Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Nem vénnek való vidék - Berettyóújfalu
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Negyedik rész
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Aktív témák
-
#40553216
törölt tag
válasz
totyax
#28686
üzenetére
"Szerinted csupa jót és dicsérőt lehet írni.">nem. de idézek tőled: "itt is a pampogás ment ahelyett hogy tényleges megoldási javaslat érkezett volna." amúgy tudod, mi volt az oka?
egy példa pont az előző, hozzád írd hsz: hiába jó a Linux, ha a windowst a szokásos trehány módon zárja be a delikvens (és a megoldásod alapján te is ezt tetted, és ezek szerint ahhoz semmi köze nem is volt, hogy titkosított-e, vagy ez nem derült ki), akkor nem tudja csatolni annak fájlrendszerét. persze, még így is tudja erőltetni, csak az nem feltétlenül tesz jót. visszabootol windowsra, az meg simán bebootol, hiba nélkül. ezt akármennyi alkalommal eljátssza a illető, mindig így lesz. meg ettől még nem a Linux szar. mert amit elmondtál, az kb. ennyi volt: "szaralinugz!", ráadásul egyből "pampogtál", hogy így meg úgy 2010-ben ezt meg azt már kéne tudni, stb, stb. akárcsak az előzőleg említett windows csatolós hsz-ednél. ott is fikáztad, ahelyett, hogy megköszönted volna, hogy kiírta a hibát, a megoldási javasatot (többet is). a szaros windows xp (tudom, idejétmúlt) egy pendrive-on lévő 2. partícióval nem tud mit kezdeni, meg sem mutatja, van-e rajta.ezzel együtt lehet bug is. viszont alig hiszem, hogy az ékezettel lenne baja, vagy legalábbis nem így. rengeteg egyértlműen windowson becsomagolt zip és rar fájl csomagoltam ki az utóbbi pár hétben, még mindet kicsomagolta, amelyiknek a címével meg baja volt (pont ékezetesek, kis kickákkal, vagy egyéb karakterekkel), azok címe mögé pedig odaírta, hogy "érvénytelen kódolás", vagy valami ilyesmi.
de te meg a "pampogás" helyett küldtél pl. hibajelentést? mert - és itt visszakanyarodnék az ingyenességhez, stb. - ha már nem fizetsz, viszont elvárásaid vanna, sőt, fikázol, akkor ez lenne a minimum elvárható, hogy segítsd azokat, akik viszont neked és érted dolgoznak, számodra ingyen.
"kommunizmus">elég rossz példálózás. akkor legfeljebb abban volt szabadságod, hogy eldöntsd, trabantot, wartburgot, daciat, ladat vagy p. fiatot akarsz majd 6 év múlva venni, ahhoz képest, hogy holnap beadod az igénylést. a színét már nem választhatod meg.
akkor "szabad ember szabad országban azt tette, amit szabad".ezzel szemben a fikázott Linuxot szabad döntésed után szabadon letöltheted, terjesztheted, telepítheted, módosíthatod. ha utóbbihoz nem értesz, szabadon jelentheted a hibákat, ezzel hozzájárulva, hogy jobb legyen. ha ez kommunizmus, akkor ez messze előrlépés az általad negatív példaként felhozott létezett kommunizmushoz képest. senki nem kényszerített semmire.
Aktív témák
- Assetto Corsa Rally
- Autós topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Mobil flották
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Trollok komolyan
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3670 100% Akkumulátor
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- BESZÁMÍTÁS! Dell Precision 5540 notebook - i9 9880H 64GB DDR4 2TB SSD nVidia Quadro T2000 4GB W11
- Apple iPhone 16 Pro Max Desert Titanium Titán dizájn, Pro kamera, 120 Hz ProMotion,90%,3 hó gari
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3732, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

