Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum

Hozzászólások

(#501) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Hülye kérdés. Egy WinCE 6-on kéne létrehoznom desktop shortcutot egy SD kártyán levő programra, de akármit csinálok, az eszköz kikapcsolása-bekapcsolása után eltűnik. Mit hagyok ki...?

Köszi minden tippet :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#502) wihar123 válasza hcl (#501) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

Ha manuálisan akarod összehozni:
Nem emlékszem pontosan, de van erre egy szabály, hogy az lnk-ban szereplő futtatandó fájl melyik sorszámot kaphatja, pl,.: ha a kártyajátékot szeretném, akkor itt a 22-es a szabad "(22#\Windows\solitaire.exe)" a 22 az számérték, amely a "létra" karakter utáni első karaktertől a legutolsó azaz az jelen esetben az exe utolsó "e" karakteréig tart.
A Windows azonnal törli, ha foglalt a szám és hibás a karakterek összege.

Parancsikon formájában a Windows segítségével, ez a leírás korrekt és mivel a Windows hozza létre, nem is fogja törölni:
https://www.techwalla.com/articles/how-to-create-a-shortcut-in-windows-ce

Van még egy script megoldás is, amely a kártyáról futtatva tölt be és csak addig marad, míg a kártya benne van, pl.:
# create shortcut on desktop for showhidetaskbar (RECOMMENDED)
CreateShortcut ("\Windows\Desktop\iGO8.lnk", "\Storage Card\iGO8\iGO8.exe")

Itt az mscr fájlnak az exe-je annak kell lennie, amelyre tud reagálni a készülék, pl.: auto, autoce, updateme, stb...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#503) hcl válasza wihar123 (#502) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi, nézem! :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#504) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Van egy Win CE 7,0-át futtató vonalkódolvasó a cégnél. A registry-ben beállítjuk a szükséges dolgokat, azonban ha lemerül a készülék, akkor általában elfelejti a beállításokat.

Van arra mód, hogy a registry-ben történt változások végérvényesen mentődjenek? Vagy valami alternatív módszer, hogy ne kelljen mindig "felprogramozni" a készüléket?

(#505) wihar123 válasza HeavyToys (#504) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!

Érdekes helyzet, még nem hallottam hasonlóról sem, ha a reg. adatbázisban módosítok valamit és az elmentem, onnan a jóságos istenke sem törli ki.

Szerintem inkább az lehet, hogy egy különálló fájlba menti időlegesen, és azért csak időlegesen, mert nem tudja a fájlt elmenteni, kvázi nincs hova elmentenie. Ez jelentheti azt, hogy tele van tároló, hibás a mentési útvonal és ha mindez kártyán van, lehet, hogy írásvédett a kártya. Úgyhogy van gondod...

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#506) hcl válasza HeavyToys (#504) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Backup battery van a gépben? Control Panel/Power mutatja. Mondjuk nem tudom, van-e köze hozzá...

Mutogatni való hater díszpinty

(#507) hcl válasza wihar123 (#502) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Végre volt időm (nem) , megnéztem... A .lnk -s módszerrel nem marad meg, és nem is viselkedik shortcutként :D A kártyás kiesik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#508) wihar123 válasza hcl (#507) üzenetére


wihar123
aktív tag

Bizonyára a három fontos feltételt nem teljesítetted számára:
- mortscript csomag (több fájl együttese)
- ikon amit betölt
- a készülék típusa szerinti indító exe fájl pontos neve

Nem ismerek olyan WinCe készüléket, amely a három feltétel ellenére nem tenné ki az indító ikont.

Ha viszont a WinCe készíti el annál tutibb nem is kell!

"magad uram ha szolgád nincs" jegyében szólva, hajrá, előre a célért... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#509) hcl válasza wihar123 (#508) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hm, az ikont egyik leírás sem említi. Amúgy ha csak ennyit írok egy .lnk file-ba, ami a leírások szerint kell, akkor létrejön a működő ikon, de nem marad meg.
Ha Create Shortcut, akkor is működik, és jó a file tartalma...

Mutogatni való hater díszpinty

(#510) wihar123 válasza hcl (#509) üzenetére


wihar123
aktív tag

Az elsőre, mert "törvényszerű" (az exe fájl tartalmazza). :) Én szeretem, ha a saját ikonomat, a megszokottat teszi ki... :)
A második mondatodra: ezért kell a WinCe-vel elkészíttetni, akkor tutira megmarad.
A harmadikra: ha kérdezed, akkor Igen, ha kijelented, akkor is Igen! :)

Alkalmazd a legtutibbat: https://itcafe.hu/tema/azonnali_navigacios_pna_gps_pnd_kerdesek_oraja/hsz_2425-2425.html

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#511) hcl válasza wihar123 (#510) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meglátom, amint tudok :) Most cseréltem a cuccban akkut, még tölt (ja, nem kellett volna rövidzárni az akkut csere közben :D )

Mutogatni való hater díszpinty

(#512) HeavyToys válasza wihar123 (#505) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Windows Compact 7 esetén hogy tudom a reg fájlt módosítani úgy, hogy el is mentődjön? Illetve milyen programmal?

Mert amivel én tudom szerkeszteni, az nem menti el véglegesen. Tudtommal teljes lemerülést követően ezek a reg fájlok felülíródnak és emiatt veszik el az adat.

(#513) wihar123 válasza HeavyToys (#512) üzenetére


wihar123
aktív tag

Semmiképp nem javaslom ezt a fajta "házimunkát", ahhoz ez meglehetősen drága, hogy levélnehezék legyen a "vezér" asztalán.
Vidd el szervizbe, rendbe teszik, és még le is írhatja a főnököd a cég adójából...

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#514) HeavyToys válasza wihar123 (#513) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Köszönöm az óvó szavakat, de van rá megoldás egyébként?

Felprogramoztatni azért sem lehet, mert időközönként változnak az adatok amik alapján dolgozik, szóval mindenképpen magunknak kell.

[ Szerkesztve ]

(#515) wihar123 válasza HeavyToys (#514) üzenetére


wihar123
aktív tag

Mi a baj a szervizzel, még okosságot is tudnak mondania a működtetés, beállítás, mentés terén, én nem lennék szégyenlős...

A regisztrációs adatbázisra van. Azt fontos tudnod, hogy a vonalkódolvasó egy alkalmazás, amelyet a te esetedben WinCe 7.0 alá fejlesztettek. Ebből következik, hogy a WinCe Reg. adatbázisa csak részben vezérli, hiszen azért felel, hogy alatta tökéletesen futhasson az alkalmazás, ezért biztosra veszem, hogy neked tutira nem az kell mókolnod, mert ha abba belepiszkálsz behal a WinCe...

Lelked rajta...:
Többféle Reg.adatbázis manipulátor létezik, az a lényeg, hogy a PC-vel és a készülék rendszerével kompatibilis legyen. A hálón megtalálható, a legtöbbje ingyenesen letölthető.

Aztán meg ne halljam, hogy "na ugye, én megmondtam"... :)

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#516) hcl válasza wihar123 (#510) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

LOL
Kiderítettem, hogy regedit kell. Életre rugdostam a virtuális windózom, rádugtam a CE-s eszközt, erre a virtuális Win10 keményre fagyott :D
Most megnézem héttel.
Elvileg a registryt kell hackelni, hogy tudjak persistent storage-re műveleteket végezni (fura hogy a MyShell könyvtárban megmarad amit csinálok, de az asztalon nem).

Mutogatni való hater díszpinty

(#517) wihar123 válasza hcl (#516) üzenetére


wihar123
aktív tag

Wow, mit ki nem talál az ember gyereke, amikor levélnehezéket készül készíteni egy működő "vas"ból... :)

A Reg. adatbázis lementése nélkül neki ne kezdj, mert sírás lesz a vége. :W

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#518) hcl válasza wihar123 (#517) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#519) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a PNA-kn (PL. Navon N670) lévő WinCE, az "univerzális", vagy mindegyik készüléken különböző ROM/firmware van?
Előre is köszönöm a választ!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#520) wihar123 válasza Játékos (#519) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
A WinCe rendszer ugyanaz, de a firmware típusonként eltérő.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#521) Játékos válasza wihar123 (#520) üzenetére


Játékos
addikt

Köszönöm a választ!

A nálam lévő gépezet N670 plus.
Találtam egy N670_PLUS_BOOT.7z nevű csomagolt állományt, melynek a tartalma a következő:

Ez akár jó is lehetne nekem? Ha igen a válasz, akkor miként tudom a gépre varázsolni?
Előre is hálásan köszönöm! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#522) wihar123 válasza Játékos (#521) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Ez már annyira warez, hogy A köszönésen túl meg sem nyikkanhatunk... :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#523) LámaZ


LámaZ
addikt

Áthozom ide a kérdésem, mert az Azonnali navis kérdésekben rám se hederítettek.

Olyant kérdeznék, hogy a Windows CE navigációs készülék belső tárolójának formázásakor milyen paramétereket ajánlott kiválasztani?
Addig világos, hogy FAT32, de mekkora legyen a szektorméret?
Én eddig 32 kB-ot választottam ki azért, hogy gyorsabb legyen a tároló.

Szóval, a lényeg az, hogy minél gyorsabban menjen a fájlok másolgatása, meg egyáltalán, az olvasása.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#524) wihar123 válasza LámaZ (#523) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Szerintem az előzőnél is és itt is magadra maradsz, mert normális szoftver nélkül még akkor sem tudsz mit kezdeni vele, ha "belebeszélünk", ugyanis az a te vasad.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#525) LámaZ válasza wihar123 (#524) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem értetted meg a kérdésem.

Legyen minden jó!

(#526) wihar123 válasza LámaZ (#525) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szerintem értettem, mert a kérdés egyértelmű, ennek ellenére maradok a véleményemnél. A WinCe a Windows "kisöccse", ahhoz, hogy korrekt legyen a fattábla és annyi, azaz akkora legyen a szektorméret, amely szükséges a biztonságos, gyors működéshez, szoftvert kell használni (pl. Partition Manager), hogy elvégezze a feladatot.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#527) LámaZ válasza wihar123 (#526) üzenetére


LámaZ
addikt

Nyilván nem a két kezemmel akartam én sem formázni az SD-kártyát, hanem szoftverrel.

Legyen minden jó!

(#528) kismokesz


kismokesz
tag

érdeklődnék hogy waze lehet-e futtatni wince 5.0-n?

(#529) LámaZ válasza kismokesz (#528) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem lehet.
Csak Androidon és iOS-en működik.
(Hacsak a hekkerek nem csináltak olyan portolt klónt, de kétlem, hogy bárki ilyen projektbe belefogott volna.)

Legyen minden jó!

(#530) Imi91 válasza kismokesz (#528) üzenetére


Imi91
aktív tag

A Win Ce egyre kevesebb új terméken fordul elő így az alkalmazások fejlesztése is háttérbe szorult ami eddig sem volt kimagasló :) Szinte biztos, hogy nincs Waze Win Ce rendszerhez és nem is lesz :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#531) LámaZ válasza Imi91 (#530) üzenetére


LámaZ
addikt

Elavult.
Minek is venni már Windows CE-es terméket, amikor vesz az ember androidost, amely simán a netre tud csatlakozni, és jönnek a valós idejű infók?
Legfeljebb megtartjuk a régi Win CE-s készülékeket tartaléknak.

Legyen minden jó!

(#532) Imi91 válasza LámaZ (#531) üzenetére


Imi91
aktív tag

Igen, így van vele szinte mindenki. Viszont a Win CE stabilnak mondható, mert nem tudod tele pakolni programokkal amik esetleg instabilitást okoznak éppen ezért navinak még mindíg jobb a Win Ce szerintem :) Úgy sem kell más, csak a navi szoftver max egy TMC mellé és már a valós idejű forgalmi adatokat is kapod.

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#533) LámaZ válasza Imi91 (#532) üzenetére


LámaZ
addikt

A TMC soha nem képes elérni a waze-felhasználók szemfülességét.

Egyben viszont igazad van:
Az okostelefonok általában nem jól tűrik azt, hogy az ember kirakja őket a szélvédőre, esetleg a műszerfalra a napsütésre.

Nekem már ment tönkre 80 ezer forintos Lenovo okostelefonom emiatt 2016-ban, ezért tavaly átmeneti megoldásként vásároltam egy 100 dolláros (amúgy jó) Vernee Thort, hogy legyen időm kitalálni melyik lesz az az okostelóm, amely:
a.) még elérhető árú,
b.) IP68-as, tehát jól bírja a nagy hőmérsékleteket,

és a végső, integrált megoldásom lehet a
1.) telefonálási,
2.) mobilinternetezési és
3.) navigálási igényeimre.

A döntés a héten született meg, tehát most már várom a postást. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#534) LámaZ válasza LámaZ (#533) üzenetére


LámaZ
addikt

Ja, a kiválasztott a Nomu 30-as lett.

Legyen minden jó!

(#535) Imi91 válasza LámaZ (#533) üzenetére


Imi91
aktív tag

A Waze nem rossz alkalmazás és az újabb androidot futtató navikon is használható pl Wayteq X995. Mondjuk sim kártyát szerintem nem kezel így a netet telefonról kell vagy egyéb forrásról osztani neki, de legalább bírni fogja a napsütést és a GPS vevője is valószínűleg jobb :)
A telefon IP védelme a víz és Por állóság egy bizonyos határig amit a számok jelölnek(jó dolog). Az, hogy mennyire bírja a meleget majd meglátod, pl egy telefon sem örülne neki, hogy menne a mobilnet + a wazze és a szélvédőben az 50 fokos napsütés éri jó esetben lekapcsol vagy újraindul rossz esetben tönkremegy, hacsak nem rátudod írányítani a a hűtést.
Egyébként nem rosszul mutat a teló amit vettél, remélem több szerencséd lesz hozzá mint a Lenovo-hoz :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#536) LámaZ válasza Imi91 (#535) üzenetére


LámaZ
addikt

Az IP68 nem csak por- és vízállóságot jelent.
Láttam egy tesztet a Youtube-on egy másik, a felhasználók által Nomu 30-asnál rosszabbnak ítélt strapatabletről, Blackview akármennyi, amelyet forrásban lévő vízbe tesznek bekapcsolt állapotban, majd kiveszik egy fogóval, letörlik, és vidáman megy tovább.

Egyébként ha a klímát járatja az ember, akkor nincs baj.

Vagy: vannak USB-s kis ventilátorok, ráadásul ezeknek hajlítható tartórúdjuk van, oda irányítod vele a szelet, ahová akarod. Sajnos, egy ilyent én már szétbarmoltam, mert a csillogó fém zavart, emiatt próbáltam lefesteni, és közben eltörtem. De lehet venni másikat, kb. 1000 ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#537) Imi91 válasza LámaZ (#536) üzenetére


Imi91
aktív tag

Igen az a kis USB-s venti is jó lehet erre a célra. Az IP védelmet én így tudtam, de akkor lehet, hogy a külső behatások elleni védelmet jelenti, nem csak a víz és por állóságot.
A klíma az sokat jelent ezeknek a gépeknek, csak ugye van aki nem bírja vagy nincs az autójába, nekik az USB-s venti vagy az autó ventije szélvődőre állítva jó megoldás lehhet :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#538) vikihun7007


vikihun7007
újonc

Sziasztok, nemtudom mennyire élő még ez a fórum, de ha valaki még olvassa és tudna segíteni azt megköszönöm. A gomdom az, hogy van egy gpses kínai autórádió amire tmc vevőt dugtam usb-n. A baj, hogy a com0 portra telepíti azt pedig az igo nem kezeli csak a com1-9 ig. Megoldható valahogy az , hogy a registry adatok átírásával más portra legyenek a com0 portra bejövő adatok továbbítva?

(#540) Imi91 válasza vikihun7007 (#538) üzenetére


Imi91
aktív tag

A registry-t szerintem kár volna babrálnod. Másik USB port nincs a rádión? A Win ce felületét előhozva a vezérlőpultban lehet tudsz port beállításokat módosítani :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#541) Marcelldzso


Marcelldzso
tag

Sziasztok!

Most készülünk venni kézi olvasókat, WinCE-vel. Nekem egy darab telnet kliensre lenne majd szükségem. Hogy tudom feltelepíteni rá?

Köszönöm a segítséget!

(#542) vikihun7007 válasza Imi91 (#540) üzenetére


vikihun7007
újonc

Szia. Van másik usb port, de ha abba dugom akkor is a com0 ra telepíti. Sajnos a wince felületet nem tudom elérni, próbáltam többfélét az sd gyökerébe azt a y kezdetű fájlt is de azzal sem jön elő. Kínai rádió minden indításnál újratölti magát ezért kellene a registry átírással valahogy megoldani a másik portot. Ha a tmc tesztelő progival próbálom a com0 rendesen hangolja és talál adatot is. A többi portot ami elvileg szabad azokat meg nem tudja megnyitni. Erre valami megoldás?

(#543) ky0


ky0
csendes tag

Sziasztok!
Lenne nekem egy HP OMEN 15 ce010nh típusszámú notim. Ez ugye gyári win 10-el érkezett viszont amilyen szerkesztő programmal dolgozok (Allplan 2014) az csak win7 és 8-ra lett optimalizálva. Így fatális problémák jelentkeznek minden egyes használat során. Mivel már jó pár notit újraraktam ezért gondoltam ezzle sem lesz probléma, de lett nem is kicsi. Kezdtem a szokásos procedúrával, kiírtam rufussal egy pendrivera. Utána beléptem a biosba, usb boot: on, legacy: on , secure boot: off. Minden egyes próbálkozásom (win8/win8) egészen az első windows logó felbukkanásáig tartott. A telepítő programig egyszer sem jutottam el. Olyan már volt szintén laptopnál, hogy nem engedte egyik HDD-re sem felrakni de azt is könnyen lehetett orvosolni. Most viszont még odáig sem jutok el. Rengeteg mindent kipróbáltam. Valahol olvastam, hogy a win 7 nem telepíthető usb 3.0-án keresztül. Akkor azt egy kolléga lépéseit követve bele "injektáltam" de úgy sem. Viszont a win 8 meg telepíthető minden usb proton keresztül de ott is ugyan az. Valaki azt írja, hogy Kaby-Lake már nem támogat mást csak win 10-et. Valaki szerint ez megkerülhető. Volt már itt valakinek hasonló gondja és tudta esetleg orvosolni. Válaszokat előre is köszönöm.
üdv. Gergő

(#545) Imi91 válasza vikihun7007 (#542) üzenetére


Imi91
aktív tag

Kicsit késve, de még lehet aktuális. Na a Win ce felületét egy SHELL nevű fájlal tudod elérni amit itt a topicban is megtalálsz, de hogy ne keresgess itt egy link ahol megtalálod a leírással együtt. Röviden felrakod az SD-re(vagy az belső memóriára) és beállítod a navigáció inditási helyének így mikor rányomsz a GPS gombra már elő is jön a CE :)
A TMC-vevőre a megoldásod valami hasonló lehet, hogy átírni a registry-be a portot, hogy honnan keresse a vevőt, de lehet az is megoldás, ha letiltod a többi portot az eszközkezelőben vagy nézz szét a vezérlőpultban is :U

[ Szerkesztve ]

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#546) Imi91 válasza ky0 (#543) üzenetére


Imi91
aktív tag

Kicsit lehet neked is késői a válasz. A Windows 8.1 lenne a te rendszered ami még esetleg rávehető, hogy működjön. A Secure boot kell neked a legancy pedig nem. Az is lehet, hogy fizikai korlátja van a procid miatt a telepítésnek, mert volt ilyenről is szó mikor kijött a Kaby Lake, Egyébként ez nem a te problémáddal foglalkozó topic"Windows CE fórum" :B Ami neked kellene jelenesetben az a Windows 8/8.1 topic-ja ;)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#547) LámaZ válasza Imi91 (#545) üzenetére


LámaZ
addikt

Az iGo config.sys-ben nem lehet megadni, hogy a TMC-t melyik porton keresse?
(mert ha jól értettem, neki igo-ja van)

Legyen minden jó!

(#548) Imi91 válasza LámaZ (#547) üzenetére


Imi91
aktív tag

Igazad van! Megfeledkeztem a config.sys -ről :B Itt tudja valóban beállítani a portot ugyan úgy mint a GPS vevőnek is :R

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#549) LámaZ válasza Imi91 (#548) üzenetére


LámaZ
addikt

Én meg elírtam. :-)

Ez a neve:
sys.txt

[tmc]
source="royaltek" ; például
port="COM,4" ; készülékfüggő..
baud=38400 ; készülékfüggő..
init_on_startup=1
reinit_on_hardware_lost=1

Legyen minden jó!

(#550) Imi91 válasza LámaZ (#549) üzenetére


Imi91
aktív tag

Igen ez a neve, nem figyeltem én se tegnap :B
Ez viszont jó, hogy beírtad ide, mert így ha valaki TMC-t akar tenni a GPS-re innen betudja másolni a sys.txt -be ezt a pár sort és a készülékhez megfelelően módosítja a "port" és a "baud" értékeit, de a portot elég, mert a baud az átviteli sebességet szabja meg.

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.