Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Webáruházak

Hozzászólások

(#1) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

helló

Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Mivel sajnos kaposvári vagyok (:O) ,de az igényeim nagyok (nem celeronos 64 bites VGA-s noname ramos lassú drága) gépet akarok venni ,hanem hónapok utánjárásával kiválaszott, minőségi alkatrészeket szeretnék vásárolni. Mivel itt ez megvalósíthatatlan, figyelő tekintetemet a webáruházak felé fordítottam. E-connect tűnt bíztatónak, árakat, futárdíjat stb. nézve. Tegnap este sikerült végleg dűlőre jutnom mire akarok elkölteni a pénzem, és leadtam a rendelést,de kb. 15 perce kaptam a válaszmélt,hogy ezen a héten nem beszerezhető EGYIK cucc sem amit akartam, és törölték a rendelésem...mivel már november közepe óta várok arra,hogy új gépet vegyek,kezd elfogyni a türelmem. Pedig nem akartam különleges cuccokat, egy AMD64 3000+ (939), egy Chaintech VNF4 Ultra Zenith VE mobo, Inno3D 6600GT PCI-E, és egy Hiper-Power HPU4S425 tápot.:( Vagy ilyen sokat akarok?

Szóval most,hogy kipanaszkodtam magam, szeretném ha megosztanátok velem a tapasztalaitokat a webáruházakról.Hol érdemes vásárolni,és ahol BELÁTHATÓ időn belül megkapom amit akarok, valamint amit feltüntetnek az árlistán,azt be is tudják szerezni.
Bár,ahogy elnéztem, a többi sem jobb..:(



[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2) L3zl13 válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Chaintech-et meg Hyperpower tápot nem olyan sok nagyker forgalmaz szerintem, szóval ha náluk épp nincs készleten, akkor az E-Connect nyilván nem tudja garantálni a szállítást.
Az Athlon 64 pedig úgy általánosságban hiánycikk szerintem.

Az inno3D kártyával nem tudom mi a helyzet.

Legalább közölték, hogy a megrendelés törölve, és nem hitegetnek.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) MUŁĐER válasza L3zl13 (#2) üzenetére


MUŁĐER
addikt

félreértés ne essék,én nem akarom szidni az e-connectet, nem ez volt a célom. Csak érdekelne milyen webáruházak vannak még,ahol nagy kínálat van, és jó árak.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) L3zl13 válasza MUŁĐER (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nézz szét Gugánál... Ő megbízható, de hogy van-e nála ami kell neked...

Aki hülye, haljon meg!

(#5) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Feketelista:

www.edigital.hu

www.fotomarket.hu


Ne rendeljetek tőlük! Szarkeverő banda mindkettő! :((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6) stangli válasza D4rkm4n (#5) üzenetére


stangli
senior tag

ott a pont ;]
én is megjártam egy termékkel :((

(#7) pigatt


pigatt
őstag

Valaki rendelt már a S.A.V.-től? Vélemény?

i9 / 4080 / 32"

(#8) Interceptor


Interceptor
addikt

Milyen külföldi pc webshopokat ismertek akiktől érdemes vásárolni?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#9) lúzer válasza D4rkm4n (#5) üzenetére


lúzer
veterán

edigital - 7 hónap távlatából valami infó?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10) bence78 válasza Interceptor (#8) üzenetére


bence78
csendes tag

ez a kérdés engem is érdekel!

www.itmedia.sk és ehhez hasonlóak érdekelnének :) csak, hogy legyen miből válogatni :)

UP a témának

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#11) Sanyix


Sanyix
őstag

Ha egy webáruházból rendelek, előre átutalással, mi biztosítja hogy nem egyszerűen csak lenyelik a pénzem?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#12) localhost válasza Sanyix (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

1. a bizalom.
2. az átutalásod bizonylata.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) Sanyix válasza localhost (#12) üzenetére


Sanyix
őstag

És ha azt mondják márpedig elküldték?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#14) Grass válasza Sanyix (#13) üzenetére


Grass
aktív tag

Akkor kell hogy legyen egy bizonylat a csomag feladásáról. Ez esetben a futár szolgálatot/postát kell baszogatni mindkét oldalról.

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#15) localhost válasza Sanyix (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jaj, ennyire naív már ne legyél! HA ők azt mondják elüldték, és te nem kapod meg, bizonyítson! = egyszerű nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

tud valaki egy értelmes webáruházat ahol háztartási eszközöket lehet rendelni?

mi ezt próbáltuk, de rossz tapasztalatunk volt.
http://hasznosholmik.addel.hu/

(#17) 5xl


5xl
tag

Üdv!

Pc alkatrész, vidékre is ingyenes küldéssel tud valaki?
Illetve kb. 50-60.000 ft-os értékhatár belefér, és jó árak legyenek.

Köszönöm.

maffiozo nick: morr

(#18) zsid válasza 5xl (#17) üzenetére


zsid
senior tag

Ha kiskerre gondolsz, akkor egy 50-60 000trs tételnél az a 2000forintos futár már nem akkora érvágás, főleg hogy pesten annyival minimum olcsóbb mint vidéken. Nagykerekben nemtom hogy megy, a számtechboltosok memoárjaiban biztos meg tudják azt is mondani.

<tRucKdriFteR>

(#19) 5xl válasza zsid (#18) üzenetére


5xl
tag

Köszi, egyet találtam eddig - pcx.hu

maffiozo nick: morr

(#20) zsid válasza 5xl (#19) üzenetére


zsid
senior tag

Én az iponból szoktam rendelni, 1600ért hozza a futár ( biztos van ami olcsóbb, de így minden garim egy helyre szól ).

<tRucKdriFteR>

(#21) petrelli86 válasza zsid (#20) üzenetére


petrelli86
aktív tag

BestMarkt.hu-ról rendelt már vki? megbízható?
most rendeltem egy vga-t onnan de még sose hallottam róluk..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#22) spawn82


spawn82
tag

Üdv mindenkinek!
Szomorúan látom, hogy ez a téma halott. A mindennapi felgyorsult életünkben egyre inkább vagyunk rászorulva az internetes áruházakra. Praktikus lenne, ha mindenki megosztaná tapasztalatait ez ügyben, mert egyikünk sem szeret rosszul járni.
Akkor egy aktuális tapasztalat. Nagyon remélem, hogy nem gond, ha megnevezem a boltot is, hiszen a hozzászólás anélkül semmit sem ér. Az eset sajnos már 2 alkalommal történt meg. A második most a napokban. Röviden a lényeg annyi, hogy a PCLAND-nál vásárolt termékekre nincs garancia. Már ami a műanyag dolgokat illeti. Egy pendrive-ról van szó. Visszavittem, hogy lecsúszkál a borítása. Mit tesz isten eltört az eladó kezében. Azért visszaküldik hátha. Másnap jött a telefon, hogy bocsi, de miután törötten vittem be garit vesztett. Egy másik alkalommal kb 7-8 hónapja történt, hogy egy kártyaolvasót vittem vissza, hogy cuki meg minden, de nem olvassa az SD kártyát. Mondták, hogy megnézik, és majd telefonálnak. 4 nap alatt sikerült kitalálni, hogy szerintük tökéletes. Hazahoztam. Mondom kipróbálom megint, hátha én vagyok a béna. A kezemben szétesett. Visszavihettem volna, de egy 1500 Ft-os tétellel nem szórakozok gondoltam. Most már tudom, hogy kellett volna. Bár arra is ugyan azt a választ kaptam volna, amit most kaptam. Széttörted? Akkor gari vesztés van. Nos így jártam én. Senkinek nem ajánlom ezt a boltot. Aki a történetet nem hiszi járjon utána. Papírom van róla, hogy igaz a sztori.

Üdv mindenkinek, és figyeljünk oda, hogy hol vásárolunk.

Ui.: Az iPont mindenkinek tudom ajánlani. Átszoktam hozzájuk, és nincs velük semmi gond. Korrekt nyitvatartás, és árak.

(#23) ildi_


ildi_
csendes tag

www.marketworld.hu-t ismeri valaki? Tapasztalatok?

(#24) spawn82 válasza ildi_ (#23) üzenetére


spawn82
tag

Még nem találkoztam vele, de ha azóta van valami tapasztalat szívesen veszem.

(#25) ildi_ válasza spawn82 (#24) üzenetére


ildi_
csendes tag

Én rendeltem, érdekes volt. Vasárnap rendeltem és hétfőn rájuk csörögtem, hogy megkapták-e, ill. mikorra várhatom. Azt mondták, hogy szerdán. Nem jött semmi, hívtam és ki voltak kapcsolva. Akkor megijedtem egy kicsit. Főleg amikor azt mondta az üzenetrögzítő, hogy betelt a postaláda. Amikor újracsörögtem már tudtam velük beszélni. De amúgy közben a honlapjuk is megváltozott és az is aggasztó volt, egy termék sem volt elérhető és nem lehetett böngészni. Azt mondták, hogy szerdán adják oda a futárnak és ma megkapom. Délre már itt is volt, nem volt más gondom velük. Végülis ez sem. Számla, garancia, minden megvan.

(#26) spawn82 válasza ildi_ (#25) üzenetére


spawn82
tag

Akkor már csak az a kérdés, hogy végül pozitív tapasztalataid vannak? Bár az a 3-4 nap elég sok egy webáruháztól. A nagy átlag ugye másnapra intézi, plusz 1 nap a kiszállítás.

(#27) Rob007


Rob007
újonc

A "mindenolcso.hu" nevű bolttal kapcsolatban van valami véleményetek? Egy használt gépet szeretnék tőlük venni.

[ Szerkesztve ]

(#28) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv!

http://www.players.hu/

Van valakinek valami tapasztalat a fenti webshoppal? Megbízható?

Hard work beats talent.

(#30) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Vásárolnék egy Phantom 3 Standard drone-t a MacBookStore-tól de elötte szeretnék utána kérdezni, hogy vajon megbízható üzlet e, van e bárkinek tapasztalata velük.

Ami érdekes, hogy a mögötte működő cég az E-Plan Product and Service Kft. ezen kívül még egy webshopot is üzemeltet.

(#31) ANTICK válasza czanga (#30) üzenetére


ANTICK
csendes tag

Végül vettél tőlük bármit is?

Érdekelne a tapasztalat, mert az E-Plan Product and Service Kft.egész sok webshopot csinál (nem csak műszakit...), mint kiderült. Nekem a Qmarketen tűnt fel több olvasó is egész szimpatikus áron és mivel lehet átvételkor is fizetni, ezért nem is aggódom azon, hogy benyelnék a pénzem. Viszont a garancia miatt fontos lenne, hogy ne tűnjenek el 1 hónapon belül... mert akkor még olcsóbban megvehetem ebayről és akkor is kb. nincs gari rajta.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Webáruházak
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.