Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keitaro


Keitaro
addikt

Jó dolgokat keresek, mi?
:)

(#2) Mosqu!to válasza Keitaro (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a Westend cicicenterben vannak ilyen bódék akik sz.géppel képeket varnak a pólókra. nátha csinálnak fürdőköpenyre is.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) Keitaro válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Keitaro
addikt

Csinálnak, de sajnos csak szöveget raknak rá, képet nem :(
Ma voltam a Westendben és muki azt mondta, hogy akik pedig ilyennel foglalkoznak azok között szerintem már nem találok olyat aki karácsonyi határidővel bevállalja... Voltam több helyen is, a Duna Plázásat is letudtam többek között. Szóval valsz igaza van a mukinak :F
Ezért keresek most olyat amin alapból van

(#4) kamikaze boci válasza Keitaro (#3) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Viszont kínain az egyik ismerősöm fekete selyem köpenyt vett bazi kínai sárkánnyal. Úgy feszített benne mint holmi boxlegenda :DDD. Sajnos a minősége nem volt első osztályú...

egyéb állatfajták

(#5) Keitaro válasza kamikaze boci (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

Kár, hogy ott az uccsó sor, mert már nagyon kezdett érdekelni :DDD

(#6) Hani válasza Keitaro (#1) üzenetére


Hani
aktív tag

Igazán érdekes.. nem mondta, miért csak szöveget? Hiszen eddig csak képekkel díszített cuccokat láttam kirakva :( Mint pl. legutóbb az óbudai EjuróCenter-ben

(#7) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

A Kálvin tértől a Fővám tér felé indulva a bal oldalon van a Városkapu üzletház (kívülről elég tré, amolyan szocreál kis épület a sarkon), na, annak a földszintjén van ilyen, hogy képet is raknak textilre. Ott próbálkozz! :) A másik javaslaton nekem is a kínai piac, ahol műselyem köntösök kaphatók, jobb oldalon sárkány, bal oldalon, a két ujján és a hátán írásjelek (igaz, én mindig attól tartottam, hogy a jelentésük valami olyan, hogy ''mekkora köcsög, aki ezt viseli'' vagy hasonló, de ha nincsenek kínaiul értők a családotokban, akkor tökmindegy, nem? Otthunra gyó lössz... :D)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#8) Keitaro válasza Ye_Nő (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Kössz a tippet, lesz időm elcaplatok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.