Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lecterdoctor


lecterdoctor
tag

Hello!

Azért nyitottam új topicot, mert az ilyesmivel foglalkozó régebbiek már halottak.

Első kérdésem az lenne, hogy milyen előlapi panelt ajánlotok:

4 venti szabályozásához
2 USB csatlakozó és az sem baj, ha van rajta kártyaolvasó.

A lényeg azért a ventiszabályozás. Kérlek írjátok le személyes tapasztalataitokat!

Kössz!

(#2) kopf


kopf
csendes tag

Üdv
Jó ötlet ez a topik,mert valóban nincs ebben a témában vagy tényleg halottak.
Én is gondban voltam melyiket válasszam,de végül Scythe Kama Meter mellett döntöttem és egyelőre jó választásnak tűnik.
Erről tudnék kis tapasztalatot megosztani:)
Nos,ez egy négy ventillátor szabályzására és négy hőmérsékletérzékelő kiolvasására alkalmas,szerintem igen minőségi kis ketyere.
Dobozát kibontva látható a gondos csomagolás,három különböző színű fém cserélhető előlap(ezüst,fekete,fehér),rövidke manual,kábelek rengetege és maga a készülék.
Az egész kütyü elég masszív,nem holmi műanyagdarab.
Kinézete sem utolsó,legalábbis nekem nagyon tetszik,hétféle szín közül választhatsz háttérvilágítást,kijelzője jól leolvasható.
Nekem a piros és a zöld szín jött be legjobban.Oldalról is kiválóan leolvasható,nem csak szemből mint a legtöbb lcd panel!
Legjobb tudomásom szerint 5-12 volt között szabályoz,ez egy hagyományos 12cm-es ventillátornál nálam 800-1200 fordulatos intervallum,ezenkívül eddig csak egy kisebb 92mm-es ventivel tudtam kipróbálni,a gyári adatoknak megfelelően 800 és 1500 között lehetett szabályozni.
Lekapcsolni nem lehet vele a ventillátort sajnos.
A hőm.érzékelő diódái nagyonjók,gombostűfej méretűek,hűtőbordára vagy tetszőleges felületre helyezhetőek,tűzhetőek.
A hőfokok követik a szoftveres mérés eredményeit,nekem megfelelőek.Teszteket böngészve mások is elég pontosnak találták.
Legutolsó extrája a cuccnak hogy át lehet rajta vezetni stereo kimenetet és a panelen tudsz esetleg füles hangerőt vezérelni,természetesen kijelzi.
A készülék semmilyen kapcsolatban sincs az alaplappal,értem ez alatt hogy független eszköz,tápot igényel és működik.
Nem kell neki program,csatlakozás,stb.
Ebből következően nincs is rajta semmi plusz csatlakozás,usb,memóriakártya,stb.
Aprócska hiányosságaitól és borsos árától eltekintve,nekem tetszik,bevált,ajánlom mindenkinek aki egy szép és precíz kis kütyüvel szeretné bővíteni a gépét.

"Hol van az éter? A meszkalin nem hat!"

(#3) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bőven elfért volna ebben a témában a dolog, ez is csak egy újabb felesleges topik.

(#4) Atlantis válasza lecterdoctor (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez jó lesz ilyenre.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.