Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest

Hozzászólások

(#1) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Sajna nem tok róla sok infot: :( De remélem talál valaki. Engem nagyon érdekel ez a játék nagyon jónak nézki :))
Itt egy link--->[link]

PSN: TheKindgrind

(#2) Bencus88 válasza Kindgrind (#1) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jól néz ki utánna is nézek a neten:D

(#3) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Néhány finomság:

+ 1000 haszánlati tárgy
+ realisztikus ábrázolás
+ nincsennek boltok, csak akció, és diablóféle aprítás
+ az a fegyver amit az ellenség használ azt halála után el is ejti/amit látsz nála harc során pontosan az lesz a tied ha legyőzöd.
+32 ember dolgozik éjjel és nappal már 2000 óta a Titan Questen az Iron Lore-ban
+komplett pálya és quest szerkesztő, modolhatóság
+férfi és női karakter lehetőség/választhatóság
+igazi 3D külésőnézetes hentelés

+és még megannyi meglepetés

-ilyen meglepetés lehet a gépigény
-a tervektől eltérő esetleges csúszás
-a vér nekem hiányzik...effekt fokozónak...

A kiadó 2006 tavasz-nyárra ígéri

PSN: TheKindgrind

(#4) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Találtam egy fejleztői blogot! :Y
Itt a link:[link]

PSN: TheKindgrind

(#5) Kraptor


Kraptor
őstag

Van már demo a gamenak amir fileplanetröl lehet letölteni.

(#6) Trak válasza Kraptor (#5) üzenetére


Trak
addikt

És ami nálam nem hajlandó elindulni...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7) Kraptor válasza Trak (#6) üzenetére


Kraptor
őstag

Miért mi a baj?

(#8) sequator


sequator
senior tag

hali!

nálam elindula demo, de a menüben nem jelennek mega feliratok, csak ''tagmissing'' hibaüzenetek, ettől még rájuk lehet kattintani, meg lehet lépkdnia menüben, de így nem igazán használható

nem tudja valki mi lehet a hiba?

Sautia

sequator

(#9) Kraptor válasza sequator (#8) üzenetére


Kraptor
őstag

De, itt van mit kel tenned, ez egy apró baki a nem US lokáció/bill bezavar neki.

ahova installáltad a játékot ott ...Titan\Settings könyvtárban a defaults.txt ben add vagy modosítds language = English

Utána a C:\Documents and Settings\(felhasz nev)\My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings, options.txt-be ugyanúgy language = English

[Szerkesztve]

(#10) Trak válasza Kraptor (#7) üzenetére


Trak
addikt

Valamilyen filet hiányol...
A nevét már nem tudom, de mintha valami directx-es lett volna.
Kétszer telepítettem újra, de ugyanaz volt, meguntam, töröltem. :(
Pedig más fóumon olvasottak alapján jó lehet.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#11) sequator válasza Kraptor (#9) üzenetére


sequator
senior tag

kösz, közben megtaláltam. google a barátom :)

végig is vittem a demot, nagyon király. alig várom a teljest.

bár egy kicsit még optimalizálni kéne, mert a barlangokban olyan szinten beszaggat, hogy teljesen játszhatatlanná válik :(

Sautia

sequator

(#12) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Diabló klón?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#13) Trak válasza CriticalHit (#12) üzenetére


Trak
addikt

Olyasmi.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#14) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Ki vagyok éhezve egy jó kis hack and slash-re ütős grafikával. Hangulat megvan? Fejlődési rendszer mint a Diabló 2 -é? Ha igen az igéretes.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#15) Boglya


Boglya
senior tag

12 nap és itt a Titan Quest! A graf gyönyörű, a kezelőfelületet meg mintha egy az egyben a Diablo 2-ből csórták volna (legalábbis a képek alapján:) ).

(#16) Peet210


Peet210
őstag

Várom már nagyon most vittem végig a demot és le vagyok nyügözve márcsak azért is mert én nagyn szeretem az eféle játékokat.Anno a diablot toltam aztán meg sacredet most ez a nyerő és tényleg nagyon szép a grafika.A legjobban a napszakok váltakozása tetszik és az ezzel járó árnyékok változása, megnyúlása.Bár volt egy szakdt sátor aminek nekimentem és az meg se mozdult mintha betonból lenne.Mondjuk lehet hogy ez már csak szörszálhasogatás egyébkent elég részletes az egész.
Ja igen amit még hiányoltam az a vér remélem a teljes változatban be lehet majd kapcsolni valami ketchup efektet.

[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#17) Boglya


Boglya
senior tag

Na végre lehet játszani:). Tolja már valaki?

(#18) Scareface-79


Scareface-79
csendes tag

Jah, szeret kidobálni véletlen szerüen!
Remélem ''javítás'' meggyógyítja........

http://freedom.power-network.hu/

(#19) AlyArkhon válasza Boglya (#17) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Szép a game , nagyon bejön , de gondolom ezzel minden diablo fan így van :P :P

Már csak azt várom hogy megvehessem , és kész :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Osztom a skill pontokat , de nem látom igazából hogy fejlődés állt volna be a karakterben . Mivel lehet varázsolni ?? Vagy a harcosnál az összes skillpontos tulajdonság folyamatosan működik ?? :DDD

Most komolyan én nem találtam meg hogy mivel lehet varázsolni .. Ha valaki tudja mondja meg please ... :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#21) Boglya válasza AlyArkhon (#20) üzenetére


Boglya
senior tag

Még nem sokan játszanak vele:). Én is csak este tudok nekikezdeni, akkorra meglesz.
Mondjuk harcossal sok játékban nem lehet varázsolni, próbáltál indítani vmi máguskaraktert?

(#22) Boboka


Boboka
tag

A játék valóban gyönyörű... :R De 2gb ramnál is vígan swappelget... ;] ;] Nektek hogy megy?? Most 5. szintű vagyok (harcos kaszt offensive)... Elég durva 2 karddal... ;] ;] ;]

(#23) axel_foley válasza AlyArkhon (#20) üzenetére


axel_foley
tag

varázsolni a gyorsgombokkal lehet. lent pl az 1-esre jobb egérgomb, utána kiválasztod a várázslatot, aztán 1essel nyomogatod. vagy beállithatod valamielyik egérgombra is, azok meg a számos gyorsgombok mellett vannak.

(#24) AlyArkhon válasza axel_foley (#23) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx, bár nekem még a demo van meg :P Nem lehet hogy csak a demoban nem lehet varázsolni ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#25) Boglya


Boglya
senior tag

Wow, jól néz ki a grafika:). Maxon 30-50 fps között mozog, úgyhogy a gépigény tűrhető. A kamerát tényleg nem lehet forgatni vagy csak én vagyok béna:)?

(#26) Anathol válasza Boglya (#25) üzenetére


Anathol
tag

Ja hát olyan géppel ami neked van nem is csodállom, hogy nem akad!
Nekem sajnos sokmindent le kellett szednem hogy valamelyest mennyen! :(
Amúgy szerintem nagyon jó a game! 8. szint után választhattam még egy szakosodást a harcosommal!

(#27) Boglya válasza Anathol (#26) üzenetére


Boglya
senior tag

Valami bug lehet a grafban, mert néha iszonyúan lelassul (kb 10-15fps), főleg barlangokban, de nem hiszem h tényleg ekkora gépigénye lenne azoknak a részeknek, arrébb megyek 5 méterrel és már jól is megy :DDD .
Én most 10. szinten vagyok, de egyelőre csak a defender skilljeimet fejlesztem:).

(#28) krokk


krokk
senior tag

volt vkinek olyan hogy kifagyott városba teleportnál?...
nekem emgcsinálta és be se tudom tölteni azóta a legutóbbi kimentést:( lefagy egyből a játék... demoban is csinálta ezt de ott legalább be tudtam tölteni...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#29) krokk válasza krokk (#28) üzenetére


krokk
senior tag

módosítva : nem csak ott fagy meg:) most sikerült neki simán játék közben is:(

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#30) citkar válasza krokk (#29) üzenetére


citkar
addikt

nekem kifagy s vissza se tudom tölteni
vga 9800pro,mint pár másnak is hasonló panaszokkal.(

(#31) Kobe


Kobe
veterán

nevetségesen szarul ugrál az fps, helyenként kurvajo máshol 4-5 fps es diavetités

(#32) krokk válasza citkar (#30) üzenetére


krokk
senior tag

nekem 9600xt de az majdnem ugyanaz:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#33) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Most álltam neki a játéknak ,eddig nagyon bejön (Diablo fanatikus vagyok ,szóval nem csoda :) ).1.kérdésem:Valami segitség nincs ahoz ,hogy hogyan kéne karit fejleszteni?mert 9. vagyok és elég szépen lehentelek mindenkit csak nem teljesen látom át ,hogy mi is kéne igazából eröltetni (az elején a harcos kasztot utánna az earthot választottam ) 2.nektek is elszál néha a játék hibaüzivel? 3.sose lesz olyan massziv páncélom mint a Dioba? :D itt csak felveszem az izmosnál izmosabb páncélt de ugyanolyan meztelen a karim, nem bugra gondolok hanem pl a lábán nicns semmi és igy is letolok egy 2 emeletes küklopszot :) csak szörszál hasogatás de kiv vagyok, mondhatna valamit aki elöbbre jár már.

U.i:nekem elég stabil az FPS full grafon , és nem is swappolgat

(#34) Kobe


Kobe
veterán

9 es szinten diabloban sem volt semmi extra, nekem is kilences a Stormcaller Warriorom és alapfegyókkal megyek, az aurákat tápolom és azt löketem a fegyverre
sztem a fejlődési rencer átláthatóbb, egyrészt a skilltáblázatban van ugye baloldalt egy vízszintes csík amihez tudsz skill pointot adni és megnő a csík : ez a csík mutatja milyen skilleket érhetsz el adott szinten, ha feljebb kuszik a csik asszem 4-10-20-32 beosztásokkal mehet, enyni skill pontot kell beleölni ugy válnak elérhetővé a csíkkal egy szintben levő skillek is, sztem ez jó mert addig nem megyek tovább skillekkel míg egy szintet teljesen ki nem végzek, a frost aurám pl már fullos meg a lightboltom, a warriornak meg még nem nézegettem az auráit

(#35) Soak válasza Kobe (#34) üzenetére


Soak
veterán

Most játszottam kicsit és már 12 es szintet félig lenyomtam, én igazán a fegyverkezelésre fejlesztek , pl hogy milyen erős a tűz sebzésem meg enchantolom a fegyvereim, aurát nem is nagyon találtam :) ,azt viszont észre vettem ,hogy sokkal jobban jön a pénz mind a Diabloban , nektek is? már ilyen 80k-m van mondjuk nem valami sok mert egy csomo mindent nem tudok meg venni de ami rajtam van cucc azt egyébként is ugy találtam :) ,és kezdek elég erős lenni (viszonylag) ,de még igy is hogy ilyen két zöld nevü cuccom van ( gondolom tudod miről beszélek :) ) meg 89 a védelmem van egy két szörny amit sokadikra nyomok le vagy meg is halok, nem tudom nálatok ,hogy van de pl az a bazi nagy küklopsz is ilyen volt meg most valami bazi nagy zöld pók volt ami ki is nyirt egyszer :((

(#36) Boglya válasza Soak (#35) üzenetére


Boglya
senior tag

Én mindkettőt ''simán'' kinyírtam:), volt nálam elég lötyi. Engem idáig csak azok a pici pókok nyírtak ki, amik gyöngék, de nagyot sebeznek. Barlangban megyek a sötétben, aztán beszaladok közéjük és körbevesznek. Annyit már az az 1200 health sem bír :DDD .

(#37) Soak válasza Boglya (#36) üzenetére


Soak
veterán

Nálam is volt 20 lötyi de nem volt elég, 900életem volt, de mind1, letoltam ,az a lényeg :)) , most megyek épp delphi felé ,át a mocsáron ,kellemes XP gyüjtő terep

(#38) Boglya


Boglya
senior tag

Volt egy mellékküldi, amiben egy a hegyekben élő kovácsmestert kéne megtalálni, hogy jó cuccokat vehessünk tőle. Azt írják, hogy a Delphibe vezető úton kell keresni, de én nem találtam. Valaki találkozott már vele?

(#39) Kobe


Kobe
veterán

én asszem törlöm a picsába, ez rosszabb mint egy béta verzió komolyan mondom....az emberek felének jobbra balra kifagy, nekem meg 800x600 ban mediumban 10 fps alatt van folyamatosan, igaz hogy bűnronda ellenben szar....akkomá visszarakom dio 2 t, az ugyanez a játék és legalább elfut, nem egy ilyne bughalmaz....röhej hogy ilyen játék ilyen konfigon akad amikor semmi extra nincs benne, warcraft 3 szintű grafikával....a warcraft mmég a maga módján szebb is, mert színesebb és nem akad, de ez igen....röhej

(#40) citkar válasza Kobe (#39) üzenetére


citkar
addikt

hát azért jobb grafikája van mint amit mondasz,vagy nálad van a gond

de sajnos sok a gond vele,nekem si fagy,meg sok másnál..ugyanakkor vkinél tökéletesen megy

remélem hamar lesz vmi patch v fix hozzá h tudjam nyomni,mert szerintem igéretesnek tünik

(#41) Kobe válasza citkar (#40) üzenetére


Kobe
veterán

nem azért de még 1024ben mdeiumon sem annyira szép játék, simán kéne futnia

(#42) Soak válasza Kobe (#39) üzenetére


Soak
veterán

Olvastam azon az oldalon ahonnan van a játékom ,hogy esetleg egy video drivert frissits vagy válts ,és akkor megoldódnak a problémáid , az FPS meg a te hibádból ilyen alacsony, nekem folyamatos 75.

U.i:szerintem egy rpg-hez képest szép a grafikája, szebb mint a War 3 mé.

szerk: mondjuk nálam is vannak fagyási problémák de egyszer volt csak a többi rögtön belépéskor, általában 2.-3.ra indul és utánna stabil

[Szerkesztve]

(#43) Soak válasza Boglya (#38) üzenetére


Soak
veterán

Szia!

Én megtaláltam, ott van ahol mész delphiben már a mocsár után és van egy kisebb szakadékon átvezető híd, na azon nem mész át hanem tovább mész a ''dzsumbujba'' :)) és ott lesz, de télleg jó cuccai vannak mondjuk elég drágák is meg nagyon fejlettnek kel lenni de én azért vettem tőle cuccokat mert elég izmos cuccai vannak.

(#44) Soak válasza Kobe (#41) üzenetére


Soak
veterán

Mondjuk nekem 1280*xxx (már nem emléxem :) ) ben fut minden fullon és igy is szép de nekem default beállitásokkal is tetszett

(#45) Kobe válasza Soak (#42) üzenetére


Kobe
veterán

és elárulnád mit értesz én hibámon ? szinte a nyers windows fut, netről lekapcsolodtam, minden felesleges progi kilőve, 800x600 mediumnál alább má nem fogom venni, de mééég így is akad ilyen konfigon 800x600 ban amikor már azért nem sokkal szebb mint dio 2 vagy wc3, megjegyzem legujabb ati driverrel...na akkor hogy is van ez kéremszépen ?

[Szerkesztve]

(#46) Soak válasza Kobe (#45) üzenetére


Soak
veterán

Most mondtam, vga driver vagy hasonló softwear probléma, vagy talán a 9600pro nem birja amit kéne ,persze csak ha valósak az adataidnál lévő számitogép adatok.Az meg ,hogy nem sokkal szebb mint a Dio...no comment ,told föl a Dio-t és nézd meg mégegyszer, mert azért grafikába ne hasonlitsuk már össze öket..nem azt mondom ,hogya dio nem jó játék mert nálam a top 10ben van de azért egy kis idő eltelt már azóta.javaslom ha nincs kedved szivózni a driverekkel akkor nézd eg a systemrequirmentslab.com on ,hogy valóban minden összetevője megfele e a játék kivánalmainak.

(#47) Kobe válasza Soak (#46) üzenetére


Kobe
veterán

nem bazmeg, poénból másik konfigot adok meg, hogy ha hardveres segítséget kérek a fórumon, másik konfigra adjanak javallatot :(((
mellesleg én még örülhetek hogy megy, de a kifagyásokat 80 féle kártyával meg 200 driverrel, a bugokat, azokat is letunnád egy driver cserével ?
bírnia meg mit kéne ezen a gamen ? a halflife 2 valamivel klasszisokkal több hardvert igénylet, oszt mégse akadt ezen a karin...ez meg igen...

[Szerkesztve]

(#48) Soak válasza Soak (#46) üzenetére


Soak
veterán

a link nem működik nekem, de biztos tuod miről beszélek :)

(#49) Soak válasza Kobe (#47) üzenetére


Soak
veterán

Kicsit visszavehetnél... :F , olyanról halottál már,hogy valaki elfelejti frissitnei az adatlapját?jéé ez meg esik elég sokmindenkivel.. a másik meg nekem nem érdekem ezekután meg főleg ,hogy neked hogy megy vagy egyátalán megy e mert nekem megy és kész szeretek vele játszani és ahogy láttam nem csak nekem megy ,szóval még tudunk róla beszélni is...a másik még ,hogy 512 rammal sir a szád...kicsit ha már igy lehuztad ,hogy milyen rossz, csunya játék oegalább utánna nézhetnél ,hogy mit huzol le...esetleg szét swappolja magát a játék és te azt video problémának irod le...bár biztosan nem mert te tudod.Szóval én itt befejeztem a veled való vitát/társalgást.

Szia!

(#50) Soak válasza Kobe (#47) üzenetére


Soak
veterán

Csak nem te húzod az ''aszfalton'' is a játékot? :DDD SittesJoe.. :D , remélem sose fog menni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.