Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2530) Peace válasza WayneGace (#2528) üzenetére


Peace
nagyúr

Az első tutorial küldetés az gyaloggalopp. Utána már kicsit kerekedett a szemem és az első 4-5-6 küldetés tényleg bődületes volt. Vért izzadtam és sok alkalommal 2-3 emberem éppen a földön feküdt, mikor éppen csak sikerült teljesíteni a feladatot. Ekkor mentem síri a Steam fórumra és ott olvastam tippeket. Teljesen el kellett felejteni az XCOM-os hozzáállást, totál más megközelítést igényel a játék. Nagyon gyorsan rá kellett menni a pajzsfejlesztésre és a mobilitásra. Ahogy kezdtek erősödni a lovagjaim, más stratégiával operáltam és végre meglett a csapatteleportálási lehetőség, onnantól kezdve jelentősen könnyebb lett az egész és fellélegeztem. Néha már nevetségesen könnyű is, hiszen ha egy célpont kiiktatása a cél, akkor egy Interceptor végigteleportálgat addig, amíg látótávolságba kerül a feladat. A többi 3 lovagodat nem is kell mozgatnod. Amikor ez megvan, akkor lehívod a csapatteleportálás lehetőséget és egy kör alatt bedarálod a célpontot miközben hozzád se tudtak érni. Küldetés kipipálva, nulla sérülés. A kampányküldetések izzasztottak meg kicsit jobban, de azok se voltak vészesek. Az utolsó összecsapás viszont brutál, ott aztán szétizgultam magam bő 2,5 órán keresztül. Ráadásul két fronton történik a harc, 8 lovagot irányítasz! Normálon játszottam, talán standardnek hívták itt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.