Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest

Hozzászólások

(#851) Szuperboci válasza ToBeY (#850) üzenetére


Szuperboci
senior tag

nem otthon vagyok meg még amugy sincs netem :D
sorry én nem tudok segiteni.. :(

[Szerkesztve]

Music!!!

(#852) ToBeY válasza Szuperboci (#851) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kár azért köszi.Neten se találtam olyan shotot, ami a menüt mutatja gombokat ilyesmit. :(((

[Szerkesztve]

(#853) _stick_ válasza ToBeY (#852) üzenetére


_stick_
őstag

Ha hazaértem (8 körűl) küldök egyet. Csak a főmenü kell?

(#854) ToBeY válasza _stick_ (#853) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen csak az ahol a gombok vannak

(#855) Flash Gordon válasza Szuperboci (#846) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A megjelenése óta tolom, de egy jó ideje csak elvétve...(most már alig azt is multin), minden verzió megvolt..., és hát a hivatalossal tolom szinte az elejétől. :) A neten rengeteg a szerver és a gémer, és hát ugye van trade opció is (nem kell éjjel-nappal tolni, hogy összejöjjön az összes cucc, úgy vágják az ember után szinte :D ) a kékeket már tisztán a hecc kedvéért gyűjtöttem be... :) Amúgy egy nagy tanúlság: tök más karik jók multiban mint a single gamában... aki sokat tolja a neten biztos tudja miről van szó ;)

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#856) Flash Gordon válasza Sicilian (#844) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A spirites karik petjei a főbossok ellen műkszenek és tankolnak a legjobban az összes pet közül, a másik storm ág is int igényes, ezért elkúrtad az építését a karidnak ha strengre gyúrtál... nem való az oracle közelharcos karinak... :D csak az int egy jó lightingos bot, ternion az alap persze az is maxolva, recharge-s szerkó (archemage glove és társai), dark covenant maxolva, Liche king első skillje maxolva és a többi is lehetőség szerint, deatchill is nyomasztva, ha ezek szerint tápoltad volna az egyik legütősebb karit kaptad volna, sajnos a közelharcosszisztéma behalós ennél... pláne legenden ;]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#857) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Na meg az outsider skill max is kell annak az oracle karinak, támogatja a liche szivornyáját stb...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#858) Flash Gordon válasza _stick_ (#843) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Az Oracle a legdurvábban írtó távolsági kari, csak cucc függő és persze tudni kell felépíteni... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#859) Flash Gordon válasza _stick_ (#843) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A Conquerer ideális közelharcos és hát ezért a legdivatosabb is..., meg hát ahogy említetted ''nem kell hozzá gondolkodni'' :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#860) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Csak egy kicsit... mert ha már defender a másik kaszt, ami szinte csak pajzsos skillekkel operál gáz kétkezes konfiggal próbálkozni.... :D , de legenden majd úgy is megtapasztalod... :W

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#861) ToBeY válasza _stick_ (#853) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Légyszi a linket mégegyszer küld el ahová feltetted a játék menüjének képét.thx :B

(#862) _stick_ válasza ToBeY (#861) üzenetére


_stick_
őstag

Elküldtem.
Amúgy nem semmi, hogy hogy tartja még mindig az árát a játék.
Mennyiért volt eddig legolcsóbban?

(#863) Sicilian válasza Flash Gordon (#856) üzenetére


Sicilian
addikt

Hali !! Én nem vagyok közelharcos str-re csak azért adtam, hogy feltudjam venni a cuccokat !! Egyébként meg nem a lighting-al nyomom, mert az nem jött be nekem !! Én a jégtüskékkel megyek az eléggé jó ott mindent kimaxoltam 1-2 lövés és mindenki hal.liche king első skillje már maxolva van de még eléggé gyengóca főleg ha körbeveszik lebasszák hamar !! Egyébként végigtoltam most este eléggé gáz volt a vége nagyon elhúzták és erőltetett volt. A titan meg kifejezetten gyenge :( na mind1.
De a leggázabb az volt hogy elkezdtem epic-en, megöltem a lónál az ellent, hááááááát még db-ra is annyian voltak mint normálon, ez azért nevetséges, de azért végig nyomom mind3 fokozaton !!
Azért jó a gém, ha a diablo ilyen külsővel rendelkezne, hmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nothing is true everything is permitted..

(#864) Flash Gordon válasza Sicilian (#863) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ar oracle nek simán intből-bottal kell tudnia írtani Ternion+passívja, dark covenant+passívja miatt, erre a legjobb álltalában a lighting os bot, de ízlés kérdése :) .... a recharge os cuccokból össze kell szedni a 100% ot és folyamatosan outsiderezni mellé :) , a Oracle karinak nem jók a strenges cuccok (recharge. int, energy regen annál inkább) , mert az a lényege, hogy gyorsan és messziről írtson, mert amúgy közelről elég rozoga... bárhogy tápolod is ;]...A jégsebzés szinte mindenhol ok, de a beast manek és egyébb hegylakók jól bírják a hideget... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#865) _stick_ válasza Flash Gordon (#860) üzenetére


_stick_
őstag

Ez igaz, konklúzió: warfare+deffender -nél hanyagolni kell a dual wield-ot.
Vaciláltam a karakter indításnál, hogy rogue+deffender legyen, lehet hogy megbántam. :U

(#866) Flash Gordon válasza Sicilian (#863) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ja...és egyébként azok a pontok amiket a strengre adtál az int helyett, baromira fognak hiányozni a későbbiekben.... ;)

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#867) Sicilian válasza Flash Gordon (#864) üzenetére


Sicilian
addikt

ahammm ,de én nem varázsbotot használok, hanem olyan kardot ami jó tulajdonságokat ad és csakis a jégtüskékkel lövöldözök és nyomom a manát ezerrel.... Az a tapasztalat, hogy az adott karakternek ritkán dob kasztspecifikus tárgyat ami jó is és használni lehet.
Nekem eddig ez bejött, meg a diablóban is müködött, meglátjuk később mi lesz..
Egyébként olyan tárgyak vannak nálam amik % adnak az str-hez int-hez+dex és a life +manához és igy nincs kondom, egyenlőre remélem nem is lesz !! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#868) Flash Gordon válasza _stick_ (#865) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A Corsair izgalmasabb egy fokkal és legalább olyan hatékony...véleményem szerint hatékonyabb :DDD , de első közelharcos karinak a Conquerer ideális :)

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#869) Sicilian


Sicilian
addikt

De ez az első karim, múlthéten kezdtem, ha majd nagyon nem megy akkor még 1 biztos inditok és megnézem a másik módszert....... egyébként állat a gém :R , pár kari kombót biztos csinálok még !!!

nothing is true everything is permitted..

(#870) Flash Gordon válasza Sicilian (#867) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Minden kari hatékonysága-talansága a legend szinten mutatkozik meg... ;] , az oracle cuccspecifikus és ez nem megúszós,... :) , ajánlom a GameBanshee tanulmányozását e célból, és a multiban a trade opció forszírozását...a TQVault progi használata mellett... :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#871) _stick_ válasza Flash Gordon (#868) üzenetére


_stick_
őstag

Neked eddig, melyik kari vált be a legjobban?

(#872) Sicilian válasza Flash Gordon (#870) üzenetére


Sicilian
addikt

naaaaah az még odébb van nálam !! :DDD majd irok akkor hogy mire jutottam !!

nothing is true everything is permitted..

(#873) Flash Gordon válasza _stick_ (#871) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Én a közelharcosokat preferálom a számomra hangulatosabb és dinamikusabb játékmenet miatt... és hát a Corsair... :B

[Szerkesztve]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#874) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Az assa üti a legnagyobbat a gamában (azt is szeretem :) ), de jobban kell figyelni rá... :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#875) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

És-hát a Brigand sem utolsó...(egálban a leggyorsabban írtó az oracle val) ha valaki szeret íjjászkodni és felcuccozza ahogy kell ;]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#876) _stick_ válasza Flash Gordon (#875) üzenetére


_stick_
őstag

Na az ílyász, az amit valamennyi RPG-ben ki se próbáltam. Ez az egy ami nem vonz... Mágusokkal szoktam próbálkozni több, de inkább kevesebb sikerrel. :B
Valahogy mindig visszatérek, a számomra jól bevált harcoshoz. :DDD

(#877) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Ja, és a legdurvább kari a spellbreaker!...ha az ember ügyes 100% recharge mellett 12 db.!!! :Y pet darál állandóan + ternion + dark covenant + war horn, stb... ;] :)) :DDD

[Szerkesztve]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#878) _stick_


_stick_
őstag

A 7végén új win-t teszek fel, addig nem is folytatom a Conquerer-el -> töröltem.
Mivel úgyis csak az elején jártam, újrakezdem egy Assassin-al.
Bár gondolkodok még a Corsair-en is.

(#879) Flash Gordon válasza _stick_ (#878) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A conqurer is jó és a corsair is, ha nem vagy még elég tapasztalt és nincsenek még jó cuccaid, az assával nehezebben fogsz ezek nélkül boldogulni :) ...de sok sikert hozzá

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#880) Sicilian


Sicilian
addikt

hello titánok !!

Elkezdtem csinálgatni a spirit ágat is ma egész nap tudom tólni :DD :DD :DD
!!Gordon!! uccsó fokozaton kb milyen igények vannak a tárgyakhoz (str dex int) átlagosan !!
Nem kell a legtutibb cumó

nothing is true everything is permitted..

(#881) Flash Gordon válasza Sicilian (#880) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Itt megtalálsz mindent: http://www.gamebanshee.com/titanquest/equipment.php jó nézelődést :)

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#882) Flash Gordon válasza Sicilian (#880) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A spirit úgy nyerő, ha fő ág és van hozzá recharge-os cucc...., nélküle nem bevállós ;] ... (a rec. cuccok java 42. szinttől aggatható majd rá :DDD ) Ternion, Dark Covenant, Liche, Outsider, Deatchill a lényeges spellek

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#883) Sicilian válasza Flash Gordon (#882) üzenetére


Sicilian
addikt

Oksa, ráállok ezekre :D !!

nothing is true everything is permitted..

(#884) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

meglesz netem kezdek egy storm-hunter-t szerintem.

Music!!!

(#885) Flash Gordon válasza Szuperboci (#884) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Elég furi kombináció :) íjjas vagy dárdás lessz?

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#886) Flash Gordon válasza Szuperboci (#884) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Dárdásból láttam egy-kettőt idáig...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#887) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Nem egy egyszerű kari a ponteloszlás az int dex health ben eléggé lerohasztja a hunter és a storm képességeit oda-vissza, a fölös int. miatt a védelme sem sok (a fizikai, pierce miatt, ami a legfőbb a game-ban és nem lessz neki...azt nem védi az energy shield... az int. miatt health ból sem lessz neki elég...) a streng igényes cuccokat nem lessz könnyű hordani vele, amik kellenek.... fizikai pierce, res. stb miatt...és ha forró a helyzet nincs pet ami segíthet (a Wisp passzív pet ugye...) háát mindenesetre ehhez a karihoz kell fantázia :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#888) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Ha meg íjjas, akkor minek a storm??? A pierce dmg-ba ami a legfőbb lenne ebben az esetben, nem játszik bele semmi stormos... a squall meg egy nagy fos, mert nem műkszik megbízhatóan 1.20 alatt sem, hol van reduct. hol nincs,... :DDD de inkább nincs ;]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#889) Sicilian


Sicilian
addikt

Elkezdtem epic-en :DDD hihi tök jó lehet huntolni rendesen :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#890) Flash Gordon válasza Sicilian (#889) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

És a spirit mellett mi a másik kaszt?

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#891) Sicilian válasza Flash Gordon (#890) üzenetére


Sicilian
addikt

Elsőnek a stormot választottam, másodiknak a spiritet :B

nothing is true everything is permitted..

(#892) Sicilian


Sicilian
addikt

Infó-ból kicsit levagyok maradva !! A kiegészítő megjelent már hozzá, vagy mikorra várható?? Tudsz vamit róla !!

nothing is true everything is permitted..

(#893) _stick_ válasza Sicilian (#892) üzenetére


_stick_
őstag

2007 elejére írták, lesz benne egy új fejezet -> szörnyek, meg lesz benne -egy új- deram mastery. ;]

szerk: látom érdekesen fogalmztam, no mind1 :D

[Szerkesztve]

(#894) Sicilian válasza _stick_ (#893) üzenetére


Sicilian
addikt

az jól hangzik :C , várom már !! :R

nothing is true everything is permitted..

(#895) Flash Gordon válasza Sicilian (#892) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nyomasd a nimbust a wispet és az energy shield et + passívjaik, meg vegyél egy jó lightingos zöld botot amit relic ezni kell, és szedd össze a 100% rec. cuccost.... :) csak int.re rakj ...spirittel összerakva nem lessz ellenfeled legenden sem, ha csordás az enemy (sok van egy helyen belőlük) te ne piszkálj beléjük akkor békénhagynak... :D hagyd a Lichet dolgozni és küldj mellé Outsidert (összeadódik a dmg. jük...) , ha fogyatkoznak támogasd őket, és szedd le a maradékot... :DDD

[Szerkesztve]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#896) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Ha Liche ből kifogy a mana állj mellé a dark covenanttal, ha az ellent nem buzergálod és nem ütsz vissza akár a banda közepén is állhatsz, nem fognak ütlegelni...vagy legalább is ritka az ilyen... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#897) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

epic, legend en a valley ben Telkine a summonokat mind controllozza :DDD , ilyenkor generálj újjat, vagy rohanj hátra..., ha kikerülnek a petek a sugarából megint viszakapod őket... ;]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#898) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Ja és az undead enemy-k miatt jól jön 1-2 pont a spirit wardon :D , a trap-ok hoz meg a liche nélkülözhetetlen... :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#899) Flash Gordon válasza Sicilian (#892) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

''Egy új fejezet (asszem a Hades) kerül bele, mely hosszra hasonló lesz, mint a görög rész. Harminc új küldetés, húsz szörnyfajta jelenik meg és a szintlimit is hetvenötre nő. Belekerül a Dream Mastery is, így nyolc új kasztkombinációt kapunk. Lesznek ,tekercsek, sőt a relic-ek és a charmok eltávolíthatóak lesznek a fegyverekből, igaz meg is semmisülnek ilyenkor. Alkothatunk saját varázstárgyakat is, igaz igen drágán. Több mint kétszázötven Unique fegyver és páncél kerül bele, valamint több mint százféle normál darab is, mind kombinálható az új relic, charm fajtákkal.''

[Szerkesztve]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#900) Sicilian


Sicilian
addikt

naaa ez jól hangzik már várom, hogy megjelenjen !!

nothing is true everything is permitted..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titan quest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.