Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Tegnap nagyon boldog voltam és ez ma is folytatódik. Köszönhető Életemnek! :)
Éjjel nagyon nyugodt álmom volt és ennek köszönhetően majdnem el is aludtam. Picit később mint gondoltam de felébredtem hozzá. Majdnem fél órát így is tudtunk beszélni. Illetve Ő beszélt. Csodás dolgokat mondott amiknek a felismerése tényleg megdöbbentett. Jó értelemben. Elmesélte mi az amire felfigyelt a randik során. Vannak dolgok amiket szép csendben elhagyunk de jönnek helyettük újak. Amik pontosan annyira csodálatosak mint a régi dolgok. Talán ezért is nem érzékeljük a hiányukat csak akkor amikor ránk tör hogy ez meg az milyen régen volt már. Ilyen volt tegnap például a hosszú szerelmes csók. A randi elején az ölelés után következik a hosszú üdvözlő csók. És utána inkább az apróbb csókok jönnek elő bennünk. Én tegnap egyszer odahajoltam hozzá egy apró csókért de hirtelen vágyat éreztem egy hosszú csók iránt. Először sok apró lett belőle és nem értette miért vagyok ennyire telhetetlen. :) És elmondtam neki a vágyam. Megkaptam. ;) Aztán búcsúzásnál megkért hogy forduljak neki háttal mert szeretne hátulról is megölelni. Imádjuk a hátulról ölelést mégis ritkán tesszük. Az a baj hogy a rövid időbe nem fér bele minden. Ezért is maradnak el dolgok. Mégsem vagyunk elégedetlenek. Sőőőt mint mondtam folyamatosan újabb és újabb dolgokat élünk át. Ezek többnyire intim dolgok. :B Rengeteget változtunk. Sokkal nyitottabbak és bátrabbak vagyunk. Most visszagondoltam az első randikra és mosolygok. Nem mertünk egymás szemébe nézni. Ma reggel beszéltük hogy ebben is változtunk. Nagyon mély dolgokról még mindig nem tudunk úgy beszélni hogy egymásra nézünk. De egyre többször gyönyörködünk egymás szemében. Gyönyörű szeme van. És mindig csillog amikor velem van. :B
Ma sokat ábrándoztam még a tegnapról. Fel kellett dolgoznom mert nagyon sok pillanat csak később jön elő. A reggeli beszélgetés is nagy hatással volt rám. Meghatározta a mai napom hangulatát. És a hab a tortán az hogy nemrég ismét beszéltünk. Most főleg én. Meséltem neki régebbi és mostani érzésekről. Amiben változtam. Először a nézetem változott meg és utána én is. Életemnek köszönhetem ezt is hiszen Ő vezet mindig a legjobb útra. Húz maga felé. És jó úton haladok affelé hogy egyek legyünk egy olyan dologban ami mindkettőnk számára egy külön csoda. Ma azt mondtam Neki hogy azt a szót hogy "szeretlek" túl kevésnek tartok ahhoz amit érzek iránta. Hihetetlen mélypontra jutott bennem a szerelem. Ez a randi annyira szép és tökéletes volt. Tudom tudom... mindegyikre ezt mondom. De nem tehetek róla hogy még mindig egyre jobban belehabarodok. Elképesztő ahogy finoman magához húz. Én nagyon szeretem ŐT! Nagyon bízom abban hogy ezt éreztetni tudom Vele. Szükségem van rá!
Most hétvége jön. Kis pihi. Már most várom a hétfőt. Remélem azért reggelente felébredek hozzá mert akarok Vele lenni!!! Hiányzik minden pillanatban amikor nem lehet velem. :(

Legyen mindenkinek kellemes a hétvégéje!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.