Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#541) vaakuum válasza HaaS (#535) üzenetére


vaakuum
addikt

Ok, de én freeben játszom, tehát csak akkor lesz új cuccom, ha megtalálom. A kezdő pénzt warframe slotokra költöttem, így abból van négy, a fegyverekre már nem jutott, de abból szerintem nem lesz nagy választék úgy sem, és lehet megunom a játékot, ire mind a 8 slotot tele tudom rakni fegyverekkel. 8 slotba csak belefér minden fajta fegyverből 2 típus, meg még marad két szabad slot, ha valamihez nagyon ragaszkodok. Eddig egy cronos kardot tudtam gyártani, azt gyorsan le is cseréltem, és most azzal szüttyögök. Valami 24-es szinten van, most jutottam el oda, hogy mindhárom elementálból tudtam bele rakni, úgyhogy éget-fagyaszt-ráz és vág is egyszerre :DDD . Lehet megúnom a játékot, mire telefarmolom mind a 8 slotot.
A kard óta semmilyen fegyver bp-t nem találtam. mondjuk frameből is csak egy fajtát, de abból már vagy 5-öt.

Azt egyébként jól látom, hogy a Naptól távolodva nem feltétlenül nehezednek a rendszerek? A Mars mintha húzósabb lett volna, mint a Szaturnusz, ha jól rémlik, hol jártam az este...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.