Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum

Hozzászólások

(#451) wihar123 válasza hcl (#450) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ott van a honlapon a szerviz címe is... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#452) letnik


letnik
újonc

Sziasztok! Segítségre szorulok, vettem egy kínai 2 Din-es rádiót. WinCE 6 fut rajta, de szeretném frissíteni, mert 2015-ös. Illetve valamit nem jól írhattak meg, mert 1-es hangerőn is már igen hangosan szól, 10-es hangerőn recsegnek már a hangszórók és nem gagyik. Mikre lenne szükség, milyen infókra? Esetleg tudna valaki segíteni? A menetét tudom, GPS foglalatba sd-kárytára kell rakni, majd rábootolni, és indítaná, de honnan, milyet, ami lekezeli a rádió funkcióit, gombjait?

(#453) wihar123 válasza letnik (#452) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Én visszavinném, mert műszaki bajt sejtek. Az semmiképp sem egészséges, hogy a hangerőszabályzó nem teszi dolgát rendesen.
A 2015-ös térkép szerintem nem szorul frissítésre (én 2015-ös NNG használok még mindig), de ahol vetted, minden bizonnyal elmondták a gyári frissítés menetét.

Ha más terved van, akkor az már ezen a fórumon warez-nek számít és még beszélgetni sem illik róla.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#454) letnik válasza wihar123 (#453) üzenetére


letnik
újonc

Nem a térképre értettem a dátumot :) A térképem friss igo primo. Nyílván nem "viszem vissza" Kínába, onnan rendeltem.
A windows CE oprendszert szeretném frissíteni, szerintem ez nem tiltott az oldalon, elvégre fórum a témában.A hangerőszabályzó rendszer hiba, hasonló jelenséggel jártam már így telefonon, ahol egy szoftverfrissítés megoldotta a problémát. Szóval, van valaki, aki tud segíteni a WindowsCE6 frissítésében 2din-es rádión?

(#455) Imi91 válasza letnik (#454) üzenetére


Imi91
aktív tag

Jött ki valamilyen frissítés a CE6- hoz, de fizetős forrásból érhető el. Itt a fórumon valaki ki is próbálta,esetleg ő tudna neked érdemi választ adni, hogy milyen javításokat hozott ez a frissítés :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#456) wihar123 válasza letnik (#454) üzenetére


wihar123
aktív tag

A frissítésről, fontos tudnod, hogy kizárólag a készülék típusára, alaplap, proci, rendszerösszetevők vonatkozásában találhatsz csomagot a gyártó honlapján. Ha nincs, akkor a megírt, illetve a nekik írt készülékadatok alapján küldeni szoktak frissítő csomagot. Bizonyára az a cég is tud ebben segíteni, akitől megrendelted, a lényeg, hogy velük kell felvenned a kapcsolatot.

Valószínűsíthető, hogy a hálón számos frissítő csomag található, de mi csak akkor tudnánk talán helyes útmutatóval szolgálni, ha mindent tudnánk a készülék rendszeradatairól.

Én mindenképp az előzőekben említettet próbálnám, azt a módszert garanciálisan is biztonságosnak tartom.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#457) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok. Kb egy éve vettem egy kínai csodát. [Pontosan ezt]. Semmi baj vele minden jól működik de mint ott az alin a képeken is látszik kicsit szebb az idő widget a rádió alkalmazás is szebb az enyém ehez képest fapados. Esetleg ezeket hogy lehetne lecserélni?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#458) kismokesz


kismokesz
tag

hello van egy dreimgo dg 210-es gps-em a betöltö képernyőig jut. hogyan tudnám helyre hozni?

(#459) wihar123 válasza laslie92 (#457) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Szerintem a Te esetedben is a gyártó honlapjáról letöltött, vagy kért Update csomag segíthet, ha készítettek hozzá.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#460) Exian válasza laslie92 (#457) üzenetére


Exian
őstag

Én csak azt nem értem, hogy akkor ezen most milyen rendszer is van? A leírásban Windows CE van írva, de a képeken meg egyértelműen valami régebbi Android látszik, meg az első képen írva is van, hogy Android.

Most akkor ezen mi van? :)

(#461) laslie92


laslie92
senior tag



Szerintem windows CE

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#462) wihar123 válasza Exian (#460) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ne tévesszenek meg a látványok, természetesen WinCe :) A többi infó a felületekről szól, amelyekkel bizonyára működik is a készülék.

Edit: Laslie megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#463) kismokesz


kismokesz
tag

valaki tudna segiteni?

(#464) laslie92 válasza wihar123 (#462) üzenetére


laslie92
senior tag

Sikerült találnom egy videót ahol ugyan az mint az enyém csak már az frisebb. Van link le is töltöttem hozzá a frisseb FW-t hogyan tudnám telepíteni? [link]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#465) wihar123 válasza laslie92 (#464) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ami biztos:
- kell egy olyan kártya, amelyet ismer a készülék
- ha van a csomagban UDP fájl, akkor azt kell először a kártyára másolni, miután rámásoltad, csak ez után szabad a többi fájlt rámásolni
- vagylagosan; Bekapcsolással, RESET és ha gomb kombinációval kell, akkor azzal.
- ha van a csomagban mappa és abban vannak újabb mappák, fájlok, akkor azt valószínűsíthető, hogy manuálisan kell a készülék belsejébe másolni, de ez kiderül a frissítés után, mert vagy működik, vagy nem (a nem esetén kell másolgatni).

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#466) wihar123 válasza wihar123 (#465) üzenetére


wihar123
aktív tag

Edit: nem "UDP" hanem UPD

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#467) laslie92


laslie92
senior tag

Köszi. Na Úgy látszik sikerült :) Fel is ment a dolog volt rajta UPD fáj de én egyszerre felmásoltam mindent. Ez okozhat később gondod?

Már csak egy kérdésem van. Valahogy bele tudnék piszkálni a rendszerbe hogy a 3 alap hátteret le tudjam cserélni? A XIP.Bin fájt kéne valahogyan megnyitnom mert ahogy olvasm az oroszokat is abba lesz.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#468) laslie92


laslie92
senior tag

Ilyen lett frissítés után! [link]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#469) wihar123 válasza laslie92 (#467) üzenetére


wihar123
aktív tag

Amit az UPD-re említettem, általános szabály, ettől eltérni nem tanácsos, mert ha e miatt leáll, bizony nagyon nehéz életet lehelni belé. Ha az egyszerre másolás miatt nem állt le a folyamat, hanem szépen lezajlott, akkor ez egy kivétel és mint tudjuk a kivételek erősítik a szabályokat... :)
Találkoztam olyannal is, hogy nem is engedte felmásolni magát, míg többedmagával próbáltam. Ez igazolja azt is, hogy UPD és UPD között is van különbség lévén, hogy a rendszerösszetevők között is van és ehhez kell igazodnia.

A *.bin fájl szerkesztése ügyében javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot ablbd tagunkkal, őróla köztudott, hogy nagyon otthonosan mozog ebben a folyamatban.

Egy kis kritika:
- a "mozi" értékét növelné, ha az előző állapotot is láttattad volna
- nem említetted a frissítés menetét
- nincs megjelölve az FW elérhetősége

Összességében gratulálok az eredményhez! :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#470) letnik válasza laslie92 (#468) üzenetére


letnik
újonc

Eddig kutakottam neten, de semmit se találok ami segítene. Én is szeretném frissíteni, de az eladó nem reagál az üzenetre. Ennyi infót mutat a rádio:
Firm: 003
Model: A6
System: MJ_V2.8.125.6->1.0->Ver 1.0
MCU Ver: Apr13 14:21
Date: 2015.10.22

A rádióra ez a tipus van írva: 6202B
Gyártó ismeretlen... WinCE6, és nincs tovább. Valaki kérem segítsen, mert kitépem a hajam lassan..

Ő az:

http://208.73.201.125/item/Universal-6-2-Bluetooth-V3-0-Auto-Radio-Double-Din-Car-DVD-Player-GPS-Navigation-In/32771779257.html

(#471) wihar123 válasza letnik (#470) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Én nem görcsölnék, nyomás a szerviz és kifaggatni őket...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#472) laslie92 válasza letnik (#470) üzenetére


laslie92
senior tag

képet tudnál betenni az elejéről és a hátuljárol is?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#473) Imi91 válasza letnik (#470) üzenetére


Imi91
aktív tag

Elsőnek jó lenne, tudni, hogy miért szeretnéd frissíteni? Aztán vlaszeg nem a Win CE-vel van bajod, hanem azzal az egyedi felülettel amit rátesznek a gyártók, persze, ha tudunk segítünk :K

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#474) letnik válasza Imi91 (#473) üzenetére


letnik
újonc

ezen a linket látható a rádió több szögből is, innen vettem pontosan egyezik azzal ami jött.
http://208.73.201.125/item/Universal-6-2-Bluetooth-V3-0-Auto-Radio-Double-Din-Car-DVD-Player-GPS-Navigation-In/32771779257.html

Egyrészt a felület a bajom, mert az oldalon látható képek (amiket működés közben készítettek) már nem egyezik az enyémmel. Másrészt, hogy be lehessen állítani az indítási logot, jelszót kér. Ami a leírásában van, 0000 vagy 8888 nem jó, végigböngésztem a netet, tucatot kipróbáltam egyiket se fogadja el. Plussz 1-es hangerőn már hangos a rádió, 10-nél jobban nem lehet felhangosítani mert már recsegnek a hangszórók, mélyláda. 50-es a skála, olyan mintha fel lenne emelve alapból a jelkimenet. Tehát több okból szeretném lecserélni a rajta lévő szoftvert, vagy frissíteni, mert ha már megvettem 100€-ért, és 60€ vámot kifizettem rá, szeretném ha olyan lenne amilyennek elképzeltem. Apróságok tudom, de engem zavarnak. Ezért fordultam ide hozzátok, mert már tanácstalan vagyok, és biztos vagyok benne itt vannak olyanok, akik tudnak megoldást a problémámra, kizárva a visszaküldést kínába. Effektíve az eladóval fel se tudom venni a kapcsolatot, mert nem reagál az üzeneteimre, szóval ha vissza küldeném lehet onnantól nem is látnám többet :/ Már itt is frissítette valaki a Kínai rádiót, youtubon is láttam több videót, de nem merek akármit rátenni, félek letöltök egy firssítést, rárakom és kihal, vagy nem fog rendesen működni, az eredetit meg nem tudom lementeni-letölteni. Elismerem hülye vagyok az angol nyelvhez, németet tanultam, forumokon biztos találtam volna megoldást, de nekem sajna nem megy az angol. A fordító meg katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

(#475) wihar123 válasza letnik (#474) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!

A kibicnek semmi sem drága alapon megemlítem, hogy itt felettünk laslie92 a felület dolgot megoldotta egy javító csomaggal, hogy az nálad a hangot is megjavítja-e, ez bizony nagy kérdés...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#476) Imi91 válasza letnik (#474) üzenetére


Imi91
aktív tag

Nem szabad ilyen kínai csodákat venni, az ok pedig nagyon egyszerű a minőség és a silány SW. A hangminőség az sose lesz jobb nagy valószínűséggel. Ha hangerőt szeretnél akkor ugyan jó lehet, de ha a hangzás is számít akkor megint kapufa. A hangnak annyit tudsz csinálni, hogy meg keresed az Equalizer(EQ)-t, ha egyáltalán van benne ilyen és itt lentebb veszed a csúszkákat az az 0 alá húzod. Ez annyit fog jelenteni, hogy talán megszűnik a recsegés :)
Az indító Logó szerintem ugyan mindegy, az a 5 másodperc még látod. 0000 vagy 1234 a leggyakoribb.
Az is elképzelhető, hogy csak egy ui(skin) frissítést van hozzá és az összes baja meg maradt, csak a felület más.
Majd megndéze, neked, hogy van-e hozzá újabb SW vagy valami :)
(Ennyi pénzből már használtan kaptál volna egy Pioneer Windows rendszerű multimédiás fejegységet, amit nem kell bemutatni, hogy milyen):U

[ Szerkesztve ]

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#477) letnik válasza Imi91 (#476) üzenetére


letnik
újonc

Hello. Nem vártam sokat valóban a kínai vacaktól, de árban elfogadható, és amire kell tudja. Az eq számomra érzékeny pont, be is van állítva, szépen szól, csak ahogy 0-ról 1es hangerőre rakom, olyan mint egy másik rádiónál az 5-6os hangerő. A recsegést úgy értem, hogy már annyira hangos 10-es skálán a hangerő, hogy attól kezdenek el recsegni a hangszórók. Túl nagy a jel már, na most ha 0-50 es a hangerőszabályzó skálája, valami nem okés hogy 10-es felett lehetetlen hallgatni. Nade ez csak egy dolog. Ott a jelszó probléma. mindent végigpróbáltam, semmi. Error, please inpug again. De ha már csak egy felületi kinézetet tudnánk cserélni, örülnék! Nagyon buta kinézetű. Hasonló rádióra már androidot dobtak, eszméletlen szép dising-el. Remélem tudsz segíteni

(#478) Imi91 válasza letnik (#477) üzenetére


Imi91
aktív tag

Próbáld úgy, hogy a eq-t beállítod, hogy szépen szóljon és van az eq előtt egy "erősítő" szabályzó skála legalábbis szokott lenni. Na csak azt az egyet kellene lentebb venned :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#479) letnik válasza Imi91 (#478) üzenetére


letnik
újonc

itt nincs :/

(#480) kismokesz


kismokesz
tag

Érdeklődnék hogy winve 5.0 core-ról érdemes frissiteni 6-ra? Illetve lehet-e gpsen?

(#481) Carline válasza kismokesz (#480) üzenetére


Carline
őstag

Hát ha az eszközödhöz adtak ki új firmware-t akkor lehetne, de szerintem teljesen fölösleges.
Céleszközként használod. Örülj neki ha működik. Semmit nem vennél észre változást, mert a GPS-eknél egy keretrendszer fut a WinCE fölött. A nyers rendszert alapból nem is tudod elérni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#482) wihar123 válasza kismokesz (#480) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

Carline megírta a frankót!

Figyelve életútját készülékednek, az a gyanúm, hogy végképp tönkre akarod tenni. Az egy antik, de jó vas, tökéletesen tudja mindazt, amire kifejlesztették, szerintem ne bántsd, használd, élvezd ki előnyeit. :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#483) kismokesz


kismokesz
tag

Illetve azgal mit tudok kezdeni hogy nehezen talál jelet?

(#484) wihar123 válasza kismokesz (#483) üzenetére


wihar123
aktív tag

El kell fogadnod, hogy a készüléked ennyit tud, de segíthetsz neki azzal, hogy jó rálátása legyen a holdakra és ne legyen tele a készülék felesleges fájlokkal (erről már beszéltünk korábban).

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#485) yachtszerviz válasza laslie92 (#457) üzenetére


yachtszerviz
újonc

Szia. Én egy ugyanilyen készüléket vettem de pár hónap után a GPS nem működik.Azt írja hogy nem talál szoftvert.
Neked üzemel? próbáltak rá tenni másik szoftvert de nem megy azzal sem. Tudsz esetleg rá valami megoldást? Üdv Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#486) Imi91 válasza letnik (#479) üzenetére


Imi91
aktív tag

Nem találtam a gépedhez semmit :( Esetleg ha tudnád mi a jelenlegi felületednek az elérési újja lehet tudnád magadnak módosítani :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#487) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, visszaolvasva látom hogy valószínű jó helyen vagyok! Vettem egy a videóban szereplő modellt, az aliról! Sajnos youtubon csak ruszki videók vannak, így árnyékra vetődtem a kommentekkel. Ezért is csináltam saját vidit, hátha lesz eszmecsere. A régi 7018 modellel nekem, is az volt a bajom hogy minden hangszínben úgy szólt mintha az összes hangszóróm lukas lett volna... ez a modell viszont lekopogom szépen szól, és működik... viszont néztem egy ukrán vidit ahol swt frissítenek, csak persze pénzt kér az infóért a russia! Az itt már felvetült kezdőképernyő, és háttérkép módosításra van e ötletetek, illetve annyi a hibája (bár ezt már orvosoltam) hogy csak almappába játszik le, szóval ha van egy sd kártyán 10 mappád benne számokkal, akkor mindig csak az adott mappában lévőt játssza le nem tudsz mappák között sufflezni. Szóval most egy mappába van 1120 számom! :)

Köszi a tippeket

Ha valahol leírtátok már előzőleg a problémám visszaolvasok... köszi!ű

https://www.youtube.com/watch?v=Wror9iVVO3A

Eszköz adatok a videón láthatóak.. gyártót nem tudok :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#488) Imi91 válasza zeusz55 (#487) üzenetére


Imi91
aktív tag

Ha Win CE van rajta, akkor úgy tudnád megoldani a háttérkép cseréjét, hogy meg kellene tudnod a jelenlegi háttérképed nevét és az elérési útját. Ha nincs meg akkor egy olyan rész kellene ahol eltudsz indítani egy .exe fájlt ugye ha lenne benne GPS akkor úgy tudnánk indítani egy EXE fájtl ami előhozná a Win CE felületét és onnan már könnyebb lenne.
Esetleg, ha laptopra kötöd a gépet akkor nem látsz valami belső memóriát? :)
(Szép a Focus MK2 belseje :D)

[ Szerkesztve ]

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#489) zeusz55 válasza Imi91 (#488) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, hááát... már annyira beépítettem hogy nem szedem ki, ráadásul a laptopra kötés is magas lenne... gondolom kép és videó oldalról exe fájlt nem tudok elindítani!? GPS nincs benne... akkor zsákutca?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#490) Imi91 válasza zeusz55 (#489) üzenetére


Imi91
aktív tag

Kép és videó oldalról nem hiszem, mert nem jelenít meg csak kép fájlokat és videó fájlokat. Esetleg ha van egy OTHERS(egyéb) nevezetű mappa vagy menü akkor onnan talán. Nem lenne lehetetlen megcsinálni, csak ugye az utat kellene megtalálni, hogy hogyan is tudod elérni azokat a fájlokat amiket módosítani szeretnél. Ehhez kellene az, hogy egy .exe fájlt tudj futtatni. Ha lenne GPS akkor adott lenne, hogy hogyan, de így nem tudom. Esetleg nincs benne egy olyan menüpont, hogy WIN CE? Van egy pár kínai csoda amikbe alapból van olyan lehetőség, hogy át lépj a Windows CE felületre, ha oda bejutnál már előrrébb lennénk jóval :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#491) zeusz55 válasza Imi91 (#490) üzenetére


zeusz55
senior tag

Meglesem... de nem nagyon van ilyen felület... viszont ha esetleg mégis meglenne ezzel hogy piszkálom, el is lehet B***ni ugye? Akár egy natúr háttérkép állítással!? Vagy nem ilyen parás?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#492) Imi91 válasza zeusz55 (#491) üzenetére


Imi91
aktív tag

Kényes a Win CE, de nem tudod elcseszni egy háttérkép állítással :) Sőtt nem is a CE-be állítanád ugye, hanem az ui nak a hátterét módosítanád :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#493) Goodman1


Goodman1
újonc

Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni van egy X13-12056 Navon Gps-em navigációt szerettem volna rajta frissíteni, így letöröltem a tárhelyéről a gyári térképet azóta ha bekapcsol kiírja hogy navon és utána 0%
Lementettem a gyári meghajtótartalmat csak azóta nem kommunikál a géppel így nem tudom visszatenni rá. Erre keresnék valami megoldást. köszönöm.

(#494) wihar123 válasza Goodman1 (#493) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Két lehetőséget gondolok:
- elviszed a szervizbe
- 1 SD segítségével belépsz a belső tárhelyre és megpróbálod helyreállítani

Az második lehetőség kissé "necces", sok mindent tudni kell a készülék rendszeréről a helyreállítás módjáról.

A Navon hátlapján van egy olyan matrica, amelyen két csillag között 12db. szám van, pl.: *4xxxxxxxxxxx*, ha 470xxx, akkor 470-es, ha a csillag karakter előtt egy "P" jel is van, akkor pluszos, 480xxx, 490xxx, stb., 670xxx, stb....

Ennek alapján a Te készüléked milyen típusú lehet?

[kép1]
[kép2]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#495) Goodman1 válasza wihar123 (#494) üzenetére


Goodman1
újonc

Szia Köszönöm a választ ezen ilyen nincs

Ezek vannak rajta : Windows core embedded CE 6.0
00039-531-460-602

X13-12056

van egy kis téglalap alaku matrica egy szürke csikkal a közepében de az szerintem lekopott. mivel írás nincs a csíkban.

----GET WORKING DIRECTORY------------------------------------------
Working directory: \ResidentFlash
Working exe: \ResidentFlash\DeviceInfoDlg.exe
----GET PLATFORM TYPE----------------------------------------------
Platform: AVANTEQ_249
----GET PLATFORM VERSION-------------------------------------------
Platform MajorVersion=6 <0x6>
Platform SubVersion=0 <0x0>
----GET DEVICE TYPE------------------------------------------------
Device type: AVANTEQ_249
----GET USER INFO--------------------------------------------------
ERR: Failed to open '\ControlPanel\Owner' registry key
----GET DEVICE ID (WinCE < 6.xx)-----------------------------------
REAL_DEVICE_ID: x4100560041004E005400450051005F00320034003900000000123456782013030023130418400138
Platform ID: 00123456782013030023130418400138
Preset ID: 4100560041004E005400450051005F003200340039000000
----GET DEVICE ID (WinCE 6.xx)-------------------------------------
Device GUID by CE V6.0: 00123456782013030023130418400138
----GET SDID-------------------------------------------------------
SD ID:

----GET DEVICE CODE------------------------------------------------
iGO Device Code: ??
----GET MAP CODE---------------------------------------------------
iGO Map Code: ??
----GET SECURITY INFO----------------------------------------------
Security OK

ez egy devinfo.txt ez volt rajta a MobileNavigátor mappán kívűl.

(#496) wihar123 válasza Goodman1 (#495) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ezzel csak az a baj, hogy nem árulja el a típusjelzést. ROM lenne hozzá, ha nem 490 Pluszos...
Küldök Privátban infót.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#497) Büszke


Büszke
tag

Sziasztok.

Előre is elnézést kérek, de az alapokról kérdeznék, mivel nem vagyok jártas GPS témában.
2 kérdésem lenne.
Jelenlegi autós GPS-em CNS Globe HD
Most rendeltem egy WayteQ xRIDER-t
(azért váltok mert a Wayteq 700 Nit-es fényerejű és Vízálló) Fele-fele arányban használom autóban és motoron, így fontos a jól látható képernyő és a vízállóság.

Mind a kettő WinCE 6.0
A régire én raktam torrentről még régebben IGO Primot.
Nemrégen frissítettem a mapokat(és a többit) 2016 Q4-re.
Első kérdés:
Azóta időnként a tervezés után mikor megy a betöltéses csík, megakad és nem megy vissza térkép nézetre.
Van ötlet, hogy miért?

Másik kérdés:
WinCE 6.0 -re mit lehet rakni? Csak IGO HERE?
Vagy mást is?
Vagy mit érdemes? (Belföld és a környező országokat járom)

Köszönöm a felvilágosítást.

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#498) wihar123 válasza Büszke (#497) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos ez a téma is warez, nem válaszolhatunk rá, pedig volna mit...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#499) Büszke válasza wihar123 (#498) üzenetére


Büszke
tag

Szia.
Igaz, gondoltam is rá.

Szóval úgy teszem fel a kérdést, hogy az új Wayteq Xrider navira ami Win CE6.0-ás, mit lehet telepíteni, ha elmegyek a hivatalos helyre, ahol ezzel foglalkoznak.

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#500) wihar123 válasza Büszke (#499) üzenetére


wihar123
aktív tag

Hivatalos helyen csak a hivatalos Sygic, nem hivatalosan, szinte bármit...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.