Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) isapeti


isapeti
aktív tag

Ismerôsömnél a WinXP minden induláskor 1 bizonyos Printer nevû eszközt kíván telepíteni. Van egy HP nyomtatója, de az frankón be is van üzemelve, telepítve, stb. Ez a bizonyos ''printer'' pedig - állítása szerint - csak úgy jött, és bármit csinál, gépinduláskor jön a varázsló. Elképzelhetô persze, hogy megkutyult vmit a srác, de én meg sajna nem bírok rájönni, hogy ezt az állandó ablakfeldobálást hogy bírnám kinyírni. Van vmi ötletetek?

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#2) MarKoo válasza isapeti (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Letiltod azt az eszközt, amelyik előtt az eszközkezelőben egy felkiáltójel van. S woala!

(#3) isapeti válasza MarKoo (#2) üzenetére


isapeti
aktív tag

Az a baj, hogy nem találtam ilyet!!! Én is erre gondoltam egybôl, de nem láttam egy ilyet sem!

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#4) MarKoo válasza isapeti (#3) üzenetére


MarKoo
őstag

Érdekes. Asszem marad a Win resintall. Vagy megadod hogy a drivert keresse a C:/Windows/-ban!

(#5) wnix válasza isapeti (#3) üzenetére


wnix
senior tag

a hardware-kezelőben nincs olyan menüpont hogy: ''elrejtett hardverek megjelenítése''...
mert ha van, akkor az be kell ''kapcsolni'' és máris látod az összes eddig feltelepített hardvert, amiket már el is lehet távolítani...

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#6) marcee válasza isapeti (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nem telepített legújabb Adobe Reader-t? Annak van valami internet printig baromsága, talán azzal lehet összefüggésben.

Killerman: az eszközkezelőben nem jelennek meg a nyomtatók.

[Szerkesztve]

\m/

(#7) isapeti válasza marcee (#6) üzenetére


isapeti
aktív tag

Nemtom van-e AR, majd meglesem! Köszi a válaszokat mindenkinek!

Ja, és van 1 hasonló gondom nekem is. Van 1 ezer éves SCSI szkennerem, feltelepítve, stb, mûkszik is, franya, de EZT IS állandóan meg akarja varázsolni a WinXP. Ezt ugyebár meg letiltanám/eltávolítanám, gondolom használni sem lehetne. Kissé idegesítô, mert állandóan felugrál a kis pöcs...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#8) Adrian Mole válasza isapeti (#7) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Ha külön bekapcsolós a scanner, akkor ez win xp betegség: induláskor ellenőrzi, hogy mi van a gépben, ha nem érzékeli a scannert, mert ki van kapcsolva, akkor úgy tekinti, hogy nincsen, de ha bekapcsolod, akkor telepíti a drivert hozzá. Sajnos nem tudok kapásból meoldást mondani rá.

42

(#9) isapeti válasza Adrian Mole (#8) üzenetére


isapeti
aktív tag

Igen, ez a helyzet. Köszi mindenesetre!

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.