Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Weblap készítéshez help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok!

Pontosabban a domain regisztációjánál van a gondom: hogy kell azt csinálni, hogy a weblapomat megtalálják a keresők?Igaz, ez egy ingyenes:azokat nem nézik a keresők(pl altavizsla,google)???
Beírtam regisztációnál különbözö hívoszavakat, vagy mi, tehát ahová kell(gondolom), de a keresök nem találják. Azért mondom ezt, mert beírtam a nevemet meg a vezetéknevemet is, és keresövel csak 7 oldal jön be, mindegyiket néztem, de az én oldalam nincs közöttük. Amúgy ez egy clan honlapja...
Hogy működik ez a dolog?
A startlapnál tudom, hogy lehet linkeket ajánlani: mi alapján döntik el, hogy bekerül?
Köszi

Mindig az X jelöli a pontot...

(#2) renegade válasza DrSoul (#1) üzenetére


renegade
aktív tag

Én ugyan qrvára nem értek hozzá, de talán várni kell 1-2 napot, hogy beépüljön a leadott infód a keresők adatbázisába. Szal lehet, hogy nem gáz ha nem megy rögtön.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#3) GaBBoR válasza DrSoul (#1) üzenetére


GaBBoR
tag

Ezt nézd meg. Itt lehet elvileg keresőkbe regisztrálni.
Nem tudom, hogy működik-e, még nem próbáltam ki.

http://www.extra.hu/attila26/add/addurl.htm

uff

(#4) DrSoul


DrSoul
őstag

Nem megy, most külföldön vagyok, és itt nem megy az extra... (nem tudom miért...)
Tehát még mindig ugyan az a problémám. Ingyenes weboldalakkal nem lehet megcsinálni? Hogy találja meg a kereső a lapomat????

Mindig az X jelöli a pontot...

(#5) Raffles válasza renegade (#2) üzenetére


Raffles
csendes tag

Amikor egy serverre felteszed a lapod az automatikussan regisztrál álltalában a searchenigneknél. De ha nem akkor
http://www.addme.com/ tudod megtenni!

Konrad

(#6) Nimrod válasza DrSoul (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Metacimkéket tettél bele?

(#7) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Érdemes az oldal kódjában (a <head>ben) ezeket a meta tageket elhelyezni, megfelelő helyre természetesen a megfelelő adatokat beírva:


<META NAME=''Author'' CONTENT=''tulajdonos''>
<META NAME=''Description'' CONTENT=''oldal leírása''>
<META NAME=''KeyWords'' CONTENT=''kulcsszavak (pontosvesszővel elválasztva)''>
<META HTTP-EQUIV=''Reply-To'' CONTENT=''e-mail címed''>
<META NAME=''Generator'' CONTENT=''Mivel készült az oldal (PutraWriter) :)''>

(#8) JulWCZar válasza Nimrod (#6) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Gyorsabb voltál :)

(#9) Nimrod válasza JulWCZar (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Egyre gondoltunk :)

(#10) The_Tom


The_Tom
senior tag

Hi!

Nekem is problemam van weblap keszitessel, azaz a feltoltesevel. Megcsinaltam egy kis oldalt, 16 kep thumbnail-lel, ennyi az egesz. Itthon helyi gepen kiprobalom, megy rendesen felrakom vhova es onnan mar nem megy, mert kiirja hogy, a keresett oldal nincs meg meg ilyenek szoval 404. Mi a fene baja van hogy feltoltes utan nem megy?? Probaltam mar Tobb helyet is eplanet, geocities es mind ezt csinalta. Aki tud kerem segitsen mert mar agybajt kapok, mit kefelek el??

Előre is kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#11) JulWCZar válasza The_Tom (#10) üzenetére


JulWCZar
senior tag

1. Fájlnevek ékezetessége
2. Fájlnevek/kiterjesztés kis/nagybetűsége
3: ugye nem úgy linkelted hogy file://localhost/C:/.... ?

(#12) RAM


RAM
őstag

Nézzétek Kristófot! :DDD

Csak tisztán

(#13) The_Tom válasza JulWCZar (#11) üzenetére


The_Tom
senior tag

filenevekben nincsen sem ekezet sem space (ki-nagy betut mingya nezem). eleresi utvonalak (mostmar) nincsnek, egy konyvtarba raktam mindent. az a baj, ha sima index.htm-et csinalok az megy, de ha mar egy komolyabbat rakok fel amiben frame-k is vannak akkor az nem megy. lehet hogy az a baj hogy a szolgaltato is frame-be rakna a hirdeteset es az kavar bele??

Kösz.

Üdv.


Szerintem.

(#14) The_Tom válasza JulWCZar (#11) üzenetére


The_Tom
senior tag

megvan. ki vs nagybetu volt a gond. mert amikor feltoltottem o automatikusan atrakta nagybetusre, amit meg kezzel csinaltam az maradt kicsi.

Kösz szépen.

Üdv.

Szerintem.

(#15) JulWCZar válasza The_Tom (#14) üzenetére


JulWCZar
senior tag

nm

(#16) DrSoul válasza JulWCZar (#7) üzenetére


DrSoul
őstag

Keyword META volt a lapon, most raktam más is, ill. feliratkoztam egy ilyen addme szerüségre (ahol a weblapot csináltam, mellesleg lycos), de a keresőn még semmi, mégha leteszteli is a keresését a szollgáltatóm, akkor sem találja...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#17) XtoRR


XtoRR
tag

Készítettem egy oldalt a netre a FrontPagel, de sehogy se tudom azt egy ingyenes tárhelyre feltenni. Szóval ez lehet, hogy nagyon alapvető dolog, de én mégse tudom, Ezért kéne segítség, vagy csak egy kis útmutató... :F:F

(#18) XtoRR


XtoRR
tag

és még valami. Még mielött valaki azt mondaná, hogy nem szép dolog ilyen régi topicok felhozni, kereső ezt adta ki, s elég késön vellem észre, hogy ilyen ''régi''
De ez igy jobb, mintha egy újat nyitnék, NEM??

Regiztráltam, meg minden, de aztán, mikor belépek, abból egy árva kukkot se értek. kétszolgáltatónál is próbalkoztam, de ugyanaz, ezért kéne a segítseg.....:O

[Szerkesztve]

(#19) ~DD~ válasza XtoRR (#17) üzenetére


~DD~
tag

Szervusz. Ezeket az információkat általában a szolgáltató honlapján közlik. Én Total Commanderrel szoktam felrakni az adatokat. Vegyük példának az atw-t. ftp.atw.hu a szerver, a regisztráció adatait (felhasználónév+jelszó) is írd be, és a passzív mód legyen bekapcsolva. Ezek után létrejön a kapcsolat. (Ha a kapcsolatot menteni karod és nem akarod többször beírni az adatokat, akkor nyomj eggy CTRL+F -et és ott tudod menteni.) Fontos, hogy a kezdőoldalad index.html vagy pedig index.php legyen, különben nem fogja behozni!

All of this has happened before, and will happen again.

(#20) viszota válasza DrSoul (#16) üzenetére


viszota
csendes tag

Szia DrSoul!
Remélem segítek...
A webszerkesztődben keresd a Dokument properties-t és a General címszó alatt van egy Title nevü mező.
Én abba szoktam beleírni a lap címét vagy az infót az oldalról, és úgy találja meg majd a kereső. Persze ments és töltsd fel.

szia


Hoppá...:DDD, most nézem, hogy egy ősrégi hozzászólásra válaszoltam :O :F
...banyek...
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#21) ~DD~ válasza viszota (#20) üzenetére


~DD~
tag

lol..:D

All of this has happened before, and will happen again.

(#22) Fecogame


Fecogame
veterán

Weblap készítés

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Weblap készítéshez help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.