Now has just been released into the Mango marketplace, which enables you to pin up to 2 photos (1 for front, 1 for back), on the same tile on your home screen. You can even write notes to yourself on each side of the live tile. It is nice to see animated tiles starting to come to the marketplace.

*Pin up to 2 photos to home screen
*Add text to bottom of each tile – notes to yourself, or reminders, etc.
*Add text to upper part of back tile
*Utilizes tile count area of upper right corner – useful for numeric
*reminders, such as number of days – from 1 to 99.
Free, ad-supported

[link]

Durván meglendült a dolog.... :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#157) Воланд


Воланд
titán

Fuse

RSS olvasó, magyar feed-ekkel szvsz használhatatlan, külföldi feed-ekkel viszont iszonyat jól néz ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#158) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Keresek játékokat

Egy olyan ami labirintusos, vagy is nekem kell megrajzolni a macskának, vagy kutyának, vagy kisautónak vagy bármi egyébnek az utat hogy merre menjen hogy eljusson a célhoz

és olyat aminél valamilyen golyót vagy labdát kell irányítani hogy eljusson ismét a célhoz.

tehát ilyen ügyességi egyszerű játék(ok) de leginkább ez a kettő érdekelne, ha van ilyen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#159) CarajoEsp válasza enginev3.0 (#158) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Unite-Golyós célba juttatós.
Nézd meg ezt, szerintem elleszel vele egy darabig:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#160) Blyan válasza Inarus (#137) üzenetére


Blyan
félisten

Ez nagyon jól sikerült cucc, sokat lehet tökölni vele,hogy jól végződjön a buli, jó kis taktikai cucc. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#161) Inarus válasza Blyan (#160) üzenetére


Inarus
addikt

Jaja, én ráfüggtem. A hangulata is adja. :))

(#162) Blyan válasza Inarus (#161) üzenetére


Blyan
félisten

Én is eléggé. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#163) Blyan válasza Inarus (#148) üzenetére


Blyan
félisten

Just building an app is not enough

Van benne igazság, jó példa erre ez a két program, ez utóbbi nem gyengén igényesebb.
Network dashboard

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#164) Dale válasza Blyan (#163) üzenetére


Dale
aktív tag

Vicces a vád hogy az egy nappal később megjelent app a korábbi másolata, amikor lefejleszteni se egy délután, majd a Microsoft is 4-5 napig ül rajta mire kikerül a Marketplace-re...

Az app tesztelésről vannak érdekes infóim, de egyelőre nem oszthatom meg. :) Ugyanakkor megdöbbenve láttam ma hogy kikerült egy "I Am Rich" app ami deklaraltan kurvára semmit se csinál és 500 dollárba kerül. Már nem azért de ez mégis hogy kerülhetett ki a Marketre, ez a híres-neves minőségellenőrzés amiért fizetünk, hogy ne legyenek kártékony meg fingós appok? Hátbazzeg... Elszomorodtam.

(Ehh, nem is csak egy van hanem egy csomó, hát gratulálok...)

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#165) Dale


Dale
aktív tag

Frissült a Hungarian Dictionary 1.1-re. [link]

Az új verzióban, mivel népszerű kérésnek tűnt, van egy beépített Bing Translator amivel hosszabb szövegeket is lehet fordítgatni 36 nyelv között, nincs lekorlátozva a program által amúgy használt angol, német, magyar nyelvekre. Ehhez persze már internet kapcsolat kell, de a sima szótár továbbra is offline. Ezen felül kisebb javítások kerültek bele, feladtam a Mangora várást és kék hátterű ikont kapott a program, plusz mostmár rendesen felismeri a marketplace hogy a program tud magyarul is. Sőt, elvileg a magyar marketen a program neve, leírása és screenshotjai is magyarul lesznek, de ezt nem volt alkalmam megfigyelni működés közben. :)

Köszönöm szépen a kedves szavakat mindenkinek aki letöltötte, remélem örömmel használjátok. Ha lenne valami feature request, csak szóljatok, hátha megoldható. Ezen felül ha van valami rendes (nem pár szavas) szótár adatbázisotok, pl spanyol-magyar, ilyesmivel viszonylag könnyen bővíthető a program, csak a szavakat kell a saját formátumomra konvertálnom. Kb akárhány, akármilyen nyelvvel működne, akár kínaival is aminek ugye nagy jövője lesz itt hamarosan. :)

https://enginedesigns.net

(#166) Воланд válasza Dale (#165) üzenetére


Воланд
titán

Zsir, koszi! :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#167) Inarus válasza Dale (#165) üzenetére


Inarus
addikt

Köszönjük! :R

(#168) blex válasza Dale (#165) üzenetére


blex
senior tag

Köszi, remek :)
Két észrevételem van: 1, a bing translatort szerintem közvetlenül a sima keresö bal oldalára kéne rakni, hogy könnyebben elérhetö legyen. A futó alkalmazásban úgysem látszana, hogy az about a "lista" végéröl bekerült a közepére, mivel (föleg háttér nélkül) az az x oldal egy végtelen egészt alkot. 2, a német szótárban nagyon jó lenne, ha lennének névelök. Tudom, hogy ez nem úgy megy, hogy gondolsz egyet és belerakod, csak gondoltam szólok, hogy szerintem ez egy hiányzó feature.

(#169) Dale válasza blex (#168) üzenetére


Dale
aktív tag

Köszi! A Bing elhelyezésén én is így tanakodtam, de nem tudtam dűlőre jutni hol legyen. Úgy éreztem nem lenne napi szinten használt dolog, így végül az About elé került, de áthelyezhető. Sajna napokig tart egy ilyen update átfutása, de bele akartam rakni azt is hogy a beállításoknál lehessen fehér hátterű megjelenítésre is kapcsolni, amúgy fekete témával használt eszközön is, szóval így legalább lesz még egy ok a frissítésre. :)

A szótárakkal sajnos nem tudok mit csinálni, ilyen volt a forrás (egy sok éves, tán Sztaki alapanyag), németül meg nem tudok, így nem látom hogy jó-e vagy sem... Ugyanez igaz az ABC sorrendbe rendezésre, az is ilyen volt, nem volt meg a jelentés súlyozás, így a sorbarendezés még a legjobb elérhető megoldás ebben a helyzetben.

https://enginedesigns.net

(#170) Cyno válasza Dale (#169) üzenetére


Cyno
tag

Srácok már fent van a navigon offline szoftvere, mert én US ID-vel nem látom? De mások már írták itt a ph-n, hogy próbálták. Ugyanez a white light(ha jól emlékszem) nevű appot szintén nem találom, elvileg ez lenne az egyetlen "igazi" flash light app.

[ Szerkesztve ]

(#171) Воланд válasza Cyno (#170) üzenetére


Воланд
titán

A white light fent van magyar marketen, a navigonnak az offline navigacios programjat meg tort telefonra tettek fel, azzal a hozzaallassal hogy ha masnak ingyen jar (asszem a nemet t-s telefonokon volt rajta alapbol), akkor nekem is... :(((

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#172) Oppenheimer válasza Dale (#165) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az angol szótár részével nem vagyok elégedett... Szerintem elég hiányos, nem ártana neki egy részletesebb adatbázis

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#173) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Üdv!
Létezik már teljesen offline hangos navigáció, Magyarország térképpel wp7-re?

(#174) Воланд válasza P-SZ-S (#173) üzenetére


Воланд
titán

Nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#175) Blyan


Blyan
félisten

Játék: Collapse
2.24 font, igazi game point collector. :D 200-at lehet vele gyűjteni, könnyedén.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#176) savoo válasza Воланд (#171) üzenetére


savoo
addikt

Én azzal a hozzá állással raktam fel a telefonomra (ami nem tört, csak dev unlockolt. :P), hogy "ha már nem adják meg a lehetőséget, hogy megvegyek egy normális használható navigációt, akkor megoldom magam..."

(#177) savoo válasza Blyan (#175) üzenetére


savoo
addikt

Már itt is jön az, mint boxon, hogy csak azért veszünk meg egy játékot mert könnyű kiezrezni, itt kikétszázazni?! :DDD

(#178) Blyan válasza savoo (#177) üzenetére


Blyan
félisten

Akár :D Hé, megvettem, akkor nem tök mindegy? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#179) savoo válasza Blyan (#178) üzenetére


savoo
addikt

:K

(#180) Воланд


Воланд
titán

Igen, van magyar marketplace, meg mango, meg webes felület, holnap meg lesz friss első hsz. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#181) szőröscica


szőröscica
addikt

A Gears nagyon jó kis játék, és marha idegölő tud lenni egy idő után. Most elköltök pár ezret alkalmazásokra azt hiszem.

Magyar nyelvű appok mennyire vannak? Pl. HVG, vagy egyéb újságnak van appja? Esetleg Tapatalkhoz hasonló kliensprogram fórumokhoz?

(#182) Blyan válasza szőröscica (#181) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz idővel lesz HVG app, egyelőre nem lett volna nagy bázisa (lévén, hogy magyar Makerplace hivatalosan nem létezett).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#183) Inarus válasza szőröscica (#181) üzenetére


Inarus
addikt

Udvarold körbe Karmát! Most csinált egyet Symbianra. :))

(#184) Воланд


Воланд
titán

Budapest Metro

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#185) Blyan válasza Воланд (#184) üzenetére


Blyan
félisten

Jójó, de 79 pennyt nem adok érte. :DDD BKV appért már inkább.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#186) Воланд válasza Blyan (#185) üzenetére


Воланд
titán

Jójó, elindítottam a Zune-t, marketplace fülön meg ez fogadott, gondoltam megosztom. :DDD :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#187) blex válasza Blyan (#185) üzenetére


blex
senior tag

ha tudnék programozni és tudnám, hogy honnan szedjek adatbázist hozzá, már rég csináltam volna egyet :DD

(#188) Dale válasza blex (#187) üzenetére


Dale
aktív tag

Na, akkor már csak pár dolog hiányzik a sikerhez. :D

Uh, megnéztem a metro app screenshotjait... Felszabadulás tér??? Ijj az kemény, mikor is nevezték át Ferenciek terére, csekély 20 éve? :)

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#189) Воланд


Воланд
titán

Magyar régiós liveid, MasterCard dombornyomott bankkártya kombó csak nálam nem megy?

zune.net, windowsphone.com, zune kliens, telefonon keresztül egyaránt sikertelen regisztráció, pedig maga a kártya webes fizetésre alkalmas, pl a steam is elfogadja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#190) Blyan


Blyan
félisten

A magyar MaketPlace olcsóbb, mint a UK, úgy veszem észre (a jelenlegi nemzetközi középárfolyamok mellett).

Angry Birds: 710 Ft vs 2.29 Font (757 Ft)
Tentacles: 1180 Ft vs 3.99 Font (1319 Ft)

Outdoor Navigation: 1180 Ft vs 3.99 Font (1319 Ft)

így tovább

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#191) for3l válasza Blyan (#190) üzenetére


for3l
senior tag

Igen, ezt vki mar kifejtette a masik topicban, a magyar olcsobb, mint a uk; a us pedig olcsobb, mint a magyar - bar us fizetes szempontjabol necces. Szoval arak miatt megeri migralni magyarra.

(#192) gzbotii


gzbotii
veterán

valaki tud par jo appot amik kihasznaljak a live tilet?
network dashboard es wheater bug-on kivul :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#193) blex válasza gzbotii (#192) üzenetére


blex
senior tag

nekem csak a forecast...

(#194) catroot válasza gzbotii (#192) üzenetére


catroot
veterán

Ha felteszed az Appflow-t, akkor ott van olyan csoportosítás, ami aszerint mutatja az app-okat, amik ezt kihasználják.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#195) Воланд válasza catroot (#194) üzenetére


Воланд
titán

Viszont azok elég gyengék szerintem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#196) gzbotii válasza Воланд (#195) üzenetére


gzbotii
veterán

hat szerintem is gyengek :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#197) catroot válasza Воланд (#195) üzenetére


catroot
veterán

Na igen. Viszont legalább néha megtudom nézni, hogy áll a dolog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#198) Воланд válasza catroot (#197) üzenetére


Воланд
titán

Jah, az a jó az appflow-ban, hogy frissülnek a kategóriák.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#199) Blyan


Blyan
félisten

Relaxify

Semmi értelme, az amit a cím is sugall. Nekem tetszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#200) blex válasza Blyan (#199) üzenetére


blex
senior tag

köszi, megvan a töriórai programom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.