Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TommyGun


TommyGun
őstag

Szal lehet hogy már volt de ilyesmi nevű topicot még nem találtam ezért ide írom....vagy témájút persze nem olvastam végig az egészet szóval ha már van ien téma akkor 1001 bocsánat....vagy az 1001 éccak ? :F :B

Szal a gond a köv. Otthon és melóban is PH!-zok. Sok témába beírok melóban meg otthon is. De az a gáz hogy az uccsó hozzászólások csak azon a PC-n vannak jelen amelyiken a hozzászólást fizikailag írtam. PL ez a topic is otthon nem lesz közte mivel itt melóba írom így keresgélhetek otthon mint állat. Namost ha PL venni akarok valami elég kellemetlen hogy keresgélni kell itt ott meg mittomén :( esetleg lemaradok róla mert a címére se emléxem nehéz végignyálazni :(

Nincs valami megoldás erre ? esetleg a Házigazdág nem tervezik ennek javítását ?
Azt hittem hogyha bejelentkezek az én saát egyedi azonosítómmal akkor ez bármely gépen használható funkció de sajna nem :(

Előre is köszi a válaszokat....

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2) sky77 válasza TommyGun (#1) üzenetére


sky77
aktív tag

Nem nickhez köti az utolsó hsz-eket a rendszer, hanem cookie-kban tárolja. Ez a magyarázat. Viszont már olvastam valahol olyan javaslatot hogy felhasználóhoz kellene kötni (persze nem emlékszem hol), de nem tudom mennyire vevők erre a fórum fejlesztői. Egyébként van valami ''Javítsuk a PH!-t'' vagy hasonló nevű topic, érdemes lehet bekukkantani.
Szerk.: Javítsuk a prohardvert: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=67626&arc=f[/L]


[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#3) Junkie válasza TommyGun (#1) üzenetére


Junkie
aktív tag

Nem mert ez igazándiból cookie dolog ami pont emiatt csak azon a gépen jelenik meg ahol megnyitottad az adott topikot. Én is hasonló problémával küzdök, mert meló otthon haverok mindenhonnan ph-zok;] Megoldás lehet ha kérsz e-mailt ha hozzászolnak a témához és akkor megvan a téma url-je a mélednél. Azt meg bárhonnan meg tudod nézni ha webes felületen is lehet böngészni

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.