Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viszlát Sláger és Danubius?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#375) V.Stryker válasza stangli (#373) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Csak, hogy ki ki tudja hova tenni a másik mondanivalóját, kérlek téged és kedves Vandit kollegát, hogy saccoljátok meg azt az időintervallumot, amennyi Sláger rádiót hallgattatok. Úgy vélem,hogy csak azzal az indokkal, hogy "há én útálom őket, meg a roxyt hallgatom" kevés vitázni, de annál inkább elég kötekedni unaloműzésként.

Elnézést, de én Sláger fun vagyok, így a Danubiusal kapcsolatban nem is nyilatkozom.

Bár ahogy elnézem itt nagyon sokan csak a kötekedés miatt írnak. Majd mindjárt átmegyek én is marha okosakat mondani a C++ programozós topikba, mert igaz, hogy a büdös életben még két óránál többet nem foglalkoztam vele, de nagyon sokat hallottam róla és láttam már képet is, no meg van egy haverom, akinek az ismerőse már látott olyat, aki ezzel foglalkozott. És majd én ott megmondom a tutit, mert egyébként útálom a programozást és majd jól elmondom azoknak akik szeretik csinálni, hogy mekkora egy sz@r bagázs. :((( Ezúton is elnézést tőlük, semmi bajom velük,csak ez jutott példaként eszembe.

Részemről a kötekedés lezárva. A vitához meg vitapartner kéne....

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viszlát Sláger és Danubius?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.