Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexel


mexel
veterán

Azért nyitottam új topicot, mert nem tudom az összes lap topicját végigolvasni, ráadásul mindenhol fel kellene tennem a kérdést.
Tehát: le akarom cserélni a jól bevált 754-es asus k8n lapomat, ami tud olyan funkciót a biosban, hogy beállított hőfok alatt leállítja a prociventit, majd következő beállított hőfoknál közepesen járatja, és végül a 3-ik hőfoknál teljes sebességgel pörgeti.
Vettem is egy 939-es asus (a8n-e) lapot, mert azt mondták ez is tudja, mint minden asus. Sajna csalódás ért. Elvileg (talán gyakorlatilag is) ez is szabályozza a fordulatszámot, de félig automatikusan (azaz azt a hőfokot tudom megadni, ahonnan már teljes gázzal sergeti-forgatja a ventit). Az a bajom, hogy nem kapcsolja le a ventit, így soha nincs teljes csend mint a régi lapnál.

A kérdés: tud-e valaki olyan lapot, ami tudja a venti leállítását hőfok függvényében. Tudjon még sata2-t és dual ddr-t, tehát ne NF3 chipset legyen. Ja, és PCIe kártyát kezeljen, ne AGP-t.
Hát ennyi. Ha van vkinek tapasztalata, az ne fogja vissza magát :)

(#2) Rommel6600 válasza mexel (#1) üzenetére


Rommel6600
őstag

én ugyan ezt csinálom csak szoftveresen!
speedfan a progi neve, ajánlom neked is.

lapot sajna nem tok javasolni, de hallotam már erről a funkcióról, de kötve hiszem hogy ilyen részletességgel be lehetne állitani a biosban hogy hogyan szabályozza neked a prociventit. :F de előfordulhat.

a speedfan viszont minden alaplapon elfut, és erőforrásigénye is kb 0

[Szerkesztve]

(#3) Rover623 válasza Rommel6600 (#2) üzenetére


Rover623
félisten

1. nincs...mert olyan elvetemült mérnök sincs, akinek eszébe jutna ezt BIOS szinten megcsinálni. A te lapod unikum vagy gyári hibás a BIOS...;]
Hőmérsékletfüggő fordszám szabályozás most már szinte mindegyik alaplapnál van (na jó, a legolcsóbbaknál nincsen:U), de a minimum fordulatszám soha sem 0...!
2. kérdésed elfért volna itt:[link]...eseleg itt:[link].


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#4) mexel


mexel
veterán

Szoftveres megoldást nem szeretnék, mert amíg betöltődik a win addig nem dolgozik a progi, ráadásul folyamatosan kell futnia a háttérben a programnak. én pedig nem szeretem az állandóan háttérben sertepertélő kis progikat.

Egyébként van olyan lap (mint ahogyan írtam is), ami 0-ra állítja le a ventit. BIOSban beállítom neki a bekapcsolási hőfokot, és csak akkor kezd el pörögni a venti, ha elérte azt a hőmérsékletet. Na most ha win alatt megy a c&q akkor legtöbbször áll a venti. ( megnéztem, most is. 37 fokos a cpu és áll a venti)

(#5) rsx válasza mexel (#1) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia
Nekem Abit an8-sli lapom van,ezen van ilyen lehetöség a biosban(uguru).Igaz ugy lehet beállítani,hogy a beállított hőfoknál pl:40c-nál 8v-al inditja a ventit és ha eléri az 50c-ot akkor 12v ad a ventinek,a beállított 2 höfok között pedig arányosan szabályozza :)
(sajna a speedfan nekem nem szabályoz valszeg az uguru chip miatt)

[Szerkesztve]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#6) mexel válasza Rover623 (#3) üzenetére


mexel
veterán

A lapon nem hibás, 3 db is van itthon, családban is 2 ilyen és mind ilyen elvetemülten jól teszi a dolgát. Azért nem azokban a topicokban tettem fel a kérdést, mert más topicban sem volt válasz, itt talán így jobban szemet szúr a dolog.

(#7) mexel válasza rsx (#5) üzenetére


mexel
veterán

Igen, úgy tűnik ez az. Amíg nem éri el az első hőfokot addig áll a venti? Kérdés, hogy a sima (nem sli) an8 lap is tudhatja ezt? Lehetőleg nem a legdrágább kategóriából szeretnék vásárolni, de ha nem lesz más, kénytelen leszek. :)

(#8) Dare2Live válasza mexel (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én úgy oldottam meg igaz vízhűtésnél de nem nagy a különbség, hogy 40C ig 8Vot ada ventinek a lap de a venti elé raktam egy llenállást tehát el sem indul.
Aztán 40C fölött 12V ad a lap és a venti szépen pörög.

Nemnagy kunszt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) rsx válasza mexel (#7) üzenetére


rsx
aktív tag

Igen áll,az AN8-ultra is ugyan ez csak nem sli-s
Amikor én vettem a mobot sajna nem volt sima ultra csak sli

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#10) mexel válasza rsx (#9) üzenetére


mexel
veterán

ez egy nagyon pozitív válasz, utánanézek az abit használt áraknak is. Érdekes, hogy 754-ből először abitot vettem (talán kn8 vagy vmi), mert azt hittem az is tudja, azt mondta a tulaja. Régebben abit párti voltam. Nem tudta, ellenben az asus-al. Most áttértem asusra, de ismét váltanom kell :)

Mondjuk ha jól látom akkor nem fogom olcsón megúszni az abit an8 ultrát sem :(

[Szerkesztve]

(#11) tkesy válasza mexel (#1) üzenetére


tkesy
őstag

DFI Lanparty Ultra-D

Cpu Fan, Chipset fan, Fan2 szabályozható: milyen hőfok alatt kapcsolja le, ill. milyen hőfok fölött járassa max fodulatszámmal a rákötött ventiket... A köztes tartományban pedig hőmérséklet függvényében szabályozza a ventik fordulatszámát....

Ami viszont nme tudja ezeket: Asus A8N5X, ilyet ne vegyél...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#12) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hallod, ha neked olyan hűtőd van, ami nem halkul el némára, ha a q-fan lefogja, akkor szerintem inkább hűtőt cserélj, mint lapot...
Az asus stabil kis deszka, nekem nincs hangja. 1000en forog a zalman.

[Szerkesztve]

(#13) mexel válasza tkesy (#11) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Akkor úgy látom lesz néhány lap ami tud ilyet. Talán nem is lesz felesleges a topic, ha néhány tulaj tapasztalatból írja le ezt az opciót :)
Lehet mást is érdekel, és így egy helyen látható néhány lap sztem akár fontosnak is számítható tulajdonsága is. :)
Utánanézek ennek a lapnak is.
Megtörtént. Komoly darabnak látszik :)


[Szerkesztve]

(#14) mexel válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


mexel
veterán

Volt már mindenféle hűtőm, amíg forog egy venti, mindig lesz hangja :) Akkor a leghalkabb ha áll. :)

(#15) rsx válasza mexel (#10) üzenetére


rsx
aktív tag

Ha jól tudom kn8 szérián nincs uguru chip,an8 lapot szvsz csak használtan kapsz(olcsón :DDD )

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#16) mexel


mexel
veterán

Gigabyte, asus és asrock tulajok nem tudnak vmi biztatót mondani? :)

(#17) mexel


mexel
veterán

up

(#18) joghurt válasza mexel (#16) üzenetére


joghurt
addikt

A Gigabyte GA-K8NF-9 tudja ezt, SmartFan-nek hívják. Feltételezem, hogy az összes ennél újabb alaplap is tudja már.

Igaz, a K8NF-9 csak az F6a BIOS-frissítéstől kezdve tudta, de azért csak sikerült megszülniük. (Elvileg már az F2-nek is tudnia kellett volna, csak épp nem működött. :)) ) Jelenleg F11-nél tartanak.

A tej élet, erő, egészség.

(#19) joghurt válasza joghurt (#18) üzenetére


joghurt
addikt

Kifelejtettem, hogy a SATA2-höz nem jó a ''sima'' K8NF-9, csak az Ultra, de gondolom ez triviális.

A tej élet, erő, egészség.

(#20) mexel válasza joghurt (#18) üzenetére


mexel
veterán

Az NF4, az NF4 (4x) és az Nf4 Ultra is? Vagy csak az utóbbi?

(#21) joghurt válasza mexel (#20) üzenetére


joghurt
addikt

A ''sima'' K8NF-9-ben NF4 (4x) van, és az csak SATA-150-et tud.
A K8NF-9 Ultrán értelemszerűen NF4 Ultra van, és az már tud SATA-II-t.

De tudom ajánlani: [link]
Tudsz szűrni foglalatra és chipsetre is.

S939+NF4 Ultra kombinációból három féle van: GA-K8N Ultra-9, GA-K8NF9 Ultra (rev. 1.x) és GA-K8NXP-9. Ehhez jön még az Ultra/SLI-s GA-K8NF9 Ultra (rev. 2.x).

Ezek közül a GA-K8N-nél nem esküszöm meg a SmartFan meglétére, de akinek van, esetleg megerősíthet benne.

[Szerkesztve]

A tej élet, erő, egészség.

(#22) God Vazzeg válasza mexel (#20) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az enyém csontra tudja, és sataII, nagyon olcsó lap, csak ajánlani tudom! Típus az adataimnál.. ;)

(#23) God Vazzeg válasza joghurt (#21) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az enyém ez: GA-K8N Ultra-9, és működik kifogástalanul! Meg vagy erősítve :DDD

(#24) martonx


martonx
veterán

Azért én megnézném azt a vájtfülű embert, aki hallja a percenként 1000-et forduló 12 cm-es ventilátort. Ennyi erővel akkor már a vinyókat is kidobhatod a gépből, ja és téged aztán marhára zavarhat ha beteszel egy dvd-t lejátszani a gépedbe :Y

Persze mindenre van megoldás! Felejtsd el a számítástechnikát, és ülj be egy hangszigetelt szobába jól beolajozott abakusszal, és óvatos mozdulatokkal kezdj el számolni! Szivesen.

:))

Én kérek elnézést!

(#25) mexel válasza martonx (#24) üzenetére


mexel
veterán

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy kinek mi köze van más ügyeihez? ha nem tudsz segíteni miért írsz ide? Nincs otthon vmi más elfoglaltságod? Pl. vmi asszony, vagy ha még túl fiatal vagy egy igazihoz akkor nőcis újság, esetleg tanulás. Sokan segítettek itt, valószínűleg ez alapján tudok is majd választani. Én sem szólok bele abba, hogy mit miért választasz. Soha nem értettem azokat akik más dolgába beleszólnak - feleslegesen. Nyilván nem fogom leírni miért keresek ilyen lapot. Ez már az én dolgom. Ez a mániám. 46cm-es lokátoraim vannak fül helyett, és idegösszeomlást kapok a 800-és 1242rpm közötti ventilátoroktól. ez csak akkor van, ha nem mutogatnak orvosi kongresszusokon, valamint különböző kiállításokon mint természeti csodát és hadászati csodafegyvert.
Ezek után gondolom elnézed nekem ha ilyen lapot keresek. Ami úgy tűnik van is, gyártanak ilyet, és nyilván azért mert van rá igény. Ahogy látom az aláírásodban neked sem p3 és porszívóhangú venti párosítás ketyeg a gépedben. Te miért költöttél ilyenre?
Na mindegy. Csak egy szösszenet volt, mert nem te vagy az első, aki ilyesmit kérdez (mond) , valamint minden info nélkül állítják, hogy nincsenek ilyen lapok, én tévedek, hülyeség. ( másik fórumon is) Köszi, és bocs ha hosszú volt. :)

(#26) mexel válasza joghurt (#21) üzenetére


mexel
veterán

köszönöm, már természetesen végignéztem a gyártók oldalait (ezt is) de nem derült ki (nekem) egyértelműen melyik tudja azt amit én szeretnék :) De így már egyre tisztább a dolog :)

(#27) Joco válasza mexel (#26) üzenetére


Joco
aktív tag

Abiton és msin kivül próbáltam pár lapot. Amire Neked kell egyértelműen a gigabyte a legjobb választás. Az nforce4es chipsetesek, ha jól emlékszem 5 lépcsőben állíthatóak. Tehát tudsz állítani egy hőfokot ahol kikapcsol, utána egy következőt, ahol az általad megszabott fordulatszámon megy a venti és így tovább. Emellett szinte csak pozitívumait tapasztaltam, szerintem egy ilyen jó választás lenne. :R

Esetleg ha határoztál és kiveséztétek a témát itt tudod majd záratni :R [link]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#28) mexel válasza Joco (#27) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm :)

(#29) mexel válasza rsx (#15) üzenetére


mexel
veterán

Viszont a kn8 szérián is van a biosban FanEQ Speed controll, csak nem tudom hogy az mennyire szabályoz. Vajon 0-ra is, vagy 8v-ról indul?

(#30) Allien


Allien
veterán

Nem tudom, mi a célod, tehát, ha egy ventit sem akarsz a házadba, akkor passz, én nem foglalkoztam ilyen dolgokkal, vettem halk ventit, és csá (illetve, venti szabályzóm van). De, ha már egy ventit is beraksz a gépedbe, mondjuk a ház hűtésére, akkor a probléma megoldva!
Ugyanis, SENKI sem mondta, hogy a cpu fan-ra tényleg azt kell rárakni, ergo, a ház ventijét is rá lehet rakni!:DDD ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#31) ALI_G


ALI_G
veterán

az abitok (2) mind tudták, az msi-m nem (2 közül, 1 sem).
persze csak softveresen, speedfannal.

(#32) mexel válasza ALI_G (#31) üzenetére


mexel
veterán

Az sajna nem ugyanaz, a bios lenne a lényeg.

(#33) mexel válasza Allien (#30) üzenetére


mexel
veterán

Minden ilyen dologgal tisztában vagyok, nem ma kezdtem, de a topic lényege az lenne, hogy kiderítsem mely gyártók melyik típusai tudják ezt az opciót. Az hogy miért és mire kell, vagy van-e értelme az most nem ide tartozó kérdés teljesen, az valahol a fáradt gőz rovatban lenne jobb helyen. :)

(#34) Joco válasza mexel (#33) üzenetére


Joco
aktív tag

Akkor viszont gigabyte-al jársz a legjobban :R Ha nincs szükséged a sok csilli-villi-re, akkor lehet hogy érdemes egy kisebb modellt venni, mert azokon passzív a chipset hűtés :)

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#35) mexel válasza Joco (#34) üzenetére


mexel
veterán

Igen, a giga k8n ultra 9 lenne a legjobb, csak nem találtam :)
Már csak k8nf9 ultra van, az meg ne mtuningolható a topicja szerint.

(#36) ALI_G válasza mexel (#32) üzenetére


ALI_G
veterán

tudom, hogy nem s939-es lapok, de vmi támpontot adhat márka terén.

(#37) God Vazzeg válasza mexel (#35) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem lehet kapni k8n ultra-9-et?? Akkor duplán jól jártam vele :D :C

(#38) mexel


mexel
veterán

Közben lett egy AN8 SLI, ha beüzemelem kívéncsi leszek az eredményre :)

(#39) slayer006 válasza mexel (#35) üzenetére


slayer006
addikt

Miért is nem tunningolható ?? :F :F
Érdekes :DDD :DDD

Van itt a közelemben még 1, abban 8x300 -on jár egy 3000+

[Szerkesztve]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#40) mexel válasza slayer006 (#39) üzenetére


mexel
veterán

Sokan panaszkodtak a topicban, hogy a bios nem ehgedte vmiért. (nem mindenkinek, valakinek ment rendesen) God Vazzeg kolléga is említette a dolgot, azért olvastam utána.


[Szerkesztve]

(#41) mexel válasza rsx (#5) üzenetére


mexel
veterán

Megvan az AN8 SLI. csak az a baj, amit szerettem volna az nem megy. :( Rögtön 8v-al indítja a ventit, nem állítja meg. ráadásul majdnem végig 2000-2400 körül megy a venti, pedig a procihőre csak 3x fokot ír ki. Ilyenkor már állni kellene a ventinek, ez meg pörög mint a bolond. Hibás a lap, vagy téves volt az info? Esetleg én szúrok el vmit? Pedig elég egyértelműnek tűnik. :(

[Szerkesztve]

(#42) mexel


mexel
veterán

Máshol is megerősítettek ( de miért csak azután miután megvettem ? :F ) hogy az an8 lap sem tudja megállítani a ventit, hanem csak 8 és 12v között szabályozza. Tehát ugyanúgy mint a kistesói, a kn8 szériából. Tehát ehhez az ugurunak semmi köze, az valszeg annyiból jobb, hogy win illetve külső panel alól is lehet állítani a tuningot. Sajnálom hogy nem volt érthető a kérésem , azért akartam biztos infót tulajoktól, akik 100%-ra tudják a választ, nem csak '' egy nagyon külföldi újságban látta egy barátom, aki mesélte'' infót szerettem volna, mert így meglett az eredménye. Fehérvárról hozattam a lapot, de ennyi erővel helyben vehettem volna kn8 szériát újonnan olcsóbban és akkor szívességet sem kellett volna kérnem. Úgy látszik kénytelen leszek megkérni valakit akinek giga lapja van, hogy megnézhessem élőben a tudását a lapnak, mert csak akkor hiszem már el mit tud. Akire nem vonatkozik annak természetesen köszönöm a pontos infót.

(#43) joghurt válasza mexel (#42) üzenetére


joghurt
addikt

A GA-K8NF-9 tényleg 0-ra tudja levenni a ventillátort, nem csak fordulatszámot csökkenteni. De csak F6A BIOS-tól kezdve.

A te alaplapodnál nem lehet valami hasonló megoldás?

[Szerkesztve]

A tej élet, erő, egészség.

(#44) mexel válasza joghurt (#43) üzenetére


mexel
veterán

Utánanézek még mielőtt eladom, mondjuk a legújabb (20-as ) bios van rajta. Azt hiszem igazad volt az elején, valóban giga lesz a vége (már csak kerítenem kell vhonnan). eddig csak egy nf3-as giga lapom volt, az lazán ment 300-as fsb-vel de az még nem tudott szabályozni semmit. Attól függetlenül viszont nagyon jó lap volt.

(#45) God Vazzeg válasza mexel (#44) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megmondtam telefonba, hogy az Asus és az Abit nem tudja :( Nem hittél nekem? :D

(#46) mexel válasza God Vazzeg (#45) üzenetére


mexel
veterán

Csak az uguru chipre sokan állították tulajok, (telefonon is ! ) szeretem az ilyen hozzáértő mókusokat. Na mindegy, nekiállok gigát venni. Valaki profi abit an8 sli-t? :)

(#47) God Vazzeg válasza mexel (#46) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyiért adod? :U

Szerk: nekem volt már asus és abit lapom is, tudom hogy nem tudja... :D Meg is lepődtem a gigán hogy ennyire tuti :D :R

[Szerkesztve]

(#48) mexel válasza God Vazzeg (#47) üzenetére


mexel
veterán

Közben annyi változás van, hogy valamennyire össze lehet hozni a procventi szabályzást bizopnyos szinten, de csak ha nem a prociventi csatlakozójára dugom a ventit, hanem pl az oteséra, mert ott 6v-on már lehet kergetni, ami valóban halk. Csak az a baj, hogy annyira összevissza mérnek az érzékelők, mintha véletlenszerűen, vagy programszerűen mérnének. :) A hőmérséklet a lap szerint fél pillanat alatt felmegy 34 fokról 50-re, stb. Az a baj, hogy ezt az ingadozást a venti is követi :DDD

(#49) dilipok válasza mexel (#48) üzenetére


dilipok
veterán

Na látod addig variáltál hogy mégsem lett jo ;]
amúgy a K8NF9 Ultrával jól jártál volna, mert ez tényleg tudja azt ami neked kell(ett volna).
Viszont csak azt nem értem hogy ha ezért nem vetted mert nem igazán tuningolható a lap (legalábbis nem mindenkinek, köztük nekem sem), tehát tuningolni is akarsz, akkor minek neked leállítani a procihűtőt? :F ha tuningolsz úgyis csak rövid idejig lenne abban a hőfoktartományban ahol nem menne a venti.

ezt nem kötekedésnek írtam, ne értsd félre. csak tényleg nem értem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#50) mexel válasza dilipok (#49) üzenetére


mexel
veterán

Autóból sem azért veszek olyat ami tud 200-al menni, mert mindig 200-al megyek, csak a tudat jó, hogy tudja és ha kell akkor gyors is. A gépet 95%-ban csak letöltésre és netezésre használom, de néha rámjön egy kis játszhatnék ha úgy adja az időm és kicsit elegem van, akkor jó ha fel lehet húzni a gépet 2400-2500mhz-re és játszani kicsit. Olyankor nem gond a venti hangja :)
(letöltésnél azért jó ha leáll a venti, mert garzonom van, és este ha csend van, már egy egérkattintás is zavaró lehet, ha a párom alszik. viszont ha a venti 5-6v-on megy, és 50%-ban áll, úgy már szinte hallhatatlan a gép. Néha a vinyó kerregés hallatszik picit, de az is le van redukálva a nullára szinte :) ) Asus k8n lapnál beállítottam hogy csak 45 foknál kapcsoljon be a venti, akkor igen sokáig elment passzívban c&q-val ha nem nyúltam hozzá. És ha már van ilyen lehetőség (mert gyártanak ilyet a gyártók és nyilván nem véletlenül, hanem mert ezek a procik már képesek erre) akkor szeretném kihasználni ezt a lehetőséget, így nem kell drágán de főként macerásan mindenféle vízhűtéseket venni- beszerelni, extra hűtőket vásárolni ( hiszen ilyen beállításokkal szinte mindegy milyen hűtőt veszek) hanem így is hangtalanná lehet varázsolni a gépet, néhány beállítással és automata módon, nem kell figyelni semmit, ha melegszik a dolog, utánaállít.
Röviden ezért kellene, és mert az nf3 lapom nagyon profin végezte ezt a dolgot, és szeretnék egy hasonló jó nf4-et.

(#51) God Vazzeg válasza dilipok (#49) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem állandóan 2400-on jár a proci, mert itt még alapfeszen elmegy, és mikor nincs ilyen meleg, akkor áll a ventim folyamatosan. Most máshogy van állitva, kb 5V-on megy, így 800-at forog egy AC 64 pro, ami amúgy is halk :D A procim netezés közben jelenleg 33C :D

Hűvösebb időben 40C-nál indítom a ventit, és 35-nél kapcsolom ki. Csak netezéssel nem indul be a venti, csak ha játék stb megy :D Ha beindul, akkor is csak kezdeti 5V-on :D

C'n'Q-t nem használok :Y :D

(#52) dilipok válasza mexel (#50) üzenetére


dilipok
veterán

Aham, értem. Akkor nemtom hogy mi lenne neked jó sajna. Mert ami leállítja az nem tuningolható, amit meg lehet húzni, az nem állítja le a ventit :F Innentől sztem rajtad áll :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#53) mexel válasza God Vazzeg (#51) üzenetére


mexel
veterán

Ott a pont. Akkor nem csak én használom ezt a funkciót :)

(#54) mexel válasza dilipok (#52) üzenetére


mexel
veterán

Az előző hsz-ben van egy megoldás. De pár hsz-el előbb leírtam, hogy mire kell, azt hittem az érthető volt :F

(#55) orbano válasza mexel (#54) üzenetére


orbano
félisten

Speedfan nem jó? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#56) Solad válasza orbano (#55) üzenetére


Solad
őstag

#4 :F

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#57) joghurt válasza orbano (#55) üzenetére


joghurt
addikt

És a SpeedFan sem tud kezelni mindent. Pl. decemberig a K8NF-9-et sem ismerte.

A tej élet, erő, egészség.

(#58) mexel


mexel
veterán

Vajon a Gigabyte GA-K8N-SLI is tudja ezt a ventiszabályzást? Az lenne most egy jó árban. Van ilyen vkinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.