Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) mexel válasza martonx (#24) üzenetére


mexel
veterán

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy kinek mi köze van más ügyeihez? ha nem tudsz segíteni miért írsz ide? Nincs otthon vmi más elfoglaltságod? Pl. vmi asszony, vagy ha még túl fiatal vagy egy igazihoz akkor nőcis újság, esetleg tanulás. Sokan segítettek itt, valószínűleg ez alapján tudok is majd választani. Én sem szólok bele abba, hogy mit miért választasz. Soha nem értettem azokat akik más dolgába beleszólnak - feleslegesen. Nyilván nem fogom leírni miért keresek ilyen lapot. Ez már az én dolgom. Ez a mániám. 46cm-es lokátoraim vannak fül helyett, és idegösszeomlást kapok a 800-és 1242rpm közötti ventilátoroktól. ez csak akkor van, ha nem mutogatnak orvosi kongresszusokon, valamint különböző kiállításokon mint természeti csodát és hadászati csodafegyvert.
Ezek után gondolom elnézed nekem ha ilyen lapot keresek. Ami úgy tűnik van is, gyártanak ilyet, és nyilván azért mert van rá igény. Ahogy látom az aláírásodban neked sem p3 és porszívóhangú venti párosítás ketyeg a gépedben. Te miért költöttél ilyenre?
Na mindegy. Csak egy szösszenet volt, mert nem te vagy az első, aki ilyesmit kérdez (mond) , valamint minden info nélkül állítják, hogy nincsenek ilyen lapok, én tévedek, hülyeség. ( másik fórumon is) Köszi, és bocs ha hosszú volt. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.