Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) #53172992


#53172992
törölt tag

Huha.
Na hazajöttem.Brian itt van mint mindíg.Megy a zene(most nem Kispál, Iron Maiden kivételesen).
Nade jó.
A Kispálról jut eszembe megyek a nővéremmel koncertre(Pecsa).Olyat zúzok majd hogy az nekem fog fájni :DD Imádom a zúzást az első sorban.Először 12 évesen voltam Kispál koncerten a szülimmel nem akartam elmenni azt nekeik nem teccet(torz volt) de én egy utánna úgy éreztem megam hogyaznemigaz.Király volt.Csak a szemem vágta be egy srác.De jó volt.
Najó.Hamarosan lesz gép csak a nővérem(Vivi) barátja(értsd:pasija) visszaigényli az Áfát és ezért szep 1-étől vehetjük csak... :((( GRRRR
Már egy 2 éve várok rá...Nem vicc.Sajnos.lol. :DD :DDD
Nemgáz.Basicben balatonon írtam egy jókis progit.Az egeret követi egy csík(be lehet állítani hogy mennyivel azonnal vagy ammenyivel akarod) és az a csík is kitörlődik a csík tulajképpen egy kör, de bármi lehetne(FEAR OF THE DARK)
Azt ha nyomsz egy q-t akkor változik a szine meg minden..Ha valakit érdekel www.qbasic.com azt ott mousedrivers.A joy-részt töröltem(minek az),de olyan is lehetne..
Ja most balatonon ott volt a nővérem pasija is(Győzi).Már két éve járnak.Tökjó.Azért nekem is jól jönne néha egy barátnő.Néha lol.A lányokkal jóba vagyok az nem gáz de nemtomhogyismondjam.Na mindegy.Most úgyis tiszta ragya vagyok a steroid miatt szal így egy kicsit gáz.De majd lemennek ha már nem kell szedni.De legalább mindíg van mit csesztetni.Tökjó.Most nem nagyon gépezhetek mert a fél félévet kórházban töltöttem azt javíthatok ha akarok(akarok).
Szal most tanulok.Elvileg :DD.Nadejó.Ja fizikából a kerületi 1.Helyezésem ellenére 3-ra zártak le(asszem 3 hibám volt a versenyen abból 3(lol) azért mer rosszul váltottam át és a srácnak 10 l tejet kellet volna innia).De így is első lettem.
Ja most veszek egy könyvet c++ról és majd azt átrágom aztán 3d programozás...
Apám is programozó.Sztem halálprofi.A rohadt életbe a torus forráskódját(nem tud semmit a 3d-ről basicben sem annyira jó) egészen a 3d-s generálásig(polygonok..)
úgy levezette nekem hogyaznemigaz.1-2x éve van ott.Foxproban 10 éve programoz,php-be most egy éve kezdett bele.Már írja a cégünknek a progit(pharmaline bt)
ÁLLAT!
A patkány nagyon fura hangokat ad ki.Na megyek túrógombócot gyúrni.ÁSSSÍTOTT!

Vuck

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.