Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#742) Ketama


Ketama
aktív tag

Kicsit hossú lesz (bocsi), de szerintem fullos :DD

Egy titkarno naploja
Szeptember 1. hetfo
Ma keztem el dógozni itten a kájefténé. Nagy szerencsém vot, hogy pont engemet választott ki a zügyvezetőigazgató, mer a többi jány is gyütt vóna ide szivessen. Amióta ez a kájefté itten van, azóta mindenki itt akar dógozni a falubúl. Érdekes, azelőtt senki sem akart dógozni eggyátalán. Na szóva' én leszek a titkárnője a zigazgatónak. Szerencsém vót, pedig sokan gyüttek a zállásra jelenkezni. Igaz, a tizennyóc évemmel én vótam a legfiatalabb. Ki is őtöztem! Igaz, hogy a szoknyámat már rég kinőttem, de még bele tuttam bújni, igaz kicsit rövid vót. A blujzom meg a dédi hálóingebo van, csak a belso beleset szettem ki. Kicsit vekony lett etto, de aze jo. A zuj bugyimat is felakartam huzni, de nem tanatam seho, a tobbi meg ma a szennyesbe van, ugyhogy nem is husztam fo egyet se.
Szeptember 2. kedd
Ma is a zünneplő ruhámba jöttem. (Lázsd fejjebb.) Én nem tudom, mi a rossebb van itt, az összes pasi pont a zén iróasztalom előtt ejti le a tollát. Ja, mer a zigazgató iródaja előtt kaptam egy asztalt, ottanülök. Aszt monta, hogy ma csak szokjam a lékkört, nem is ad munkát.Csak üjjek az asztalná, és mosolyogjak mindenkire, aki jön. Na, ez a pasi egy egész marék tollat ejtett le! Vagy 5 percig szedegette.
Szeptember 3. szerda
Mama delbe a zigazgato odaut a zasztalom szelire, es aszt monta, hogy honap fel kellene mennem a lakasara este, mer sok diktanivaloja gyut ossze, es be akarja fejezni. Csak aszt nem ertem, hogy mer nem napkozben hozza ide? Az apam az osszes bugyimat kidopta tevedesbo, mer aszitte, hogy regi felmosorongyok. Igaz, kicsit ma rongyosak votak. Nade mind kidobni?
Szeptember 4. csutortok
Ma begyott a zirodaba a szallitasvezeto, es monta, hogy szeggyek le neki egy dosszijjet a felso szekrenybo. Hozott egy letrat is, arra masztam fel. Rendes vot, mer amig fenn votam, tartotta a letrat lenn, nehogy eldujjon. Igaz, hogy vagy tizenot percig kerestette velem azt a rohatt papirt, de
vegul meglett. Rendes ember ez a szalitasvezeto is, mer nagyon segitett, miko masztam lefele, fogott mindenho, nehogy leessek. Szerintem valami baja van, mer ojan voros meg izzatt vot, mint akit megutott a guta. Montam is neki, hogy mennyen el a zorvosho.
Szeptember 5. pentek
Na, tennap este a fonok elvitt magaho diktani. Nagy ravasz am ez a zember! Ugy lopoztunk be a haccso kapun, hogy a szomszedok meg ne lassak, hogy meg itthon is dogzik. Aszonta, hogy igy is eleget macerajjak, hogy mindeg csak a munkaval torodik. Szep, nagy lakasavan. Bementunk, maj aszonta, hogy ujjek le a zagyra. Hozott inni is, meg maganak is. Valoszinu nem birgya a pijat,
mer tiz perc muva kigombota az inget, es nagyom bamut ram. Maj aszonta, hogy ha okos kislany lennek, akko meg sokra vihetnem a zeletbe. Montam neki, hogy en oleg okos vagyok. Asziszem szedulos fajta ez a zigazgato, mer mindeg kozelebb ut hozzam, hogy le ne essen a zagyro. Montam neki, hogy el kellene kezdeni a diktalast, me elmegy a zido. Erre aszonta, hogy en csak dujjek hanyatt a zagyon, maj o diktal....... Hat, mit mongyak? A franc gondota vona, hogy ESZT a varosi nepek diktalasnak hijjak. Akko mi a Joskava mindennap diktatunk a szenapallason!
Szeptember 8. hetfo
En nem tom, mi van enne a cegne! Megorutek ezek? Mindenki diktani akar!!! Montam is a fonoknek, hogy vegyen fel meg nehany titkarnot Valami olyasmit morgott, hogy ''nem lesz it kupleraj!'' Hat az ma nem lesz, mer van. Mer ojan rendetlenseg van a raktarba! Lattam, miko a raktarvezeto diktat nekem!
Szeptember 9. kedd
Ma megmutattak a zuhanyzot, aho barmiko zuhanyolhatok. Ki is probatam! Csak aszt tunnam, minek kell az a sok luk a falba? Bisztos azokon megy ki a goz, mer ojan szuszogasfele hallacott beloluk.
Szeptember 10. szerda
Megkerdeztem a fonokot, hogy eljohetnek a baratnoim a falubo zuhanyoni, mer ott nincs ijen. Aszt monta, hogy csak akkor, ha mindijen szepek, mint en, de akkor is csak munkaido utan. Ma a szalitasvezeto diktat nekem a zuhanyzoba. Hogy ezeknek micsoda hujeotleteik vannak!
Szeptember 11. csutortok
Tennap delutan ejottunk a lanyokka zuhanyoni. Mosma bisztos, hogy a jukak a gozot szijjk el, me most nagyon szuszogtak! Nagyom szorgamasak itt a ferfidogozok. Miko ementunk a lanyokka, a zosszes ott vot a zuhanyzo melletti raktarba es nagyon rakozsgattak a zures dobozokat egyik pocro a masikra. Otthon meg diktatattam egyet a Joskava a disznool mogott, asztan
lefekuttem alunni.
Szeptember 12. pentek
Regge aszonta a fonok, hogy emehetek haza, mer delutan kimegy az egesz kajefte a szollojebe, meg jonnek a baratai is, es szojjak a baratnojimnek is, meg pihennyek, mer mindenki diktani akar nekunk. Ezek miko dogoznak?

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.