Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv-re szeretném kirakni a képet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dzsonhee


dzsonhee
csendes tag

Hi!
Van egy régi Philips tévém és arra szeretném kirakni a képet.
A kérdésem az, hogy hogyan lehet , mert csak egy bemenet van rajta, ahova a kábel TV csatlakozója van most bedugva.
Létezik olyan átalakító amivel megoldható lenne a dolog?
Ha igen mi a neve és hol lehet kapni?

(#2) tibz03


tibz03
őstag

Nekem is 1 kérdésem lenne: van 1 Leadtek GF2 MX 32 MB VGA-m TV-kimenettel. Már szegény 2 éves, de még nem volt rákötve a TV. Méghozzá azért, mert 1x-űen nem találtam hozzá kábelt az üzletekben. A kimenet PONTOSAN olyan, mint a PS/2. Kipróbáltam, az egér gond nélkül belement. Ugyanannyi tű (vagy mifene) van rajta, tehát 100%-ig ugyanaz, mint a PS/2. Ki látott már ilyet?

(#3) rogers


rogers
aktív tag

#1: az egy elég régi TV lehet, a kábel amit említesz az koax kábel, durván fogalmazva antennajel... Én nem nagyon tudok olyan kártyát ami ilyen kimenettel rendelkezik.

#2: a kvázi PS/2es csatlakozó persze nem PS/2, hanem úgy hívják S-VIDEO. MediaMarktban v. akárhol tucc venni olyat... Van S-VIDEO --> RCA átalakító, néha ilyet adnak a kártyához is, ha a TVn nem lenne S-VIDEO bemenet.

Jobb későn, mint még később...

(#4) erdoke válasza dzsonhee (#1) üzenetére


erdoke
titán

Cellux? Láttam ilyen gyurmaszerű ragacsot is, az jól ragad üvegre. :)))

Bocs az idétlen OFFért.:)

A legjobb aláírás a héten

(#5) JC válasza dzsonhee (#1) üzenetére


JC
tag

CSak egy videó közbeikatatásával tudod megoldani aminek van S-video vagy SCART csatlakozója.

(#6) dzsoni válasza dzsonhee (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nekem mintha rémlene vmi olyan cuccos amit valamikor régen még a gagyi tv-játékokhoz adtak. Tv-játék rca out -> átalakító -> tv koax in. A doboz oldalán lehetett állítani a frekit, h ne vesszen össze a videóval, beltérivel, etc-vel :) ...

(#7) dzsonhee


dzsonhee
csendes tag

Hol lehet kapni svideo-rca átalakítót?
És kb mennyiért adják?

(#8) Keitaro válasza dzsonhee (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Menj be akár egy Media Marktba... el van árasztva ilyen dolgokkal csak ne a PCs cuccoknál hanem a video kábeleknél.

(#9) Als


Als
tag

Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam egy Chaintech GeForce4 mx 440 64MB-os kártyát, és nem tudom használni a tv outot.
A tvcc2000-t próbáltam, az nem ismeri fel a chipet, majd kipróbáltam a Tv tool 6.8-at is, az sem találta meg a chipet.

Az előző kártyám Abit GeForce 2 volt, azzal minden ok volt.

Mivel tudok kirakni képet, ha ezekkel nem sikerül?

Ha estleg tud valaki segíteni..........

Köszi


(#10) Ketama válasza Als (#9) üzenetére


Ketama
aktív tag

Az nVidia Detonator része az nView, amivel ki lehet rakni a képet a tv-outra.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#11) Als válasza Ketama (#10) üzenetére


Als
tag

Akkor detonátor drivert tegyek fel??

(#12) Yutani válasza Als (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mindenféleképpen. Ha a kártya érzékeli a TV-OUT-ján a TV-t, akkor be lehet kapcsolni az nView fülnél a képernyőklónozást, vagy a képernyőtulajdonságoknál a második képernyőt.
Mellesleg a GF4 MX-eknek elég jó a TV-kimenetük, nagyon jól beállítható, teljesen szét lehet húzni a képernyőt, és így el lehet tüntetni 100%-osan a fekete csíkokat.

#tarcsad

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Tv-re szeretném kirakni a képet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.