Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Univerzális egérdriver van-e? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) @Cattleya


@Cattleya
csendes tag

Tud-e vki olyan progit, amivel bármilyen egérnek, bármilyen tulajdonságát be lehet állítani, akárhová is dugom (ps/2, USB, soros v. éppen ezek ide-oda konvertálva).
Konkrétan az 1ik legfontosabb dolog nekem az, hogy mindig ott görgessen, ahol éppen a kurzor van (ne kelljen oda klikkelni előtte). Ilyen lehetőséget eddig csak a genius driver-énél találtam, de van egy pár jobb egerem is és azokat szeretném így használni anélkül, hogy pont ugyanoda kelljen bedugni (csak PS/2-nél megy ez a driver megtévesztés).
És akkor még ott a többi funkció: zoom, nagyítás, nyitom-csukom, jobbra-balra stb...v. pl. geniusnál az oldalsó gomb+görgő az lehet zoominout, ez is a kedvencem...:)

Szóval kéne valami, amivel ugy állítom be az összes elképzelhető egérfunkciót, ahogy csak akarom, bármelyik porton.

(#2) @Cattleya válasza @Cattleya (#1) üzenetére


@Cattleya
csendes tag

Szóval kéne valami progi, amivel úgy állíthatom be az összes elképzelhető egérfunkciót, ahogy csak akarom, bármelyik egérnél, bármelyik porton.

(#3) @Cattleya


@Cattleya
csendes tag

NuP?!

(#4) lapa


lapa
veterán

tweakui tudja az ''activation follows mouse'' vagymilyen funkciót, de az nem csak a scrollt befolyásolja sajna, hanem aktiválja az ablakokat is. nincs más ötletem. esetleg az intellipoint újabb (vagy mégjobb korábbi) verzióiban lehet állítgatni a scrollal kapcsolatos dolgokat de mondjuk 5 és alatti verzióknál nem rémlik. nemtom melyik a legújabb.

(#5) @Cattleya válasza lapa (#4) üzenetére


@Cattleya
csendes tag

Megnéztem magamnak ezt az MS okosságot...
Nekem ez tulságosan is intelligens...;)
Mert már nem is hagyta visszatenni a Genius drájvot...
(csak rendszervissza...)
Uolyan, mint a többi...


(#6) @Cattleya


@Cattleya
csendes tag

Viszont most azzal is megelégednék, ha rá tudnám vennia Genius drájvját, hogy úgy ismerje fel a Creative egeremet az USB-n, mint ha az Genius lenne...
mert nem is engedi tovább a telepítést, ha nincs bedugva...
A PS/2-n meg lehet téveszteni...
de oda mást szeretnék...

(#7) @Cattleya


@Cattleya
csendes tag

Szóval...
hogy lehet Creative-ból Genius-t csinálni...?

(#8) @Cattleya


@Cattleya
csendes tag

sehogy???

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Univerzális egérdriver van-e? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.