Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

Mivel a Windows Phone közösség eléggé széttagolt ezen a fórumon, úgy gondoltam, hogy érdemes nyitni egy témát az alkalmazásoknak, a rendszeren kívül ez is össze tudja hozni a társaságot és nem kell x témát végigolvasni, megfelelő programra vadászva. Itt meg lehet beszélni, hogy ki milyen alkalmazást használ, mik a tapasztalatai az adott alkalmazással kapcsolatban. Nem kérem, hogy értékeljétek az adott programot (ez úgyis szubjektív), de ha nagyon rossz, bugos azt azért jelezzétek. Plusz kérném, hogy fizetős program esetén írjátok le, hogy milyen régiós beállításokkal lett megvásárolva (remélhetőleg ez csak egy pár hónapig lesz fontos, utána nem lesz nagy különbség a különböző régiós Marketplace-ek tartalmában) és, hogy mennyiért, hogy nagyjából nyomon lehessen követni az árváltozásokat is.

2011. szeptember 27-én a Microsoft elérhetővé tette a Mango nevű frissitést és ezzel Magyarországról, magyar régiós liveid-vel is elérhetővé vált a Marketplace. Ezen kívül elidult a webes felület is ahol a Zune szoftver telepítése nélkül is válogathatunk a programok közül.

A rendszerrel kapcsolatos egyéb kérdéseiteket ebben a témában, vagy pedig a telefonotok topicjában tegyétek fel!

A képért köszönet BioNiCMaN-nek!

Észrevételeteket, javaslatokat az első hozzászólást illetően pm-ben kérném!

[ Módosította: ollie ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) credof1 válasza Воланд (#1) üzenetére


credof1
tag

Akkor itt teszem fel a kérdést, nektek sem megy tegnap óta a Marketplész?
Az xbox liveos játékok try verziójánál nem működik, peding után nem csinál semmit.

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#3) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Jó a téma, köszönjük :) . Én ezeket néztem, tegnap és ma is ment .
[top free]

(a világon mindenből kettő van)

(#4) Blyan válasza bumbalaci55 (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Ezek közül a pingvinesek jók, de az Adobe, és hivatalos Youtube kliens nem túl acélos, igaz az utóbbira szükség van ahhoz, hogy Mango alatt lejátsza a beágyazott videókat.

Kedvenc és nagyon jónak tartott progiaim:

4th & Major ( foursquare alkalmazás)
ArkWords (online szótár és fordító, be lehet állítani, hogy Bing vagy Google-ból szedje az infót - az utóbbit ajánlom)
gMaps (ez az aminek látszik, jól használható és hamarosan offline navigálásra is alkalmas)
Windows Phone News ( a főbb, főleg WP7-el foglalkozó oldalakról gyűjti a WP híreket, Mobiletechworld, WMPoweruser, WPCentral WPmetro, EverythingWM, de van Engadget és Wall Street Journal is - elvileg bővíthető, csak én még nem jöttem rá hogyan :D )

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) bumbalaci55 válasza Blyan (#4) üzenetére


bumbalaci55
tag

Tegnapi naptól ezek tetszenek
Tools for Phone 7
System View
Drive On
Unite
Blocked in Free
még most ismerkedek de van sok minden majd ami nagyon jó vagy valami van vele azt megírom

(a világon mindenből kettő van)

(#6) chester99


chester99
aktív tag

üdv

miért van az ha bármit fel akarok rakni zune programmal ezt dobja fel.

[ Szerkesztve ]

(#7) Blyan válasza chester99 (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Azt, hogy üdv? Vagy azt, hogy Aki másnak vermet ás, sírásó vagy földmunkás?
Mert nem látok mást... :U

Szerk:
Megvan....

A sz.gépeden átállítottad a területi beállítást Uk-re, vagy USA-ra?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) chester99 válasza Blyan (#7) üzenetére


chester99
aktív tag

hali

nem állítottam semmit, de kell valamit azt pontosan hol?

(#9) Воланд válasza chester99 (#8) üzenetére


Воланд
titán

Így kell, itt állítsd át uk-re vagy usa-re, a lényeg, hogy a live id-ed megegyező legyen.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Blyan válasza chester99 (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Csak abból indulok ki, hogy a berakott képen nem látom a MarketPlace fület (no meg abból, hogy feltételezem alkalmazás felrakására gondoltál).
No nézzük, ahhoz, hogy a Marketplace működjön UK-ra vagy USA-ra regisztrált Live ID kell, és hogy a Zune-ban is működjön/látszódjon a Piac, a számítógép területi beállításában (ez a Vezérlőpulton található) is az adott területre kell állítani a helyet.
Mindez természetesen az eddig kiadott hivatalos WP7 változatokra igaz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) chester99 válasza Воланд (#9) üzenetére


chester99
aktív tag

így van beállítva, de ennek mi köze hogy nem megy fel semmi a telóra.

(#12) Blyan válasza bumbalaci55 (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Ezekből a
Unite
Blocked in Free
párost nagyon bírom, a többi nekem nem mondott semmi hasznosat, a System Information elegendő számomra, Tools for Phone 7 szvsz parasztvakítás, bár leleményes, a Drive on-t nem próbáltam még.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) chester99


chester99
aktív tag

na átállítottam uk-ra így már jó lesz.
viszont itt elakadtam, mit írok a mezőkbe?

(#14) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Bingle Maps: jó, lesz rá frissítés
GMapPro for Windows Phone 7: másik GPS alkalmazás ez is jó ( igaz tesztelve nem volt de jónak néz ki majd tesztelem is )

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#15) bumbalaci55 válasza chester99 (#13) üzenetére


bumbalaci55
tag

Én a ZUNE honlapján regisztráltam, ott kitöltöttem a Live account-al azután telepítettem és nekem ment .erre az ablakra nem emlékszem

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#16) chester99 válasza bumbalaci55 (#15) üzenetére


chester99
aktív tag

igen mostmár megtaláltam, és ott is UK kell írni vagy mehet a magyar?

(#17) credof1 válasza credof1 (#2) üzenetére


credof1
tag

Nekem még mindig nem jó, tudtok erre megoldást?:S

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#18) bumbalaci55 válasza chester99 (#16) üzenetére


bumbalaci55
tag

júké :) szerintem

(a világon mindenből kettő van)

(#19) savoo válasza credof1 (#17) üzenetére


savoo
addikt

Ha feltennéd érthetően a kérdést, lehet kapnál rá választ. Egyébként nekem megy az MP (Mango Beta 2)

(#20) credof1 válasza savoo (#19) üzenetére


credof1
tag

Szerintem érthető.
Nem tudok olyan játékot letölteni, amelyik az Xbox live kategóriába tartozik, és nem fizetős csak try verzió. Kiírja hogy pending és utána egyszerűen nem csinál semmit.

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#21) chester99


chester99
aktív tag

na én feladom beregisztráltam mindenhová, most ez mi?

(#22) bumbalaci55 válasza credof1 (#20) üzenetére


bumbalaci55
tag

Én értem amit kérdezel . Szerintem azt akkor látod ha az XBOX profiloddal is bejelentkezel azok XBOX-as játékok lehetnek (ha tévedek bocsi :) ) keress olyan játékot ami nem XBOX-os
Get more tapp ott mozgasd balra is és látsz free játékokat amiket le tudsz tölteni .Remélem help :))

(a világon mindenből kettő van)

(#23) Blyan válasza chester99 (#21) üzenetére


Blyan
félisten

Gondolom az elsődleges windows live accountod, meg a Zune-ban használt nem egyezik.
Ami azért lehet szívás, mert a telefonon csak akkor tudsz ezen változtatni, ha reseteled azt, és az első elinduláskor ugyanazt adod meg, amit a Zune-ban.
Más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) chester99 válasza Blyan (#23) üzenetére


chester99
aktív tag

na és mi a megoldás? az elsőt valamiért nem engedte megpróbáltam egy másikat...

(#25) bumbalaci55 válasza chester99 (#24) üzenetére


bumbalaci55
tag

Mindenhol a hotmailon is meg a zune-n is ugyanaz a profil kell akkor sikerülni kell .

(a világon mindenből kettő van)

(#26) Blyan válasza chester99 (#24) üzenetére


Blyan
félisten

A megoldás az, hogy amivel a Zune-ban regeltél, az legyen a telefonodon elsődlegesen beállítva, amit mint írtam csak úgy tudsz elérni, hogy reset your phone, majd első induláskor azt adod meg.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Alvás van :) Szevasztok :))

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#28) savoo válasza credof1 (#20) üzenetére


savoo
addikt

Milyen verzió van a telefonodon? Idáig működött vagy eddig sem?

(#29) credof1 válasza savoo (#28) üzenetére


credof1
tag

Az alap verzió idáig működött..

-------------------------

UPDATE: Köszi mindenkinek, helyre jött:D

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#30) savoo válasza credof1 (#29) üzenetére


savoo
addikt

No, akkor ennek örülök. :D

(#31) chester99


chester99
aktív tag

sajnos nem tudtam megoldani, még mindig ugyanaz a képernyő :O

(#32) Quasi_modo válasza chester99 (#31) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kérdés: A játékok is itt legyenek kitárgyalva, vagy azoknak érdemes nyitni egy másik topikot ? (Nem nekem, mert én csak jövendőbeli felhasználó vagyok/leszek)

szerk.: nem válasz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

valami

(#33) Blyan válasza Quasi_modo (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem jöhetnek ide a játékok is, talán ennyi topik mégsem kellene. Szvsz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) Воланд válasza Quasi_modo (#32) üzenetére


Воланд
titán

Jöhetnek ide a játékok is, azok is alkalmazások. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Hi ! Ezek jó játékok :
Flow
Piggy Bounce
Swipy Man
Jewel 3
Nom Nom Worm
Unite
Ultra Air Hockey 2

(a világon mindenből kettő van)

(#36) Quasi_modo válasza bumbalaci55 (#35) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én meg elkezdtem összeírni, hogy melyeket kell majd beszereznem:
AmberGround
Bike Mania
Ilomilo
Tentacles
The Harvest

Nincs valami jó FPS ?

[ Szerkesztve ]

valami

(#37) chester99


chester99
aktív tag

üdv

na sikerült tovább lépnem viszont még mindig nem teljes a boldogság.
tehát számítógépről telefonra játék, valamiért nem megy, viszont telefonon meg leszedi a játékokat csak adatkábelen nem akarja.
képernyő:

(#38) chester99 válasza chester99 (#37) üzenetére


chester99
aktív tag

ez is megoldódott, bonyolult ez az okos telefon de rájöttem az a lényeg :P
viszont azt megmondaná valaki hogyan tudom majd a telepített progikat uninstallálni?

(#39) Dale válasza chester99 (#38) üzenetére


Dale
aktív tag

Ha a programok listájában hosszan nyomsz egy programra, megjelenik egy context menü amiből választhatsz: pin to start (főoldalra kirakás saját négyzetbe), uninstall, rate and review (marketplace-en csillagozás).

https://enginedesigns.net

(#40) szmi válasza chester99 (#38) üzenetére


szmi
tag

Hello!Leírnád,hogy oldodott meg mert nekem is ezt csinálja.Köszi!

(#41) Blyan


Blyan
félisten

TouchDevelop - ezt használta már valaki? [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) chester99 válasza szmi (#40) üzenetére


chester99
aktív tag

#25 hozzászólásban megtalálod a választ!

(#43) chester99


chester99
aktív tag

Viszont úgy döntöttem, hogy okos telefonhoz dukál már egy előfizetés is, hogy azért ki is bírjam használni, ki is hoztam a telenortól az okostarifa 90-et.
A kérdés mit kell beállítanom hogy menjen a net, mert baromira nem megy, a boltba meg nem szeretnék visszamenni, mert az eladó kis csaj intelligenciája nem üti meg a szintet hogy megoldja a problémám.

(#44) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Ez a kis segítség biztosan sokak hasznára válik majd .

GT-I8700
Felhasználói kézikönyv

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#45) Blyan


Blyan
félisten

Lassan kezdünk teljesen eltérni a topik témájától. :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) Воланд


Воланд
titán

chester99 és bumbalaci55

Az első hsz-ben szerepel, hogy a rendszerrel és adott telefonnal kapcsolatos problémákat, kérdéseket - amiknek semmi köze nincs a markethez, alkalmazásokhoz - hol lehet megvitatni. Kérem, hogy a továbbiakban ezt vegyétek figyelembe!

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

Értettem :R

(a világon mindenből kettő van)

(#48) chester99 válasza Воланд (#46) üzenetére


chester99
aktív tag

szerintem az hogy a wp7-ben az internetbeállítással kapcsolatos kérdéseket itt teszem szerintem teljesen normális, vagy te nem így látod??

(#49) Воланд válasza chester99 (#48) üzenetére


Воланд
titán

Ha így látnám, akkor nem írtam volna azt, amit. Pont azért nyitottam ezt a topicot, hogy a többi témából ne kelljen kivadászni az alkalmazásokról szóló hozzászólásokat, hanem meg legyenek egy helyen. A te kérdésed a rendszerrel kapcsolatos, ami mehet az első hozzászólásban linkelt topicba.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) Quasi_modo válasza Воланд (#49) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyet értek. Sűrün benézek ide, mivel WP7 mobilt tervezek, de egyelőre progikról alig van valami.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.