Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt

Hozzászólások

(#651) Feci40 válasza senki66 (#650) üzenetére


Feci40
tag

Természetesen amely készülék képes mobil telefon kapcsolattal netet elérni, ott nem szükséges külső TMC vevő. Szerintem ez egyértelmű.

(#652) Feci40 válasza m.jeno (#626) üzenetére


Feci40
tag

Itt van a link szintén ami le írja online funkciót:[link]

(#653) senki66 válasza Feci40 (#651) üzenetére


senki66
senior tag

Azért vagyok bizonytalan, mert TMC vevőt sosem próbáltam és nem tudom , hogyan kellene működnie és a Közlekedési Információk Beállításai menü alatt kiválasztható a "TMC vevő" magában vagy az "Online közlekedési információkkal" egyűtt, de
az "Online közlekedési információk" egyedül nem választható.

Üdv,
senki66

(#654) Feci40 válasza senki66 (#653) üzenetére


Feci40
tag

Természetesen ahogy nézed Külső TMC vevővel csak a TMC-vevő pipa kell,
ha online módban (TMC-vevő plusz Online Traffic pipa) mindkettőre szükség van nem is kinél fel más lehetőséget.

(#655) tmarci03


tmarci03
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy mondjuk Budapesten belül egy órás menet alatt mennyi adatforgalmat produkál kb ez az "online tmc". Ha vki lemérte már, érdekelne, mert nem korlátlan az internet hozzáférésem. Remélem csak kb-okban mérhető a dolog :P

(#656) Feci40 válasza tmarci03 (#655) üzenetére


Feci40
tag

1 ó azért nem néztem kétszeri csatlakozást igen:
1.Idő tartam:00:12:29 Kül.28kB Fog.600kB
2.Idő tartam:00:10:41 Kül.16kB Fog.288kB
:N Korlátozót nettre csak néha érdemes felmenni mielőtt elindulsz.
Remélem elegendő az infó.:)

[ Szerkesztve ]

(#657) Joltee


Joltee
aktív tag

Egy 960BT-t tervezek venni. Van arra mód, hogy a rajta lévő Sygic Drive szoftver meghagyásával egy másik szoftverrel ;) (ami microSD kártyán lenne) használjam a készüléket? Vagy először törölni kell a készülékről az eredetit? (esetleg backup-olni?)

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#658) kishoris válasza Joltee (#657) üzenetére


kishoris
tag

Ha egy kicsit olvasnál visszafelé akkor egyértelmű választ kapnál.
Egyébként mindent lehet, de azt itt tilos!

(#659) GrandeP


GrandeP
őstag

Budapesti Elektro dokihoz kell majd eljuttatnom a gps-t, hát kíváncsi vagyok....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#660) SimonYana válasza kishoris (#658) üzenetére


SimonYana
addikt

Mester !
Volna még egy kérdésem!
Itt már található ékezetes betű vagy csak a régi verzióban?
Hasznos helyek keresése tökéletes? :R

® SimonYana ®

(#661) kishoris válasza SimonYana (#660) üzenetére


kishoris
tag

Nem értem, hogy kiről és miről beszélsz! :N

(#662) SimonYana válasza kishoris (#661) üzenetére


SimonYana
addikt

Sebaj! Majd megoldódik! :R :R :R

® SimonYana ®

(#663) Vyndree válasza SimonYana (#662) üzenetére


Vyndree
őstag

Vettem egy x960-ast, eddig nagyon tetszik. Jó a fényereje, jobb az érintő képernyője mint elődjének (N770BT) csak hamar lemerül az akkuja. Kb 60km alatt 100 -> 20%-ra lement, a másikkal Splitből Nagykanizsáig eljöttem egy töltéssel.

(#664) SimonYana válasza Vyndree (#663) üzenetére


SimonYana
addikt

Szerintem ezek töltés nélkül használhatatlanok!
Jó max 200km-t tudok megtenni , aminek a fele autópálya és semmit nem pofázik a ribi!
Elején 4-5 órát bír , de később már szerintem jó ha 2 órát bír navigálva!
No nem is ezért szeretjük! Szerencsére van nagyon sok jó tulajdonsága! :C

® SimonYana ®

(#665) Vyndree válasza SimonYana (#664) üzenetére


Vyndree
őstag

Két töltés van benne. Nem nagy gond mert kocsiba lesz, ott meg van 3 USB, úgyhogy nem gond a töltése. Városnézéshez (esetleges séta közbeni navigáláshoz) 10"-os iPad-ot viszek magammal, abba süthet a nap is, olyan fénye van hogy nem zavarja. :)

(#666) SimonYana válasza Vyndree (#665) üzenetére


SimonYana
addikt

Na végre hallani valami csodát aminek napfényben is lehet látni a kijelzőjét!
Mobiltelefonban van már olyan? Mert én le vagyok maradva , de nyáron sosem látom ki hív! Kicsit gáz! Igaz 2 éves már a kis SonnyE. , de legalább nincs benne egy rakás lém!

® SimonYana ®

(#667) Vyndree válasza SimonYana (#666) üzenetére


Vyndree
őstag

Fél fényerővel szoktam használni, úgy 3 napig is bírja napi 4-5 óra használattal. Csak akkor fel felvenni maxra, ha pont belesüt az erős napsütés.
Ilyen vezetés közben, ilyen pedig éjszaka iPhone mellett.

[ Szerkesztve ]

(#668) chevyfan


chevyfan
tag

Sziasztok!

Valaki váltott közületek Navigo A-n318-ról a Wayteq 960-ra? Sokkal gyorsabb, pontosabb? Nem tudom, hogy érdemes-e lecserélni

Köszi

(#669) senki66


senki66
senior tag

Üdv Mindenkinek,

Max mekkora SD kártyával működik az x960, elvileg 16 GB, de próbálta vagy használja valaki nagyobbal esetleg?

(#670) Loituma69


Loituma69
őstag

Napfény ellen kemény fekete papírból 20 perc alatt vágtam ragasztottam össze napellenzőt!
Tökéletesen jól takar a gyári kb 4 cm amit én csináltam 8 cm hajlik ki a tetejéről és tök ingyen!

(#671) kishoris válasza senki66 (#669) üzenetére


kishoris
tag

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nekem egy 8 gigás lapul benne amivel kifogáatalanul működik. Na de miért is kellene 16GB-nál nagyobb? Arra már fér zene, videó bőséggel.

(#672) Rick4 válasza chevyfan (#668) üzenetére


Rick4
félisten

Azt a készülket 2011-ben már csak eldobni illik, semmi köze ahhoz a teljesítményhez, sebességhez, műholdvételhez amit egy ilyen X960-as tud... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#673) senki66 válasza kishoris (#671) üzenetére


senki66
senior tag

Részint valóban a filmek miatt, másrészt a térképcserélő használata miatt vagy ha valakinek több "sygic" navija is van. Azonkivűl lehet, hogy nagyon olcsón hozzájuthatnék, de vissza nem cserélhetem, ha nem jó, hát ezért szeretném tudni. Ja és a fejlődés nem áll meg,lehet, hogy az új "Sygic" megjelenése után nem is lesz az olyan sok.

Üdv,
senki66

(#674) Vyndree válasza senki66 (#673) üzenetére


Vyndree
őstag

Lehet hogy az új Sygic nem is fut majd az x960-on, mert grafikus gyorsítót* fog igényelni. Vegyél inkább x990-est abba már van, bár lehet az is kevés lesz hozzá. A mostani programokhoz nagyon jó az x960, a jövő programjaihoz vegyél majd olyan gépet, amit a program megjelenése után fognak fejleszteni, gyártani, kiadni.

*processzorba integrált OpenGL ES technológia hardveres támogatást nyújt a 3D grafikai elemek megjelenítéséhez

(#675) chevyfan


chevyfan
tag

Üdv!

A készülék kezeli az SDHC kártyát?

Köszi

(#676) Feci40 válasza chevyfan (#675) üzenetére


Feci40
tag

Ne haragudj ismered a Google-t? Beütöd x960bt hd és a legelső oldal feldobja.
Talán illene más oldalakon is nézelődni:[link]

[ Szerkesztve ]

(#677) Vyndree válasza Feci40 (#676) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy gondolta, hogy itt könnyebb megkérdezni. :)

(#678) hojos válasza Feci40 (#676) üzenetére


hojos
aktív tag

Ebben igazad van !
Viszont mennyivel kevesebbet kellett volna Neked is írni ha csak ezt írod:

Igen

:DD

(#679) Feci40 válasza Vyndree (#677) üzenetére


Feci40
tag

Nálam alapvető azokat az oldalakat keresem meg ami leírást ad róla és utána megyek fórumra amire nem tudom a választ v. nem írnak róla. Lustaság fél egészség szokták mondani.

(#680) Feci40 válasza hojos (#678) üzenetére


Feci40
tag

Az első gondolatom az volt NEM

(#681) chevyfan válasza hojos (#678) üzenetére


chevyfan
tag

Köszönöm!

feci40: majdnem túlreagáltad...

[ Szerkesztve ]

(#682) Cariddi


Cariddi
csendes tag

Sziasztok! Végigolvastam az egész topikot, de az alábbi felvetésre még más fórumon sem nagyon találok ötletelgetést.

Szal, a felvetésem lenne, hogy meg lehetne-e oldani, találkoztatok-e már olyannal pl. az X960BT-n, de akár más WIN CE-s PNA-n, hogy egy Wifi Usb Stick-ket (3-4 ezer Ft egy ilyen) rákötve használható legyen Wifi-s kapcsolatra a készülék. Gondolom driver kéne hozzá, meg ilyesmi, de annyira nem vagyok guru, viszont azért itt vannak olyanok, akik (ahogy olvasgattam) jobban értenek a témához, mint egy átlag user.

Találtam egy ilyent [link], ez talán segíthet annak, aki kicsit jobban benne van a témában.

Vélemények?

(#683) 1q2q3q


1q2q3q
csendes tag

Sziasztok!

Ha az FM transmitter használata közben erős alapzaj (idegesítő sípolás) hallatszik, az "normális" vagy valamit elrontottam a beállításoknál?

köszönöm,
tamás

(#684) Feci40 válasza 1q2q3q (#683) üzenetére


Feci40
tag

Próbálj másik frekvenciát,a készülékben lehet változtatni.

(#685) tmarci03 válasza Feci40 (#656) üzenetére


tmarci03
csendes tag

Ez tök jó, akkor nem "fogyaszt" sokat. Elég indulás előtt leszedni vele a dolgokat és aztán kész, igaz? Ehhez a sys-ben miket kell beállítani, vagy hogy tudom ezt az online dolgot aktiválni? primo 1.2 próbálok rárakni az újonnan vett 960-ra. köszi!

(#686) kishoris válasza tmarci03 (#685) üzenetére


kishoris
tag

Hivatalos formában erre a vasra nem tudsz Primo-t tenni. Ez így ebben a formában ezen a fórumon már majdnem warez téma, ne feszegessük a pofonos láda fedelét, mert előbb-utóbb megunják a modik és lakatot tesznek a topikra.

(#687) tmarci03 válasza kishoris (#686) üzenetére


tmarci03
csendes tag

igaz, bocsánat, nem figyeltem!

(#688) Feci40 válasza tmarci03 (#685) üzenetére


Feci40
tag

Bluetooth kapcsolatra alkalmas a 960 vevőd?
sys-ben semmit nem csináltam

BT DUN (Bluetooth) kapcsolatra alkalmas telefonra van szükség.
Párosítani kell a két készüléket . Amikor megtörtént párosítás Telefon és 960BT között akkor nem csak kéz nélküli mód van benne hanem telefonos hálózat, miután ezt kell kiválasztani módosítani. #652 hivatkozás alapján amit linkeltem
BT
Beállításoknál: BT kapcsolat megtartás pipa be.
BT autom. csatlakozás belépéskor pipa be.
Amíg ezt nem csinálod meg addig nincs net elérésed
Nokia N82, N78, N7610 megy a telefonos hálózat. (ezeket konkrétan tudom)
Az LG optimus 2x nem támogatja csak a kéz nélküli módot.
#652 beírásomat nézd meg ott van egy link olvasd végig.

[ Szerkesztve ]

(#689) doki64


doki64
csendes tag

Sziasztok,

Még új vagyok és teljesen analfabéta a számítástechnika területén.

A segítségeteket szeretném kérni. A napokban vettünk egy Wayteq 960 navigációs rendszert, térkép nélkül. A térképet mi szerettük volna feltölteni rá, de sajnos sehogy sem akar sikerülni. Talán nem csak a térképet, hanem egy hozzá kapcsolódó programot is rá kellene tölteni??

Kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#690) m.jeno válasza doki64 (#689) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem talán, hanem biztosan kell hozzá programot is feltölteni, különbem hogyan szeretnéd megnézni a térképet :F

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#691) Vyndree válasza doki64 (#689) üzenetére


Vyndree
őstag

Semmilyen más hozzá kapcsolódó programra nem lesz szükséged.
Részletekért klikkelj ide.

(#692) Vyndree válasza m.jeno (#690) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy értem, a navigációs szoftveren kívül ami a térképeket is tartalmazza, nincs szükséged más programra.

Itt is szétnézhetsz.

(#693) Loituma69 válasza doki64 (#689) üzenetére


Loituma69
őstag

Vettem egy autót, de nem indul kell bele üzemanyagés ha igen hogyan töltsem bele? LoL Érdekes mindenki aki nem ért hozzá ezt a forumot találja meg pont ezt ahol semmi konkrét segítséget nem lehet adni, keress tovább a neten és okosodj!
Sygic Drive ne hogy vegyél ez olyan lenne mintha 3 milláért 2 ütemü trabantot vennél így 2011 tájékán!

[ Szerkesztve ]

(#694) kishoris válasza doki64 (#689) üzenetére


kishoris
tag

Küldtem privit!

(#695) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy problémám ezzel a készülékkel. Mikor bedugom a szivargyújtóba a töltőjét és használom FM Transmitterrel akkor éles sípoló hangot ad ki a rádió hangerejétől függően. Valaki tapasztalt már ilyet? Próbáltam több autóban is és mindenhol megvan ez a hiba. Csak akkor sípol ha töltőre van dugva a szivargyújtóba. Eléggé zavaró, sokszor a fejem fájdul meg tőle.

Köszönöm előre is a választ.

(#696) Loituma69 válasza ftamas0201 (#695) üzenetére


Loituma69
őstag

Ha nem dugod be, akkor nem működik a transmitter! Tehát hibás a készüléked, ha másnál is sipol.

(#697) kishoris válasza ftamas0201 (#695) üzenetére


kishoris
tag

Próbáltad több frekvencián is? Ha igen és csinálja akkor szerintem hívd fel a szervizt.

(#698) ftamas0201 válasza Loituma69 (#696) üzenetére


ftamas0201
senior tag

A traszmitter onnantól hogy a készülékbe bedugod működik függetlenül attól hogy be van-e dugva a szivargyújtóba vagy sem. Az szerepel antenna ként csak. mint pl mobiltelefonoknál az FM rádió a headset-el működik csak.

Próbáltam más frekvencián is. 90.00 és az alatt próbáltam. ott is sípol de csak akkor ha a szivargyújtóba van dugva töltés alatt van.

(#699) GrandeP válasza ftamas0201 (#698) üzenetére


GrandeP
őstag

Az a ganerátor zaj lehet....

Gondolom ilyen régebbi, 12+-os autókban használtad volna nem?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#700) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Próbáltam WW Polo Classic-ban (saját) Peugeot 307-ben és egy Fiat Ducato-ban melóban. Ezek mind 10 év alatti autók.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Wayteq x960bt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.